Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Telkin Harici Sorularınız

Uyarılar

Telkin Harici Sorularınız Sunuduğumuz Ana Başlıklarda Sorunuza Yer Bulamassanız, Telkinlere Dair Diğer Sorularınız..

telkin içinde ki sesler ayrilması

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Telkin Harici Sorularınız telkin içinde ki sesler ayrilması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: dodotanya Nickli Üyeden Alıntı bidaha dinle o zaman neden öyle bişey duymak isteyelim ki amacımız burda hayata daha olmulu bakabilmek hem bizim cevap istediklerimiz modratörler...ayrıca aradım ama bu sesleri ayıran bir program bulamadım bulduğum zaman hemen bakıcam bu ciddi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkin Harici Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Telkin Harici Sorularınız nerededir kimdir Telkin Harici Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkin Harici Sorularınız hipnoz Telkin Harici Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkin Harici Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkin Harici Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

telkin içinde ki sesler ayrilması

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-09-2009, 10:30 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about
Standart Cevap: Ego Güçlendirici Su Versiyonu

Alıntı:
dodotanya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bidaha dinle o zaman neden öyle bişey duymak isteyelim ki amacımız burda hayata daha olmulu bakabilmek hem bizim cevap istediklerimiz modratörler...ayrıca aradım ama bu sesleri ayıran bir program bulamadım bulduğum zaman hemen bakıcam bu ciddi bir konu çünkü
siz söyledikten sonra baktım tabii ki de lakin duyamadım öyle sesler. bilmiyorum kulaklıkla dinlemedim de saçma geldi bana neden öyle sesler olsun ki ben olsam ne bilim böyle daha vurdulu kırdılı bişey koyarım milleti canı yaparım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 29-09-2009, 11:23 PM   #22 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
dodotanya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aslında bir kadın sesi benim de kulağıma geliyordu dinlerken ama anlamadım çünkü ego güçlendirici klasik müzik versiyonunda arkadan bir sesin kendini daha iyi hissediyorsun dediğini duydum o zaman hep erkek seslendiriyor diye düşündüm ama su versiyonunda ki bu kadın sesi benimde kulağıma geldi ve tedirgin oldum bu sesleri ayırd eden programlar varmış elinde bunlardan olan varsa lütfen baksın birden içimi bir korku kapladı dinlemeye bırakmak ta istemiyorum çünkü 2 3 gündür kendimi iyi hissediyorum
Telkinler hazirlanirken hem mutluluk telkini hem ana telkinler bir arada kullanildiği için size bu şekilde gelmiş olabilir..

Telkinleri hazırlayan kişi olarak söylüyorum içinde kadın sesi yoktur...

Hatta bir İstanbul Seminerinde bu konudan bahsetmistim .Sizin gibi bir kaç kişi daha arka planda ki sesi kadın sesine benzetmis.Benim sesimin uzaktan yakından kadın sesi ile alakası yoktur.Oldukça tok bir sesim vardır.Ancak kayıt esnasında bazı işlemler yapildiği için çeşitli benzetmeler yapabilirsiniz.

En iyisi ilinize yakın seminerlerimiz varsa katılın bizlerle tanışın böylece bu şüpheleriniz giderilir...

Bununla birlikte benim işim telkin yapmaktır.Hangi programla ayrılır nasıl ayrılır inanın bilmiyorum....
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 30-09-2009, 12:22 AM   #23 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 20
46 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dodotanya is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Telkinler hazirlanirken hem mutluluk telkini hem ana telkinler bir arada kullanildiği için size bu şekilde gelmiş olabilir..

Telkinleri hazırlayan kişi olarak söylüyorum içinde kadın sesi yoktur...

Hatta bir İstanbul Seminerinde bu konudan bahsetmistim .Sizin gibi bir kaç kişi daha arka planda ki sesi kadın sesine benzetmis.Benim sesimin uzaktan yakından kadın sesi ile alakası yoktur.Oldukça tok bir sesim vardır.Ancak kayıt esnasında bazı işlemler yapildiği için çeşitli benzetmeler yapabilirsiniz.

En iyisi ilinize yakın seminerlerimiz varsa katılın bizlerle tanışın böylece bu şüpheleriniz giderilir...

Bununla birlikte benim işim telkin yapmaktır.Hangi programla ayrılır nasıl ayrılır inanın bilmiyorum....
öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim ama açıkçası cwvabınızı biraz çelişkili buldum.ayırmak sizin işiniz değil ama telkinler neden güvenli kısmında defalarca inanmayan varsa programları var baksınlar demişsiniz ki bu işin içinde olan sizin bunu araştırmanız gerekirdi diye düşünüyorum.çünkü bu konu artık dünyayı tehdit eden bir unsur olarak görülmekte bunun dersleri bile verilmektedir.dolayısıyla şüpheyle yaklaşmak çok doğal.bu site herkese açık bir site ve hayatında değişiklik yapmak isteyen binlerce insanı çekebilme potansiyeli var.bu konuya şüpheyle yaklaşmak isteyen kişileri de tatmin etmeniz güzel olurdu çünkü herkese açık bir site.ben telkinleri dinleyeli kendimi çok huzurlu hissediyorum değişimi farkettim ama bu konu aklımı kurcaladığı için telkinleri bırakma kararı da almak üzereyim.programlardan defalarca bahsedilmiş bir güvence olarak ama bir kere bile program adı verilemimiş siteyi didik didik ettim.şüphe insanın tabiatında vardır bunu siz daha iyi bilirsiniz umarım gücenmezsiniz çok iyi niyetle yaptığınız bir emek olabilir altında ama müsadenizle bu konuyu araştırıcam eğer programı bulabilirsem burda da paylaşıcam
dodotanya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 02-10-2009, 12:55 AM   #24 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Emre Danacci is an unknown quantity at this point

Hiç bi şekilde bizi tatmin edemediğinizi görüyorum.Bu işin içinde bi iş var! Sesim tok diyorsunuz, benim diyorsunuz ama bariz kadın sesleri geliyor.Bize kanıt sunamıyorsunuz.Ben bu mp3lerin içinde sadece sizin sesiniz olduğuna inanmıyorum.Hatta sizin sesiniz olduğuna inanmıyorum! O kadar şey yazmama rağmen beklediğim cevapları verememişsiniz.(Ya da bilerek vermediniz) Mp3 ayrıştırıcı programlarını bilmiyorum ne demektir yahu.Siz bu işle ilgili bi site açmışsınız.Pekala bizi hertürlü aydınlatabilmelisiniz.Bilmiyorum bu mp3ler hangi ülkeden ne amaçla geliyor.Tek bildiğim şey araştırmadan tatmin olmadan hiç bişeye inanmayacağım.Başka bişeyde demiyorum ne de olsa aydınlatılmayacağız!
Emre Danacci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 02-10-2009, 01:13 AM   #25 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
milkshaker is an unknown quantity at this point

Alıntı:
berk_erdil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya arkadaşlar bişey soracağımm...lütfen yardımcı olun..benim anlamadığım bu telkinleri ben sadece müzik olarak dinliyorum ama bunun yazılı bir versiyonu var mı ve siz onu da okuyomusunuz? bu konuda bana yardımcı olun lütfen..daha yeni buldum bu siteyi ve acemi sayılırım ..tşkkürler...

ana sayfada telkinlerin başlıklarıyla kısa yazılar var..altında da devamı yazıyor..devamına tıklayınca telkinlerin içeriklerinin ingilizce ve türkçeye çevirilmiş metilerini okuyabilirsin..ama telkinleri daha faydalı olur ümidiyle okumassan sadece dinlersen iyi olur..
milkshaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 02-10-2009, 02:13 AM   #26 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
27 Mesajinıza toplam 153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Renton_co will become famous soon enoughRenton_co will become famous soon enough
Standart Cevap: telkin içinde ki sesler ayrilması

şimdi gördüm bu mesajı bende müzisyenim yaklaşık 10 senelik müzik geçmişim var mzüik kulağam oldukça iyidir esntrumanda (gitar)çalıyorum...telkinleri 2 senedir dinlemekteyim.telkin içlerinde bazı sesleri bende duyuyorum zaman zaman sanırım ritim yüksek ve alçak sesle söylendiği için tek bi ritmde gitmiyor yani. bir aralar bu sitede sizin gibi çok şey söyleyen oldu yeni kaydolupta işte içinde allah yoktur sözü geçiyor işte 2. dakkanın bilmemneresinde falan die söyleyen bile oldu fakat sonra özür dilendi tabi öyle olmadığı o kısımda mutlu ol dendiği anlaşıldı...bahsedilen program ise sanırım adobe audution du. bu programla sesleri ayrıştırabilirsin diye düşünüyorum. dediğim gibi telkinleri 2 senedir dinliyorum sanırım dedikleriniz doruysa sex meşin olmam gerek şu an da sanırım :) ki yok öyle bişi herşey gayet düzgün telkinleri etkileride ortadadır.fakat çok aklınıza takılıyorsa bence o programla ayrıştırıp ortaya sunun üzerinde tartışmanın manası yok bence
Renton_co isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 02-10-2009, 02:13 AM   #27 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Cevap: telkin içinde ki sesler ayrilması

Söz konusu telkinde ham kayitlarda 1.07 dakikaya baktım...
Orada söylenen cümle haftalar aylar ve yıllar boyunca diye devam ediyor..
Yani telkinlerin pozitif etkilerinin uzunca bir süre devam edeceği belirtliyor..
"Bu telkinler zihninin bilinçaltı kısmında gömülü olduğundan her zaman varolacak (stay yerine varolacak)… haftalar, aylar ve yıllar boyunca …aynı büyük etkiyle çalışmaya devam edecek… geleceğe olumlu adımlar atmaya devam ettikçe…. Onlar (telkinler) içsel gerçekliğinin çok daha büyük bir parçası haline gelecek. "

Haftalar denilirken vurgu yapilmiş ve uzatılmış.Orada ki haaa sesini siz ahhh diye duymuş olabilirsiniz yada farklı benzetmeler yapabilirsiniz.

Bu konuda daha önce yazılan hoş olmayan bir benzetme varmış.O mesajı daha önce görmemiştim...

Saygı çerçevesinde olduğu sürece her mesaja yanıt veriyoruz.Online destek bölümünden yada sitede ki telefonlarımdan bana rahatlıkla ulaşilabiliyor.

Ancak her zaman söylediğim bir şey vardır.Kişi özgür iradesi ile bu sitede ki telkinleri dinler.Kimseyi dinlemesi için zorlamiyoruz..

Eğer orada ki Haaa sesini ahhhh diye anlayıp bunu bu şekilde algiliyorsanız bence telkinleri dinlememeyi tercih etmeniz daha doğru olacaktır..

Konuyu açıklığa kavuştuğu ve gereksiz yere uzamaması için kapiyorum.

Bu arada Renton ile aynı anda yazmışız.Onun da söylediği gibi daha önce de benzetmeler yapip daha sonra özür dileyenler olmuştu.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks