Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-02-2014, 02:38 AM   #3 (permalink)
Fatih Dönmez

Tesekkür: 12
6 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Fatih Dönmez is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telkinler gerçekten işe yarıyor mu ?

Arkadaşlar ben boy uzatma konusunda çözüm bulmak için bu siteye yeni üye oldum fakat önce tüm yazılanları okumaya karar verdim. Bu arada da sitede ücretsiz olarak dinleyebildiğimiz kendine güven telkinlerinden dinlemeye başladım sadece yazılanları okurken sonra iyice alıştım ve bi kaç kere gece uyurken açık bıraktım telefonda dinledim 20 dakika civarı ve bir şey bekleyerek dinlemedim. Atina da erasmus öğrencisiyim her zaman öz güvenli olduğumu düşünür fakat iş yapma aşamasına gelince öz güvenimin pek de parlak olmadığını anlardım ve bir şekilde geçiştirirdim. Küçüklüğümden beri hayalim olan siyah rapçilerle kayıt yapma hayalimi bugün gerçekleştirdim. İngilizcem çok iyi değil profesyonel bir rapçi hiç değilim normalde olsa tamam yaparım der sonra iş aşamasına gelince ingilizcem yok, profesyonel değilim şimdi rezil olurum hatta boyum kısa onlar çok uzun gibi gereksiz kaygılara kapılırdım ama bugün kalktım sabah parçama çalıştım gittim kaydımı yaptım. Hatta o kadar özgüvenliydim ki dj şaşırdı perfect dedi sürekli hep doğrusunu yaptım ne utanma ne çekinme ne kaygı harika bi kayıt oldu ingilizcemin yetmediği yerlerde el kol hareketleriyle anlattım. Yani demek istediğim işe yarıyor arkadaşlar tam şu anda bunun farkına vardım gerçekten işe yarıyor belli bir süre dinledikten sonra bilinçaltımız değişiyor. Hatta bu yazıyı bile yazmazdım normalde neyse bence denemekte fayda var ben inanıyorum şu andan itibaren inanıyorum gecenin 03.13 den itibaren. iyi geceler
Fatih Dönmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla