Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-02-2014, 08:02 PM   #4 (permalink)
dejavu-x

Tesekkür: 5
4 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dejavu-x is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telkinler gerçekten işe yarıyor mu ?

Trafikten çok korkan bir insandım.Öyle ki şoför yanında oturmaktan bile korkacak kadar.Birgün nette dolaşırken bu siteye rastladım.Ücretsiz telkinleri önerilen sırayla telefonuma yükledim.İşyerim de dinlemeye müsait olduğu için gündüz 8,9 saat gece de uyurken sürekli dinledim.Zaman zaman sıkıldım ama vazgeçmedim.Başağrısı yaptığıda oldu.Bir yandan da yaptığım yürüyüşler sırasında (günde 1 saat yürürüm) kendi kendime olumlamalarımı tekrarladım.Sanki beynimi tekrardan programlamak gibi birşeydi.Tamamen buna odaklanmıştım.Bu süreç içinde ehliyet kursuna yazıldım.Çok sevdiğim bir modelde araba aldım.Daha sonrasında da sınavı hemencecik geçip ehliyetime kavuştum.Şimdi o şoför koltuğuna her oturuşumda gülümsemeden edemiyorum.Telkinleri yaklaşık bir ay boyunca dinledim bu arada bunu da söylemeden geçmeyeyim.Bir gün bile aksatmadım.Bunun haricinde değişik tecrubelerde yaşıyor insan ufak tefek ama ben onların olmasını gayet normal karşıladım çok üstünde durmadım.Çünkü amacım korkumu yenip arabama ve ehliyetime kavuşmaktı.Teşekkür ediyorum.Başarmış olmanın gururu daha birçok şeyi başarabileceğimi fısıldıyor.Sevgiyle kalın...
dejavu-x isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla