Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-ilk-etkiler-ve-anketlerimiz/)
-   -   Telkinlerin Etkisi Kanıtlandı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-ilk-etkiler-ve-anketlerimiz/619652-telkinlerin-etkisi-kanitlandi.html)

paradoks 16-09-2011 05:14 PM

Cevap: Telkinlerin Etkisi Kanıtlandı

çok teşekkür ederim ilginiz için.

OkyanusEsintisi 16-09-2011 11:11 PM

valla ben uyarımı yaptım.denemek isteyen denesin......ya da bana özelden msj atsın.kitabı göndereyim kendisine.okusun kendi karar versin.ben 2 sene önce 90 tl ye almıstım şimdi ne kadardır kımbılır?düşünün bu işte nasıl buyuk paralar döndüğünü.....

savasci_01 17-09-2011 07:09 PM

abi kredi kartı şart mı şimdi bu durumda ben anlamdım biraz detay verseniz biri kazandım demiş biri olmadı demiş anlamadım gitti

RimA Vita Perfetto 17-09-2011 08:56 PM

araştırdım bu adamı. sahtekar diyorlar kendisi için. bana da mail atmış.. kitabı almadığım için. sizin için kitap 60 tl olur diyor.. inanmayın böyle şeylere lütfen.. sevgilerimle..

savasci_01 18-09-2011 01:58 AM

bu adam herkese mail mi atıyor???lütfen detay verin???

RimA Vita Perfetto 18-09-2011 01:19 PM

Alıntı:

savasci_01 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807247)
bu adam herkese mail mi atıyor???lütfen detay verin???

hayır savaşçı herkese atıp atmadığını bilmiyorum. ben araştırmak için girmiştim sitesine.. mail adresimi de yazmıştım daha iyi araştırmak için. neticede adamı ve yaptıklarını anlamam için yazdıklarına ve yaptıklarına bakmalıydım. kitabı almadım ve bu sanırım bu sebepten kitap 60 tl diye bir mail göndermiş. sadece sana özel yazmış..

delioglan 20-09-2011 01:14 AM

Arkadaşlar bu sistem kesinlikle para kazandırıyor. Biz iki işsiz arkadaş cebimizde kredi kartlarımızın son limitlerine kadar mesela çok kazandırdık bu uyanık arkadaşlara. Hemen her türlüsünü inceledim. Hepsinin temel mantığı hayal satmak. Yani yap bir blog pazarla kitabı. Yok anket doldur, yok reklam tıkla, yok google reklamları, yok affiliate marketing. Ha sen becerememişsin diyen olursa eyvallah derim. Becerenler var şahidim kim peki bunlar yine zengin olmanın sırrı bu kitapta diyenler ve bunu pazarlamaya çalışanlar. Ama illa netten para kazanacağım diyen olursa verebileceğim bir forum adresi var. Gayet güvenilir sistemler bulabilirsiniz. Parayla aldığınız kitaplardan çok daha faydalı bilgilere ulaşırsınız emin olun. Ben bu işin gerçekten basit olmadığını ve ciddi vakit ayırmak gerektiğini anladığım zaman vazgeçmek zorunda kalmıştım. Saygılar.

berduse 22-09-2011 12:12 PM

bencede kazandırıyor.bu yöntemi kullanarak kazananlardan biri de benim.ama iş olarak görülüp üzerine düşülmesi gerekiyor.ben açıkcası çok zaman ayıramıyorum ama kazandığım bana yetiyor.üzerine düşüldüğünde gerçekten ciddi rakamlar kazanılıyor.çevremden şahitt olduklarım var.iş olarak görülüp düzenli zaman ayırılırsa başka bir işnizin olmasına bile gerek kalmayacağını düşünüyorum.

savasci_01 04-10-2011 07:51 PM

Alıntı:

OkyanusEsintisi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 807179)
valla ben uyarımı yaptım.denemek isteyen denesin......ya da bana özelden msj atsın.kitabı göndereyim kendisine.okusun kendi karar versin.ben 2 sene önce 90 tl ye almıstım şimdi ne kadardır kımbılır?düşünün bu işte nasıl buyuk paralar döndüğünü.....

söylediğiniz gibi özelden mesaj attım size ama hala bir cevap alamadım.şaşkınxmaden göndermeyeceksiniz niye böyle yazarsınız anlamadım gitti????

egogli 12-09-2012 08:26 PM

hook kardeş telkin ler konuusnda katılıyorum faydalı olduna inanıorum.arabama yoktu maddi durumum iyi değildi diyoesun nekadar zaman dinledin nekadar surede etkisini gordun maddi olarak nasıl kaznaç sağladın ne yeptın:? sende ne gibi sorunlar vardı? neler dinledin çekirdek inanç çalışması yaptınmı daha ayrıntılı yazarsan iyi olur . ayrıca verdibn bağlantılar doğru .googlekazançaları.goomas bunları biliyorumhepsi benden mevcut....

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:47 AM.