Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/)
-   -   MERHABA BEN HASAN (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/1269-merhaba-ben-hasan.html)

hasan8484 05-05-2007 04:48 PM

MERHABA BEN HASAN

krz56
MERHBA BEN 3GÜNDÜR BU MÜZİKLERİ DİNLİYORUM VE KENİMİ İYİ HİSSEDİYORUM YAN ETKİLER GÖRÜLÜYOR.SİTEYE ISINDIM BNA MESAJ ATARSANIZ SEVİNİRİM.

Korkunc 05-05-2007 05:13 PM

Ynt: MERHABA BEN HASAN

Siteye hoşgeldin Hasan. Bu site yardım almaya istekli senin gibi üyeler için güzel bir yer.

Üstadlar ve melekler, sorduğun soruları yanıtlayacaktır. Önceden sorulmuş soruların cevaplarını da incelemende fayda var.
Bazı etkiler sonradan ortaya çıkıyor. Böylelikle süreci de takip etmiş olursun.

Bir de sitede büyük harflerle yazı yazılmıyor. Bazı VURGULAR hariç.

Forum kurallarını da okumak istersen

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...php?topic=63.0

hayalayaz 08-05-2007 09:06 PM

hasancım hoşgeldin
biraz geç gördüm kusura bakma, yıllarca evde küflendikten sonra scriptleri dinleye dinleye dışarı çıkmaya karar verdim, bu seferde giyecek doğru dürüst bir şeyim olmadığını keşfettim,ve kendime giysiler dikiyorum,yani senin anlayacağın bir açıldım pir açıldım,tabii scriptleri dinlemeye devam..tabii bu arada oğlum atakan beyden evde oturma scripti birde şarkı söylememe scripti isteyebilir(sesim çok kötü, ) pazar günü arkadaşıma gittim gece orda kaldım, sabahleyinde hadi kahvaltı, kahve fal,azıcık masum dedikodu,yanlış anlama çocuklarımızın dedikodusunu yapıyoruz. hepimiz kaynanalığa adaylığımızı koyduk,şanlı şerefli ama çocuklarda aşk yok, neyse öğlen oğlum telefon etti anne pankart hazırladım ve üzerine yuvana dön anne diye yazdım dedi, bende eve döndüm,tabii dikişe devam ediyorum bu yüzden seninde aramıza katıldığını göremedim. işte böyle scriptlerin böyle etkileri var hele birde değişimi yürekten istiyorsan muhteşem deneyimler yaşıyorsun. sevgiler

Bugle 08-05-2007 11:35 PM

Hoşgeldin hasan...Doğru yerdesin...yaşamındaki değişim ve güzellikleri yaşamaya hazır mısın?
Hayalayvazcım ne güzel gelişmeler bunlar..birkaç yazında pek bir renksizdi sözlerin..Şimdi coşku ve mutluluk var artık...harikasın...bu aralar bir toplantı filan olsa da buradaki pozitif enerjili insanlar biraraya gelip deneyimlerimizi paylaşsak ne güzel olurdu değil mi?..

hayalayaz 09-05-2007 10:56 AM

sevgili bugle
siz toplantılardan partilerden bahsettikçe benim yüreğim hop oturup hop kalkıyor, izmirden istanbula gelmek....şimdi karar verdim imgelemelerime uçakla (1- uçmayı seviyorum 2- uçmak bana daima özgür olduğumu hissettirmiştir,gerçek doğamız bu zaten )istanbul seyahatinide ekliycem bir bakarsın toplantıya katılmışım...ne güzel olur ama...

tresor 09-05-2007 01:14 PM

bu toplanma olayı ne zaman olacak ? ayın 18 den sonra 1 hafta kadar istanbula gelecegim, eger bu yakınlarda toplantı olursa mutlaka sızlerle tanısmak ıstıyorum.. hayalayaz sizinle de cok tanısmak ısterım insallah sizınle de tanısma ımkanı olur ben en ıyısı bunu imgeleleyim :) sevgiler tresor

tresor 09-05-2007 01:23 PM

Alıntı:

hasan8484 Nickli Üyeden Alıntı
krz56
MERHBA BEN 3GÜNDÜR BU MÜZİKLERİ DİNLİYORUM VE KENİMİ İYİ HİSSEDİYORUM YAN ETKİLER GÖRÜLÜYOR.SİTEYE ISINDIM BNA MESAJ ATARSANIZ SEVİNİRİM.

hosgeldın hasan, kendini burada iyi hissedecegine garanti veririm, burda cok guzel insanlar var, yolun acık olsun.. sevgiler...

Bugle 09-05-2007 02:20 PM

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
sevgili bugle
siz toplantılardan partilerden bahsettikçe benim yüreğim hop oturup hop kalkıyor, izmirden istanbula gelmek....şimdi karar verdim imgelemelerime uçakla (1- uçmayı seviyorum 2- uçmak bana daima özgür olduğumu hissettirmiştir,gerçek doğamız bu zaten )istanbul seyahatinide ekliycem bir bakarsın toplantıya katılmışım...ne güzel olur ama...

benimki sadece bir dilek..o toplanma işlerini herhalde sitenin yöneticileri yapar..ben de şu anda sizin gibi memleketim izmirdeyim.İş dolayısıyla adanada yaşıyorum.Ancak istanbul ,Ankara neresi olursa uygun bir tarih olduktan sonra seve seve gelirim ..Bu arada 13 mayıs'ta Gündoğdu meydanında görüşürüz hayalayazcım...

hayalayaz 11-05-2007 01:02 AM

sevgili bugle
13 mayısta hepimiz gündoğdudayız,ben uzun zamandır ilk defa böyle bir kalabalığa giricem,kendimi zorluyormuyum falan diye düşünceler yaptım,ama şu gerçeğin farkına vardım ki ben artık depresif değilim,sadece bazı alışkanlıklarım tekrar edinmem gerekiyor,eğer 13 mayısı atlatırsam 20 mayısta samsundayım,durup oturacak zaman değil,birde şunu düşünüyorum,bu zamana kadar doktorsuz ve ilaçsız gelebildiysem,benim durumumun adı korku,takıntı,vesvese v.b adı ne olursa olsun önemsiz bir şeyim var demektir,yani ben her zaman iyiydim şimdi her gün daha iyi oluyorum ve çok daha iyi olmaya son derece kararlıyım.yanımda bir çok insan olacak ve hepsi benim gözümün içine bakıyor..şimdi yapmam gereken sosyal hayatımı düzene sokmak,kalabalıklara karışmak, o kalabalığın enerjisiyle canlanmak ve 13 mayıs tarihi bu iş için biçilmiş kaftan, inşallah.
sevgili tresor sen hangi şehirdesin? bende seninle tanışmak isterim. hepinize saygılı sevgiler

tresor 11-05-2007 05:58 AM

sevgili hayalayaz,

13 mayıstaki mitinge katılma kararınızı ve katılacak herkesi gonulden tebrık edıyorum, keske ben de gelebılseydim, ben italyada milano'da yasıyorum , aslen balıkesır kokenli istanbulluyum, hemseri sayılırız :) ben cekim yasasını calıstırdım, kısmetse gorusucez allahın izniyle, bu umre olayında ben cok ciddiyim, herkes ufaktan butce yapmaya baslasın, farkındalıgı olan insanlarla bu kutsal ziyareti yapmak harıka olur, neden olmasın ? Ben kendime bir hedef belirledim. Önce umre, sonra israildeki mescid-i aksa camiinin bulundugu kudüsu zıyaret etmek istiyorum. Özellikle kudus sehri butun dinlerin gecis noktası özelligini taşıyor, havasını solumak istiyorum.. sevgiler tresor

hayalayaz 12-05-2007 02:06 AM

sevgili tresor
kıyamam ben sana, okadar uzaktamıydın sen, ben bilirim o avrupayı çocukluğum almanyada geçti 20 yıldır türkiyedeyim,hayatımın en mutlu yılları,tüm zorluklara rağmen,ama sen orada mutluysan mesele yok,pazar günü ben iki kişi giderim mitinge,bir ben birde sen olarak,zaten alışkınız çok kişilikle gezmeye, gerçi bu seferki daha güzel,bu sefer iki kişide olsak yürek birliği söz konusu hadi sana iyi geceler, bende yatsam iyi olacak umre için bende ciddi ciddi düşünmeye başladım görelim mevla neyler neylerse güzel eyler, saygılı sevgiler.

tresor 13-05-2007 07:49 AM

sevgili hayalayaz,

beni anladıgınızı bılıyorum ve hıssedıyorum.. yazılarınız o kadar berrak kı emınım okuyan herkes bunu hıssedıyor.. pazar gunu kalbım sızınle... coskulu haberlerınızı merakla beklıyorum.. sevgıyle ve ısıkla kalın tresor

hayalayaz 15-05-2007 12:36 AM

sevgili dostlarım pazar günü gündoğduda toplandık ben içim pır pır ederek hazırlandım, iki üç gün önceden çarşıya inip kalabalıkta bulunma provaları yaptım. ama dostlarım ben gerçekten iyiyim, beni bağlayan zincirleri kırmışım, artık hiç bir şekilde kendimden becerebilecekmiyim diye şüphe etmeyeceğim,ben her şeyi başarabilecek kapasiteye sahibim, yapmam gereken tek şey hayatımda yaşadığım coşkuyu tekrar hatırlamak bu gün seminerim vardı,hiç kem küm etmeden akıcı bir lisanla tüm bilgilerimi ve birikimlerimi aktardım,her şey güzel ve daha güzel olacağından eminim,atakan beye bu siteyi hazırladığı ve koşulsuzca bizi desteklediği için, sizlere, beni sevginizle,sevgi dolu sözlerinizle yüreklendirdiğiniz için yürek dolusu sevgi yetmez, evren dolusu vede daha fazlası olan saygılı sevgili teşekkürler ederim.pazar günü giyeceğimiz kırmızı beyaz giysilerimizi geceden hazırladık,sabahleyin elimizde bayraklar evden dışarı çıktığımızda ellerinde bayraklarla gündoğduya akan kalabalıklara karıştık onlarla bir olduk, bütün olduk, aynı olduk ve kordona aktık,tüm türkiyeden gelen dostlarla birleşince içimde ne kalabalık korkusu ne kaygı, nede benzer birşey vardı ben başkalarıyla birlikte olup empati, sempati veya adı her ne ise duygudaşlığı yeniden öğrendim, yeniden tattım,ve artık bu duyguyu asla unutmamaya karar verdim,zihnimde oradaki halimi iki gündür tekrar tekrar yaşattım,artık evden dışarıdayım kendimi hiç bir şeyden hiç kimseden soyutlamadan, saklanmadan yaşamaya karar verdim,ben beni o kalabalığın içinde çok takdir ettim o halimi çok sevdim,biliyorum daha öğrenmem ve hatırlamam gereken çok şey var ama önemli olan başlangıçtır değilmi? hepinize saygılı sevgiler ve iyi geceler

Bugle 15-05-2007 12:44 AM

hayalciğim geldin mi mitinge...nasıl geçirdin?muhteşem bir kalabalık ve çok yüksek bir enerji vardı orada.O gün sanki herşeyi değiştirebilecek gücümüz vardı.Ben bunu hissetim..Ya sen?Hem cumhuriyetimizin anlamını ve önemini hem de birlik olmanın gücünü tüm hücrelerimde hissettiğim muhteşem bir gündü.Birlik olunca ne büyük bir güven ve mutluluk duyuyor insan..Eğer bu birlik duygusunu kendi içimizde de yakalarsak ,düşüncelerimizde duygularımızda ,davranışlarımızdaki birlikten söz ediyorum;aynı gücü ,güveni ve mutluluğu yaşayabiliriz değil mi?herkese sevgiler..NOT:ben bu mesajı yazarken aynı anda bu konuya sen de mesaj yazmışsın hayalciğim..senin adına çok sevindim..ben hala mitingin etkisindeyim..bi daha bidaha diyorum ..miting bağımlısı olmaktan korkuyorum cilgin897

hayalayaz 15-05-2007 11:25 AM

sevgili bugle
oradaydım hepimiz oradaydık,aslında ben çorbada bir lokmacık tuzum olsun diye düşünürken, bir yandanda kalabalık korkumu yendimmi acaba diye oradaydım,sabah evden çıktık,birde baktık'ki her sokaktan insan gurupları akıyor,o andan itibaren onların coşkusu banada geçti ve eve dönünceye kadar kalabalık içinde olduğum aklıma bile gelmedi, tek bir yürek tekbir vücut olmuştuk,hayatımda ilk defa deneyimlediğim bir şeydi,benim için hem terapi oldu hemde böyle bir birlik içinde olarak vatandaşlık görevimi yerine getirdim.oradaki enerjiye bir isim koymak gerekirse bulamıyorum ama muhteşem ötesiydi diyebilirdim,ve insanların birbirine olan sevgisi ve koruması harikaydı,biz bir ara platforma çok yaklaştık,bir anda havasız kaldım, kalbim aşırı çarpmaya başladı aceleyle oradan çıkmamız için sağımıza solumuza pekte dikkat edemeden deniz kenarına doğru yürümeye başladık bu arada ayaklara bastık insanlara çarptık falan,fakat insanlar okadar anlayış ve sevgi yüklüydü ki özür dilediğimiz zaman muazzam bir hoşgörü içinde olduklarını gördük, niyetim eve döndükten sonra,siteye girip deneyimlediğim her şeyi yazmaktı fakat ne mümkün ben o coşkuyu okadar yoğun yaşadımki iki kelimeyi bir araya getirecek halim yoktu,şimdi ay ben kalabalıklara giremiyorum deyip, kendimden şüpheye düşüp diğer mitingleri kaçırdım,pazar günü gerçekleşen miting bana muhteşem bir terapi oldu. artık kararım kesin hayatın içindeki rolumu hakkıyla oynamak için ne gerekirse yapmaya gayret edicem. saygılı sevgiler

25emel 16-05-2007 08:38 PM

hayalayaz'ım canım okuduklarım çok güzel senin adına inan çok sevindim.başarmanın tadına vardın ya geriside çorap sökügü gibi gelecektir eminim. 44 seninle gurur duyuyorum super her zaman yanındayız bunu hiç bir zaman unutma onayi cok öpüyorum seni

tresor 16-05-2007 09:02 PM

aynen ben de gurur duyuyorum.. zaten basarmamak gıbı bısı sızın gıbı bır ınsan ıcın akla bıle getırılmemesı lazım.. kim tutar sızı.. sevgıler tresor 956k alk78

ozel 16-05-2007 09:40 PM

Hosgeldin sevgili Hasan, cok kisa bir sure sonra eve varmissin gibi bir duyguya kapilacagindan eminim.
Sevgili hayalayaz, yukaridaki yazilarini okurken seni ve sevgi dolu kalbini tanimayi, sizlerle birlikte olmayi istedim, su anda bir bardak sicacik cay ve sicacik bir dost sohbeti icin(*Turkce tabiki) evrene siddetli bir istek yolluyorum hayirlisi artik! Ben Kandada(kuzey kutbuda diyebiliriz) yasiyorum ve burasi cok cok uzak, saat farkindan dolayi, ben sitede dolasirken sitede genellikle benden baska kimse olmuyor ve kendimi, kimsenin olmadigi bir kutuphanede falan gibi yalniz hissediyorum sad456
Biliyormusun, keske bir kalabalik olsada benimde kalabalik korkum olsa diyorum neutrali5 Kendine iyi bak sevginin sevinci sana guc kuvvet versin t678
Sevgi ve Isikla kalin.
ferya

hayalayaz 16-05-2007 09:46 PM

canım benim sen bana saat söyle ben seni beklerim bilirim o uzakları ama nerde rahat yaşaya biliyorsak orada kalmak iyidir birde böyle bak. sen bana hayal abla beni bekle konuşalım de ben beklerim
sevgiler

ozel 16-05-2007 10:06 PM

Ay cok sevindim birden cevap alinca, cok tesekkur ederim yurekten cevabin icin sevgili hayal abla, benim bir buyugumun adida hulya yani anlami hayal ne guzel ikinci bir hayal ablam oldu blissy Beni simartma birgun kisada olsa bir sohbet isteyebilirim gecenin bir yarisi krz67 sevgiler hismiley
Sevgi ve Isikla kal
Ferya

Bugle 16-05-2007 10:58 PM

Feryacım ben de varım.uzaklarda olmak ne demek bilirim.Gerçi ben senin gibi ülke dışında değilim ama aşık olduğum izmirimden karşıyakamdan uzaktayım.Benim için vatan hasreti gibi bir şey bu..sanırım sabahın erken saatlerinde siteye giriyorsun.Uyanabildiğim sabahlar ben de burada olmaya söz veriyorum sana..yalnız hissetme kendini..En kısa zamanda sıcak çaylı sohbetinin gerçekleşmesi dileğiyle..

tresor 17-05-2007 07:00 AM

sevgili feryacım, yazdıkların benı cok etkıledı, ben de senın gıbı yurtdısındayım, ayrıca burada yalnızım , ıtalyada yasıyorum, ne zaman onlıne olacagını soyle mutlaka ben de gelırım, burada kendını yalnız hıssetmen mumkun degıl, burada bırbırıne destek olan dostlar var.. ınsallah sende de olumlu degısımler yakında baslayacak.. ben cayımı kendım demleyıp arkadaslarımdan gelenlerı okumak ıcın ı sıteye gırıyorum.. ınan bana faydası cok oldu.. ruh halım tamamıyla degıstı .. atakan bey boyle bır ortam hazırladıgınız ıcın sonsuz tesekkurler..sevgıyle tresor

hayatimdegisti 17-05-2007 08:57 PM

Alıntı:

ferya Nickli Üyeden Alıntı
Ay cok sevindim birden cevap alinca, cok tesekkur ederim yurekten cevabin icin sevgili hayal abla, benim bir buyugumun adida hulya yani anlami hayal ne guzel ikinci bir hayal ablam oldu blissy Beni simartma birgun kisada olsa bir sohbet isteyebilirim gecenin bir yarisi krz67 sevgiler hismiley
Sevgi ve Isikla kal
Ferya

Bir gece toplanalim hepimiz forumda sabaha karsi bayram yapalim... derty

etterna_ 17-05-2007 09:02 PM

Bundan bi kaç hafta önce olsaydı ben de katılırdım sabaha karşı size blissy

Eve gelir gelmez nereye yatıcağımı şaşırıyorum dl67
Hepinizi çok özledim, vakit buldukça uğramaya çalışıyorum ama özlem gideremiyorum, bişeyler yazamıyorum neyse...Sizi çok seviyorum wave

hayalayaz 18-05-2007 09:26 AM

atakan bey bazı sitelerde chat odaları var bizim sitemizde yokmu yoksa benmi görmedim,birde ablama sorayım bakayım o arkadaşlarıyla sesli görüşmeler yapıyor ne olduğunu bilmiyorumda,yeni bir şey edindi kalabalık oldukları zaman böyle görüşüyorlar, hah skaypi eğer doğru yazdıysam , tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama,önerirseniz yapalım bunu sevgili saygılar

ozel 18-05-2007 07:01 PM

Cok sevgili arkadaslarim bu sicacik duygulariniz icin hepinize cok cok tesekkur ederim, Allahim, simdi o bos kutuphanede yanima teker teker ve piril piril melekler gelmeye basladi, kendimi cok mutlu ve iyi hissediyorum, bir Turk marketinden cay ve sucuk bile aldim blissy cayim demleniyor ve hepiniz bana oturmaya gelecekmissiniz gibi sevincliyim cilgin897 Bu sitede cok guzel pozitif bir enerji var. Evet cok sevgili Atakan bey hersey icin tesekkur ederiz super Sevgili Tresor, kac yildir Italyada yasiyorsun, sayet benim gibi gec bir yasta gittiysen zor olmali , Allah kolaylik versin. Bende senin gibi cayimi demleyip sitemizde vakit gecirmeye basladim bile. Sevgili Bugle, ben Ankarada yasarken, annemler batikentte yasarlardi da o kisacik mesafe bile bana uzun gelir onlari hep ozlerdim, sik sik ziyarete gitmeye calisirdim ve simdi de kutuplara savruldum.. Suna inaniyorumki, yasamlarimizda neyi kaybetmekten korkarsak veya neyi cok istersek, o, bir sekilde mutlaka deneyim olarak hayatimiza giriyor. Olsun diyorum, anda yasamak onemli, iste simdi sizlerle tanistim ve su kisacik iki satir sevgi ve isik dolu satirlar herseye bedel super super Bir gece toplanip forumda bayrama herzaman varim k8908 Sevgili Etterna cok calisiyorsun galiba, siteye ne zaman girebilirsen iki satircik yazsan o yeter, tum yogunluklarin sevgi ve isigin aydinligi ile hafiflesin. Kendinize iyi bakin arkadaslar. Bu guzel mailler icin tekrar tesekkur ederim.
Sevgi ve Isikla kalin
Ferya

hayalayaz 20-05-2007 01:15 AM

canlarım benim gurbet her yaşta içleri acıtır,ben küçük yaşta gittim,büyük bahçeli bir evimiz vardı buradayken yağmur yağdığında mis gibi kokardı toprak,ağaçların babamın yetiştirdiği aşı güllerin ve diğer çiçeklerin kokusu birbirine karışırdı,19 yıl kaldım almanyada,orada yağmur hiç dinmezdi sanki,ama buradaki toprak kokusunu orada hiç duyumsayamadım,belki gerçekten kokmuyordu belkide psikolojikti,bilmiyorum. 20 yıl oldu buraya döneli çok zordu zorlandım ama oraları hiç özlemedim,ama nerede olursak olalım kendimizi evimizde hissetmenin mümkün olduğunu biliyorum şimdi, ve bazen hayalimde dünya seyahatleri yapıyorum.sizlerin yanınada uğrarım, kabul ederseniz, bir fincan kahvenizi çayınızı içerim hoş sohbetlerle saygılı sevgiler

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:45 PM.