Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Site Sahibinin Hikayesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/site-sahibinin-hikayesi/)
-   -   Site Sahibinin Hikayesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/site-sahibinin-hikayesi/19-site-sahibinin-hikayesi.html)

hayatimdegisti 13-09-2006 09:49 PM

Site Sahibinin Hikayesi

Bu başlık altında kendimde ki değişmeleri anlatacağım.Ben telkinleri şubat ayında dinlemye başladım.
Bu süreçte kendini iyi hissetme hali kesintisiz olarak devam etti.
Hayatımda ciddi anlamda farkliliklar meydana geldi.
Göz temasını daha rahat yapabilmekidaha dik yürümek,topluluk karşısında çok rahat konuşabilmek,dışarı çıktığında kendini rahat hissetmek,daha az tv izleme ihtiyacı,daha erken uyanmak,kendine güven,herhangi bir sorun olduğunda hakkini rahatça savunabilmek,mutlu olma hali bunlardan bazilari.
Bu sürecin kesintisiz olarak devam etmesi ve kalici olmasi sevindirici.
Bazi arkadaslar ilk bir hafta sonunda bazi dalgalanmalar yasadiklarini soylediler.Bunun nedeni yillarin birikiminin sonucunda kontrolu ele gecirme surecinde olusan direncler.İçinizde ki çocuk bu yeni hale tepki göstermeye çalışsada sonuçta baskin olan iyi hissetme hali oluyor.Birde suçluluk duyguları telkini bazilarimizi zorluyor.Bu süreçler bende dalgalanma yaratmadi ancak 10 kişiden 3 ünde böyle dalgalanmalar olsada bu süreç olumluya dönüyor.

Bende bu başlık altında hayatimda meydana gelen değişimleri paylaşacağim.

İlginç olan ise bu iyi olma haline alışmam.Sanki tüm yaşamım boyunca iyiymişim gibi.
Şöyle bir geçimşe baktığımda ayrıntılı olarak düşündüğümde çok fark olduğunu söyleyebilirm.

hayatimdegisti 30-09-2006 09:23 PM

Ynt: Site Sahibinin Hikayesi

Her insan özeldir.
Küçük bir çocukken henüz 6 yaşlarındaydım sanırım yaşıtım ve en iyi arkadaşım olan kuzenim gelecekle ilgili planlarını ne kadar önemli birsi olacağını söylediğinde dudak bükmüş.
-Herkes öyle düşünür
Demiştim..
Aslında ben sanırım o yaşlarda özel bir insan olduğum hissini kaybetmiştim.Her şey ne kadar sıradandı.
Tedirginlik vericiydi.
Okula giderken bile bir tedirginlik duyardım.Acaba ödevlerimi yapmışmıydım.Sanki hep kötü bir şeyler olacaktı.
Ben özel ve değerli bir insan değldim.Öylesine birisiydim işte.

Aslında her insan ne kadar özel ve değerli olduğunu hissetmek ister.Ancak ben bu fduyguyu kaybetmiştim.
Sürekli kendimi eleştiren bir yapım vardı.

Daha sonra senelerce bu kaybettiğim duyguyu aradım ve ritomtrans ile bunu yaşadım.

Kendimi iyi huzurlu ve güvende hissediyorum.
Ve bu durum kalıcı.
İçimde küçük bir çocukken kaybettiğim" ben özelim" duygusu tekrar yeşerdi.
Madem her insan birbirinden farklı o zaman her insan özeldir.
Bu duyguyu tekrar yaşayanlara selamlar. ;D

hayatimdegisti 14-10-2006 08:53 PM

Aslında genelde yorumu mail grubunda üyelere bırakırım.Onlar bahsetsinler değişimlerden isterim.
Ancak forumda kendime böyle bir başlık açma geregi duymamın nedeni telkinleri uzun süredir dinliyor olmam.
Bir çok kişi merak ediyor bu mutluluk ve kendini iyi hissetme hali ne kadar nasil devam ediyor.
Bir senedir devam ediyor bu iyi hissetme hali.

Bu sene hayatımın en mutlu senesi.
Ve mutlu olmak için bir şeye ihtiyacim yok.
İnsanlar mutlu olmak için hep bir şeylerin peşinde koşarlar yaaa..
Benim böyle bir şeye ihtiyacim yok..

Evet Çok iyi hissediyorum.
Evet Mutluyum..
Evet Geçmiş ile ilgili tüm yükler sırtımdan inid ve bu beni rahatlattı.
Evet pozitif enerji doluyum..

Tüm bu hislerin tüm hayatim boyunca benimle birlikte kalacağını bilmek güzel...

cilgin897 blook

hayatimdegisti 16-10-2006 08:26 PM

Yolculugun keyfini Çıkaranlardan Olabilmek:)

Daha Rahat Araba Kullanma scripti cevirisni yapiyordum.Bu scripttte bir cümle dikkatimi çekti.
Önemli olan iilede bir yerlere varmak değildir yolculugun kendisi keyiflidir..
Diyelm ki yanlış bir yola saptın bu bile eglencelidir.Baska yerleri kesfetmis olursun..

Buna benzer sozleri duymustum ancak bir kez daha bu script ile hatirladim.
Hedefleri olmak elbette güzel ancak yolculugun keyfini cikarmak hepsinden daha önemli..
Ne dersiniz*
Yolculugun kesfini cikaranlardanmisiniz yoksa somurtup drive45 bir an önce varacagi yere ulasmaya calisan oradan oraya kosusturan basaramayinca kahrolanlardan mi?

Başarı olmasa bile yolculuk keyiflidir.İşte o garantidir en aznıdan.Sonuç ne olursa olsun yolculugun keyfini cikaralim. f678h actionsmile 98569 smil56

dost78 17-10-2006 08:25 AM

Bazen insan bir yere varmak için yolculuk yapmaz,maksat yolculuğun kendisidir,yolculuktaki keyiftir
Nasreddin hoca samanlıkta kaybettiği iğnesini,kapının önünde arıyormuş,iğneyi bulmak için aramıyor,maksat aydınlıkta olmak ve aramanın keyfine varmak,bulmak için mi aranır herşey,aramakta güzel... super

mehmet654 07-12-2006 11:02 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Aslında genelde yorumu mail grubunda üyelere bırakırım.Onlar bahsetsinler değişimlerden isterim.
Ancak forumda kendime böyle bir başlık açma geregi duymamın nedeni telkinleri uzun süredir dinliyor olmam.
Bir çok kişi merak ediyor bu mutluluk ve kendini iyi hissetme hali ne kadar nasil devam ediyor.
Bir senedir devam ediyor bu iyi hissetme hali.

Bu sene hayatımın en mutlu senesi.
Ve mutlu olmak için bir şeye ihtiyacim yok.
İnsanlar mutlu olmak için hep bir şeylerin peşinde koşarlar yaaa..
Benim böyle bir şeye ihtiyacim yok..

Evet Çok iyi hissediyorum.
Evet Mutluyum..
Evet Geçmiş ile ilgili tüm yükler sırtımdan inid ve bu beni rahatlattı.
Evet pozitif enerji doluyum..

Tüm bu hislerin tüm hayatim boyunca benimle birlikte kalacağını bilmek güzel...

cilgin897 blook

merhabalar siz hangi telkinleri dinlemekle başladınız vede tüm telkinleri dinlediniz mi? birde araba kullanmkala ilgili bir telkin yapıyormuşsunuz galiba onu forumda yayınlayacakmısınız. teşekkürler.

hayatimdegisti 07-12-2006 11:24 PM

Merhabalar;
Bende ilk etapta yaptigim suçluluk kendine güven sosyallik arttırıcı gibi telkinleri dinleyerek başladım.O zamanlar ego güçlendiric telkin yapılmamıştı.Daha sonra ego güçlendirici telkini ekledim..

Araba kullanma scripti kişiye özel olanlar arasında.Forumda yayınlanmayacak.

medusa 09-12-2006 09:52 PM

"Ve mutlu olmak için bir şeye ihtiyacim yok." Atakan Bey bu cümle gerçekten çok güzel. Gerçekten benim istediğim bu. Gerçek mutlulukta bu. derty

cigdem 25-12-2006 10:01 PM

atakan bey, peki erteleme davranışının önüne nasıl geçebiliriz

hayatimdegisti 25-12-2006 11:31 PM

Bu aslında başlı başına ayrı bir konu.Hatta bu konuda yurtdışında ki scriptlere bakıldığında ilk 3-4 konu arasında geliyor.
Kişisel gelişim bölümünde ayrı bir başlık açıp neler yapılabileceğini tartışabiliriz.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:35 PM.