Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telekinesis (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telekinesis/)
-   -   Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telekinesis/462212-biyokinezi-goz-rengi-degistirme.html)

NaturaLLowe 30-10-2009 07:36 PM

Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme)

Merhaba;

Bir BaşLık ALtındaki Yorumumda Bahsetmiştim.Şimdi Size TeknikLerini Vereceğim.

Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir.Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir.Eğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.

Metot:
Adım 1:Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın.Yumuşak bir yere yerleşin.Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

Adım 2:Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin.Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin.Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin.Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3:Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin.Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin.Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

Adım 4:Normal dünyaya geri dönün.Bilinciniz yeniden açılsın.Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın.Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün.Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın.Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin."Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi.Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz.Kendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz.

İnş.İşinize Yarar Yardımım OLmuşsa Ne MutLu Bana.25889

Elektra 30-10-2009 08:30 PM

Cevap: Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme)

sende işe yaradı mı? göz rengin hangi renkten hangi renge dönüştü?

NaturaLLowe 30-10-2009 08:33 PM

ßen Denemedim Ama Denersem Sonuç ALabiLirim.ßende Bugünden İtibaren Deneyeceğim.

Elektra 30-10-2009 08:43 PM

hmm. umudunu kırmak istemem ama göz rengini değiştirmezsin sadece aynı rengin tonlarını elde edebilirsin :)

hakankoc928 30-10-2009 09:02 PM

her şeyi beyin gücü ile değiştiremeyiz
insanoğlunun bazı sınırları vardır
misal zenci birisi istediği kadar hayal etsin
beyaz olabilir mi?

Houner 30-10-2009 09:28 PM

Alıntı:

hakankoc928 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 569269)
her şeyi beyin gücü ile değiştiremeyiz
insanoğlunun bazı sınırları vardır
misal zenci birisi istediği kadar hayal etsin
beyaz olabilir mi?

Siz %100 inanma gücü nedir bilirmisiniz.Eğer gerçek inanma gücüne ulaşabilirsek ama bu güç öyle sözle anlatılmaz (kıbrıstaki savaşta tankın beşparmak dağının zirvesine çıkması gibi) yani inanç bedenimizi ve ruhumuzu sararsa ben dünyada çoğu olmaz denen şeyin olabileceği inancındayım tamam belki zenci biri beyaz olamayabilir ama birçok imkansız denen şey olur.idea3

nazendem 31-10-2009 01:37 AM

Ben tv de zenci birinin beyaza dönmüş halini gördüm çok ilginçti.Tamamen beyaz olmuştu.sadece sırtında ceviz kadar kendi gerçek ten rengi kalmış.hep beyaz olmak istiyormuş.sonra tıpta çok nadir görülen bir vitiligo hastalığı türü geçirmiş.belki bilmiyenler için söyleyeyim.vitiligo elde ve yüzde beyaz lekeler oluşturan tedavisi tam olarak bulunmamış bir hastalık.Gerçekten çok ilginçti.

master8566 31-10-2009 01:39 AM

Alıntı:

nazendem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 569278)
Ben tv de zenci birinin beyaza dönmüş halini gördüm çok ilginçti.Tamamen beyaz olmuştu.sadece sırtında ceviz kadar kendi gerçek ten rengi kalmış.hep beyaz olmak istiyormuş.sonra tıpta çok nadir görülen bir vitiligo hastalığı türü geçirmiş.belki bilmiyenler için söyleyeyim.vitiligo elde ve yüzde beyaz lekeler oluşturan tedavisi tam olarak bulunmamış bir hastalık.Gerçekten çok ilginçti.

Evet,işte bu ,isteklerimizi gerçekleştirmek için evrenin nasıl yol bulduğuna süper bir örnek...

blue jaloon 31-10-2009 04:28 PM

Alıntı:

masterphidias Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 569279)
Evet,işte bu ,isteklerimizi gerçekleştirmek için evrenin nasıl yol bulduğuna süper bir örnek...

evrenin sahibi allah yol bulmus olmasin?

master8566 31-10-2009 11:12 PM

Alıntı:

masterphidias Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 569279)

"Allah" küçük harfle yazılmaz,sprituel bilgilere göre bu tarz bir işleyişin anlamı zaten evrenin sahibinin emirlerini yerine getiren bir evren mekanizmasıdır.O,insan için öyle bir sistem yaratmıştır ki Çekim Yasası da bunun bir parçasıdır.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:01 PM.