Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

Yeni bir dünya, yeni bir hayat..

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü Yeni bir dünya, yeni bir hayat.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben bir anneyim. 21 yıllık bir anne. Daima çocuklarına iyi bir anne olmaya gayret etmiş, onlara sığınak, dayanak ve vatan olmaya çalışmış bir anne. Kendimce bir şeyler yapmaya gayret ettim. İyi bir anne olmak için çalıştım. Kendi annemden alamadığım sevgi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

Yeni bir dünya, yeni bir hayat..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-05-2013, 11:02 AM   #1 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Yeni bir dünya, yeni bir hayat..

Ben bir anneyim. 21 yıllık bir anne. Daima çocuklarına iyi bir anne olmaya gayret etmiş, onlara sığınak, dayanak ve vatan olmaya çalışmış bir anne. Kendimce bir şeyler yapmaya gayret ettim. İyi bir anne olmak için çalıştım. Kendi annemden alamadığım sevgi ve ilgiyi ben yavrularıma fazlasıyla vermek için uğraştım. Hatalarım oldu elbette, yine de sizlerle siz anne adaylarıyla tecrübelerimi paylaşmak isterim. Düşüncelerimi, işinize gelen, hmmm doğru dediğiniz yanlarını alır ötesini siz kendi fikir ve inançlarınızla yaşamaya uygulamaya çalışırsınız. Her şey sağlıklı, mutlu, inançlı nesiller yetiştirebilmek için. Ayrıca öğretmen arkadaşlarım var. Onlar bu konuda eğitim alıyorlar bilgilerini bu başlıkta paylaşırlarsa memnun olurum. sevgimle...
IŞIK*

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2013, 11:28 AM   #2 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Yeni bir dünya, yeni bir hayat..

İlk olarak tabi ki hamileliğinizde yaşadıklarınız geliyor. Öncelikle buna dikkat etmek gerekiyor. Fakat ne yazık ki ülkemizde hamilelerin beden sağlığına dikkat edilirken ruh sağlığına hiç dikkat edilmiyor. Bu manada uyku düzeniniz, izlediğiniz filmler, dinlediğiniz şarkılar, konuştuğunuz insanlar her biri bebeğimizin ruh sağlığına etki eden etkenler. Bazı hastalıklar var ki genetik yoluyla bebeğe geçebiliyor. Bu ruhsal hastalıklarda olabiliyor. Eğer taşıyamadığımızı düşündüğümüz sorunlarımız varsa, çözümsüzsek yine de mutlaka bir profesyonel yardım almaya gayret etmek annelik sorumluluğumuz bana göre
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2013, 11:49 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough

Yeni bi sayfa yeni bilgiler yeni paylasimlar harikasin tum ictenligimle sevgimle kutluyorum seni.. Bizim sana senin actigin yollara ihtiyacimiz var.. İyiki iyiki varsin
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2013, 01:17 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point

IŞIK ARKADAŞIM GÜZEL KALPLİ SÜPER İNSAN..BU GÜZEL TECRÜBELERİNİ BURADA PAYLAŞMAN SÜPER AMA SANA FİKİR OLSUN AKLININ BİR KÖŞESİNDE DURSUN FIRSATINI BULUNCA İNŞALLAH DEĞERLENDİRİRSİN BU FİKRİMİ; SANA ÖZEL BİR SAYFAN OLSUN.ORADA KENDİ HAYATINI TECRÜBELERİNİ ÇOCUKLARINLA ANILARINI RESİM VİDEO VE YAZILARLA DESTEKLEYEREK GÜZEL ÇEKİCİ YARARLI BİR BLOG OLSUN.. EMİNİM TAKİP EDENİN ÇOK OLUR VE KİMBİLİR YETERLİ SAYIYA ULAŞTIPINDA GOOGLE DA EN ÇOK TIKLANAN BLOG OLDUĞUNDA DİKKAT ÇEKİP REKLAMLAR BİLE ALABİLİRSİN VE ÇOCUKLARININ HAYRINA YATIRIMDA BULUNURSUN BU KAZANCIN VE BU ÇOK HAYIRLI BİR KAZANÇ OLUR. BENİM GÜZEL HAYATLAR ÖRNEK İNSANLAR VE İYİ ANNELER GÖRMEYE İHTİYACIM VAR. YABANCILARI İZLİYORUM ONLARI TAKİP EDİYORUM YOUTUBETA HEPSİ HAYATINI ÇOCUKLARINI TECRÜBELERİNİ PAYLAŞIYOR ONLARDAN UMUT VE AKIL ALIYORUM BUNLARDAN BİRİ DE NEDEN BİZ OLMAYALIM TÜRKLER ELEŞTİRİDEN ÇOK KORKUYOR BU NEDENLE CESARETLERİ KIRILIYOR, BENCE BİR KIVILCIM OL VE DENE DERİM BEN
YOLUMUZ AÇIK OLSUN
HAYIRLI OLSUN TÜM NİYETLERİMİZ
Alt 26-05-2013, 02:09 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough

Ben de katiliyorum mehtap arkadasikin soylediklerine kesinlikke senin bir blogun olmali
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2013, 04:32 PM   #6 (permalink)
Super Moderator

Teşekkür ederim. Harikasınız. Malesef yeni başlangıçlar beni hep bi korkutmuştur. Çocuklara söyleyim bakalım ne dicekler. Şimdilik böyle bakalım çocuklarım ne dicekler. Onlarında fikrini alayım :) Kim bilir bakarsınız olur mu olur. Vayyy be çok afilli
Alt 26-05-2013, 04:56 PM   #7 (permalink)
Super Moderator

ımmmm neyse ben yine sayfama döneyim. Hamilelik evet ama bir şeye daha dikkat etmeliyiz. İsim arkadaşlar. Çocuklarımıza koyacağımız isim çok önemli. Şimdi sizler şanslısınız bu işin ilmini yapan insanlar var. Hatta anne babanın soy kütüğünün isimlerinden bebeğe en uygun isim seçiliyor.

ben anlamıyorum. Adam genç ölmüş yada kaderi çok kötüymüş onun adını amca dayı diye neden bebeğine koyar ki insan. Abi abla ölüyo adını yeni doğana koyuyo. Neden o çocuk yeni bir başlangıcı hakketmiyor mu? Kınıyorum ben bu davranışı. İsim bir dua gibidir. Her ismi seslenildiğinde melekler buna amin derlermiş. Sizde bilirsiniz ki peygamberimiz müslüman olduktan sonra sahabe efendilerimizin bir çoğunun adını değiştirmiştir. Hatta eşlerine yeni isimler ekler bazılarının adını değiştirirmiş. Hz Aişenin lakabı Hümeyra' ydı bilirsiniz. Ona hümeyracık dermiş.
Alt 28-05-2013, 08:23 AM   #8 (permalink)
Super Moderator

Büyük oğlum 3,5 küçük 2 yaşlarında belkide daha küçükler. İkisine bir çizgi film açtım. Onlar onu seyrederlerken bende hemen orada bulunan kanepeye uzandım. Sırtım onlara dönük vaziyette bedenimi ve gözlerimi dinlendiriyorum. Televizyonu görmüyorum ama sesini duyabiliyorum. Allah Allah duyduğum şeyler çok ilginç, ben bunlara çizgi film açmamış mıydım? Bunlar ne seyrediyorlar? Kanalı mı değiştirdiler acaba? Zira duyduğum şeylerden hiç memnun kalmadım. Olduğum yerden adeta sıçradım bi döndüm a a yooo onlara açtığım çizgi filmi izliyorlar hatta. İşte o zaman anladım ki çizgi filmde olsa çocuklarıma çok farklı, bozuk fikirleri empoze edebilirler. İşte o günden sonra çocuklarımı televizyona hiç emanet etmedim ve izledikleri çizgi filmleri de seçtim.
Alt 28-05-2013, 08:35 AM   #9 (permalink)
Super Moderator

Onlara tom ve jery hiç izletmedim ben. Yasaktır bizim evimizde onu izlemek. Donald duck, bugs bunny bunları da izleyemezler. Tom ve Jery de bilinçaltına verilen mesaj ne? Mütemadiyen birbirine vuran hemde aptalca vuran iki mahluk. Ve tam bir çıkar ilişkisi. Bir farenin terbiyesizlik derecesinde her yeri adeta yağmalaması, karşılığında tabiat kanunlarına muhalif olarak bir kedinin acizliği. Hep çalan çırpanın kazandığı haklı olanın hep yenildiği bir çizgi film. Ne zaman ki tom evden atılır o zaman jery onu eve geri getirmek için türlü dalavere çevirir. 'Öyleyse çıkarlarını koruyacaksın. Ne olursa olsun önemli olan senin çıkarların.'
Bugs Bunny: yalancının tekidir. Dikkat ederseniz oldukça alaycı bir kişiliği olduğunu, sahtekarın teki olduğunu görebilirsiniz. Devamlı yalan söyler. Ve hep kazanan taraftır. 'Yalan söylemekte bir mahzur yok, yeter ki kazanan ol.' Onun o yılışık kişiliği beni deli eder.
Ve daha bunun gibi.. Ben yavrularıma izlettiğim her çizgi filmi, mantık süzgecinden geçirmişimdir. Onların umutlarını kıracak, hayallerine zarar verecek her şeye dikkatle bakmışımdır. Tabi ki gözümden kaçan olmuştur. Onları da Allahın yarımıyla aşarlar inşallah.
Alt 28-05-2013, 09:01 AM   #10 (permalink)
Super Moderator

Bizim izlediğimiz çizgi filmler, arı maya, bal arısı haç, heidi, uçan kaz, pokemon, mogu mogu( çizgi filmin adını hatırlayamadım)bir köstebek ve kız kardeşinin maceralarıydı.
Arı Maya: Şirin arıcık. Sırf merakı yüzünden bulunduğu kovanı terk etmiş. En yakın arkadaşı, willy ve çekirge. Willy çok tembel, haylaz ama yardımcı, dikkat ederseniz arkadaşlıkları çok sağlamdır. Willyi çekip çevirir maya. Herkese yardıma koşarlar. Hatta bunları canları pahasına yaparlar.
Bal arısı haç: Annesini arayan bir arı. Başına türlü olaylar geliyor. Onun da en büyük özelliği yardımseverliği.
Heidi: Dünya tatlısı. Tatlı dilli, yardımsever, inatçı.(Hayatta örnek aldığım kerakterlerdendir.) Aksi dedesini tatlı dilliğiyle sakinleştiren, peterle dağlarda özgürce koşturan hayatı seven cıvıl cıvıl bir çocuk.
Uçan kaz: Önceleri çiftlikteki her canlıya eziyet eden bir çocuk. Küçük bir cinede eziyet ediyor ve oda onu parmak çocuk haline getiriyor. Bu arada hayvanların dilinden anlamaya başlıyor. Ve başka bir ülkeye giden cine ulaşmak için kazlarla yolculuk ediyor. Yine en önemli duygu yardımseverlik. Arkadaşlarına yardım eden, gözünü budaktan sakınmayan haklının yanında olan hakkını koruyan karakterler.
Pokemon: Birbirinden farklı üç arkadaşın, pokeman yarışları. Onlarla kurdukları dostluk. Yarış var ama yardımseverlik ve cömertlik ana duygu. Gerektiğinde düşmanına bile el uzatan, hayvanlarla kurulan sıcak dostluk.
Buyrun işte size karakter.
Yardımsever, cesur, cömert, eğlenceli. hakkını arayan yerine göre feragat etmeyi bilen ama bunu insanlık adına yapan. Asla kaybetmeyen.Doğruyu söyleyen ve hep kazanan bir kişilik. Arkadaş canlısı, esprili, çalışkan.
Bunları çocuklarınızda karakter haline getirebilirsiniz. Bunun için çizgi filmler filmler harika yardımcılar olabilirler. Onlara küçükken yanlarında durduğunuz halde film izletin arkadaşlar. Böylelikle filmde gördüğünüz yanlışları anında düzeltebilirsiniz. Ama bunu onlara göstermeden yapmanız tavsiye edilir. Mesela ben ters bir davranış gördüğümde onlara bununla ilgili soru yöneltirdim. " Sizce burada iyi mi yaptı yavrucum?" Eğer savunurlarsa o zaman ama bak şöyle bir zararı dokunabilir karşısındakine. Bence öyle değilde şöyle yapsa daha iyi olabilirdi. Olmalı değil. Olabilirdi. Yine de bunları içselleştirmeleri için açık kapı bırakmalı. Eh biraz empati.:)

Bookmarks