Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler

Uyarılar

Neden Daha Az Tv İzliyoruz

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler Neden Daha Az Tv İzliyoruz Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ya bu cok tuhaf telkinlere dinlemeye basalyalı yaklasık daha 5 gün oldu ve ben nereyse hic tv izlemiorum önceden tvsiz yapamazadım hep diziler programlar hepsini izlerdim şimdi sadece müzik dinliorum ben çok şaşkınım şaşkın ama cok mutluyum hic tv izleme ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler nerededir kimdir Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler hipnoz Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Telkinler TV izleme isteğinizi azalttı mı?
Kesinlikle Azalttı! 147 48.04%
Azalttı! 84 27.45%
Zaten izlemiyordum! 51 16.67%
Fark Yok! 24 7.84%
Katılımcı sayısı: 306. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Neden Daha Az Tv İzliyoruz

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-05-2008, 10:01 AM   #31 (permalink)

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_hilal_ is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Neden Daha Az Tv İzliyoruz

ya bu cok tuhaf telkinlere dinlemeye basalyalı yaklasık daha 5 gün oldu ve ben nereyse hic tv izlemiorum önceden tvsiz yapamazadım hep diziler programlar hepsini izlerdim şimdi sadece müzik dinliorum ben çok şaşkınım şaşkın ama cok mutluyum hic tv izleme ihtiyacı duymuyorum wave wave

teşekkürler atakan abi tşkler destek olan herkese

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 24-05-2008, 02:30 PM   #32 (permalink)
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute

bende artık tv izlemek istemiyorum sürekli nette bişeyler araştırmak (konularımızla ilgili)bana daha çok zevk veriyor.tv nin sesi bile bana ağır geliyor.benim için onun başında geçen zaman kayıp gibi geliyor.
Alt 21-06-2008, 01:22 PM   #33 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

telkinler tv bağımlılığına da iyi geliyormuş galiba :)
ama ben tam tersine TV hiç izlemeyen biriyim..orada izlediklerim hoşuma gitmediği için baya uzun süredir izlemiyorum..
fakat bende bilgisayar ve internet bağımlılığı var...ve de sürekli muzik dinlemek...

bilgisayar da tv ye benzer bir araç olduğu için ona da iyi gelecektir diye düşünüyorum hadi bakalım hayırlısı....daha ilk günüm..
ve şu an hala dinliyorum....2. saati doldurmak üzereyim

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2008, 12:02 AM   #34 (permalink)
Teğmen

35 Mesajinıza toplam 104 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
felistigris is an unknown quantity at this point

Cok ama vok azaldı gerçektende...zaten cok ızlemezdım ama artık neredeyse hıc bakasım yok..teşekkurler
Alt 28-06-2008, 08:34 PM   #35 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

Bende sabah uyanir uyanmaz ilk yaptigim sey tv acmakti...fakat bende artik tv izleme ihtiyaci hissetmiyorum..hic acmasam aklima bile gelmiyor, sevdigim bi kac program var, saati ve gunu aklima gelmiyor artik, bu konuda cok mutluyum cunku cok fazla tv izliyordum... Atakan beye ne kadar cok tesekkur etsem azdir.. Allah sizden razi olsun
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2008, 09:42 PM   #36 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Scarlett is an unknown quantity at this point

Telkinlerin beni bu kadar çabuk etkileyebileceğini hiç düşünmemiştim. Ama etkiledi ve artık televizyonun bana hiç birşey kazandırmadığı düşüncesindeyim. Onun yerine kitap okumaya başladım. Televizyonu açsam bile National Geographic gibi kanallar seyretmeye başladım. İzleme sürem en fazla 10-15 dakikaya düştü Artık bana bilgi kazandıracak şeylerle daha ilgiliyim Bu halimden aşırı memnunum. Çünkü önceden olmak istediğim insana her gün, her saniye birazcık daha yaklaşıyorum..
Scarlett isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2008, 10:47 PM   #37 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

telknilerden sonra kendi elimdeyse 1 dk bile tv izlemiyorum. başak birindeysem mecbur izliyorum :) süper be tvler insanın psikolojisini bozuyor bence.
Alt 22-07-2008, 10:50 AM   #38 (permalink)
Pınar Akgüç

pakguc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
176 Mesajinıza toplam 519 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pakguc isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

ya televizyon ne kadar hereksiz birşeymiş...
pakguc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2008, 03:04 PM   #39 (permalink)
Teğmen

6 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dnzcr is an unknown quantity at this point

The Secret+Telkin Müzikleri=Sıfır TV (Oh be!)
dnzcr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2008, 04:17 PM   #40 (permalink)

Tesekkür: 1
3 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Hareketvakti is an unknown quantity at this point

Evet bu çok ilginç.Akşamları 1 saat izliyodum , takip ettiğim birşeyler olurdu.Şimdi hiç izlemiyorum aklıma gelmiyo tv izlemek gerçektende ohh bee..

Bookmarks

Seçenekler
Stil