Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Site Sahibinin Hikayesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/site-sahibinin-hikayesi/)
-   -   Site Sahibinin Hikayesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/site-sahibinin-hikayesi/19-site-sahibinin-hikayesi.html)

hayatimdegisti 03-12-2008 02:01 AM

Uzun süredir forum yazilimini güncelletmeyi düşünüyordum.
Forumumuz bir süredir günlük ziyaretçi sayısı olarak yerinde saymaktaydı.Bunun nedeni ücretsiz bir yazılım olan smf sisteminin google tarafından pek sevilmemesiydi..

Daha önce forumu taşımamamın en önemli nedeni forum taşıma sırasında oluşan hatalardı.
Kendimi en kötüsüne hazırlamıştım...

Bu konuda daha az sorunla karşılaşmak için daha önce bu tür çevirimleri yapmış bir kişi ile anlaştım ve çevirim gerçekleşti..
İlk izlenimlerim çok iyi.Özellikle admin panelinde o kadar çok özellik var ki karşılaştırma yapılamaz bile.
Benzer şekilde forum üyeleri için bir çok özellik düşünülmüş.Mail gönderme sistemi çok iyi...

Bu foruma geçmenin maliyeti de oldukça yüksek oldu.Forum lisansı Seo lisansı ,taşıma ücreti,tema ücreti derken..
Ancak şu an gördüğüm kadarı ile buna değdiğini düşünüyorum..
Forum özelliklerini ayarlamak vaktimi aldı bu süreçte gönderemediğim siparislerim oldu onları da hazirliyorum bayramdan önce mutlaka göndereceğim..

Sitenin forum linkleri değiştiği için google'dan bize ulaşanlar içinde yönlendirme sistemi var.Eski sitenin linklerine ulaşanlar bilgilendirici bir yazı ile karşılaşıyorlar bu da beni düşündüren bir konuydu ki halloldu..

Bugun teşekkür eklentisinde bir özellik dikkatimi çekti kendi kendine teşekkür etme eklentisi..

Bunu yanlışlıkla mı ekledin diye soranlar oldu..
y789

Kesinlikle bilinçli olarak bu özelliği açtım..

Zaten sitemizde anlatmak istediğimiz kişinin önce kendi kendine teşekkür etmesi kendisini sevmesi kendisi ile barışmasıdır...

O zaman ilk önce mesaj yazdığımızda kendimize teşekkür edelim..
Ben ilk kendime teşekkürümü forum üzerinden yapiyorum...

Sizlere de tavsiye ediyorum..Sadece forumda kalmasın bol bol kendimize teşekkür etmeyi ihmal etmeyelim...actionsmile
http://www.graphicsarcade.com/commen...graphic_02.gif

hayatimdegisti 05-12-2008 01:24 AM

Bir süredir forumda bir yasaklanma sorunu vardı...En çok yasaklananlardan birisi de Shamanic'di..
Bu sorunu çözebilmek için günlerdir destek forumlarını arıyordum.
Baktım olmayacak forumun ingilizce destek sitesinde destek bileti açtım..

Forum seçeneklerinde bu üye yasaklı değildir diye bir seçenek varmış onun evet diye seçilmesi gerekiyormuş..
Hemen o seçeneğe batkım...Forum yazılımını türkçeye çevirenler bu bölümü tamamen yanlış çevirmişler.Bu üye grubu yasaklı üye olsun mu diye..
Doğal olarak hayır'ı seçmiştim..Böyle olunca da sürekli üyeler moderatorler adminler yasaklanıyormuş..
idea3
Neyse ki en sonunda bu sorunu da çözebildik..Yasaklanmasız forumlar diliyorum...

y789

Bir pisimbat'da o seçenek yes olarak seçiliymiş...Eğer o da yasaklansaydı halimiz fena olurdu...

şeva 18-01-2009 02:42 AM

merhaba atakan bey.teşekkür ederim bu site için.size olumlu enerjiler gönderiyorum tüm kalbimle... işleri askıya alma konusunda üşenme,erteleme,vazgeçme! der kendimizi yapmaya şartlarız.güzel... peki ya üşenip te yapamazsak? yada ertelersek? üzerinde durmadığımızı sanarken tam da üzerindeyizdir ve ona saplanıp kalmışız dır. yapamamak ağırdır! işte o zaman insanın sırtında ki yüklerden biri de budur.amma... ya maddi şartlar ya zaman sorunları gerçekse o zaman ne yapacağız? aynı çemberin içinde sürekli dönmenin dayanılmaz ezikliği karşısın da? kadermidir,şanssızlık mı,kişisel yetersiz arzular mı? kısaca olduramadıklarımız evrenin bizi ertelemesi de olabilir mi? öyle ise şifa; sabır ve olanı kabul etme değilmidir?öyledir bence.ya sabır tükeniyorsa, sonlar da ise vazgeçmek kaçış mı? kabullenmek mi? farkındayım belki biraz karışık geldi yazdıklarım ama bunlar aklımın içinden çıkıveren sorular ve düşünceler?

belginbesir 23-01-2009 02:43 AM

Sizi Kutlamak İstedim

Alıntı:

fato09 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 12089)
ya çok çok özür diliyorum atakan bugüne kadar sana teşekkür etmediğim için. bu sitede bu kadar güzel paylaşımlar yaşayıp harika vakit geçirip de sana teşekkür etmemek ne büyük bir kabalık olurdu. jetonum geç düştü ama düştü nihayet smiliyface çok çok teşekkür ederim böyle bir siteyi bizlere sunduğun için o kadar faydalı oldu ki bana Allah razı olsun.

Bu mesajları okurken birden fark ettim. Bende çok şey öğrendiğim, benzerlerimi bulduğum, İçimi ferahlatan, umutlarımı canlandıran bu site için kimseye teşekkür etmedim y789 Öyle adetten değil, gerçekten tüm kalbimle Atakan Bey'e , shamanic'e, redflowers'a, sanemce'ye, bymehmet'e, Akın Berk'e, MuminOKAN'a ve adlarını tek tek saymak istediğim tüm arkadaşlara çok ama çok teşekkür ediyorum.25889

Bu site bana o kadar iyi geldi ki anlatamam. Yani başka zaman anlatırım y789

Son 2 yıldır çok zor zamanlar geçirdim. Ama sayenizde artan farkındalığım ve değişen bakış açımla birlikte, fiziksel şartlarda henüz hiç bişey değişmemesine rağmen artık rahatım. Biliyorum ki her şey daha da iyi olacak, değişecek. Sizlerle Kasım ayının ortasında tanıştım ve o günden bu yana telkinleri hiç aksatmadan dinliyorum. Herkesin özellikle de shamanic'in yazılarına bayılıyorum.sevincli

Burada ve sizlerle olmaktan çok mutluyum Teşekkürler!!!956k

aysunbenli 23-01-2009 10:46 PM

slm,uzun zamandır sitenizi takip ediyorum nerdeyse 3 ay olcak,bikaç yazı yazmaya gayret ettim ancak etkileriyle ilgili yazdım sölenemez,beklemek istedim belkide daha yeni cesaret ediyorum bazende aman boşver diyordum,deniycem bu yazıyı yazarken kendimi çok huzursuz ve hüzünlü hissediyorum hatta zaman zaman elim titrio yüreğimde tarif edemediğim adını koyamadığım hüzünmü desem huzursuzlukmu inanın kelime bulamıyorum,belki bi öneride bulunan olabilir ben bu değilim bunların geçici olduğunuda biliyorum ama bu halimi sevmiyorum biraz sevinç arkasından ağlamaklı bazen bir kelime bile yetiyor hatta ağlamam bile yarım sanki içerde birazı kalıyor bişey dışarı çıkmasına izin vermiyo gibi,bu arada ii olma halim 2 gün iyi 3 gün kötü,son haftalarda beni derinden etkileyen 2 olay yaşadım onları hazmetmeye çalışıyorum ama kabullendimde.ben bilinçli olmak için beni tanıyanların bana garip bi tuhafsın diyebileceği yapıda biriyim araştırma becerim var şuanki ruh halimin geçmişimdeki izlerden kaynaklandığını düşünüyorum.napmam gerektiğini az çok biliyorum ama bazen ne kadar iyi olumlamada yapsam hani dil söyler ama kalp nötr dür öle bişey bazen ruh gibi ot gibi bi his ama umutsuzda değil geçeceğinide bilmek,atakan bey sizden özür diliyorum bugün biraz uzun yazıcam bu halimden kurtulmam lazım,bu sitede çok kişinin hikayesini okudum okumayada devam edicem sanırım ilk defa bikaç gün arada versem benim alışkanlıklarım hatta en yakın arkadaşlarım oldunuz yazıları kah gülerek kah ağlayarak okuyorum,nasıl anlatmalıyım bilemiyorum ama deniycem,benim hikayem şimdiye kadar okuduğum hikayelerden çok daha vahim çocukluk itibariyle biçok kişi normal olayları bile dert edio bazen bana saçma gelio belkide çok daha ağırını gördüğüm için.kendimde takdir ettiğim özelliklerimden biride geçmişe sünger çekmeyi çok ii bilirim sanıodum çekimyasası kuantum teorisi v.s. konularını bilmedim yıllardada polyannacılık halim vardı gençkız dönemlerimde.hani derler ya elimi attığım yeşeriyordu en kötü halimde aman boşver macera yaşıyorum bişeyler öğreniyorum derdim,ama yanılmışım geçmişimdeki yaşananlar bende derin izler bırakış bunu son yıllarda daha ii idrak ediyorum sanırım o yüzden telkinleri oldukça uzun süre dinlemem gerekli dinlemektende vazgeçmiycem,farkettim etkilere gelince yaşadığım duyduğum beni üzen konulara karşı daha dinginim eskiden olsa bunalıma girerdim yeter aysun ayağa kalk diyene kadar kapanır kah zırlar kar kendime kızardım veya bana bu sıkıntıyı yaşatan kişi veya olayı bozuk plak gibi tekrar tekrar yaşar nefretle dolar sorada kişileri affederdim ancak karşı taraf tekrar dişini gösterdiğinde zehrimi akıtırdım dilim çok zehirli yapabileceğim bişey yok ben fazla açık sözlü olmanın bedellerini hep ödedim ama keşke daha kontrollü zamanlar olabilseydi bazen hayatımı etkileyen konularda büyük zarar görebiliyorum,sora tekrar gündeme çıkıp biri nerdeydin dediği zaman bunalımdaydım inzivaya çekilmiştim derdim kendimle dalga geçerdim şimdi daha dinginim olayları daha karşılıyorum yapcak bişey yok bunlar geçici ruh halleri aptal olma sen çok daha kötülerini atlattın toplan yaşananlar dündü diyebiliyorum,son haftamı aymı bilemiycem bende bi bacak sallama alışkanlığı başgösterdi bazen beni güldürüo onunda halettmeye çalışıom henüz geçmedi bacağımı salladığımı fark ettiğim zamanlar çok şükür yarabbim diyorum sorada doğru nefes almadığımı fark edip düzeltmeye çalışıyorum kendime,bunlar dinlediğin telkinlerin geçmişteki izleri bitecek diyorum,burda yazılardan göz temasının arttığını duydum bana çok tuhaf geliyor çok tezat kendimle ilgili nedenmi,ben almanya doğumlu gençliğini orda geçirmiş halada yabancılarla yıllardır çalıştığım için sanırım doğru bir seçim yapmışım genelde türkler beni hep yanlış anlıyor belkide iki kültür arasına sıkışmışım bilemem ama ben türk olmaktan herne kadar çok kez midem bulansada bilinçli kişiler tabiki buna dahil değiller ama bazen öle şeylerle karşılaşıyorsunuzki özellikle ben truzimde çok olaya tanık oluyorum en çokda erkeklerimiz maalesef herneyse memnun biriyim benim insanların gözlerinin içine bakma gibi bi alışkanlığım var eskiden daha yumşaktı şimdi fark ediyorum belkide daha sert mimiklerim çok kuvvetli 10 yıla yakın truzimde animasyon hayatımda sahne mimikleri çalıştırılırdık saatlerce ayna karşısında elimde mikrofon varmışcasına veya ağlama gülme aklınıza ne gelirse şefim beni ağlatana kadar ayna karşısında çalışcaksın derdi
şimdide bunlar geri tepio nedense bazen insanlar ürküo ilk almanyadan geldiğim zamanlarda bi kız arkadaşım insanların gözlerine bakma özellikle erkekler yanlış anlar seni hafif kolay biri sanırlar demişti çok garipsemiştim ne kadar tezat bi ülkedeyim bazen düşünüyorumda,şuan yine truzmin farklı bi bölümündeyim infocuyum spa center larda geçen sezon bi gün beni şefim çağırdı beni müşteriler şikayet etmiş şikayet konusu bu kadın kendinden çok emin yürüyor kendine güveni çok fazla ve bu durum bizi rahatsız ediyor hayatında kaç kişi kendine güvenle yolda dik yürüyüp insanların gözünün içine baktıkları için şikayet almıştır yani durumum bu kadar vahim son yıllardaki iş istikrarsızlığıma deyinmiycem herkışım parasız geçiyor azda olsa canım kızım çalışıyor ama bu durumda beni inanılmaz üzüyor benki iyi kazanan biriyim güya hep fiyasko son yıllarda işe başlayıncada aylarca borç ödemekten yine kış harap ama bu site bana çok şey öğretti bu sene çok farklı bunu biliyorum ve korkmuyorum bi gün sahne sovlarından birinde yılan gösterisi vardı bitiminde bazı misafirler foto çektirmek istedi,herkes sırayla yılanı boynuna aldı baygın olan yılan ben aldıktan sora hareket etmeye başladı bigün yine bi sihirbaz bi gösteride beni yanına çağırdı sorada sahneden kovdu,bi gün bi falcı ben bu kadının falına bakmam uğursuz dedi,annem bana ne zaman bişeyler örmeye kalksa düğüm içinde kalır sen uğursuzsun derdi,bu arada hayal bile edemiyceniz bi annem vardır bilinen anne tabirleriyle hiç alakası olmayan yine bigün biri sende muazzam bi enerji var bunu kullanmayı bi öğrenebilsen neler yapabilcene kendin bile şaşırcaksın demişti 41 yaşındayım ve hala 30 gibi görünüyorum bu bile sorun oysa saçımı bile taramaktan acizim maalesef kendimi hiç beğenen biri olamadım o yüzdenmidir kaç kadın sürekli birileri tarafından sevilir ben fazla sevilmekten bıktım eşimden ayrılalı yıllar oluyo bi erkeğin sen yetmiyorsun ruhunu istiyorum demesi nasıl bi durum acaba bu soruyu hiç çözemedim sezonum açılana kadar evdeyim o yüzden uzun uzun sizlerleyim yalnızlığımı seviyorum çelişki içersindeyim doğruyu bulmaya çalışıyorum ama bişeyler eksik hele şu son haftalarda çok daha yoğun eksiklik var ağlamak istiyorum ağlıyorum tamamlıyamıyorum özür dilerim atakanbey umarım yazdıklarım fazla olmadı bunlar kıssadan hisse sanırım benim telkinler daha çok vakit geçirmem gerekli ama bunu zevkle yapıyorum telkin dinleme ile ilgili tavsiye istemiyorum yeterince zeka özürlü sizi saçma sorularla meşgul ediyo ben bile deli oluyorum defalarca sorulmuş soruları tekrar tekrar sormalarına anlam veremiyorum normaldir bizim toplumumuz araştırma yapmaz tembellik eder sanki herkes mecburmuş gibi ben sıralamamı yaptım bazen ufak değişiklikler yapıyorum ama genelde tavsiye edildiğinden çok fazla saçmaladım,ben yazı yazmaktan yoruldum her zaman yazamam esmesi lazım bazende abartırım yine daldan dala kondum yazdıklarımda ama itiraf edeyim inanın daha iyi hissediyorum kendimi yazmak iyi geldi,saolun
bende çok büyük değişimler olacak bunu hissediyorum daha sonrada size özel bi cd yaptırmayı düşünüyorum bendeki satış cevherini işimle ilgili güçlendirmek başkalarınn lafını bölmemek en kötü huyum bu daha az ve etkili konuşabilmek için ve rusça öğrenmeye başladım ona bile haftalardır bakmıyorum iğrenç bir dil ama lazım bana hoşçakalın bu sitedeki emeklerini tüm içtenlikleriyle paylaşan herkese yürekten teşekkür ediyorum,bana çok şeyler katmaya devam ediyorlar saolun

hayatimdegisti 23-01-2009 11:07 PM

Teşekkür ederim paylaşımınız için Aysun hn...
Sitemizin kullanımını zamanla daha basit hale getireceğiz.Bununla ilgili bir video animasyon çalişma hazirlatma aşamasındayim..
Tabii ki benzer sorular sorulduğu oluyor....Ama hiç soru sormayip siteye girdikleri gibi cikanlar da çoğunlukta.En azindan bu gibi konularla ilgili bu kadar fazla sayıda kişinin olması bile bir avantaj...

Son günlerde notebook ile ilgili sorunlar yasiyordum.Hatta son senede...
En sonunda arizalar belli bir adedi gecince yenisi ile değiştirdiler.Bir buçuk ay geçmedi ki o da arizalandi..
Bende iade aldim ve baska bir marka siparis ettim..

O gelince sorulan sorulara daha cok yanit verebileceğim...

Neyse ki site yöneticilerimiz sabirla sorulara cevap veriyorlar.Yeter ki insanlar bu konularla ilgilensinler bizlerde elimizden geleni yapariz.

Sizinde gelisimlerinizi paylaşimlarinizi bekliyoruz...

Bazı olumsuz duygulardan kurtulabilmeniz içinde elimde ki metinlere bakip neler yapabiliriz haber veririm..
actionsmile

Renklerin Türküsü 24-01-2009 03:20 PM

bu başlık altında paylaştıklarınız ve siteye geçen emekleriniz için çok teşekkürler Atakan bey..

Yüreğiniz gibi tertemiz uzun bir ömür diliyorum.

hayatimdegisti 24-01-2009 03:27 PM

actionsmile
Alıntı:

Renklerin Türküsü Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 307457)
bu başlık altında paylaştıklarınız ve siteye geçen emekleriniz için çok teşekkürler Atakan bey..

Yüreğiniz gibi tertemiz uzun bir ömür diliyorum.

Çok teşekkür ediyorum hep birlikte uzun ömürlerimiz olsun...

Bu arada beklediğim notebook geldi..Malum çok fazla ariza yapan pahali notebooku iade edip onun parasi ile 2 adet farkli marka notebook siparis etmistim..
Bir tanesini kardesime bir tanesini kendime aldim..Bol bol notebook olsun diye....
Bana gelen notebook yine arizali cikti...
y789

Notebook dan yana hiç şansim yok maalesef...
Bakalim her işin hayirlisi..

asi_mavi2 26-02-2009 11:51 AM

ben de tam bunu soracaktım. mesela ego 5 çeşit müzik var ney, türk sanat ,new agay, doğa ...bunların hepsi ego, suçluluk. ve kendine güvende de var, bunları sırayla hepsinimi dinlememiz gerek yoksa her birinden bir kaç tane seçip onlarımı dinlemek gerek. ben şöyle yapmayı düşünüyorum: ego -doğa, suçluluk -ney, kendine güven -türk sanat, ego - ney, suçluluk - doğa.... yani sırayla tüm müziklerimi dinlemek daha faydalı olur yoksa böyle karıştırmakmı telkin içeriği aynı sanırım sadece müzik değişiyor dimi. birde şu ufarkettim kendimde telkin içeriğini yazdırdım ve okuyuhnca daha iyi hissediyorum kendimi çok teşekkür ederim tavsiyerlerinizi bekliyorum..

sanemce 26-02-2009 12:14 PM

merhaba asi mavi.

telkin versiyonlarında tercih size kalmış. aynı müzikten sıkılmayalım diye farklı versiyonlar kullanmış Atakan bey.

içerik aynı olduğu için hangisini dinlerseniz dinleyin, etkilerinde herhangi bir değişiklik yok..

huzurlu dinlemeler actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:12 AM.