Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-11-2007, 09:37 AM   #4 (permalink)
sdcrmn
Teğmen

Tesekkür: 0
21 Mesajinıza toplam 61 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sdcrmn is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: 3 hafta oldu hiç bir değişiklik hissetmiyorum!

Sevgili shamanic ve hayalayaz hemen cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim herşeyden önce
Aslında dinleme tekniğimde mi bir yanlışlık var diye merak ediyorum dusun. Rehberi okudum. Fakat önce ego-kendine güven-suçluluk telkinlerini dinlemem gerektiğini bildiğim halde uygulamadım. Sadece kilo verme telkinini dinliyorum. Belki de sorun bundan kaynaklanıyordur...... Suçluluk telkininin bazen ağır geldiğini okudum, doğrusu bende zaten bir güven eksikliği problemi olduğu için korkuyorum, çok mu sarsar beni acaba suçluluk telkini?? Peki şimdi nasıl bir yol izlemeliyim? Suçluluk, ego, güven ve kiloyu bir arada mı dinlesem? Dinleme sürem ne olmalı o zaman? dusun
Obez sayılmam ama kiloluyum 13 kilo vermek istiyorum. 168 cm, 73 kiloyum şu anda. Porsiyonlarım çok büyük, hep çok yiyorum, kendime hakim olamıyorum, yemekten çok zevk alıyorum, iştahım çok fazla. Özet olarak budur halim
Sanırım o kadar seviyorum ki yemeyi yeme davranışımı değiştirirken çok direnç gösteriyor bilinçaltım. Zaten tahmin etmiştim, insanların bahsettiği gibi 1 haftada sonuç alamayacağımı biliyordum, ama 3 hafta oldu yaa
Aslında kendime güvenim az olsa da oldukça güzel birisiyim bunu biliyorum . Mutsuz da değilim, somurtkan da. Aksine ben kendimi ne kadar iyi hissedersem o kadar çok yiyorum! Bir sorunum olursa, ki en çok sağlık sorunlarından korkarım, ancak o zaman iştahım kesilir. Onun dışında ne kadar mutluysam o kadar yiyorum 44
Sonuç olarak ne yapmalıyım bu noktada? Neleri ne kadar dinlemeliyim? suçluluk+ego günde toplam 10 saat dinledikten sonra kendine güveni ekleyip, 1 hafta sonra da kilo vermeyi mi eklesem??? Bir de 4 tanesini bir arada toplam kaç saat dinlemeliyim kafam karıştı dusun

Çok teşekkür ederim desteğiniz için
sdcrmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla