Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-05-2013, 04:56 PM   #7 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Yeni bir dünya, yeni bir hayat..

ımmmm neyse ben yine sayfama döneyim. Hamilelik evet ama bir şeye daha dikkat etmeliyiz. İsim arkadaşlar. Çocuklarımıza koyacağımız isim çok önemli. Şimdi sizler şanslısınız bu işin ilmini yapan insanlar var. Hatta anne babanın soy kütüğünün isimlerinden bebeğe en uygun isim seçiliyor.

ben anlamıyorum. Adam genç ölmüş yada kaderi çok kötüymüş onun adını amca dayı diye neden bebeğine koyar ki insan. Abi abla ölüyo adını yeni doğana koyuyo. Neden o çocuk yeni bir başlangıcı hakketmiyor mu? Kınıyorum ben bu davranışı. İsim bir dua gibidir. Her ismi seslenildiğinde melekler buna amin derlermiş. Sizde bilirsiniz ki peygamberimiz müslüman olduktan sonra sahabe efendilerimizin bir çoğunun adını değiştirmiştir. Hatta eşlerine yeni isimler ekler bazılarının adını değiştirirmiş. Hz Aişenin lakabı Hümeyra' ydı bilirsiniz. Ona hümeyracık dermiş.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla