Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler

Uyarılar

Neden Daha Az Tv İzliyoruz

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler Neden Daha Az Tv İzliyoruz Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Evde olduğum zamanlar çok tv izlerdim ama telkinlerden sonra azalttım,ancak tv'yi aramıyor değilim Mesela Ceviz Kabuğu,Gündeme Dair,Ankara Rüzgarı yada Siyasal Analiz programlarını ve haberleri izlemeden durmam Türkiye'de ve dünyada neler oluyor,son siyasi gelişmeler neler mutlaka bilmem lazım Ha birde yakında ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler nerededir kimdir Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler hipnoz Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası Daha Az Tv İzleyenler kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Telkinler TV izleme isteğinizi azalttı mı?
Kesinlikle Azalttı! 147 48.04%
Azalttı! 84 27.45%
Zaten izlemiyordum! 51 16.67%
Fark Yok! 24 7.84%
Katılımcı sayısı: 306. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Neden Daha Az Tv İzliyoruz

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-08-2008, 03:53 PM   #41 (permalink)
Teğmen

AZARRATH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
81 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AZARRATH will become famous soon enoughAZARRATH will become famous soon enough
Standart Ynt: Neden Daha Az Tv İzliyoruz

Evde olduğum zamanlar çok tv izlerdim ama telkinlerden sonra azalttım,ancak tv'yi aramıyor değilim

Mesela Ceviz Kabuğu,Gündeme Dair,Ankara Rüzgarı yada Siyasal Analiz programlarını ve haberleri izlemeden durmam

Türkiye'de ve dünyada neler oluyor,son siyasi gelişmeler neler mutlaka bilmem lazım

Ha birde yakında Heroes başlıycak,onu da izlemem lazım

Psişik güçlere sahip insanlar,kaçar mı yaa

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 31-08-2008, 01:49 PM   #42 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ro_se is an unknown quantity at this point

mrh lar beni yeni uyenizim bu siteyi tesaduf buldum bir kac gundur goz atiyorum hercekten cok hos bir site tam bana gore diyebilirim.tv izleme hakkinda gorusleriniz yazmisiniz aslinda normalde benim hic tv izleme aliskanligim yoktur belki bazen binde bir izlerim oda gerekirse tabiki.ben bunu kendimde cok tartistim neden butun insanlar tv merakli bende yok diye biliyorum tv izlemek boz vakik gecirmektir ama bende hic yok iste bunu bana yorumlayan olurmu arkadaslar gorusöeriniz bekliyorum
ro_se isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2008, 05:07 PM   #43 (permalink)
Teğmen

9 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smukke is an unknown quantity at this point

eskidende fazla tv izlemezdimsadece haberler falan bakardim zate telkinlerden once izlememeye karar vermistim baktim haber haber degil kan cinayet nerde kotu bisey var onu cikartiyorlarmoralim bozuluyordu izlemiyordum sadece psikoloji ile ilgili programlar tercihimdi ama simdi telkinlerden sonra onlarida fazla izleyemez oldum
smukke isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2009, 11:20 PM   #44 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

ben zaten normalinde hiç tv izlemeyen biriyim...özellikle son 3 senedir hiç izlemiyorum desem yeridir...
ama bende bilgisayar ve internet bağımlılığı vardı...ve sanırım bende de faydasını bu alanda gösterdi telkinler..
2 haftadır dinliyorum telkinleri....eskiden sabah kalkar kalkmaz bilgisayarı açardım ve karnım acıkmadığı sürece zorunlu şeyler olmadığı sürece başından kalkmazdım...hatta yemeğimi bile yanıma alır pc karşısında yerdim...işin ilginç yanı o kadar saatimi vermeme rağmen elle tutulur şeyler de yapmazdım başında....uykum gelince de pc mi kapatır yatardım...

evet hala bilgisayar kullanıyorum ama başında saatlerce aralıksız oturmuyorum...başka bir günlük işimi yapmam gerekiyorsa ve aklıma gelmişse başından kalkıp o işimi bitiriyor ve tekrar pc ye oturuyorum....yani ertelemiyorum...çok acil bir ihtiyaç olmadığı sürece başından kalkmazdım..şimdi ise yapılacak işlerin o kadar da "hayati" olması gerekmiyor beni pc başından kaldırabilmek için....
mesela yarın yapmayı düşündüğüm ve 2 gündür ertelediğim sebze yemeğini az önce yaptım ve ocağa koydum ve sonra pc min başına oturup bu satırları yazıyorum...demekki istesem o yemeği şimdi de hazırlayabiliyormuşum....eskiden olsa o yemeği yapmanın yerine birileriyle chat yapıyor olacaktım veya hangi siteye girsem diye düşünüp amaçsızca surf yapacaktım..hangi sorunun cevabını aradığımı bile bilmeden üstelik....bilgisayarın başında olmadığım her an sanki birşeyler kaçırıyormuşum gibi his vardı içimde...ama şimdi 10-15 dakikamı feda ettim ve adam gibi yemek yiyeceğim....."nasıl olsa peynir ekmekle de karnım doyuyor" diyip kendimi onlarla geçiştirecektim..
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2009, 11:43 PM   #45 (permalink)
Teğmen

blanco08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajinıza toplam 159 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
blanco08 is an unknown quantity at this point

aslinda bende az bakmaya basladim...
zaten cok bakmiyordum ama aksam dizileri seyredebilmek istiyordum hep.

simdi imkanim oldugunda bile pek istemiyorum.
gerce az önce yaprak dökümünü izledim ama :) eskisi gibi degil
yani istek yok.

yüreginizden sevgi hic eksik olmasin
blanco08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-01-2009, 07:58 PM   #46 (permalink)

Tesekkür: 67
12 Mesajinıza toplam 79 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selim1968 is an unknown quantity at this point
Exclamation

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yukarıda ki ankette telkinlerin tv izlemeye olan etkilerini araştırıyoruz.Sizde ankete yanıt verebilirsiniz.
bende daha az tv izlemeye basladim. sabah uyandigimda tv acmam gerekliymis gibi hemen tv acardim. simdi aklima sonradan geliyor
hatta sürekli izledigim dizileri bile izlemesem önemsemiyorum.
selim1968 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2009, 03:31 AM   #47 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cancolak is an unknown quantity at this point

herkese merhaba öncelikle böyle bir paylaşımı ve emeği bize ulaştırdığınız için emeği geçen herkese teşekkür ederim. ben 4-5 gün önce kayıt oldum siteyi ve yorumları elimden geldiğince inceledim. TV izleme alışkanlığım normal düzeylere geri döndü. daha farklı şeylerdede değişiklik oldu onunla ilgili konuları arıyorum.
çalışmalarınız için çokteşekkürler.
cancolak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2009, 05:30 PM   #48 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

bende az izlemeye başladım açıkçası az izliyordum şimdi evde tv açana da tepki gösteriri oldum. negatif düşünceler azaldı birde haberler özellikle cinayet haberleri beni sarsmıyor artık.
Alt 17-02-2009, 09:16 PM   #49 (permalink)
Teğmen

kayrasu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 710
76 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the rough

evet kesinlikle azalttı bile demiyorum tamamen tv, müzik hatta gazetelerden bile koptum dünya da ne olup bittiginden bile haberim olmuyor iş yerinde bazen radyo açayım degişiklik olsun diyorum ama daha ilk sarkılarda sanki beynim komut veriyor kapat olumsuz sözler var diye hatta bazen bu ne iç karartıcı sarkılar ben yıllarca nasıl bunları dinlemişim dedigim dahi oluyor aslında evet tv vs kopmak güzelde ama dünyadan bu kadar uzaklaşmak sizce iyi mi dünyanın gündemini degiştiren haberler hatta düşünün savaşı bile günler sonra başkasından duyarak haberdar oldum
kayrasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2009, 11:56 AM   #50 (permalink)
Teğmen

kırmızıtarçın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
18 Mesajinıza toplam 160 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kırmızıtarçın is an unknown quantity at this point

merhaba herkese..
Ben bu konuda farkıda olmamıştım ama burda anketi görüş düşündüm ve ne kadar çok şeyin değiştiğini fark ettim hayatımda..
yaklaşık 3 aydır sürekli dinliyorum telkinleri..
Evdeyken mutlaka tv açık olurdu hep şimdi haber izlemek için yada bir yada iki program için açıyorum artık..
bilinçli izliyorum sanırım bu en büyük fark.. ölesine bakmıyorum tv ye..
genelde boş boş tv izlemektense telkinleri dinleyeyim ve yanında kitap okuyayım diye düşünüyorum..
bu arada yabancı ve klasik müziklere ilgim arttı..
moralim çok iyi ..çok teşekkür ederim size..
kırmızıtarçın isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks