Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz

Uyarılar

3 hafta oldu hiç bir değişiklik hissetmiyorum!

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz 3 hafta oldu hiç bir değişiklik hissetmiyorum! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 3 haftadır çok yüksek sesle olmasa da kilo verme telkinini dinliyorum, gündüz yada gece toplamda 10-12 saat civarında. Maalesef hiçbir fark hissetmiyorum. Çok kısık sesle mi dinliyorum acaba? Ya da bende işe yaramıyor mu telkinler? Vazgeçeceğim dinlemekten bu gidişle......... Lütfen ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz nerededir kimdir Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hipnoz Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

3 hafta oldu hiç bir değişiklik hissetmiyorum!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-10-2007, 08:05 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
21 Mesajinıza toplam 61 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sdcrmn is an unknown quantity at this point
Standart 3 hafta oldu hiç bir değişiklik hissetmiyorum!

3 haftadır çok yüksek sesle olmasa da kilo verme telkinini dinliyorum, gündüz yada gece toplamda 10-12 saat civarında. Maalesef hiçbir fark hissetmiyorum. Çok kısık sesle mi dinliyorum acaba? Ya da bende işe yaramıyor mu telkinler? Vazgeçeceğim dinlemekten bu gidişle......... Lütfen yardım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sdcrmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-10-2007, 01:38 PM   #2 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: 3 hafta oldu hiç bir değişiklik hissetmiyorum!

sdcrmn öncelikle hoşgeldin sefalar getirdin...

sonra sil bakimm o göz yaşlarını...

öyle karamsarlığa kapılmak yok... birden bire mucizeler olmasını beklemekte...

sorularımı yanıtlarsan eger neden gecikmeler yaşadığını birlikte tespit edebiliriz.. ne dersin..

rehber bölümümüzü inceledinmi.. dusun

sadece kilo verme telkinini mi dinliyorsun..

aşırı kilo yada yeme bozukluğun varmı yada forma girmek için mi zayıflamak istiyorsun...
kilo almamızın yada aşırı yemek yememizin çeşitli sebepleri olabilir.. bunun için ek telkinlerde dinlemen gerekebilir..

suçluluk + ego ile başlayıp daha sonra kendine güven ekleyerek dinlemen gerekenler listen olmalı ..
daha sonra ihtiyaç duydukalrının sırasına göre diğerlerini ekleyeceksin..
bununla ilgili kapsamlı bilgiler rehber bölümümüzde mevcut..

etki etmesi kişiden kişiye mutlaka farklılıklar gösterir... bu konu ile ilgili direncinin ne kadar çok olduğuna bağlıdır bu süre..

lütfen sabırlı ol.. her aşamada elimizden geldiğince yanında olacağız.. şimdi aşamaları tekrar gözden geçir ve bizlerle paylaş..
haberlerini bekliyoruz..

sevgiler..
Alt 31-10-2007, 01:57 PM   #3 (permalink)
hayalayaz
Guest

aa olurmu hiç öyle bir şey, kaç kilosun bakayım sen ?..eminim kolayca verebileceğin kiloları dert ediyorsundur..şimdi işitsel olarak dinlediğin telkinlerini birazda görsel ve dokunsal olarak destekleyelim..benim yaptığımı yap ..her gün aynanın karşısına geç ..şööööyle dik dur..saçını arkaya savur..saçın kısaysa önemi yok..sen yinede samur saçları şööööyle savur arkaya..başın dik olsun...gözlerini kapat ..ve şu sözleri söyle..allahıma şükürler olsun sağlıklıyım ve huzurluyum..kiloma göre en ideal kilodayım..bu mükemmel ruh halimle tüm evrene sesleniyorum...KÜÇÜK DAĞLARI BEN YARATTIM, BÜYÜK DAĞLAR BABAMDAN MİRAS KALDI...ÇOK ŞÜKÜR, ÇOK ŞÜKÜR, ÇOK ŞÜKÜR..bak bu şaka değil...ben bu şekilde kilo aldım..zayıflıkta, fazla kilo kadar can sıkıcı olabiliyor...(ben çengel gibiydim, kemiklerim sayılıyordu..kilolu kadın gördüğümde..hani kedi uzanamadığı ete mundar dermiş ya..ben hemen burun kıvırır hıııh derdim..içimden bir sesde hemen yapıştırırdı..fesaaaat fesat diye..şimdide sabah uyanınca yapıyorum aynı şeyi...çok suratsız uyanırım ben...aynaya bakarım..suratımı görsen 3. dünya harbi çıkacak sanırsın..hemen kalçama bir şaplak atarım..çok güzelsin kız...iyiki yarışmaya katılmamışsın..dünya güzeli seçilen gariban aç kalırdı derim..OH BE KÜÇÜK DAĞLARI BEN YARATTIM, BÜYÜK DAĞLAR BABAMDAN MİRAS..yüzümü okşaya okşaya yıkarım...ve yüzümü kurularken bana bakan...dünya güzeli olacak bir surat olmasa bile...şirin bir bayanın yüzüdür...telkinleri sakın bırakma, belki yanlış bir şey yapıyorsundur..atakanla iletişim kur....ve henüz bırakmadığın için saygılı sevgiler..
Alt 01-11-2007, 09:37 AM   #4 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 61 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Sevgili shamanic ve hayalayaz hemen cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim herşeyden önce
Aslında dinleme tekniğimde mi bir yanlışlık var diye merak ediyorum dusun. Rehberi okudum. Fakat önce ego-kendine güven-suçluluk telkinlerini dinlemem gerektiğini bildiğim halde uygulamadım. Sadece kilo verme telkinini dinliyorum. Belki de sorun bundan kaynaklanıyordur...... Suçluluk telkininin bazen ağır geldiğini okudum, doğrusu bende zaten bir güven eksikliği problemi olduğu için korkuyorum, çok mu sarsar beni acaba suçluluk telkini?? Peki şimdi nasıl bir yol izlemeliyim? Suçluluk, ego, güven ve kiloyu bir arada mı dinlesem? Dinleme sürem ne olmalı o zaman? dusun
Obez sayılmam ama kiloluyum 13 kilo vermek istiyorum. 168 cm, 73 kiloyum şu anda. Porsiyonlarım çok büyük, hep çok yiyorum, kendime hakim olamıyorum, yemekten çok zevk alıyorum, iştahım çok fazla. Özet olarak budur halim
Sanırım o kadar seviyorum ki yemeyi yeme davranışımı değiştirirken çok direnç gösteriyor bilinçaltım. Zaten tahmin etmiştim, insanların bahsettiği gibi 1 haftada sonuç alamayacağımı biliyordum, ama 3 hafta oldu yaa
Aslında kendime güvenim az olsa da oldukça güzel birisiyim bunu biliyorum . Mutsuz da değilim, somurtkan da. Aksine ben kendimi ne kadar iyi hissedersem o kadar çok yiyorum! Bir sorunum olursa, ki en çok sağlık sorunlarından korkarım, ancak o zaman iştahım kesilir. Onun dışında ne kadar mutluysam o kadar yiyorum 44
Sonuç olarak ne yapmalıyım bu noktada? Neleri ne kadar dinlemeliyim? suçluluk+ego günde toplam 10 saat dinledikten sonra kendine güveni ekleyip, 1 hafta sonra da kilo vermeyi mi eklesem??? Bir de 4 tanesini bir arada toplam kaç saat dinlemeliyim kafam karıştı dusun

Çok teşekkür ederim desteğiniz için
Alt 01-11-2007, 03:13 PM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

atakan bey in farklı bir önerisi olmazsa eger benim önerim..
suçluluk + ego = 2 hafta
daha...sonra
ego + kendine güven + kilo verme ile devam edin..

dinleme süreniz en az 6 ila 8 saat arasında olmalı... etki etme süresi ve olan yan etkiler kişilere göre değişkenlik gösteriyor..
sizde hiç bir yan etki olmayabilirde.. bu yüzden dinlemeden önce ön yargılar oluşturmayın derin ben..

bu arada hayal ablanın yöntemlerini kullanmaya hemen başlayın..
bilgisayarda çok vakit geçiriyorsanız eger .. subliminal başlığı altında verilen bilgisayar programları vardır..
arzu ettiğiniz hedefleri bunlara girerek ek destek sağlayın kendinize..

ayrıca kilo verme kulubü başlığı altına hayal gücü ile zayıflama medotları anlatıldı..
tüm bu verileri birleştirerek kendinize en uygun ve mutlulukla yapacağınız keyifli bir program oluşturun..

ulaşmak istediğiniz kilodayken giyebileceğiniz 1-2 kıyafet alın ve vakit buldukça bu kıyafetler üzerinizde.. kendinizi imgeleme çalışmaları yapın..

begendiğiniz bir vucut resminin kafa bölümünü kesip kendi resminizle birleştirin..
sabah uyandığınızda görebileceğiniz bir yere asın..
ayrıca da mümkünse buzdolabınıza.. ve iştahınız artığında uzandığınız yiyecek dolaplarına sizi motiive edici sözlerin yer aldığı minik notlarda yapıştırabilirsiniz..

bu bilgiler ışığında yeniden başlayın herşeye ve keyifli bir program oluşturun..
tıkandığınız noktalarda bizler yine yanında olucaz ...

sevgilerle
Alt 02-11-2007, 05:26 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Ben biraz üşengecim de Bu imgeleme olayı falan biraz zor geliyor bana. Çabuk sıkılıyorum öyle şeylerden ve vazgeçiyorum hemen. Sadece telkinleri dinlesem dusun Dediğiniz gibi başlıyorum hemen dinlemeye. Atakan Bey ne der acaba bu konuda???
Alt 02-11-2007, 06:16 AM   #7 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

medem üşengeçlikte var ...

ozaman yapmak istediklerinle alakalı bir takvim hazırla... dusun
sabah kalkıştan akşam yatışa kadar olan günlük saat çizelgelerini de içeren bir takvim olsun..
bu programın içerisine imgeleme çalışmalarından yemen gereken yemeklere kadar her şeyi yaz..
uygulaman şart değil ama görebileceğin yerde asılı olsun..

2-3 hafta sonra listene ertelemeyi bırak telkininide yerleştir... bide böyle deneyelim bakalım..
ben güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum...

eğer içinde doğruyu yapmak adına bu kadar güzel bir güç olmasaydı bizlerin yanında olmaz .. konuları böylesine derinden araştırmazdın..
senin içindeki güç uyanmış artık... kendini onun akışına bırak.. ve doğru olanı yapmak adına ona yardımcı ol..

sevgiler..
Alt 02-11-2007, 07:19 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Çok ilgilisiniz teşekkür ederim
Alt 02-11-2007, 07:42 AM   #9 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili sdcrmn
şimdilik sadece,telkinleri dinle ve seni ilgilendiren konuları gez zaten vermen gereken kilolar fazla değil..sen onları havada tavada şıııp diye verirsin..sevgiler
Alt 02-11-2007, 08:14 AM   #10 (permalink)
Teğmen

Umarım öyle olur hayalayaz Gerçi malasef eskisi gibi kolay kilo veremiyorum, bu 13 kilo üstüme yapıştı sanki

Bookmarks