Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-ilk-etkiler-ve-anketlerimiz/)
-   -   Telkinlerin Etkisi Kanıtlandı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-ilk-etkiler-ve-anketlerimiz/619652-telkinlerin-etkisi-kanitlandi.html)

hook 06-09-2011 01:59 PM

Telkinlerin Etkisi Kanıtlandı

Slm arkadaşlar
1,5 ay oluyor telkinleri dinleyeli.Önce ego ve suçluluk telkinini 21 gün dinledim.Sonra kendine güven,15 gün sonra da topluluk k.k. yı ekledim.8-9 saat dinledim günde.
Şimdi gelelim asıl konuya,
kendime acayip güven duymaya başladım.her konuda abartısız.o kadar rahat o kadar huzurluyum ki (şükürler olsun)bu arada çekim yasasını da uyguluyorum.ve istediğim her şey gerçekleşiyor.benim için en çarpıcı örneği paylaşmak istiyorum sizlerle.hep araba hayalleri kurardım.fakat maddi durumum buna elverişli değildi.bir türlü istediğim kadar olmuyordu.neyse bir gün nette bir araştırma yaptım çok inanmasamda denemek istediğim bir yöntem buldum.çekim yasasıyla bu yöntemden para kazandığımı ve arabamı aldığımı imgeledim.arabamın direksiyonuna geçtim özgürce kullandım ve o anı yaşadım.bu imgelemeyi ve o an hissettiğim duyguları her gece yatarken uyguladım.veee şu an o arabaya sahibim nasıl oldu bende anlamadım ama bir şekilde bunları kendime çektim.ve sahip oldum li bu müthiş bir şey.sizlerinde yaşamanızı çok isterim.bence herkes yapabilir.telkinlerin etkisiyle şu anki konumumdayım.ve hala dinlemeye devam ediyorum.tabi netten bulduğum yöntem ufkumun açılmasında ve bakış açımın değişmesinde tartışmasız çok etkili oldu.telkinler onu besledi ve çekim yasası hayali gerçeğe dönüştürdü.
belki bu yöntemle ilgilenmek isteyen arkadaşlar olur diye bağlantı adresini vermek isterim
Google Kazançları | Nette para | Para kazan | Kolay para kazan | Ek Gelir

nurbanu25 06-09-2011 10:00 PM

Cevap: Telkinlerin Etkisi Kanıtlandı

sevgili hook
gelişmelerin çok çok güzel.adına gerçekten sevindim.ben de 2 aydır telkin,olumlama,nefes egzersizi eft vb yöntemlerle ilgileniyorum.senin kadar olmasa da küçük değişimlerin farkındayım....

benali 07-09-2011 01:10 AM

az önce bir film izledim ordaki adama benziyosun adı edward morre kısaca eddy diyorlar. nedense bana reklam yapıyosun gibi geldi.

sessiz_ 07-09-2011 01:13 AM

Arkadasim sen bu yontemle gercekten para kazanip araba mi aldin? Hayirli olsun

araban, kazasiz belasiz diyelim...

Kac para kazandin onu da yaz mesela genelde yabanci sitelerde ayda 20 000-30

000 dolar falan yaziyorlar. Yok mu verecegin bir miktar ona gore 5-6 000 / ay ise

hic girmeyelim bu ise... kizgin1

lanterna viridis 07-09-2011 08:47 AM

Alıntı:

sessiz_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806317)
Arkadasim sen bu yontemle gercekten para kazanip araba mi aldin? Hayirli olsun

araban, kazasiz belasiz diyelim...

Kac para kazandin onu da yaz mesela genelde yabanci sitelerde ayda 20 000-30

000 dolar falan yaziyorlar. Yok mu verecegin bir miktar ona gore 5-6 000 / ay ise

hic girmeyelim bu ise... kizgin1

reklamları izlediniz....

hook 07-09-2011 02:15 PM

Arkadaşlar, öncelikle şunu beliirteyim benim her düşünceye
saygım sonsuz,her türlü eleştiriye açık bir insanım.Başta Atakan Bey olmak üzere
bu sitede yer alan herkesi çok sevdiğimi belirtmek istiyorum ki
ben her gece başta Atakan Bey olmak üzere bu sitenin
oluşumunda emeği geçen ve yorum yaparak hikayelerini,
düşüncelerini paylaşan insanlara , rabbimin gönüllerinden geçen bütün
dileklerinin gerçekleşmesi için dua eden bir insanım.İnanın her gece uyumadan.Çünkü ben onlardan çok yararlandım.
Benim gerçekten hayatım değişti.Telkinler,buradan okuduklarım ve ben çekim yasasına
kesinlikle inanıyorum bütün bunlar birleşince yıllarca omuzlarımda taşıdığım
kırılganlıklarımdan,pişmanlıklarımdan,öfkelerimden ,umutsuzluğumdan KURTULDUM.
Hiç olmadığım kadar özgür,mutlu ve arınmış hissettim kendimi.Aynen çocukluğumdaki gibi.Çünkü uzun yıllardır
omuzumda bu yaşanmışlıkların getirdiği yükü taşıyormuşum.Bunu ben yeni farkettim.Bütün bunları benim az çok nasıl biri
olduğumu anlamanız için yazdım.Bu konuyu açmamın sebebi telkinlerin gerçekten hayatınızı
değiştirebileceğine dikkat çekmekti.Ama yanlış anlaşılmalar olmuş sanırım.Amacım reklam yapmak asla değil.Amacım önyargılarınızı
kırmanız konusunda size destek olmak.Ben paylaşmanın önemini bu siteden öğrendim ve bende yaşadığım bir deneyimi
paylaşmak istedim.Bu sitede okuduğum yorumlar benim bakış açımı sonrasında da yaşamımı değiştirdi.Şimdide ben aynı misyonu
yüklenmeyi bir borç olarak görüyorum.Neden benim başka insanlara bir yol haritası sunmam yanlış olsun ki?Bu sayede bir kişinin
hayatı bile değişecekse ne mutlu bana.Bahsettiğim yöntemi kullanmayı seçmeseniz bile telkinleri dinlemeye devam etmenizi
şiddetle öneririm.Hiç ummadığınız bir anda değişimi fark edeceksiniz.Unutmayın! beklenti içinde olduğunuzda değil,hiç ummadığınız anda.

lanterna viridis 07-09-2011 02:55 PM

Alıntı:

hook Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806343)
Arkadaşlar, öncelikle şunu beliirteyim benim her düşünceye
saygım sonsuz,her türlü eleştiriye açık bir insanım.Başta Atakan Bey olmak üzere
bu sitede yer alan herkesi çok sevdiğimi belirtmek istiyorum ki
ben her gece başta Atakan Bey olmak üzere bu sitenin
oluşumunda emeği geçen ve yorum yaparak hikayelerini,
düşüncelerini paylaşan insanlara , rabbimin gönüllerinden geçen bütün
dileklerinin gerçekleşmesi için dua eden bir insanım.İnanın her gece uyumadan.Çünkü ben onlardan çok yararlandım.
Benim gerçekten hayatım değişti.Telkinler,buradan okuduklarım ve ben çekim yasasına
Hiç olmadığım kadar özgür,mutlu ve arınmış hissettim kendimi.Aynen çocukluğumdaki gibi.Çünkü uzun yıllardır
omuzumda bu yaşanmışlıkların getirdiği yükü taşıyormuşum.Bunu ben yeni farkettim.Bütün bunları benim az çok nasıl biri
olduğumu anlamanız için yazdım.Bu konuyu açmamın sebebi telkinlerin gerçekten hayatınızı
değiştirebileceğine dikkat çekmekti.Ama yanlış anlaşılmalar olmuş sanırım.Amacım reklam yapmak asla değil.Amacım önyargılarınızı
kırmanız konusunda size destek olmak.Ben paylaşmanın önemini bu siteden öğrendim ve bende yaşadığım bir deneyimi
paylaşmak istedim.Bu sitede okuduğum yorumlar benim bakış açımı sonrasında da yaşamımı değiştirdi.Şimdide ben aynı misyonu
yüklenmeyi bir borç olarak görüyorum.Neden benim başka insanlara bir yol haritası sunmam yanlış olsun ki?Bu sayede bir kişinin
hayatı bile değişecekse ne mutlu bana.Bahsettiğim yöntemi kullanmayı seçmeseniz bile telkinleri dinlemeye devam etmenizi
şiddetle öneririm.Hiç ummadığınız bir anda değişimi fark edeceksiniz.Unutmayın! beklenti içinde olduğunuzda değil,hiç ummadığınız anda.

sevgili hook arkadaşım.öncelikle biraz önyargılı davrandığım için senden özür dilemem gerekecek.çünkü son yazdığın son derece samimi ve içten.bir önce yazdığın biraz reklam kokuyor gibiydi.ben o açıdan tereddütle yaklaştım.bizlere birşeyler gösterme gayretin son derece hoş.keşke ilk yazdığın bu kadar samimi olsaydı.akşam ilk işim daha ayrıntılı olarak siteyi incelemek olacaky789
ama bir sorun var kredi kartım yoksmil56
belki bizim karşımıza çıkan fırsatsın çekim yasaında olduğu gibi.allah dualrını her zaman kabul etsin inşallah.

hook 07-09-2011 05:24 PM

Alıntı:

eskici Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 806347)
sevgili hook arkadaşım.öncelikle biraz önyargılı davrandığım için senden özür dilemem gerekecek.çünkü son yazdığın son derece samimi ve içten.bir önce yazdığın biraz reklam kokuyor gibiydi.ben o açıdan tereddütle yaklaştım.bizlere birşeyler gösterme gayretin son derece hoş.keşke ilk yazdığın bu kadar samimi olsaydı.akşam ilk işim daha ayrıntılı olarak siteyi incelemek olacaky789
ama bir sorun var kredi kartım yoksmil56
belki bizim karşımıza çıkan fırsatsın çekim yasaında olduğu gibi.allah dualrını her zaman kabul etsin inşallah.

rica ederim.özür dilemene gerek yok.sana kızmadım,kırılmadım.sanırım bu da telkinlerin bir etkisi.artık insanlara kızamıyorum bile.
eskiden incinmekten çok korkardım.allah hepimizin dualarını kabul etsin inş.bu arada kredi kartını ne için sorduğunu anlayamadım.
kitapları almak için mi?yoksa ödemeyi almak için mi?kitapları almak içinse kredi kartının olmasına gerek yok.postaneden havale de
yapabilirsin.ödemeyi almak içinse güvendiğin birinin kredi kartını kullanabilirsin.yardımcı olabilmişimdir inşallah.

nurbanu25 07-09-2011 09:39 PM

"Benim gerçekten hayatım değişti.Telkinler,buradan okuduklarım ve ben çekim yasasına
omuzumda bu yaşanmışlıkların getirdiği yükü taşıyormuşum.Bunu ben yeni farkettim."

sevgili hook
bu gelişmelerin gerçekten çok sevindirici.imreniyorum yaşadıklarına.ben seni kesinlikle yanlış anlamadım.aksine bu gayet olumlu gelişmelerine çok sevindim.bende de küçükten değişmeler başladı.yakında senin gibi daha olumlu şeyler yazmayı ümit ediyorum.başarılarının devamını dilerim.........actionsmile

RimA Vita Perfetto 08-09-2011 12:47 AM

ETKİLEYİCİ bisiklet
BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM..

TELKİNLERE DEVAM DİYORUM sevinclisevincli

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:50 AM.