Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Site Sahibinin Hikayesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/site-sahibinin-hikayesi/)
-   -   Site Sahibinin Hikayesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/site-sahibinin-hikayesi/19-site-sahibinin-hikayesi.html)

asi_mavi2 26-02-2009 02:09 PM

Allah sizlere uzun ömürler versin umarım çok kişiye ilaç olacaksınız. Dediğiniz gibi bir kaç kişiye kızıp sizden fayda gören bir yığın insana sırt çevirmek kötü olurdu sizi iyi birisisiniz ki hala devam ediyorsunuz. Tanrı sizleri ve tüm iyi insanları korusun. kendinize iyi bakın.2100 de de yazılarınızı okumak isterim:)

asi_mavi2 26-02-2009 02:16 PM

bu hikaye çok komik :) bilgisayarın cd okuyu kısmını kahve çaş koyma yeri olarak kullananlar, hatta fişini takmadan servisi arayıp bilgisayarım açılmıyo diyenler duydum ama bu kadarını duymamıştım. teşekkürler paylaşımınız için o kişiyede teşekkür ederim güzel bir kahkaha attırdığı için hepimize: benim de başıma böyle bişi gelirse paylaşacağım gülmek en güzel şey :)

hayatimdegisti 12-03-2009 12:51 AM

Reiki inisiyemi oldum...Aslında uzun süredir böyle bir düşünce vardı ancak acaba hayal kırıklığına mı uğrarım hiç bir şey hissedemez miyim diye düşünüyordum...
Oysa gerek inisiye sırasında ellerimde meydana gelen titreşimlerden gerekse sonrasında Özlem hn (Shamanic) ın yaptığı enerji kontrolunde elimden akan o enerjiyi hissetiğimde reiki'nin gerçekten insan hayatına katabilecekleri konusunda şüphem kalmadı...

Tabii ki inisiyede secere denilen soy ağacı da çok çok onemli.Sertifikamı aldığımda Takata'ya kadar giden secereyi gördüm ki zaten Takata'dan Ozlem hn'a kadar sadece 7 kisi var.

Özlem hn gayet güzel bir de kitap hazırlamış bazı kısımları renkli.Onu okudum.Tekrar tekrar detaylarına bakacağım.

21 gün süresince günlük egersizlerimi yapmaya çalişiyorum...

Bundan sonra hazırlayacağım telkinlerde reikiye uyumlanmanın etkisi ile cok daha etkili olacaktır.

Benim ve bütünün hayrına olmasını diliyorum.

yakamoz 12-03-2009 01:02 AM

Hayırlı uğurlu olsun 96kl

Belgin ∞ 12-03-2009 12:05 PM

Arınmalarınız en kolay ve en rahat şekilde gerçekleşsin.
Bütüne ve size hayırlı olsun 956k

serpil22 12-03-2009 12:25 PM

atakan bey hayırlı uğurlu olsun.reiki ailemize katıldığınıza çok sevindim.arınmalarınızı en kolay ve en hayırlı şekilde geçirmenizi diliyorum.super

suzzy 12-03-2009 09:15 PM

grupta kutlamıştım ama burdanda seve seve kutlarım sizi atakan bey...valla tebrikler..

bu günleri de gördüm çok şükür...bütünümüze hayırlı olmasını ve en rahat en sade arınmalar yaşamanızı dilerim......super

darısı diğer isteyen tüm arkadaşlara...

sizin ne kadar titiz olduğunuzu az çok biliyoruz...eminim aramızda en çalışkan öğrenci siz olucaksınız...

belgin cim ve serpilcim bilirler...y789

aynı gün içinde üç kişi anca bu kadar güzel sınıfta kalabilirdi...

shamancığımın kulakları çınlasın...ama masterlerin en güzeli en tatlısıdır o...çok şanslısınız...

hayatta şansınızın daimi olmasını dilerim...actionsmile

http://www.samisart.com/images/reiki/reikitile2.jpg

pisimbat 12-03-2009 10:38 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 311883)
Reiki inisiyemi oldum...Aslında uzun süredir böyle bir düşünce vardı ancak acaba hayal kırıklığına mı uğrarım hiç bir şey hissedemez miyim diye düşünüyordum...
Oysa gerek inisiye sırasında ellerimde meydana gelen titreşimlerden gerekse sonrasında Özlem hn (Shamanic) ın yaptığı enerji kontrolunde elimden akan o enerjiyi hissetiğimde reiki'nin gerçekten insan hayatına katabilecekleri konusunda şüphem kalmadı...

Tabii ki inisiyede secere denilen soy ağacı da çok çok onemli.Sertifikamı aldığımda Takata'ya kadar giden secereyi gördüm ki zaten Takata'dan Ozlem hn'a kadar sadece 7 kisi var.

Özlem hn gayet güzel bir de kitap hazırlamış bazı kısımları renkli.Onu okudum.Tekrar tekrar detaylarına bakacağım.

21 gün süresince günlük egersizlerimi yapmaya çalişiyorum...

Bundan sonra hazırlayacağım telkinlerde reikiye uyumlanmanın etkisi ile cok daha etkili olacaktır.

Benim ve bütünün hayrına olmasını diliyorum.

atakan aaaaa senide kaybettim bak bu şamanın yaptığına senide çekti reiki vallahi girdap gibi yaklaşan çekilio içine ''reiki'' khkh56
pek anlamadım takamı oldun ne oldun ama hayırlı olsun kardeşim kokoreç yerken reiki yaparsın khkh56 yahu bende ne kötüyüm değilmi blook

yeni bir hayat 14-03-2009 03:26 AM

Atakan Bey,tebrikler..

Reiki inisiyeniz sizin ve bütünün hayrına olsun..
Ben farklı düşüncemden dolayı,bu seminerde olamadım..Buna da üzülmedim değil..Adınıza çok sevindim..Hakkınızda herşeyin hayırlısı olsun..

MuminOKAN 17-03-2009 10:50 PM

atakan bey arınmamız bizlerin ve bütünün hayrına olsun.

benim sebze tüketimim arttı, bu benim için sevindirici bir haber. daha zinde oluyor.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:22 PM.