Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Telekinesis

Uyarılar

Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme)

Gizemli Konular ve Telekinesis Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ama canım illa kanıtlayabildiğimiz şeylerden bahsetmiyoruz ki burda.. Suyun üzerinde yürümenin de bilimsel açıklaması yapılabilmiş mi?(Yapıldıysa gerçekten bilmiyorum.)Ama geçmişte büyük zatların bunu yapabildiklerini okuyoruz.Ha nasıl inanalım ki gözümüzle görmeden diye de sorabiliriz ama burda değerlendirmeyi yapacak şey kişinin kendi kalbidir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telekinesis telkin cd indir izle İstanbul Telekinesis nerededir kimdir Telekinesis çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telekinesis hipnoz Telekinesis olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telekinesis hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telekinesis kuantum düşünce kitap haberi

Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-03-2010, 06:19 PM   #41 (permalink)
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of
Standart Cevap: Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme)

Ama canım illa kanıtlayabildiğimiz şeylerden bahsetmiyoruz ki burda..
Suyun üzerinde yürümenin de bilimsel açıklaması yapılabilmiş mi?(Yapıldıysa gerçekten bilmiyorum.)Ama geçmişte büyük zatların bunu yapabildiklerini okuyoruz.Ha nasıl inanalım ki gözümüzle görmeden diye de sorabiliriz ama burda değerlendirmeyi yapacak şey kişinin kendi kalbidir en nihayetinde.İsteyen inanır isteyen inanmaz.
Buna neden inanmıyoruz?Çünkü bunu başaran kimseyi görmemişiz.Ya da yapan var ve duymamışız.
Önceden herkesten 14yaşından sonra kızlar uzamıyor diye duymuştum ve gerçekten bunu yaşadım.Alıp inanıp kendi gerçekliğimi oluşturdum.Şİmdi bloglarda,çeşitli sayfalarda okuyorum ki,20 yaşını çoktan aşmış insanlar düzenli,sistematik ve büyük inançla yaptıkları basit çalışmalar sonrasında cmlerce uzuyorlar.İşte herşeye daha geniş bir perspektiften bakabilmemi sağlayan olay bu oldu sanırım.Herkes yapabiliyor mu?Tabi ki hayır.Kalbin izin vermesi gerek.
Senin söylediğine katılıyorum.Psikoloji ile pek çok şey değişiveriyor.O konuda hemfikiriz, diğer fikrine de saygı duyuyorum.:)
"Başaracağına da inansan başaramayacağına da inansan haklısın." demişler.O yüzden herkes haklı.

Kucak dolusu sevgiler:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 30-03-2010, 06:27 PM   #42 (permalink)
Çevirmen

548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of

Alıntı:
Elektra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya neyi tartışıyorsunuz ben anlamadım ki? göz rengi değişmez allah allah bilim denilen birşey var! iris denilen ve göze renk veren bir tabaka var. insanlar miyop veya hipermetrop olduğunda bile gözleri lazer olmadan sıfıra inmiyor bunlar olmazken birde göz rengi mi değişicek? geçmişten bugüne insanlar göz rengini değiştirmek için çare aramışlar en son çare lensi bulmuşlar başka bir yol var mı? madem göz rengi değiştirmek için telkin var o zaman optik lens, gözlük satan yerler veya eczaneler mavi göze şu telkin ela göze şu telkin der telkin satardı değil mi? telkini saptırmaya başladınız abartmayın bence daha fazla!
Düşünce Gücüyle Tedavi isimli kitabı okumanı öneririm.
Sadece bir öneri.
Ve bu konuyu kendim için kapatıyorum burada.
Herşey gönlünce olsun sevgili Elektra..
Alt 30-03-2010, 06:34 PM   #43 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
phantomm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ama canım illa kanıtlayabildiğimiz şeylerden bahsetmiyoruz ki burda..
Suyun üzerinde yürümenin de bilimsel açıklaması yapılabilmiş mi?(Yapıldıysa gerçekten bilmiyorum.)Ama geçmişte büyük zatların bunu yapabildiklerini okuyoruz.Ha nasıl inanalım ki gözümüzle görmeden diye de sorabiliriz ama burda değerlendirmeyi yapacak şey kişinin kendi kalbidir en nihayetinde.İsteyen inanır isteyen inanmaz.
Buna neden inanmıyoruz?Çünkü bunu başaran kimseyi görmemişiz.Ya da yapan var ve duymamışız.
Önceden herkesten 14yaşından sonra kızlar uzamıyor diye duymuştum ve gerçekten bunu yaşadım.Alıp inanıp kendi gerçekliğimi oluşturdum.Şİmdi bloglarda,çeşitli sayfalarda okuyorum ki,20 yaşını çoktan aşmış insanlar düzenli,sistematik ve büyük inançla yaptıkları basit çalışmalar sonrasında cmlerce uzuyorlar.İşte herşeye daha geniş bir perspektiften bakabilmemi sağlayan olay bu oldu sanırım.Herkes yapabiliyor mu?Tabi ki hayır.Kalbin izin vermesi gerek.
Senin söylediğine katılıyorum.Psikoloji ile pek çok şey değişiveriyor.O konuda hemfikiriz, diğer fikrine de saygı duyuyorum.:)
"Başaracağına da inansan başaramayacağına da inansan haklısın." demişler.O yüzden herkes haklı.

Kucak dolusu sevgiler:)
Boy konusu biraz daha farklı, 20 yaşından fazla olanlar uzayabildiğini söylüyorlar tamam ama ne kadar ki bu? en fazla 1-2 cm. ki 30 yaşına kadar zaten normal bir insan 1-2 cm uzar. İnsanlarda uzaması hiç durmayan organlarda var örneğin kulak. Fakat göz rengi tamamiyle bunlardan farklı ve hangi yöntem denenirse denensin rengi değişemez. Çünkü vücudumuza aykırı olur bu durum. Vücudumuza yapabileceklerimiz sınırlıdır, beynimizin bile %7 sinden daha fazlasını kullanamıyorken, %100'üne hükmedemiyorken vücudumuza, belli bir organımıza hükmedip onu nasıl değiştirebiliriz?
Alt 30-03-2010, 07:37 PM   #44 (permalink)
Çevirmen

Tabi kii her durum kendine özgü.
Ama büyüme plakların kapanmış artık uzayamazsın denilen bir insan (1-2 santim bile uzaması çok büyük bir inanç meselesidir bence ama o takip ettiğim kadarı ile baya uzadı) bunu yapmış sonrasında kendine bunu söyleyen doktorun yanına gidecekti noldu bilmiyorum:)
Evet sonrasında da 25 yaşına kadar uzayabildiğini öğrendim insanların yani tıbba göre ama benim sınırım kafamda çizilmişti çoktaan önceki duyduğum bilgilere göre:)Yani herkes için geçerli olan şey değil,benim çok fazla üstüne düşüp, serbest bırakmadığım bu konuda, inandığım olumsuz şey gerçekleşti.

Şimdi aslında işin özü boy,göz rengi,parmak uzunluğu filan değil ki..
"Allah herşeye kadir diyoruz,ya da evren bir yolunu bulur" artık kim neye inanıyorsa.Böyle deyipte bunun sonrasında "Yok canımm bunun kendine özgü bir yapısı var olmaz" demek kendimle çelişmek gibi geliyor bana.O katıdır bükülmez,dna denen birşey var değişmez..Sınır sınırdır konu ne olursa olsun.Ve o sınırı sürekli kontrol etme ve herşeyi kendi gücüyle ölçme eğiliminde olan biz insanlar oluşturuyoruz, oysa herşeyi istediğimiz yer aynı makam değil mi?Bir bardak suyu da,koca meblağ bir parayı da,fiziksel bir değişimi de..Yok bu olmaz derken neyi sınırlıyoruz acaba?Kendi gücümüzü mü sınırsız gücü mü?

O söylenen sözlere göre yapısı değişen su moleküllerini gördükten,azimle birçok şeyi yapabilmiş insanların başarılarını görmüş ya da duymuş olduktan sonra "Bu olmaz." demek bize verilmiş olan potansiyeli yadsımak ve görmezden gelmek gibi.

Tabi belli bir şekilde,kendimize has özelliklerle yaratılmış,donatılmışız.Elbette ki bahşedilene şükran duymak ve olduğun halde mutlu olmak bence en büyük başarıdır.(Zaten bunu başaran insanlar yapabilir değişimleri de.)Çünkü bu konuda da kendimize sınırlar koymuşuz biz insanlar.Nedir?"Hokka burun güzeldir gerisi düzeltilmedir,şişman(0 beden olmayan) kadın GÜZEL değildir" gibi bazı standartlar..Yersiz ve saçma.Ama illa bir kalıba gireceğiz ya ve bunlar bazı insanların ekmeğine yağ sürecek ya..
İşte böyle böyle bize özgü olan güzelliği kaybetme çabası içine düştük.Aynılaşmak istedik.Çünkü ancak o zaman kabul edilebilirdik.Bilinçli zihnimiz bunun bir oyun,kandırmaca olduğunu bilirken bir yanımız hep içten içe çirkin buldu aynadaki sureti.

Sınır koymakta üstümüze yok maalesef.Belki bilinçli ve niyetli belki bilinçsiz.(Halbuki yaratılmış en üstün varlı değil miyiz?)

İşte bu da bir tür inkar etme,yok sayma.

Şİmdi şöyle bir durum var.Kişisel gelişim çalışmalarına ilgi duymaya başladığımdan beri bir sürü şey okudum.Bir sürü hikaye.Benim için başarı hikayesiydi hepsi çünkü inanç vardı özlerinde.

Bu hikayelerin içlerinde iyileşmez denen kanseri yenen insanlar,tüm kemiklerinin kırıldığı,vücudunun pek çok fonksiyonunu yitirdiği bir kazadan sonra ölmesi beklenirken yavaş yavaş iyileşip hastaneden çıkıp giden bir insan,gittiği onca doktorda artık bebeğin olmaz denilen umutları yıkılan ama yılmayıp inanıp bir bebeğe sahip olmuş bir anne..

Demek istediğim konu ne olursa olsun biz birşey yapmıyoruz ki..Sadece inanıyoruz.Olayı aslında gerçekleştiren biz değiliz zaten.İnanmak ve inanmak arasında bir seçim şansımız oluyor ve bu seçime göre alıyoruz alacaklarımızı.

Şimdi bu insanlar da "Ama bu kanser hücresi yerleşmiş benim beynime sadece isteyerek nasıl çıkıp gitmesini sağlayacağım?" diye düşünselerdi, "Bilmem kaç yaşında adamım kemiklerimin kaynaşmaları eski haline dönmeleri,benim yürüyebileceğimi sağlayacak hale gelmeleri imkansız.." diye düşünselerdi ortada başarı hikayesi olamayacaktı demek istiyorum.

Sonuçta insan bir inandı mı kalben, hücreler yenileniyor,dnaların kodu değişiyor belki, gerekli şeyler oluyor işte.İnsan içerde ne gerçekleştiğini bilmiyor, tam olarak bir yere komut veremiyor ama istenilen şey gerçekleşiyor bir şekilde.

Benim düşüncelerim de böyle işte...Son olarak bunları yazmak istedim.
Herkese inandığı yolda en güzel hayatı yaşayabilmeyi diliyorum.
Alt 30-03-2010, 08:29 PM   #45 (permalink)
Elektra
Guest

Değindiğin nokta güzel, evet kanser kötü bir rahatsızlık veya bebeği olamama, insanlar belli nedenlerden ötürü bu kötü durumun üstesinden gelmek ister ve haklılarda. Kansersen iyileşmek istersin ölmemek istersin daha yapacakların vardır ,sevdiklerini bırakmamak istersin veya çocuğunun olmasını istersin neslini devam ettirmek istersin aile olmak istersin ve bunlarda en doğal hakkındır. Dünyada bütün elindeki imkanları kullanırsın tıbbi yardım alırsın, Allah'ın sana bahşettiği özellikleri( isteme, dua etme, başarabilmeye üstesinden gelmeye inanma, pozitif düşünme kendini motive etme çabalarına kendini verirsin) ve sonucu Allah'a bırakırsın(Tevekkül). Son sözü söyleyecek olan O'dur. Ve onlara bu istediklerini isterse verir. Yine O'nun bileceği bir iştir. Fakat Allah (ya da kim nasıl nitelendiriyorsa Evren diyelim) göz rengi değiştirme gibi arsızca boşça ve sorumsuzca keyfi bir isteği sana asla ve asla vermez ve gerçekleştirmene de izin vermez. Çünkü sen kör olan birinin görmek için neleri feda edeceğini bilmeden, gördüğün halde görmeni sağlayan organını beğenmeyip arsızlık ve nankörlük yapıp daha fazlasını ve daha fazlasını istersen, dünya da başka sorunlar yokmuş gibi ya da dünyaya gönderilme amacını unutup boş işlere odaklanır bunları istersen, sana isteklerin cevapsız kalır. Hatta yapılan arsızlıklar ve nankörlüklere karşı istediğin, haklı dileklerinde yerine getirilmez ve iyi de olur. Böylelikle insanlar boş işlerle uğraşmamayı öğrenir. Ki zaten insanlar başı yanmadıkça o kadar gönülden istemez. Belki de o yüzden yeterli isteyemediğimiz ve gerekli sebeplerimiz olmadığı için göz rengimizi değiştiremiyoruz ne dersin? Seninde dediğin gibi: ''Herkese inandığı yolda en güzel hayatı yaşayabilmeyi diliyorum. '' buna canı gönülden katılıyorum. Sevgiler...
Alt 31-03-2010, 01:02 AM   #46 (permalink)

Nesira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 284
143 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nesira will become famous soon enoughNesira will become famous soon enough

Phantomm ve elektra, cümleleriniz ve olayları ele alış tarzınız öyle güzel ki, hayran kaldım sizlere.

Ben 'değişmez' dediğimiz şeylerin gerçekten inandığımız taktirde değişebileceği hakkındaki ilk fikrimi, Anthony Robbins'in kitabıyla edinmiştim. İşte şu cümleden sonra:

".......'de çift karakterli olduğuna inanan psikolojik hastaların, kendilerini inandırdıkları 'ikinci kişi' nöbetine girdikleri anda, vücutlarındaki birçok şeyin değiştiği, hatta DOĞUM LEKELERİNİN BİLE KAYBOLDUĞU GÖRÜLDÜ.."

Doğum lekesi ya, en ileri tıbbi imkanlarla azaltılması zor da olsa mümkün olan, fakat yok edilmesi imkânsız olan 'doğum lekeleri' tıbbi hiç bir müdahale olmadan, kuvvetli inanç karşısında kayboluyordu..!

Birşey daha söyleyeyim, sizleri olumsuz düşünmeye sevk eden, negatif insanları dinlemeyin. Çünkü onların birçoğu ya renkli gözlü, ya da uzun boylu oluyorlar. Ve bu özellikleriyle övündükleri, kendilerini ayrıcalıklı gördükleri için başkalarının kendileri gibi olabilmelerinin mümkün olabileceğine inanmak istemiyorlar. Kısacası, kıskanıyorlar
Alt 31-03-2010, 08:43 AM   #47 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

İmkansız diye hiç bir şey yoktur. insan istedikten sonra her şeyi yapabilir. bu nedenle güçlü yeteneği olan birinin göz rengini değiştirebileceğine inanıyorum. mucizelere her zaman inanmışımdır.
"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2010, 10:18 AM   #48 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
Nesira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
".......'de çift karakterli olduğuna inanan psikolojik hastaların, kendilerini inandırdıkları 'ikinci kişi' nöbetine girdikleri anda, vücutlarındaki birçok şeyin değiştiği, hatta DOĞUM LEKELERİNİN BİLE KAYBOLDUĞU GÖRÜLDÜ.."

Doğum lekesi ya, en ileri tıbbi imkanlarla azaltılması zor da olsa mümkün olan, fakat yok edilmesi imkânsız olan 'doğum lekeleri' tıbbi hiç bir müdahale olmadan, kuvvetli inanç karşısında kayboluyordu..!
Benimde 6-7 yaşlarımda bacağımda bir doğum lekem vardı fakat bu leke 2-3 yıl önce kendiliğinden kayboldu bir inanç gerektirmedi. Zaten insanoğlunun derisi değişken bir yapıya sahip, yanabilir, lekeler oluşabilir, siyah nokta ve akne oluşabilir, çatlaklar meydana gelebilir hatta selülitler oluşur. Bu nedenle deriyle göz rengini aynı kefeye koyamayız. Biri genetiktir değişmez diğeri çevresel faktörlere maruz kaldığında değişime uğrar. ve bu değişim konusunda herkes ısrarla bir şeylerin değiştiğini ifade etse de nedense bu göz rengi dışında bir konuda oluyor. Bizim konumuz göz renginin değişmesi ve son olarak söylüyorum ki neye inanırsan inan ne yaparsan yap göz rengi değişmez. Bu bilinen ve artık kesin olan bir gerçek. Beni onaylamayabilirsiniz ama bilim ve din söz konusu oluyorsa sorun yoktur. Bu iki kavrama göre de insanın değiştirebileceği bazı şeyler sınırlıdır. Bunların ne olduğunu az çok tahmin ediyorsunuz daha fazla ayrıntıya girmek istemiyorum.

Alıntı:
Nesira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Birşey daha söyleyeyim, sizleri olumsuz düşünmeye sevk eden, negatif insanları dinlemeyin. Çünkü onların birçoğu ya renkli gözlü, ya da uzun boylu oluyorlar. Ve bu özellikleriyle övündükleri, kendilerini ayrıcalıklı gördükleri için başkalarının kendileri gibi olabilmelerinin mümkün olabileceğine inanmak istemiyorlar. Kısacası, kıskanıyorlar
İnsanlar fiziksel görüntüsünü değiştirirken kötüleşmeye başlamış ruhlarını unutuyorlar, bence önce ruhu iyileştirmeli. Bende mavi gözlü ve uzun boyluyum, bu nedenle yazdığın bu kırıcı cümlede üzerime alınmıyor okumadığımı farz ediyor , görmezlikten geliyor ve konuyu kapatıyorum.
Alt 02-04-2010, 03:15 AM   #49 (permalink)

Nesira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 284
143 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nesira will become famous soon enoughNesira will become famous soon enough

Sözüm sana değildi elektra, yani direk buradaki bir insana da değildi. Tabi düşüncemi kısa yazdığım için öyle anlaşılmış olabilir, ama benim gözlemlerimin sonucu budur.

Ve bahsi geçen deneydeki doğum lekeleri, bir anda kaybolmaktadır; kişi gerçek kimliğine döndüğüne inandığı anda da yeniden oluşmaktadır. Bu normal bir durum mu sizce ?

Göz rengi değişmez demişsiniz. Benim yeğenim 6 yaşında.. İlk doğduğunda gözleri yeşildi.. Sonra elaya döndü.. Şimdi kısa bir süredir yine koyu yeşil.. Evet göz rengimizi genlerimiz belirler, ama iristeki pigmentlerin hayatın hiçbir evresinde, hiçbir şekilde renk değiştiremeyeceği anlamına gelmez bu...
Alt 02-04-2010, 03:53 AM   #50 (permalink)
Çevirmen

Alıntı:
Phantomm ve elektra, cümleleriniz ve olayları ele alış tarzınız öyle güzel ki, hayran kaldım sizlere.
Teşekkürler Nesiracım.

Alıntı:

İnancımı kuvvetlendiren birşey daha..Sağol:)

Bookmarks