Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Sosyal Fobi

Uyarılar

Telkinler gerçekten işe yarıyor mu ?

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Sosyal Fobi Telkinler gerçekten işe yarıyor mu ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaslar ben dün sosyal fobi telkini ile basladım ve yaklasık 4-5 saat civarı dinledim size bir sorum var bu telkinler gerçekten işe yarıyor mu iyileşen oldu mu bu benim için önemli ?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sosyal Fobi telkin cd indir izle İstanbul Sosyal Fobi nerededir kimdir Sosyal Fobi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sosyal Fobi hipnoz Sosyal Fobi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sosyal Fobi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sosyal Fobi kuantum düşünce kitap haberi

Telkinler gerçekten işe yarıyor mu ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-02-2014, 11:52 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
14 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
foik is an unknown quantity at this point
Standart Telkinler gerçekten işe yarıyor mu ?

Merhaba arkadaslar ben dün sosyal fobi telkini ile basladım ve yaklasık 4-5 saat civarı dinledim size bir sorum var bu telkinler gerçekten işe yarıyor mu iyileşen oldu mu bu benim için önemli ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

foik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2014, 12:11 PM   #2 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telkinler gerçekten işe yarıyor mu ?

olmasaydi bu kadar kisi burada olur muydu? Deneyin birsey kaybetmezsiniz.
Alt 18-02-2014, 02:38 AM   #3 (permalink)

Tesekkür: 12
6 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Fatih Dönmez is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar ben boy uzatma konusunda çözüm bulmak için bu siteye yeni üye oldum fakat önce tüm yazılanları okumaya karar verdim. Bu arada da sitede ücretsiz olarak dinleyebildiğimiz kendine güven telkinlerinden dinlemeye başladım sadece yazılanları okurken sonra iyice alıştım ve bi kaç kere gece uyurken açık bıraktım telefonda dinledim 20 dakika civarı ve bir şey bekleyerek dinlemedim. Atina da erasmus öğrencisiyim her zaman öz güvenli olduğumu düşünür fakat iş yapma aşamasına gelince öz güvenimin pek de parlak olmadığını anlardım ve bir şekilde geçiştirirdim. Küçüklüğümden beri hayalim olan siyah rapçilerle kayıt yapma hayalimi bugün gerçekleştirdim. İngilizcem çok iyi değil profesyonel bir rapçi hiç değilim normalde olsa tamam yaparım der sonra iş aşamasına gelince ingilizcem yok, profesyonel değilim şimdi rezil olurum hatta boyum kısa onlar çok uzun gibi gereksiz kaygılara kapılırdım ama bugün kalktım sabah parçama çalıştım gittim kaydımı yaptım. Hatta o kadar özgüvenliydim ki dj şaşırdı perfect dedi sürekli hep doğrusunu yaptım ne utanma ne çekinme ne kaygı harika bi kayıt oldu ingilizcemin yetmediği yerlerde el kol hareketleriyle anlattım. Yani demek istediğim işe yarıyor arkadaşlar tam şu anda bunun farkına vardım gerçekten işe yarıyor belli bir süre dinledikten sonra bilinçaltımız değişiyor. Hatta bu yazıyı bile yazmazdım normalde neyse bence denemekte fayda var ben inanıyorum şu andan itibaren inanıyorum gecenin 03.13 den itibaren. iyi geceler
Fatih Dönmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2014, 08:02 PM   #4 (permalink)

Tesekkür: 5
4 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dejavu-x is an unknown quantity at this point

Trafikten çok korkan bir insandım.Öyle ki şoför yanında oturmaktan bile korkacak kadar.Birgün nette dolaşırken bu siteye rastladım.Ücretsiz telkinleri önerilen sırayla telefonuma yükledim.İşyerim de dinlemeye müsait olduğu için gündüz 8,9 saat gece de uyurken sürekli dinledim.Zaman zaman sıkıldım ama vazgeçmedim.Başağrısı yaptığıda oldu.Bir yandan da yaptığım yürüyüşler sırasında (günde 1 saat yürürüm) kendi kendime olumlamalarımı tekrarladım.Sanki beynimi tekrardan programlamak gibi birşeydi.Tamamen buna odaklanmıştım.Bu süreç içinde ehliyet kursuna yazıldım.Çok sevdiğim bir modelde araba aldım.Daha sonrasında da sınavı hemencecik geçip ehliyetime kavuştum.Şimdi o şoför koltuğuna her oturuşumda gülümsemeden edemiyorum.Telkinleri yaklaşık bir ay boyunca dinledim bu arada bunu da söylemeden geçmeyeyim.Bir gün bile aksatmadım.Bunun haricinde değişik tecrubelerde yaşıyor insan ufak tefek ama ben onların olmasını gayet normal karşıladım çok üstünde durmadım.Çünkü amacım korkumu yenip arabama ve ehliyetime kavuşmaktı.Teşekkür ediyorum.Başarmış olmanın gururu daha birçok şeyi başarabileceğimi fısıldıyor.Sevgiyle kalın...
dejavu-x isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2014, 12:14 PM   #5 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nymphslord1905 is an unknown quantity at this point

arkadaşlar benim yaşım 27 bu telkinler cidden işe yarar mı boyum 168..5-10 cm uzasam süper olur
Nymphslord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2014, 10:23 PM   #6 (permalink)
Teğmen

ismet35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
15 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismet35 is an unknown quantity at this point

merhaba

boyun uzamasıyla ilgili bi bilgim yok ama benim kullandığım telkinler işe yarıyor. dik yürüyorsun, tv izlemiyorsun. kenine güven geliyor. onlar işe yarıyorsa eminim boy uzada telkini de işe yarayacaktır.
ismet35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-12-2014, 01:10 AM   #7 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
catdijital is an unknown quantity at this point

Mutlaka İşe Yarıyordur Denemenizi Öneririm.

HTML-Kodu:
<a href="http://www.gültekinpeynircilik.com/" title="gültekin peynircilik,diyarbakır peynir,diyarbakır,gültekin,ev tipi peynir,ev yapımı peynir,dil peyniri,en iyi peynir"><strong title="Diyarbakır Peynir,Gültekin Peynir">Gültekin Peynircilik</strong></a>
Gültekin Peynircilik | Diyarbakır Peynir
catdijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2015, 05:43 PM   #8 (permalink)

Tesekkür: 2
3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yalc_rmzn is an unknown quantity at this point

merhaba tam olarak hangi telkinleri dinledin acaba ve kaç saat dinledin :D
yalc_rmzn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2015, 05:46 PM   #9 (permalink)

Tesekkür: 2
3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yalc_rmzn is an unknown quantity at this point

Alıntı:
ismet35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba

boyun uzamasıyla ilgili bi bilgim yok ama benim kullandığım telkinler işe yarıyor. dik yürüyorsun, tv izlemiyorsun. kenine güven geliyor. onlar işe yarıyorsa eminim boy uzada telkini de işe yarayacaktır.
merhaba tam olarak hangi telkinleri dinledin acaba ve kaç saat :D
yalc_rmzn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil