Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sosyallik Arttırıcı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sosyallik-arttirici/)
-   -   Sosyallik Arttırıcı Telkin New Age (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sosyallik-arttirici/576-sosyallik-arttirici-telkin-new-age.html)

hayatimdegisti 06-01-2007 02:05 PM

Sosyallik Arttırıcı Telkin New Age

Sosyallik Arttırıcı Telkini New Age Müziği Eşiliğinde Dinlemek İçin Buradan Yükleyebilirsiniz.

New age telkinler telif sorunu olabileceği için kaldırılmıştır.

guloz 14-03-2007 02:36 PM

Sosyallik Arttırıcı Telkin New Age

Merhabalar,

Bugün webde gezinirken bi sekilde sitenize rastladım ve cok ilgimi cekti..Sabahtan beri de hala incelemekte ve öncelikle tavsiye ettiklerinizi indirip dinlemekteyim..Zaten ney ve new age özellikle dinledigim müzikler arasındadır. Ancak bisey dikkatimi cekti, kilo verme ada new age mp3 ü ile sosyallik artırıcı new age mp3 ü aynı..gerci birinin süresi daha az ama geri plandaki bahsettiginiz telkinler duyulmadıgı icin içerigini bilemiyorum. İçerikleri farklı ise baska bir new age müzik olsaydı daha ii olmaz mıydı..

bafer 21-10-2007 08:34 PM

Ynt: Sosyallik Arttırıcı Telkin New Age

aslında bu tür müziklerin pek yarıyacağını sanmıyorum sonuçta herşey kafada bitiyor. ama denemekte fayda var . bir de bu konuda tek korkum acaba bu tür şeyler gerçekten faydalı oluyorsa acaba bunu kötü bir şekilde kullanılma durumu olamazmı . yani az buçuk bi korku yaşıyor insan acabna farklı birşey insana empoze edilmek isteniyor olabilirmi ? butür korkular yüzünden sitenizdeki tüm müzikleri sadece müzik niyetine dinlemeye yöneltiyor beni. buda acaba etkisini göremiyecekmiyim görmüyormuyum gibi kaygılara sürüklüyor yinede teşekkürler

shamanic 21-10-2007 09:09 PM

sevgili bafer aramıza hoşgeldiniz... actionsmile söylediklerinden sadece bir tanesine yürekten katılıyorum.. her şey kafada biter.. thumbsanim

forumumuzu incelediniz mi acaba.. sormuş olduğunuz sorulara daha öncelerden çeşitli cevaplar verildi.. dilerseniz onları okuyun.. eger bulamadım derseniz ben ve arkadaşlarım size konularla ilgili cevapları ya yönlendir ya da burdan yanıtlarız... b456

sizin satırlarınızı okurken mutlaka bildiğiniz bir araştırma geldi aklıma.. 2 grup hastayı birbirinden ayırıyorlar.. bunlardan bir grupa ağrı kesici olduğu söylen haplar veriliyor ancak gerçekte bunlar sadece şekerlemeler.. sonuç oldukça şaşırtıcı oluyor ve ağrıları kesiliyor...

gerçekte önemli olan sizin niyetinizdir... başınız ağrıyorsa ve dünyanın en güçlü ağrı kesicisi size sunuluyorsa ve siz bu benim ağrımı dindirmez diyorsanız.. yapcak bir şey kalmıyor.. kullandığımız her yol ve teknik ancak inanırsak bizleri başarı getirir... ttli3

kaygılarınızı elbette dile getireceksiniz.. bizlerde aynı yollardan geçerek bu noktaya geldik.. ancak araştırdıkça çok güvenli bir noktada olduğunuzu da fark ettikçe burası için endişelerinizin yersiz olduğunu göreceksiniz.. daha önce benzer bir konuya vermiş olduğum cevabı tekrar buraya ekleyeceğim.. bu konularla alakalı pek çok arkadaşlarımızın düşünceleri.. yorumları.. araştırmalrı forum sayfalarımızda ... pc05 kurcaladıkça bir sürü güzel bilgiyle karşılaşacaksınız.. sevgiler.. hismiley

shamanic 21-10-2007 09:21 PM

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

aysekim Nickli Üyeden Alıntı
İnsan kulağı çok düşük ve çok yüksek şiddette sesleri duyabilme yeteneğine sahiptir. İnsan kulağının algılayabileceği en düşük ses şiddeti, ‘eşik şiddet’ olarak bilinir. Kulağa zarar vermeden işitilebilen en yüksek sesin şiddeti ise, eşik şiddetinin yaklaşık 1 milyon katı kadardır.
Sesin şiddet faktörü => Ses seviyesi (dB) => Sesin kaynağı

1.000.000.000.000.000.000 => 180 => Roket sesi
1.000.000.000.000.000 => 150 => Jet uçağının kalkışı
1.000.000.000.000 => 120 => Gök gürültüsü
100.000.000.000 => 110 => Klakson sesi
10.000.000.000 => 100 => Metro istasyonu
1.000.000.000 => 90 => Mutfak blenderi
100.000.000 => 80 => Saç kurutucusu
10.000.000 => 70 => Otobandaki trafik
1.000.000 => 60 => Normal konuşma
10.000 => 40 => Oturma odası
1.000 => 30 => Kütüphane, hafif fısıltı
10 => 10 => Yaprak hışırtısı
l 0 => İşitmenin alt sınırı eşik şiddet
bu veriler en azından kanıt olmustur.çünkü bunlar bilimsel verilerdir.
12389

duymadığımızı zannettiğimiz telkinlerle ilgili bilimsel araştırmalar..

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı
.. .. ancak kafana takılan soruları sıralarken cevap yine sorularında gizli.. öncelikle burası hiç bir parti.. reklam ya da benzeri bir amaç için kurulmuş bir site değil.. hiç kimseye yada kuruma kuruluşa hizmet için kurulmuş bir yer de değil.. dolayısıyla bu endişeniz gereksiz..
bizler gibi bazı sıkıntılı yollardan geçmiş olan atakan bey in ücretsiz olarak sunduğu yardım amaçlı bir site.. insanların en genel sorunları için olan telkinler ve içerikleri gayet açık olarak belirtilerek karşılıksız olarak bu adres vasıtasıyla kişilere ulaşmakta.. şahsi olanlar için de özel çalışmalr yapılmakta.. arada duyduğunuz sesler frekansın yükselmesinden kaynaklanarak bir cümlenin tek bir harfi gibidir.. dolayısıyla anlamsız gelmesi gayet normal.. tedirgin olmanıza hiç gerek bu yüzden.. daha öncede belirttiğimiz nedenlerden dolayı telkinlerden subliminal olarak dinlenmesi çok daha faydalıdır.. hele ki sizin gibi bu kadar temkinli yaşayanlar kişiler için mutlaka şarttır bile diyebilirim.. bilinç altınıza tam olarak hangi mesjların verildiğinden emin olmak için ilgili telkinlerle alakalı scriptleri okuyarak teyit edebilirsiniz.. kendinizi iyi hissedinceye kadar bu telkinleri sesli olarak okuyun .. kaydedin ve dinleyin ... hızlı etki etmesini istiyorsanız.. buyrun bizimle birlikte subliminal telkinleri dinleyin.. karar sizin .. saygılar..

umarım yol göstermek açısından bu yazılanlar size yardımcı olur.. rehber bölümümüzü inceleyin lütfen.. aklınıza takılan sorularınızı paylaşmaya devam ediniz.. sevgiler.. ttli3

su_oguz@hotmail.com 22-10-2007 10:44 AM

evet shamanic kesinlikle sana katılıyorum.
öncelikle istemek önemli.....
eğer telkinleri olumlama yaparak dinlerseniz daha etkili.
unutmayın kesinlikle bilinçaltı çalışmaları bir şekilde,
etkisini gösteriyor.....
ben bu siteyle tanıştıktan ve müzikleri dinledikten sonra,
hayatımda ciddi değişimler oldu,
şiddetle tavsiye ediyorum.

EYLÜL75 06-01-2008 10:37 PM

Linkte sorun var indiremedim. sadanim

shamanic 06-01-2008 11:46 PM

geçici bir problemden kaynaklı... onayi

alternatif linkler eklendi.. b456
onları kullanarak indirebilirsiniz... pc05

sevgiler.. actionsmile

tranquila 09-01-2008 12:10 AM

merhaba ben bugün gördüm sitenizi, s45apk s45apk s45apkinş anlattıklarınız işe yarar.yoksa hayatımkaydı.com diye site açıcam s45apk

hayatimdegisti 09-01-2008 12:25 AM

Hoşgeldiniz.Sitemiz diğer benzerleri ile karşılaştırıldığında dünyada en fazla olumlu yorum yapilan telkinler içermektedir.Bu telkinleri ücretsiz olarak indirebilmektesiniz.Başarı oranı yüksektir.Ancak yinede telkinleri destek amaçlı olarak kullandığınızı unutmayınız.Tek ümidinizi buraya bağlamayınız.
Siteye üye olan üye adaylarımız öncelikle kendilerini ve hedeflerini hoşgeldiniz bölümünde bir paragrafta olsa anlatırlarsa daha çok yardımcı olabiliriz.Detay vermediğiniz için sorununuz nedir ne beklentiniz var bu mesajınızdan ben bir şey anlayamadım.

Alıntı:

tranquila Nickli Üyeden Alıntı
merhaba ben bugün gördüm sitenizi, s45apk s45apk s45apkinş anlattıklarınız işe yarar.yoksa hayatımkaydı.com diye site açıcam s45apk

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:12 AM.