Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-10-2007, 01:57 PM   #3 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: 3 hafta oldu hiç bir değişiklik hissetmiyorum!

aa olurmu hiç öyle bir şey, kaç kilosun bakayım sen ?..eminim kolayca verebileceğin kiloları dert ediyorsundur..şimdi işitsel olarak dinlediğin telkinlerini birazda görsel ve dokunsal olarak destekleyelim..benim yaptığımı yap ..her gün aynanın karşısına geç ..şööööyle dik dur..saçını arkaya savur..saçın kısaysa önemi yok..sen yinede samur saçları şööööyle savur arkaya..başın dik olsun...gözlerini kapat ..ve şu sözleri söyle..allahıma şükürler olsun sağlıklıyım ve huzurluyum..kiloma göre en ideal kilodayım..bu mükemmel ruh halimle tüm evrene sesleniyorum...KÜÇÜK DAĞLARI BEN YARATTIM, BÜYÜK DAĞLAR BABAMDAN MİRAS KALDI...ÇOK ŞÜKÜR, ÇOK ŞÜKÜR, ÇOK ŞÜKÜR..bak bu şaka değil...ben bu şekilde kilo aldım..zayıflıkta, fazla kilo kadar can sıkıcı olabiliyor...(ben çengel gibiydim, kemiklerim sayılıyordu..kilolu kadın gördüğümde..hani kedi uzanamadığı ete mundar dermiş ya..ben hemen burun kıvırır hıııh derdim..içimden bir sesde hemen yapıştırırdı..fesaaaat fesat diye..şimdide sabah uyanınca yapıyorum aynı şeyi...çok suratsız uyanırım ben...aynaya bakarım..suratımı görsen 3. dünya harbi çıkacak sanırsın..hemen kalçama bir şaplak atarım..çok güzelsin kız...iyiki yarışmaya katılmamışsın..dünya güzeli seçilen gariban aç kalırdı derim..OH BE KÜÇÜK DAĞLARI BEN YARATTIM, BÜYÜK DAĞLAR BABAMDAN MİRAS..yüzümü okşaya okşaya yıkarım...ve yüzümü kurularken bana bakan...dünya güzeli olacak bir surat olmasa bile...şirin bir bayanın yüzüdür...telkinleri sakın bırakma, belki yanlış bir şey yapıyorsundur..atakanla iletişim kur....ve henüz bırakmadığın için saygılı sevgiler..