Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Sosyallik Arttırıcı

Uyarılar

Sosyallik Arttırıcı Telkin New Age

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Sosyallik Arttırıcı Sosyallik Arttırıcı Telkin New Age Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sosyallik Arttırıcı Telkini New Age Müziği Eşiliğinde Dinlemek İçin Buradan Yükleyebilirsiniz. New age telkinler telif sorunu olabileceği için kaldırılmıştır....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sosyallik Arttırıcı telkin cd indir izle İstanbul Sosyallik Arttırıcı nerededir kimdir Sosyallik Arttırıcı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sosyallik Arttırıcı hipnoz Sosyallik Arttırıcı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sosyallik Arttırıcı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sosyallik Arttırıcı kuantum düşünce kitap haberi

Sosyallik Arttırıcı Telkin New Age

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-01-2007, 02:05 PM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Sosyallik Arttırıcı Telkin New Age

Sosyallik Arttırıcı Telkini New Age Müziği Eşiliğinde Dinlemek İçin Buradan Yükleyebilirsiniz.

New age telkinler telif sorunu olabileceği için kaldırılmıştır.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2007, 02:36 PM   #2 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
guloz is an unknown quantity at this point
Standart Sosyallik Arttırıcı Telkin New Age

Merhabalar,

Bugün webde gezinirken bi sekilde sitenize rastladım ve cok ilgimi cekti..Sabahtan beri de hala incelemekte ve öncelikle tavsiye ettiklerinizi indirip dinlemekteyim..Zaten ney ve new age özellikle dinledigim müzikler arasındadır. Ancak bisey dikkatimi cekti, kilo verme ada new age mp3 ü ile sosyallik artırıcı new age mp3 ü aynı..gerci birinin süresi daha az ama geri plandaki bahsettiginiz telkinler duyulmadıgı icin içerigini bilemiyorum. İçerikleri farklı ise baska bir new age müzik olsaydı daha ii olmaz mıydı..
guloz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-10-2007, 08:34 PM   #3 (permalink)

1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
bafer is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sosyallik Arttırıcı Telkin New Age

aslında bu tür müziklerin pek yarıyacağını sanmıyorum sonuçta herşey kafada bitiyor. ama denemekte fayda var . bir de bu konuda tek korkum acaba bu tür şeyler gerçekten faydalı oluyorsa acaba bunu kötü bir şekilde kullanılma durumu olamazmı . yani az buçuk bi korku yaşıyor insan acabna farklı birşey insana empoze edilmek isteniyor olabilirmi ? butür korkular yüzünden sitenizdeki tüm müzikleri sadece müzik niyetine dinlemeye yöneltiyor beni. buda acaba etkisini göremiyecekmiyim görmüyormuyum gibi kaygılara sürüklüyor yinede teşekkürler
bafer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-10-2007, 09:09 PM   #4 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

sevgili bafer aramıza hoşgeldiniz... söylediklerinden sadece bir tanesine yürekten katılıyorum.. her şey kafada biter..

forumumuzu incelediniz mi acaba.. sormuş olduğunuz sorulara daha öncelerden çeşitli cevaplar verildi.. dilerseniz onları okuyun.. eger bulamadım derseniz ben ve arkadaşlarım size konularla ilgili cevapları ya yönlendir ya da burdan yanıtlarız...

sizin satırlarınızı okurken mutlaka bildiğiniz bir araştırma geldi aklıma.. 2 grup hastayı birbirinden ayırıyorlar.. bunlardan bir grupa ağrı kesici olduğu söylen haplar veriliyor ancak gerçekte bunlar sadece şekerlemeler.. sonuç oldukça şaşırtıcı oluyor ve ağrıları kesiliyor...

gerçekte önemli olan sizin niyetinizdir... başınız ağrıyorsa ve dünyanın en güçlü ağrı kesicisi size sunuluyorsa ve siz bu benim ağrımı dindirmez diyorsanız.. yapcak bir şey kalmıyor.. kullandığımız her yol ve teknik ancak inanırsak bizleri başarı getirir...

kaygılarınızı elbette dile getireceksiniz.. bizlerde aynı yollardan geçerek bu noktaya geldik.. ancak araştırdıkça çok güvenli bir noktada olduğunuzu da fark ettikçe burası için endişelerinizin yersiz olduğunu göreceksiniz.. daha önce benzer bir konuya vermiş olduğum cevabı tekrar buraya ekleyeceğim.. bu konularla alakalı pek çok arkadaşlarımızın düşünceleri.. yorumları.. araştırmalrı forum sayfalarımızda ... kurcaladıkça bir sürü güzel bilgiyle karşılaşacaksınız.. sevgiler..
Alt 21-10-2007, 09:21 PM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
aysekim Nickli Üyeden Alıntı
İnsan kulağı çok düşük ve çok yüksek şiddette sesleri duyabilme yeteneğine sahiptir. İnsan kulağının algılayabileceği en düşük ses şiddeti, ‘eşik şiddet’ olarak bilinir. Kulağa zarar vermeden işitilebilen en yüksek sesin şiddeti ise, eşik şiddetinin yaklaşık 1 milyon katı kadardır.
Sesin şiddet faktörü => Ses seviyesi (dB) => Sesin kaynağı

1.000.000.000.000.000.000 => 180 => Roket sesi
1.000.000.000.000.000 => 150 => Jet uçağının kalkışı
1.000.000.000.000 => 120 => Gök gürültüsü
100.000.000.000 => 110 => Klakson sesi
10.000.000.000 => 100 => Metro istasyonu
1.000.000.000 => 90 => Mutfak blenderi
100.000.000 => 80 => Saç kurutucusu
10.000.000 => 70 => Otobandaki trafik
1.000.000 => 60 => Normal konuşma
10.000 => 40 => Oturma odası
1.000 => 30 => Kütüphane, hafif fısıltı
10 => 10 => Yaprak hışırtısı
l 0 => İşitmenin alt sınırı eşik şiddet
bu veriler en azından kanıt olmustur.çünkü bunlar bilimsel verilerdir.
duymadığımızı zannettiğimiz telkinlerle ilgili bilimsel araştırmalar..
Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı
.. .. ancak kafana takılan soruları sıralarken cevap yine sorularında gizli.. öncelikle burası hiç bir parti.. reklam ya da benzeri bir amaç için kurulmuş bir site değil.. hiç kimseye yada kuruma kuruluşa hizmet için kurulmuş bir yer de değil.. dolayısıyla bu endişeniz gereksiz..
bizler gibi bazı sıkıntılı yollardan geçmiş olan atakan bey in ücretsiz olarak sunduğu yardım amaçlı bir site.. insanların en genel sorunları için olan telkinler ve içerikleri gayet açık olarak belirtilerek karşılıksız olarak bu adres vasıtasıyla kişilere ulaşmakta.. şahsi olanlar için de özel çalışmalr yapılmakta.. arada duyduğunuz sesler frekansın yükselmesinden kaynaklanarak bir cümlenin tek bir harfi gibidir.. dolayısıyla anlamsız gelmesi gayet normal.. tedirgin olmanıza hiç gerek bu yüzden.. daha öncede belirttiğimiz nedenlerden dolayı telkinlerden subliminal olarak dinlenmesi çok daha faydalıdır.. hele ki sizin gibi bu kadar temkinli yaşayanlar kişiler için mutlaka şarttır bile diyebilirim.. bilinç altınıza tam olarak hangi mesjların verildiğinden emin olmak için ilgili telkinlerle alakalı scriptleri okuyarak teyit edebilirsiniz.. kendinizi iyi hissedinceye kadar bu telkinleri sesli olarak okuyun .. kaydedin ve dinleyin ... hızlı etki etmesini istiyorsanız.. buyrun bizimle birlikte subliminal telkinleri dinleyin.. karar sizin .. saygılar..
umarım yol göstermek açısından bu yazılanlar size yardımcı olur.. rehber bölümümüzü inceleyin lütfen.. aklınıza takılan sorularınızı paylaşmaya devam ediniz.. sevgiler..
Alt 22-10-2007, 10:44 AM   #6 (permalink)
su_oguz@hotmail.com
Guest

evet shamanic kesinlikle sana katılıyorum.
öncelikle istemek önemli.....
eğer telkinleri olumlama yaparak dinlerseniz daha etkili.
unutmayın kesinlikle bilinçaltı çalışmaları bir şekilde,
etkisini gösteriyor.....
ben bu siteyle tanıştıktan ve müzikleri dinledikten sonra,
hayatımda ciddi değişimler oldu,
şiddetle tavsiye ediyorum.
Alt 06-01-2008, 10:37 PM   #7 (permalink)

7 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
EYLÜL75 is an unknown quantity at this point

Linkte sorun var indiremedim.
EYLÜL75 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2008, 11:46 PM   #8 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

geçici bir problemden kaynaklı...

alternatif linkler eklendi..
onları kullanarak indirebilirsiniz...

sevgiler..
Alt 09-01-2008, 12:10 AM   #9 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
tranquila is an unknown quantity at this point

merhaba ben bugün gördüm sitenizi, inş anlattıklarınız işe yarar.yoksa hayatımkaydı.com diye site açıcam
tranquila isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2008, 12:25 AM   #10 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Hoşgeldiniz.Sitemiz diğer benzerleri ile karşılaştırıldığında dünyada en fazla olumlu yorum yapilan telkinler içermektedir.Bu telkinleri ücretsiz olarak indirebilmektesiniz.Başarı oranı yüksektir.Ancak yinede telkinleri destek amaçlı olarak kullandığınızı unutmayınız.Tek ümidinizi buraya bağlamayınız.
Siteye üye olan üye adaylarımız öncelikle kendilerini ve hedeflerini hoşgeldiniz bölümünde bir paragrafta olsa anlatırlarsa daha çok yardımcı olabiliriz.Detay vermediğiniz için sorununuz nedir ne beklentiniz var bu mesajınızdan ben bir şey anlayamadım.

Alıntı:
tranquila Nickli Üyeden Alıntı
merhaba ben bugün gördüm sitenizi, inş anlattıklarınız işe yarar.yoksa hayatımkaydı.com diye site açıcam
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil