Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-05-2007, 12:36 AM   #13 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: MERHABA BEN HASAN

sevgili dostlarım pazar günü gündoğduda toplandık ben içim pır pır ederek hazırlandım, iki üç gün önceden çarşıya inip kalabalıkta bulunma provaları yaptım. ama dostlarım ben gerçekten iyiyim, beni bağlayan zincirleri kırmışım, artık hiç bir şekilde kendimden becerebilecekmiyim diye şüphe etmeyeceğim,ben her şeyi başarabilecek kapasiteye sahibim, yapmam gereken tek şey hayatımda yaşadığım coşkuyu tekrar hatırlamak bu gün seminerim vardı,hiç kem küm etmeden akıcı bir lisanla tüm bilgilerimi ve birikimlerimi aktardım,her şey güzel ve daha güzel olacağından eminim,atakan beye bu siteyi hazırladığı ve koşulsuzca bizi desteklediği için, sizlere, beni sevginizle,sevgi dolu sözlerinizle yüreklendirdiğiniz için yürek dolusu sevgi yetmez, evren dolusu vede daha fazlası olan saygılı sevgili teşekkürler ederim.pazar günü giyeceğimiz kırmızı beyaz giysilerimizi geceden hazırladık,sabahleyin elimizde bayraklar evden dışarı çıktığımızda ellerinde bayraklarla gündoğduya akan kalabalıklara karıştık onlarla bir olduk, bütün olduk, aynı olduk ve kordona aktık,tüm türkiyeden gelen dostlarla birleşince içimde ne kalabalık korkusu ne kaygı, nede benzer birşey vardı ben başkalarıyla birlikte olup empati, sempati veya adı her ne ise duygudaşlığı yeniden öğrendim, yeniden tattım,ve artık bu duyguyu asla unutmamaya karar verdim,zihnimde oradaki halimi iki gündür tekrar tekrar yaşattım,artık evden dışarıdayım kendimi hiç bir şeyden hiç kimseden soyutlamadan, saklanmadan yaşamaya karar verdim,ben beni o kalabalığın içinde çok takdir ettim o halimi çok sevdim,biliyorum daha öğrenmem ve hatırlamam gereken çok şey var ama önemli olan başlangıçtır değilmi? hepinize saygılı sevgiler ve iyi geceler