Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

HAYAT ÇEKİLMİYOSA,BEKLENEN MUCİZEDİR..

Forum ve Tanışalım HAYAT ÇEKİLMİYOSA,BEKLENEN MUCİZEDİR.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Slm arkadaşlar aranızda çok yeniyim belki her zamanda burda olmıycağım.Sizlerle bir derdimi paylaşmak için burdayım.Tüm hayatı kapsamayan fakat hayatımın da tüm anlamı olan bir derdimi sizlerle paylaşıcağım.Küçük bir mucizeye ihityacı olan bir aşk hikayesi bu.. A.. adında birini sevdim.Yaklaşık olarak ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

HAYAT ÇEKİLMİYOSA,BEKLENEN MUCİZEDİR..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-06-2009, 12:48 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CHANGE of LIFE is an unknown quantity at this point
Standart HAYAT ÇEKİLMİYOSA,BEKLENEN MUCİZEDİR..

Slm arkadaşlar aranızda çok yeniyim belki her zamanda burda olmıycağım.Sizlerle bir derdimi paylaşmak için burdayım.Tüm hayatı kapsamayan fakat hayatımın da tüm anlamı olan bir derdimi sizlerle paylaşıcağım.Küçük bir mucizeye ihityacı olan bir aşk hikayesi bu..
A.. adında birini sevdim.Yaklaşık olarak 1,5 sene süren inişli çıkışlı bir ilişkimiz oldu..
Çok farklı bir ortamda tanışmıştık.İlk gördüğümde büyülemişti.Etkileyici bir güzelliği ve çekiciliği vardı.Onunla herşey çok güzeldi derken ayrıldık barıştık 1,5 sene geçti.
Sorun olan şey _, aramızda uçurumlar var.A.. kendisini iyi yetiştirmiş,kültürlü,ufku geniş,zekii biridir.Bense sakin,aşırı duygusal,varoş vari bir tipim.ben olaylara duygusal yaklaşırken,A.. mantıkla ilerler..gibi VE..
Ona karşı çok hatalar ettim.çok sıktım ,kıskandım,bencillik ettim,bunalttım ve sonucu ayrılık oldu,yalnız kaldım ve yaklaşık olarak 1 aydır ayrıyız.artık geriye de döndüremiyorum.Kararını vermiş.defalarca çiçekler yolladım,konuşmaya çalıştım ama yüreğine işleyemedim.Bu durumda benimde onu unutmam gerekiyo.Bunun farkındayım.Hayat devam ediyo ne de olsa..
Peki bunu nasıl başarıcağım.?Ben günlerdir uyku uyuyamıyorum. Geceleri dışarlarıda bir sağa bir sol voltalıyorum.24 saat aklımda A.. varken.Hayatım çekilmez oldu.Ona göre saplantı yapmışım?sizcede öylemİ?SEVİYORUM ve Onu istiyorum.Biliyorum olmıycağını ama kendimin savaşını veriyorum.UYUMSUZ DA OLSAK SEVİYORUM arkadaşlar..Unutmalıyım ama unutmak isteyen kim?
Her telefonumun çalışını,Her gelen sms o sanıyorum,ama maalesef o olmuyo.Eğer bir gün ararsa işte o zaman MUCİZE olur..
Hayat rayında gitmiyosa beklenen MUCİZELERDİR...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

CHANGE of LIFE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2009, 01:42 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 16
5 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zdestina is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: HAYAT ÇEKİLMİYOSA,BEKLENEN MUCİZEDİR..

aynı durumdayız ve ben de napıcağımı bilemeyenlerdenim.bizde de ben çok kıskanç ve onu kısıtlayan bir sevgiliydim çok direndik çok ayrıldık barıştık ve ne yazık ki büyük bir kavgayla sonlandı bizimkide 40 gün önce.ilk günler sms mail atıp barışmak istesem de ondan hiçbir cvp gelmedi , o günden beri sessizliğimi korudum.en son bildiğim sadece ilerisi hakkında bişi düşünmediğiydi iyi yada kötü çünkü psikolojisi çok bozulduğu için kendine gelmeye çalışıyordu.arkadaşımla konuştuklarından biliyorum.şimdiye kadar çok dua ettim artık iyi şeyler düşünmeye de çalışıyorum ama ben de allah tan mucize beklemekten başka bişi yapamaz oldum.ve gerçekten de anca yaşayan anlar yada karakterler aynıysa.çünkü insan vardır bitirir ve hayatına kaldığı yerden devam eder,insan vardır günlerce onu düşünmekten normal hayatına geri dönemez.unut demek kolaydır ,mümkündür de elbet zaman da ilaçtır ama ya unutmak değilse istenilen?yane hala kalbinde sadece o varsa ve ısrarla sadece onun olmasını istyorsak....
zdestina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2009, 06:24 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all

bir sürü birşey yazdım ve sonra sildim.Olan olmuş arkadaşlar.Hayata deneyimlemek için geldik ve deneyimlediklerimiz de tamamen biz seçiyoruz.Siz de bunu seçmişsiniz.Ben de zamanında yaşadım benzer bir durumu.Önemli olan ne olduğu değil, bundan sonra ne olacağı.Bu da sizin seçiminiz.Mutlu olmayı seçer ve neşenizi yerine getirebilirseniz, güzellikler de sizinle olur. Sevgiler...
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2009, 06:34 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 16
5 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zdestina is an unknown quantity at this point

Alıntı:
peacemaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir sürü birşey yazdım ve sonra sildim.Olan olmuş arkadaşlar.Hayata deneyimlemek için geldik ve deneyimlediklerimiz de tamamen biz seçiyoruz.Siz de bunu seçmişsiniz.Ben de zamanında yaşadım benzer bir durumu.Önemli olan ne olduğu değil, bundan sonra ne olacağı.Bu da sizin seçiminiz.Mutlu olmayı seçer ve neşenizi yerine getirebilirseniz, güzellikler de sizinle olur. Sevgiler...
bundan önceki msjınızı da okudum ama son yazdığınız daha iç açıcı :)
zdestina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2009, 10:50 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all

:) o yüzden değiştirdim zaten :)
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2009, 10:52 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Standart Cevap: VARMI MUCİZELER GERÇEKLEŞTİREN Bİ KURUM?

A.. ile son konuşmamızdan sonra anladım ki gerçekleşmiycek bir mucizenin peşindeyim.Ama eğer Seviyosanız ,beklediğiniz aşksa,beklemeye değmez mi? Umut olmasa bile......Hatalarımın farkına vardım,Ondan bir şans daha istiyorum.Çok şey mi istiyorum? Tamam,hissiyatını tamamen bitirmiş olabilir,ama daha önce sevebildiyse,şimdi de sevebilir.İstemesi ve de bana inanması lazım.İnanç olarak neye inanıp yalvarmak gerekiyosa ,kim tarafından bu mucize gerçekleşecekse ben ondan bu mucizeyi bekliyorum..acaba varmı böyle bir kurum?Tanrım,melekler,iyilik perileri nerdesiniz?Bir ara internetten ZEİTGEİST diye bir belgesel izlemiştim.Orda da dediği gibi-,inaçları insanlar mı yaratıyo?HERŞEY PALAVRAMI?MASAL MI?DÜNYA KÖTÜLERİN DÜNYASI MI?AŞK DİYE BİR ŞEY YOK MU?MUTLULUK PARA GÜCÜMÜ?İşte.. böyle kafam sorularla dolu.sebep saadece aşk ve mutsuzluğum..
CHANGE of LIFE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2009, 11:08 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Standart Cevap: VARMI MUCİZELER GERÇEKLEŞTİREN Bİ KURUM?

Alıntı:
CHANGE of LIFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
A.. ile son konuşmamızdan sonra anladım ki gerçekleşmiycek bir mucizenin peşindeyim.Ama eğer Seviyosanız ,beklediğiniz aşksa,beklemeye değmez mi? Umut olmasa bile......Hatalarımın farkına vardım,Ondan bir şans daha istiyorum.Çok şey mi istiyorum? Tamam,hissiyatını tamamen bitirmiş olabilir,ama daha önce sevebildiyse,şimdi de sevebilir.İstemesi ve de bana inanması lazım.İnanç olarak neye inanıp yalvarmak gerekiyosa ,kim tarafından bu mucize gerçekleşecekse ben ondan bu mucizeyi bekliyorum..acaba varmı böyle bir kurum?Tanrım,melekler,iyilik perileri nerdesiniz?Bir ara internetten ZEİTGEİST diye bir belgesel izlemiştim.Orda da dediği gibi-,inaçları insanlar mı yaratıyo?HERŞEY PALAVRAMI?MASAL MI?DÜNYA KÖTÜLERİN DÜNYASI MI?AŞK DİYE BİR ŞEY YOK MU?MUTLULUK PARA GÜCÜMÜ?İşte.. böyle kafam sorularla dolu.sebep saadece aşk ve mutsuzluğum..
duygularımızı iyi tanımak gerekiyor. Kişisel gelişimle ilgilenmiyorsanız ilgilenmeye baslarsınız yakında :)
Sizin için kimse birşey yapamaz.yapamıyor.kendi hayatımızı kendimiz yaşıyoruz.sizde kendi hayatınızı yaşayacaksınız; ancak şunu söyleyeyim insanlar için imkansız diye birşey yoktur.insanın tek engeli yine kendisi...
Alt 21-06-2009, 11:31 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Kişisel gelişimle tabiki ilgileniyorum..Herşey insanın kendisinde biter,Olumlu düşünceyle ,insanoğlu, sorunlarının çoğunu çözmeyi başarabilir.Benim tek eksik tarafım fazla duygusal oluşum.hayatta olmıycak diye bir şey yoktur..buna inanıyorum.mesela ben A.. yı tüm ömrümde istiyorum.ama bunun olmıycağının da farkındayım.dedim ya bir mucize gerek(ama mucize diye bir şey yok..)duygusal sancılarım bittiğinde o da biter.önemli olan bunu başarabilmek..birgün içimdeki savaşı yeniceğim..ama zaman gerek ,benim gibi biri için zaman çok önemli

şu anda mucize bekliyorum,günü gelicek unutmuş olmakla mucizeyi ben yaratıcaam ..bunu inanıyorum
Alt 21-06-2009, 11:50 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

sizin durumla alakalı değil ama bir gençlik hatıramı getirdiniz aklıma...

teeee lise yıllarımda birine takılmıştı aklım...nasıl olup da ona takılabildiğine haaalaa hayret ederim, öyle de biriydi! (küçümseme değil, vallahi, ne haddime, ben kimimki! ama benim kitap sevmem ve onun bir kütüphane görevlisine arada bir yardımcı olması dışında tek ortak yön yok!)
sonra ben bunu nassıııll sefüom, nasssıııll sefüom anlatamam...
o ara öyle işte...
rüyalarıma giriyor, hep başkalarıyla beraberler...bana pas vermiyor pis! ben salya-sümük hergün ağlıom..
derken bir gece rüyamda bu veletin evlilik cüzdanını gösterdiler bana, iki melek! ileride evleneceği kızın resmi de yanında! baktım o kız ben değilim! kara-çirkin bişiy!
ben rüyamda ağlıyorum; melekler birbirilerine diyor ki' nihayet anladı!'
o günden sonra ondan bana yar olmayacağını anladım, ama o rüya aklıma geldikçe hala gülerim, geç anlamamla melekleri bile çıldırtmışım!
ertesi gün çok ağladım dedim ki' allahım anladım ki bu bebe benim kaderimde yok, o zaman al aşkını benim kalbimden!' akşama kadar hep dua ettim, ve ertesi sabah ne oldu bil! yemin billah sabah kalktım iyileşmişim, aşık maşık değilim!

(böyle de vefasızdır insanoğlu der kaçarım!)

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2009, 12:02 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir gece rüyamda bu veletin evlilik cüzdanını gösterdiler bana, iki melek! ileride evleneceği kızın resmi de yanında! baktım o kız ben değilim! kara-çirkin bişiy!
ben rüyamda ağlıyorum; melekler birbirilerine diyor ki' nihayet anladı!'
artık nasıl zorladıysanmelekler girmiş devreye
neşen daim olsun arkadaşımm...benide lise yıllarına götürdün şimdi...ne komik yıllardı...trajikomik ama...ağlıyoduk hep

Bookmarks

Etiketler
beklenen, cekilmiyosa, hayat, mucizedir..