Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/)
-   -   MERHABA BEN HASAN (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/1269-merhaba-ben-hasan.html)

hasan8484 05-05-2007 04:48 PM

MERHABA BEN HASAN

krz56
MERHBA BEN 3GÜNDÜR BU MÜZİKLERİ DİNLİYORUM VE KENİMİ İYİ HİSSEDİYORUM YAN ETKİLER GÖRÜLÜYOR.SİTEYE ISINDIM BNA MESAJ ATARSANIZ SEVİNİRİM.

Korkunc 05-05-2007 05:13 PM

Ynt: MERHABA BEN HASAN

Siteye hoşgeldin Hasan. Bu site yardım almaya istekli senin gibi üyeler için güzel bir yer.

Üstadlar ve melekler, sorduğun soruları yanıtlayacaktır. Önceden sorulmuş soruların cevaplarını da incelemende fayda var.
Bazı etkiler sonradan ortaya çıkıyor. Böylelikle süreci de takip etmiş olursun.

Bir de sitede büyük harflerle yazı yazılmıyor. Bazı VURGULAR hariç.

Forum kurallarını da okumak istersen

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...php?topic=63.0

hayalayaz 08-05-2007 09:06 PM

hasancım hoşgeldin
biraz geç gördüm kusura bakma, yıllarca evde küflendikten sonra scriptleri dinleye dinleye dışarı çıkmaya karar verdim, bu seferde giyecek doğru dürüst bir şeyim olmadığını keşfettim,ve kendime giysiler dikiyorum,yani senin anlayacağın bir açıldım pir açıldım,tabii scriptleri dinlemeye devam..tabii bu arada oğlum atakan beyden evde oturma scripti birde şarkı söylememe scripti isteyebilir(sesim çok kötü, ) pazar günü arkadaşıma gittim gece orda kaldım, sabahleyinde hadi kahvaltı, kahve fal,azıcık masum dedikodu,yanlış anlama çocuklarımızın dedikodusunu yapıyoruz. hepimiz kaynanalığa adaylığımızı koyduk,şanlı şerefli ama çocuklarda aşk yok, neyse öğlen oğlum telefon etti anne pankart hazırladım ve üzerine yuvana dön anne diye yazdım dedi, bende eve döndüm,tabii dikişe devam ediyorum bu yüzden seninde aramıza katıldığını göremedim. işte böyle scriptlerin böyle etkileri var hele birde değişimi yürekten istiyorsan muhteşem deneyimler yaşıyorsun. sevgiler

Bugle 08-05-2007 11:35 PM

Hoşgeldin hasan...Doğru yerdesin...yaşamındaki değişim ve güzellikleri yaşamaya hazır mısın?
Hayalayvazcım ne güzel gelişmeler bunlar..birkaç yazında pek bir renksizdi sözlerin..Şimdi coşku ve mutluluk var artık...harikasın...bu aralar bir toplantı filan olsa da buradaki pozitif enerjili insanlar biraraya gelip deneyimlerimizi paylaşsak ne güzel olurdu değil mi?..

hayalayaz 09-05-2007 10:56 AM

sevgili bugle
siz toplantılardan partilerden bahsettikçe benim yüreğim hop oturup hop kalkıyor, izmirden istanbula gelmek....şimdi karar verdim imgelemelerime uçakla (1- uçmayı seviyorum 2- uçmak bana daima özgür olduğumu hissettirmiştir,gerçek doğamız bu zaten )istanbul seyahatinide ekliycem bir bakarsın toplantıya katılmışım...ne güzel olur ama...

tresor 09-05-2007 01:14 PM

bu toplanma olayı ne zaman olacak ? ayın 18 den sonra 1 hafta kadar istanbula gelecegim, eger bu yakınlarda toplantı olursa mutlaka sızlerle tanısmak ıstıyorum.. hayalayaz sizinle de cok tanısmak ısterım insallah sizınle de tanısma ımkanı olur ben en ıyısı bunu imgeleleyim :) sevgiler tresor

tresor 09-05-2007 01:23 PM

Alıntı:

hasan8484 Nickli Üyeden Alıntı
krz56
MERHBA BEN 3GÜNDÜR BU MÜZİKLERİ DİNLİYORUM VE KENİMİ İYİ HİSSEDİYORUM YAN ETKİLER GÖRÜLÜYOR.SİTEYE ISINDIM BNA MESAJ ATARSANIZ SEVİNİRİM.

hosgeldın hasan, kendini burada iyi hissedecegine garanti veririm, burda cok guzel insanlar var, yolun acık olsun.. sevgiler...

Bugle 09-05-2007 02:20 PM

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
sevgili bugle
siz toplantılardan partilerden bahsettikçe benim yüreğim hop oturup hop kalkıyor, izmirden istanbula gelmek....şimdi karar verdim imgelemelerime uçakla (1- uçmayı seviyorum 2- uçmak bana daima özgür olduğumu hissettirmiştir,gerçek doğamız bu zaten )istanbul seyahatinide ekliycem bir bakarsın toplantıya katılmışım...ne güzel olur ama...

benimki sadece bir dilek..o toplanma işlerini herhalde sitenin yöneticileri yapar..ben de şu anda sizin gibi memleketim izmirdeyim.İş dolayısıyla adanada yaşıyorum.Ancak istanbul ,Ankara neresi olursa uygun bir tarih olduktan sonra seve seve gelirim ..Bu arada 13 mayıs'ta Gündoğdu meydanında görüşürüz hayalayazcım...

hayalayaz 11-05-2007 01:02 AM

sevgili bugle
13 mayısta hepimiz gündoğdudayız,ben uzun zamandır ilk defa böyle bir kalabalığa giricem,kendimi zorluyormuyum falan diye düşünceler yaptım,ama şu gerçeğin farkına vardım ki ben artık depresif değilim,sadece bazı alışkanlıklarım tekrar edinmem gerekiyor,eğer 13 mayısı atlatırsam 20 mayısta samsundayım,durup oturacak zaman değil,birde şunu düşünüyorum,bu zamana kadar doktorsuz ve ilaçsız gelebildiysem,benim durumumun adı korku,takıntı,vesvese v.b adı ne olursa olsun önemsiz bir şeyim var demektir,yani ben her zaman iyiydim şimdi her gün daha iyi oluyorum ve çok daha iyi olmaya son derece kararlıyım.yanımda bir çok insan olacak ve hepsi benim gözümün içine bakıyor..şimdi yapmam gereken sosyal hayatımı düzene sokmak,kalabalıklara karışmak, o kalabalığın enerjisiyle canlanmak ve 13 mayıs tarihi bu iş için biçilmiş kaftan, inşallah.
sevgili tresor sen hangi şehirdesin? bende seninle tanışmak isterim. hepinize saygılı sevgiler

tresor 11-05-2007 05:58 AM

sevgili hayalayaz,

13 mayıstaki mitinge katılma kararınızı ve katılacak herkesi gonulden tebrık edıyorum, keske ben de gelebılseydim, ben italyada milano'da yasıyorum , aslen balıkesır kokenli istanbulluyum, hemseri sayılırız :) ben cekim yasasını calıstırdım, kısmetse gorusucez allahın izniyle, bu umre olayında ben cok ciddiyim, herkes ufaktan butce yapmaya baslasın, farkındalıgı olan insanlarla bu kutsal ziyareti yapmak harıka olur, neden olmasın ? Ben kendime bir hedef belirledim. Önce umre, sonra israildeki mescid-i aksa camiinin bulundugu kudüsu zıyaret etmek istiyorum. Özellikle kudus sehri butun dinlerin gecis noktası özelligini taşıyor, havasını solumak istiyorum.. sevgiler tresor

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:19 AM.