Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

HAYAT ÇEKİLMİYOSA,BEKLENEN MUCİZEDİR..

Forum ve Tanışalım HAYAT ÇEKİLMİYOSA,BEKLENEN MUCİZEDİR.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız kardişim öyle bi açmışın sende konu aşk yorum yapmayan kalır mı bende connect olayım konuya CHANGE of LIFE kardeşim öncelikle umudunu kaybetme tabi ama durumuda kabullenmeye başla ufaktan Allah düşmana vermesin aşk acısını durumun vahim klasik sözlerdir hep zaman en ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

HAYAT ÇEKİLMİYOSA,BEKLENEN MUCİZEDİR..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-06-2009, 01:35 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

serkans674 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 210
176 Mesajinıza toplam 870 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serkans674 is an unknown quantity at this point
Red face Cevap: HAYAT ÇEKİLMİYOSA,BEKLENEN MUCİZEDİR..

kardişim öyle bi açmışın sende konu aşk yorum yapmayan kalır mı
bende connect olayım konuya
CHANGE of LIFE kardeşim öncelikle umudunu kaybetme tabi ama durumuda kabullenmeye başla ufaktan Allah düşmana vermesin aşk acısını durumun vahim klasik sözlerdir hep zaman en iyi ilaçtır diye ama hakikatten öyle özellikle şu ara acısı taze dünyayı versen sana unutturmaz lakin göz görmeyince gönül katlanır.
Benimde bi tane var hikayem uzun uzun anlatamıycamda ünide kör kütük aşık oldum, biz aşık olduk derdine katlanıyoruzda hatun lay lay lom kendi havalarında çok uzun sürmedi zaten ayrılmak istedi, baktım böyle devam etmeyecek mecburen kabullendik.İşin kötüsü aynı sınıftayız acısı taze unutalım diyoruz ne mümkün hergün karşımda üstüne bide yeni sevgilisi, depresyonum kendi halindeydi oldu aile boyu ekonomik paket depresyon, hergün görmiyim diye yatay geçişi, hatta okulu bırakmayı bile düşündüm bi dağıttım iyice, ondan sonra kendime değmez dedim acısı sancısı neyse katlanırız okulda biter ondan sonra göz görmeyince gönül katlanır dedim.
Aynende öyle oldu bir yıl sınıfta görmeye katlandım mecburen okul bitti sekiz ay sonra farkettim ki yine aklıma geliyor ama canım yanmaz olmuş unutma untmazsın hiçbir zaman belki ama acısı emin ol zamanla yokoluyor tabi sen istersen yoksa körükledikçe yangın büyür naçizane tavsiyeler benden

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil...
serkans674 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2009, 02:13 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all
Standart Cevap: HAYAT ÇEKİLMİYOSA,BEKLENEN MUCİZEDİR..

hayatta imkansız diye birşey yoksa, insan her istediğini gerçekleştirebilir.A... yı tüm ömründe istiyorsan ve imkansız diye birşey yoksa tüm ömründe olacaktır.ama olmayacağını biliyorum diyorsun o zaman bu gerçekleşecek ve ömründe olmayacak. bir çelişki varmış gibi geldi mi sana da? :) onu ömründe istemiyorsun.terkedişin veya terkedilişin acısını hissediyorsun şu anda.Bir mucize gerek ... Çok sevdiğim bir hikaye vardı.tesadüftür ki aykut oğut da aynı hikayeyi çok sevmiş ve kitabında paylaşmış.kitabın adı evrenden torpilim var.güzel bir kitap.Hikaye ise şöyle;

adamın biri bir gün evinde selden dolayı mahsur kalmış; herkes kaçışıp hayatını kurtarırken bu adama da haydi gel demişler.ancak adam
-siz gidin yaradanım beni kurtarır demiş.
sel suları yükeslmiş ve botla jurtarma ekibi gelmiş ve adam ekibe de;
-siz gidin allahım beni kurtarır demiş.
sular yükselmiş ve adam çatıya çıkmış ve helikopter gelmiş ancak adam helikopterdeki görevclilere de aynı şeyi sylemiş ve sonuç olarak sel sularına kapıp ölmüş ve allahın karşısına çıkmış.
-allah sen neden öldün diye sormuş adama(Böyle bir şeyi de sorar ya :) )
-adam da ben sana güvendim demiş.

Hikaye böyle bitiyor.
Biz hayatı deneyimlemek için geldik.insanın bütün hissettiği şeyler insan içindir.Acıyı hissederken acıyı deneyimliyoruz ve mutluluk içimizdeyken, sevgi içimizdeyken, hüzün içimizdeyken....ve hergün hayatın akışında olan herşey.bunların hepsi bizim için.

İnsan oğlu için imkansız diye birşey yoktur.önemli olan ne istediğimizi bilebilmek.Ve insanların çoğu bunu bilmiyor.istediğini zannediyor ancak tam tersi oluyor.sonbrada çekim yasası diye bir şey yok diyorlar :)

Yazının başında da bahsettiğim gibi, bir çelişki var gibimi? biraz üstüne düşün bakalım.gerçekten ne istiyorsun.çünkü istediğin şey senin olacaktır :)
İyi geceler...
Alıntı:
CHANGE of LIFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kişisel gelişimle tabiki ilgileniyorum..Herşey insanın kendisinde biter,Olumlu düşünceyle ,insanoğlu, sorunlarının çoğunu çözmeyi başarabilir.Benim tek eksik tarafım fazla duygusal oluşum.hayatta olmıycak diye bir şey yoktur..buna inanıyorum.mesela ben A.. yı tüm ömrümde istiyorum.ama bunun olmıycağının da farkındayım.dedim ya bir mucize gerek(ama mucize diye bir şey yok..)duygusal sancılarım bittiğinde o da biter.önemli olan bunu başarabilmek..birgün içimdeki savaşı yeniceğim..ama zaman gerek ,benim gibi biri için zaman çok önemli

şu anda mucize bekliyorum,günü gelicek unutmuş olmakla mucizeyi ben yaratıcaam ..bunu inanıyorum
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2009, 09:09 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CHANGE of LIFE is an unknown quantity at this point
Standart DUYGUSALLIK VE OLUMLU DÜŞÜNCE

"Yazının başında da bahsettiğim gibi, bir çelişki var gibimi? biraz üstüne düşün bakalım.gerçekten ne istiyorsun.çünkü istediğin şey senin olacaktır :) "

Evet haklısın aslında,bir çelişki var mış düşüncemde.Yazını okuyunca anladım,saol yardımcı olduğun için..ama tabii şu var..

Ben yengeç burcuyum hatta bu ayın 27 si de doğum günüm. benim gibi duygusal bir insan için ,çekim yasası ne kadar etkili?Herhangi bir olumsuzluk karşısında ben ne kadar olumlu adım atabilirim?Aslında cevabı da biliyorum.Her şey insanın kendi ellerinde...Başarıda ,başarısızlıkta.Negatif duyguları üzerinden kaldırırsan,Sana zarar veren şeyleri çöpe atarsan olur.Bu kadar basit.Evet ,,hayat mücadelen için bu böyle.....

ama AŞK bambaşka bir şey.Onu kolay kaldıramassınız,kolayca kafanızdan silemessiniz,zarar verse bile sevdiğinizden dolayı onu düşünmekten mutlu olursunuz.Ne demişler aşk için ölmeli ,aşk o zaman aşk.. -) bu kadar da değil tabii..ama seven insan için,önce aşk gelir.Mutlu bir aşkla birlikte de olumlu tüm yaşam.Dünya üzerinize gelse sizi kimse yıkamaz..ayrılıkta ise sizi kimse mutlu edemez..

Bence olumlu düşüncenin en büyük düşmanı duygasallık.Eğer siz duygusal değilseniz hayatta başaramıycağınız bir şey yoktur.Duygusal iseniz başarı da o kadar azdır..
CHANGE of LIFE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2009, 10:27 PM   #14 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

bend eyengec burcuyum bu ayın 27 sıde benım doğum gunum...şşşşşş bence kendıen gel kıms eıcın bu kadar uzuntu ve gozyaşı değmez..ben denedım test ettım değmıo emın ol anladığınd auzuluosuns adece...
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2009, 11:33 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
3 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
oveben is an unknown quantity at this point

demek aynı dertteyiz
oveben isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2009, 02:04 AM   #16 (permalink)
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all
Standart Cevap: DUYGUSALLIK VE OLUMLU DÜŞÜNCE

Alıntı:
CHANGE of LIFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"Yazının başında da bahsettiğim gibi, bir çelişki var gibimi? biraz üstüne düşün bakalım.gerçekten ne istiyorsun.çünkü istediğin şey senin olacaktır :) "

Evet haklısın aslında,bir çelişki var mış düşüncemde.Yazını okuyunca anladım,saol yardımcı olduğun için..ama tabii şu var..

Ben yengeç burcuyum hatta bu ayın 27 si de doğum günüm. benim gibi duygusal bir insan için ,çekim yasası ne kadar etkili?Herhangi bir olumsuzluk karşısında ben ne kadar olumlu adım atabilirim?Aslında cevabı da biliyorum.Her şey insanın kendi ellerinde...Başarıda ,başarısızlıkta.Negatif duyguları üzerinden kaldırırsan,Sana zarar veren şeyleri çöpe atarsan olur.Bu kadar basit.Evet ,,hayat mücadelen için bu böyle.....

ama AŞK bambaşka bir şey.Onu kolay kaldıramassınız,kolayca kafanızdan silemessiniz,zarar verse bile sevdiğinizden dolayı onu düşünmekten mutlu olursunuz.Ne demişler aşk için ölmeli ,aşk o zaman aşk.. -) bu kadar da değil tabii..ama seven insan için,önce aşk gelir.Mutlu bir aşkla birlikte de olumlu tüm yaşam.Dünya üzerinize gelse sizi kimse yıkamaz..ayrılıkta ise sizi kimse mutlu edemez..

Bence olumlu düşüncenin en büyük düşmanı duygasallık.Eğer siz duygusal değilseniz hayatta başaramıycağınız bir şey yoktur.Duygusal iseniz başarı da o kadar azdır..
Sevgili arkadasım, daha önceki mesajlarımın birinde ben ne desem boş demiştim.tekrar ediyorum :) ne dersem diyeyim saenin hayatını ben değiştiremem.
Bir yaradanın olduğuna inanıyormusun bilmem ama eğer herhangi bir adla adlandırdığın inancın varsa(ki bütün yollar aynı kapıya çıkar.tek bir yaradan a) sence biz insanları yaradırken hımm yengeç burcuna duygusallığı biraz bol veriyim çekim yasası şunda işlemesin gibi bir şey düşünmüş olabilir mi?Bir insanın diğer insandan farkı olabilir mi? hepimize yaradanım tarafından verilen güzelliklerden bahsediyorum burada.yani birimize çekim yasası işlerken bir diğerine işlememesi gibi birşeyi düşünerek bizleri farklı yaratmış olabilirmi yaradanım? Duygusuz insan diye birşey yoktur :) bütün insanların duygularıvardır ki bu bizim en değerli varlıklarımızdan biri.yani onlar bize aslında şu anda ne olduğumuzu ve hayatta nereye gittiğimizi gösteren gözlerimiz gibi.eğer değişime başlamak istiyorsan tavsiyem oku.kişisel gelişimle ilgili bir çok kitap var forumda tavsiye edilen.içeriklerine bak ve istediğin kitaptan başla.sana onu düşünmekten mutlu olma diyen varmı? yok. ee peki şimdi mutlu musun? o mutlu yaşam aşkla filan da gelmiyo onu söyleyeyim:) yani tek basına yetmiyo diyeyim.mutlu olmanın en birinci yolu kendimizi sevmemiz ve kendimize değer vermemiz.lütfen kendini dinle kendini keşfet ve ve kendini sev.
Olayı bambaşka bir çerçeveden de anlatabilirim.cümlelerin şu anki durumunu açıkça anlatabiliyor.kendini nasıl hissettiğini... ve bundan memnun olmadığının da farkındasın aslında.hem birşeyler yapmak istiyor hem de istemiyorsun :) değişim kararını verdiğin zaman başlar.ve zaman çok değerli asla boşa geçirmemek gerekir :)
Sana şu kadarını söyleyeyim; gerçekten seni anlayabiliyorum :) ve kendin için birşeyler yapmaya başla.ancak böyle mutlu olmaya baslayacaksın.

ayrıca aşkı kafandan yüreğinden sil diyen var mı? kararını ver ve harekete geç. ya geride bırak ve hayatına devam et. dikkatini çekiyorum bak geride bırak diyorum sil demiyorum :) yada onunla tekrar beraber ol.neyi seçeceğine sen karar vereceksin ama hangisini seçersen seç şu anki bakış açınla huzuru bulamazsın.kendini sev :)
Sevgiler...
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2009, 01:26 AM   #17 (permalink)
roxie
Guest

"unutmam gerekiyor ama unutmak isteyen kim?"

demişsin.. bence de, neden unutasın ki?? Benim de bir lise anım canlandı kafamda, siyahça'nın yazdıklarını okuyunca, bir çocuk sevmiştim ben de sonra en yakın arkadaşımla sevgili olmuşlardı.. ve ben ona bir mektup yazmıştım hayalkırıklıklarımı, kızgınlıklarımı ve birlikte geçirdiğimiz güzel günleri anlatan, dalgalanıp da durulmayan bir mektuptu..

son satırları aynen şu :

Bir gun geri gelirsen eger, sana sırtımı ceviremiceimi zaten biliyosun..simdi bu yuzden kacıyorsun.. ilerde bunun degerini anlarsan da zaten yanımda olucaksın.. Ya hep ya hic..O yüzden simdi git… Bugun alıstırdım kendimi, senleyken sensizlikle yasamaya.. aslında sen olmayan senin yuzune bakmaya.. gercek seni beklicem.. fazla umutla diil belki ama derinden bi baglılıkla…"

bu umutlanmadan ama olur da bir gün dönerse diye içimde ona karşı hep sevgi ve şefkat barındırarak bekleyişim sonuçsuz kaldı... ama ben içimi öyle rahatlattım ki! O geri dönmedi, ama ben de bu mektuptan sonra sildim onu aklımdan.. Bir gün geri dönecek olursa karşılaşacağı kapı aralık olacak, sen o kapıyı kapatma hiç.. ve kendini de düşünüp düşünüp yıpratma... herşey olacağına varır, hele ki aşkta "hayırlı olsun" hiç de boş bir söz değildir ve kısmet gerçekten vardır.. güzel anılarınızla sakla onu, bir kutuya kaldır, emin ol bir süre aklın o kutuda olacak sonra unutacaksın... ara ara hatırlayıp gülümseyeceksin.. belki buruk bir gülümseme olur.. ama o da hayatın cilvesi.. :)

ha bir de : ben zamanında çok aşığım çok aşığım diye diye, bana zarar vereceğini bilen ve bu sebeple benden uzaklaşmış bir adamı resmen tırnağımla kazıyarak hayatıma yeniden çektim.. ve o adam sonunda bana zarar verdi... "hayırlısı olsun" bu yüzden denir işte. Bazen insan fark etmeden belasını arıyo yani
Alt 24-06-2009, 10:22 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Standart İÇİMDEN VE NAZIMDAN BİR ŞEYLER..

Nazım hikmetin bir kaç şiirini sizlerle paylaşmak istedim..Ben yüreğimi sizlerle paylaşmaktan mutlu oluyorum..

BİR AYRILIŞ HİKAYESİ (188686 Hit)

Erkek kadına dedi ki:
-Seni seviyorum,
ama nasıl,
avuçlarımda camdan bir şey gibi kalbimi sıkıp
parmaklarımı kanatarak
kırasıya
çıldırasıya...
Erkek kadına dedi ki:
-Seni seviyorum,
ama nasıl,
kilometrelerle derin, kilometrelerle dümdüz,
yüzde yüz, yüzde bin beş yüz,
yüzde hudutsuz kere yüz...
Kadın erkeğe dedi ki:
-Baktım
dudağımla, yüreğimle, kafamla;
severek, korkarak, eğilerek,
dudağına, yüreğine, kafana.
Şimdi ne söylüyorsam
karanlıkta bir fısıltı gibi sen öğrettin bana..
Ve ben artık
biliyorum:
Toprağın -
yüzü güneşli bir ana gibi -
en son en güzel çocuğunu emzirdiğini..
Fakat neyleyim
saçlarım dolanmış
ölmekte olan parmaklarına
başımı kurtarmam kabil
değil!
Sen
yürümelisin,
yeni doğan çocuğun
gözlerine bakarak..
Sen
yürümelisin,
beni bırakarak...
Kadın sustu.
SARILDILAR
Bir kitap düştü yere...
Kapandı bir pencere...
AYRILDILAR...

NAZIM HİKMET

SICAKLARDA (32441 Hit)

Bu sıcaklarda seni düşünüyorum
çıplaklığını
boynunu bileklerini
minderde ak bir kuş gibi yatan ayağını
senin söylediklerini.

Bu sıcaklarda seni düşünüyorum
bilmiyorum aklımda en çok kalan ne
gözümün önüne gelen
boynun mu bileklerin mi
çıplak ayağın mı
bana benim olurken söylediklerin mi?

Bu sarı sıcaklarda seni düşünüyorum
bu sarı sıcaklarda bir otel odasında seni düşünüp
yalnızlığımı soyunuyorum
biraz da ölüme benzeyen yalnızlığımı.

NAZIM HİKMET

SEVİYORUM SENİ..

Seviyorum seni
ekmeği tuza banıp yer gibi
Geceleyin ateşler içinde uyanarak
ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi
Ağır posta paketini
neyin nesi belirsiz
telaşlı, sevinçli, kuşkulu açar gibi
Seviyorum seni
denizi ilk defa uçakla geçer gibi
İstanbul'da yumuşacık kararırken ortalık
içimde kımıldayan birşeyler gibi
Seviyorum seni
Yaşıyoruz çok şükür der gibi.

NAZIM HİKMET
CHANGE of LIFE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2009, 10:37 PM   #19 (permalink)
blue jaloon
Guest

Standart Cevap: İÇİMDEN VE NAZIMDAN BİR ŞEYLER..

vayyyy nazim hikmette döktürürmüs bize kominist diye asiladilar bende
adini duydukca tiskinirdim ama yalnis yapmisim
Alt 03-07-2009, 09:54 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Standart UYANIŞ...

slm arkadaşlar,geçtiğimiiz ayın 27 si doğum günümdü.anlıycağınız gibi yalnız geçirdim.çok acı bir doğum günü yaşadım kendimce..her zaman yanımda olan,bu sefer yoktu..zaten aylardır yoktu,ama özel günümde a... yoktu......bu benim için çok ağırdı.başım dönüyodu,düştüm ve yere yığıldım..tam gözlerim kapanıyodu ki biri bir tokat attı.ayağa kalk dedi ve ayağa kaltım,silkelendim.gittim bir duş aldım,sonra balkonda oturdum saatlerce.dışardan insanları izledim,arabalları nesneleri ,böcekleri izledim .hayat devam ediyordu..o an karar verdim bende değişmeli ve yaşama katılmalıydım..ve öyle yaptım.bu a.. yı unuttum anlamına mı geliyo? tabiki hayır ama anladım ki onsuz bir hayat yaşamalıyım..değişmeliydim transformers moduna geçip değiştim bu da şu demek güven ,sevgi ,aşk,iyilik vs gibi iyi olan her duygu da içimde gitti.tanrı şeytanı yarattı,şeytan isyan etti tanrısına,tanrı da onu huzurundan kovdu ,oda insanları kendine çekmek için elinden geleni yaptı.(bir zamanlar a.. ya şakasından lucifer da derdim )ama o gerçekten öyle biri.kendisini ön planda tutmak için insanları ve arkadaşlarını aşağılar ,küçümserdi,ben hep böyle olmamalısın derdim ve sonunda bende onun gibi oldum..

şaka değil yazdıklarım ,,hissettiklerimi paylaştım,aynı konuya yazmamında bir sebebi var...

Bookmarks

Etiketler
beklenen, cekilmiyosa, hayat, mucizedir..