Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-10-2007, 09:09 PM   #4 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Sosyallik Arttırıcı Telkin New Age

sevgili bafer aramıza hoşgeldiniz... söylediklerinden sadece bir tanesine yürekten katılıyorum.. her şey kafada biter..

forumumuzu incelediniz mi acaba.. sormuş olduğunuz sorulara daha öncelerden çeşitli cevaplar verildi.. dilerseniz onları okuyun.. eger bulamadım derseniz ben ve arkadaşlarım size konularla ilgili cevapları ya yönlendir ya da burdan yanıtlarız...

sizin satırlarınızı okurken mutlaka bildiğiniz bir araştırma geldi aklıma.. 2 grup hastayı birbirinden ayırıyorlar.. bunlardan bir grupa ağrı kesici olduğu söylen haplar veriliyor ancak gerçekte bunlar sadece şekerlemeler.. sonuç oldukça şaşırtıcı oluyor ve ağrıları kesiliyor...

gerçekte önemli olan sizin niyetinizdir... başınız ağrıyorsa ve dünyanın en güçlü ağrı kesicisi size sunuluyorsa ve siz bu benim ağrımı dindirmez diyorsanız.. yapcak bir şey kalmıyor.. kullandığımız her yol ve teknik ancak inanırsak bizleri başarı getirir...

kaygılarınızı elbette dile getireceksiniz.. bizlerde aynı yollardan geçerek bu noktaya geldik.. ancak araştırdıkça çok güvenli bir noktada olduğunuzu da fark ettikçe burası için endişelerinizin yersiz olduğunu göreceksiniz.. daha önce benzer bir konuya vermiş olduğum cevabı tekrar buraya ekleyeceğim.. bu konularla alakalı pek çok arkadaşlarımızın düşünceleri.. yorumları.. araştırmalrı forum sayfalarımızda ... kurcaladıkça bir sürü güzel bilgiyle karşılaşacaksınız.. sevgiler..