Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-ilk-etkiler-ve-anketlerimiz/)
-   -   Telkinlerin Etkisi Kanıtlandı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-ilk-etkiler-ve-anketlerimiz/619652-telkinlerin-etkisi-kanitlandi.html)

Sezer123 20-03-2018 03:07 PM

Cevap: Telkinlerin Etkisi Kanıtlandı

Telkinler herzaman işe yarar.İnsanlığın ilk çağlarında bizim şimdiki oşuşturduğumuz bu telkinlerin çok farklı versiyonlarını insanlar üzerinde uyguluyorlardı,bunlar bazen bile isteye bazense arka planda yapılıyordu.Divriği Ulu Camii ye gezinti yapanınız varsa bunu orada görecektir aradaşlar.Su şırıltısı kanallarından su bırakılırken arka mahsenlerde söz erbabları içeri kilintlenmil ve ıslah edilmeyi bekleyen insanların bilinçaltlarına mesajlar veriyırlardı.Günüzümde bir çok değil daima sürekli olarak dış olumsuz uyaranlarla iç içe yaşıyoruz.Bence bir insanın kendine yaptığı en iyi yatırım kendisini bir şekilde problemlerinden uzaklaştırıcı ve kişisel gelişimini destekleyen bu tür şeyler yapmaktır.Ben bu siteyi yıllardan beri takip ediyorum ve sürekli telkinlerini dinlemişimdir.Ruhsal anlamda kendimi dengede hissettim mi?Evet bunu açıkca söyleyebiliri ki Evet.''Bir at,at olarak doğar ama bir insan insan olarak doğmaz,insan olmayı öğrenir"Bu çok açık bir kişisel gelişim odaklı ve her disiplini içinde barındıracak düşünsel bir ideadır.Sen kendini ne düşünüyorsan o'sun.Eğer sen kendini sevmiyorsan seni sevmeyen birine neden beni sevmiyor demeye hakkın yok.Kimseye suçlamayın çevrenizde,her başarısızlıkla sonuçlanan işleri siz yaptınız.herşeyi yaptığınız ama yapmadığınız tek şey bunları görmemek.Eğer görebilirseniz isteme düzeyinizi bitirirseniz herş size gelir.Bir şeyi elde etmenin en iyi yolu onu istememktedir.Değilmidir ki hayatınızda hep istemediğiniz şeyler var.O nedenle ben tüm bu telkinleri bir şeyler istemek için değil ruhsal dengede herşeyi itmek için dinliyorum ve çokta etkili.Emeği geçen herkese teşekkürler.
Selahattin Sezer

ferya 11-08-2019 07:14 PM

Oncelikle 34 yillik kronik sandigim kabizim iyilesti, insan iliskilerinde rahatladim, derin bir ofkem vardi neredeyse yok artik, korkularimda muthis bir azalma oldu, kiskanclik , gucenme . umitsizlige dusme hastaliklarim gecti ben daha nasil aciklayabilirim bilmiyorum Sevgili Atakan Sonmezin telkinlerinin kesin ve pozitif sonuclari oldugunu.. Ama denemeden bilemezsiniz mutlaka kendiniz deneyin cunku sizinde bilebileceginiz gibi her kisinin yasami ve dersleri essizdir dolayisi ile bir telkin sizi digerlerini etkilediginden farkli etkileyecektir ama sonuc hep sevinc hep basari garanti ediyorum O0art56art56

ışık_ 05-09-2019 05:16 PM

Alıntı:

ferya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 862640)
Oncelikle 34 yillik kronik sandigim kabizim iyilesti, insan iliskilerinde rahatladim, derin bir ofkem vardi neredeyse yok artik, korkularimda muthis bir azalma oldu, kiskanclik , gucenme . umitsizlige dusme hastaliklarim gecti ben daha nasil aciklayabilirim bilmiyorum Sevgili Atakan Sonmezin telkinlerinin kesin ve pozitif sonuclari oldugunu.. Ama denemeden bilemezsiniz mutlaka kendiniz deneyin cunku sizinde bilebileceginiz gibi her kisinin yasami ve dersleri essizdir dolayisi ile bir telkin sizi digerlerini etkilediginden farkli etkileyecektir ama sonuc hep sevinc hep basari garanti ediyorum O0art56art56

ne kadar süreyle dinlediniz? etki görmenize çok sevindim bu arada, tebrik ederim partysmiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:04 PM.