Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

MERHABA BEN HASAN

Forum ve Tanışalım MERHABA BEN HASAN Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sevgili tresor kıyamam ben sana, okadar uzaktamıydın sen, ben bilirim o avrupayı çocukluğum almanyada geçti 20 yıldır türkiyedeyim,hayatımın en mutlu yılları,tüm zorluklara rağmen,ama sen orada mutluysan mesele yok,pazar günü ben iki kişi giderim mitinge,bir ben birde sen olarak,zaten alışkınız çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

MERHABA BEN HASAN

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-05-2007, 02:06 AM   #11 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: MERHABA BEN HASAN

sevgili tresor
kıyamam ben sana, okadar uzaktamıydın sen, ben bilirim o avrupayı çocukluğum almanyada geçti 20 yıldır türkiyedeyim,hayatımın en mutlu yılları,tüm zorluklara rağmen,ama sen orada mutluysan mesele yok,pazar günü ben iki kişi giderim mitinge,bir ben birde sen olarak,zaten alışkınız çok kişilikle gezmeye, gerçi bu seferki daha güzel,bu sefer iki kişide olsak yürek birliği söz konusu hadi sana iyi geceler, bende yatsam iyi olacak umre için bende ciddi ciddi düşünmeye başladım görelim mevla neyler neylerse güzel eyler, saygılı sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-05-2007, 07:49 AM   #12 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

sevgili hayalayaz,

beni anladıgınızı bılıyorum ve hıssedıyorum.. yazılarınız o kadar berrak kı emınım okuyan herkes bunu hıssedıyor.. pazar gunu kalbım sızınle... coskulu haberlerınızı merakla beklıyorum.. sevgıyle ve ısıkla kalın tresor
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2007, 12:36 AM   #13 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili dostlarım pazar günü gündoğduda toplandık ben içim pır pır ederek hazırlandım, iki üç gün önceden çarşıya inip kalabalıkta bulunma provaları yaptım. ama dostlarım ben gerçekten iyiyim, beni bağlayan zincirleri kırmışım, artık hiç bir şekilde kendimden becerebilecekmiyim diye şüphe etmeyeceğim,ben her şeyi başarabilecek kapasiteye sahibim, yapmam gereken tek şey hayatımda yaşadığım coşkuyu tekrar hatırlamak bu gün seminerim vardı,hiç kem küm etmeden akıcı bir lisanla tüm bilgilerimi ve birikimlerimi aktardım,her şey güzel ve daha güzel olacağından eminim,atakan beye bu siteyi hazırladığı ve koşulsuzca bizi desteklediği için, sizlere, beni sevginizle,sevgi dolu sözlerinizle yüreklendirdiğiniz için yürek dolusu sevgi yetmez, evren dolusu vede daha fazlası olan saygılı sevgili teşekkürler ederim.pazar günü giyeceğimiz kırmızı beyaz giysilerimizi geceden hazırladık,sabahleyin elimizde bayraklar evden dışarı çıktığımızda ellerinde bayraklarla gündoğduya akan kalabalıklara karıştık onlarla bir olduk, bütün olduk, aynı olduk ve kordona aktık,tüm türkiyeden gelen dostlarla birleşince içimde ne kalabalık korkusu ne kaygı, nede benzer birşey vardı ben başkalarıyla birlikte olup empati, sempati veya adı her ne ise duygudaşlığı yeniden öğrendim, yeniden tattım,ve artık bu duyguyu asla unutmamaya karar verdim,zihnimde oradaki halimi iki gündür tekrar tekrar yaşattım,artık evden dışarıdayım kendimi hiç bir şeyden hiç kimseden soyutlamadan, saklanmadan yaşamaya karar verdim,ben beni o kalabalığın içinde çok takdir ettim o halimi çok sevdim,biliyorum daha öğrenmem ve hatırlamam gereken çok şey var ama önemli olan başlangıçtır değilmi? hepinize saygılı sevgiler ve iyi geceler
Alt 15-05-2007, 12:44 AM   #14 (permalink)
Bugle
Guest

hayalciğim geldin mi mitinge...nasıl geçirdin?muhteşem bir kalabalık ve çok yüksek bir enerji vardı orada.O gün sanki herşeyi değiştirebilecek gücümüz vardı.Ben bunu hissetim..Ya sen?Hem cumhuriyetimizin anlamını ve önemini hem de birlik olmanın gücünü tüm hücrelerimde hissettiğim muhteşem bir gündü.Birlik olunca ne büyük bir güven ve mutluluk duyuyor insan..Eğer bu birlik duygusunu kendi içimizde de yakalarsak ,düşüncelerimizde duygularımızda ,davranışlarımızdaki birlikten söz ediyorum;aynı gücü ,güveni ve mutluluğu yaşayabiliriz değil mi?herkese sevgiler..NOT:ben bu mesajı yazarken aynı anda bu konuya sen de mesaj yazmışsın hayalciğim..senin adına çok sevindim..ben hala mitingin etkisindeyim..bi daha bidaha diyorum ..miting bağımlısı olmaktan korkuyorum
Alt 15-05-2007, 11:25 AM   #15 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili bugle
oradaydım hepimiz oradaydık,aslında ben çorbada bir lokmacık tuzum olsun diye düşünürken, bir yandanda kalabalık korkumu yendimmi acaba diye oradaydım,sabah evden çıktık,birde baktık'ki her sokaktan insan gurupları akıyor,o andan itibaren onların coşkusu banada geçti ve eve dönünceye kadar kalabalık içinde olduğum aklıma bile gelmedi, tek bir yürek tekbir vücut olmuştuk,hayatımda ilk defa deneyimlediğim bir şeydi,benim için hem terapi oldu hemde böyle bir birlik içinde olarak vatandaşlık görevimi yerine getirdim.oradaki enerjiye bir isim koymak gerekirse bulamıyorum ama muhteşem ötesiydi diyebilirdim,ve insanların birbirine olan sevgisi ve koruması harikaydı,biz bir ara platforma çok yaklaştık,bir anda havasız kaldım, kalbim aşırı çarpmaya başladı aceleyle oradan çıkmamız için sağımıza solumuza pekte dikkat edemeden deniz kenarına doğru yürümeye başladık bu arada ayaklara bastık insanlara çarptık falan,fakat insanlar okadar anlayış ve sevgi yüklüydü ki özür dilediğimiz zaman muazzam bir hoşgörü içinde olduklarını gördük, niyetim eve döndükten sonra,siteye girip deneyimlediğim her şeyi yazmaktı fakat ne mümkün ben o coşkuyu okadar yoğun yaşadımki iki kelimeyi bir araya getirecek halim yoktu,şimdi ay ben kalabalıklara giremiyorum deyip, kendimden şüpheye düşüp diğer mitingleri kaçırdım,pazar günü gerçekleşen miting bana muhteşem bir terapi oldu. artık kararım kesin hayatın içindeki rolumu hakkıyla oynamak için ne gerekirse yapmaya gayret edicem. saygılı sevgiler
Alt 16-05-2007, 08:38 PM   #16 (permalink)
25emel
Guest

hayalayaz'ım canım okuduklarım çok güzel senin adına inan çok sevindim.başarmanın tadına vardın ya geriside çorap sökügü gibi gelecektir eminim. 44 seninle gurur duyuyorum super her zaman yanındayız bunu hiç bir zaman unutma cok öpüyorum seni
Alt 16-05-2007, 09:02 PM   #17 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

aynen ben de gurur duyuyorum.. zaten basarmamak gıbı bısı sızın gıbı bır ınsan ıcın akla bıle getırılmemesı lazım.. kim tutar sızı.. sevgıler tresor
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2007, 09:40 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

ozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozel is an unknown quantity at this point

Hosgeldin sevgili Hasan, cok kisa bir sure sonra eve varmissin gibi bir duyguya kapilacagindan eminim.
Sevgili hayalayaz, yukaridaki yazilarini okurken seni ve sevgi dolu kalbini tanimayi, sizlerle birlikte olmayi istedim, su anda bir bardak sicacik cay ve sicacik bir dost sohbeti icin(*Turkce tabiki) evrene siddetli bir istek yolluyorum hayirlisi artik! Ben Kandada(kuzey kutbuda diyebiliriz) yasiyorum ve burasi cok cok uzak, saat farkindan dolayi, ben sitede dolasirken sitede genellikle benden baska kimse olmuyor ve kendimi, kimsenin olmadigi bir kutuphanede falan gibi yalniz hissediyorum
Biliyormusun, keske bir kalabalik olsada benimde kalabalik korkum olsa diyorum Kendine iyi bak sevginin sevinci sana guc kuvvet versin
Sevgi ve Isikla kalin.
ferya
Alt 16-05-2007, 09:46 PM   #19 (permalink)
hayalayaz
Guest

canım benim sen bana saat söyle ben seni beklerim bilirim o uzakları ama nerde rahat yaşaya biliyorsak orada kalmak iyidir birde böyle bak. sen bana hayal abla beni bekle konuşalım de ben beklerim
sevgiler
Alt 16-05-2007, 10:06 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

ozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozel is an unknown quantity at this point

Ay cok sevindim birden cevap alinca, cok tesekkur ederim yurekten cevabin icin sevgili hayal abla, benim bir buyugumun adida hulya yani anlami hayal ne guzel ikinci bir hayal ablam oldu Beni simartma birgun kisada olsa bir sohbet isteyebilirim gecenin bir yarisi sevgiler
Sevgi ve Isikla kal
Ferya

Bookmarks