Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bunlar değişimin habercisi...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-02-2013, 08:34 AM   #11 (permalink)
Teğmen

atmaca42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
59 Mesajinıza toplam 87 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
atmaca42 is on a distinguished road
Standart Cevap: ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ

bunlar değişimin habercisi

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

atmaca42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2013, 08:52 AM   #12 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Hemen bir şeylerin oluşmasını beklemiyorum. Yıllardır pek çok çalışma yaptım, süreç nasıl işliyor az çok biliyorum. Öncelikle, bundan vazgeçirmeye çalışmak için bazı terslikler oluşur. Ki sen "bu işe yaramıyor" de ve vazgeç. Tam da burada kararlı olmak ve değişime direnmemek zorundasın. Bazen olanlar şaşırtır bile sen ben bunu beklemiyordum dersin. hatta öyle ki herşey biranda tersine döner hayatında bazen. Bu bile değişim demek. Toprak önce altüst edilir sonra ekilir, sulanır ve beklenir sonrasında ise bakımı yapılır. Süreç böyle işler bana göre. aceleye mahal yol. Allah kainatı 6 günde yaratmıştır. O aslında bunu bir anda da yaratmaya kadirdir. Fakat bununla insanlara zamanla olacak olan mesajını vermiştir. Neden olmuyor? deyip vazgeçmemeliyiz. Olacak inatla çalışacağız. Yazık ki önceki yıllarda pek çok insan başlamış ama uzaklaşmışlar siteden. Değişimlerini ya devam ettirmemiş yada haberdar etmemişler. Oysa burada ki insanlar başlangıcı biliyor ama süreçte neler oluyor? Neler yaşanıyor, sonuçta neler yaşanmış? Neler başarılmış bunu bilemiyorlar. Bence bu bir sorumluluk öyle çekip gitmemek lazım.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2013, 08:55 AM   #13 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Sanırım Kutayhun ve sweeet bunu başaranlardan.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2013, 08:56 AM   #14 (permalink)
Super Moderator

Senin çalışmaların nasıl gidiyor atmaca42 ?
Alt 11-02-2013, 08:18 PM   #15 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Teşekkürler Işık'cım ben buraya ilk geldiğimde de bana ışık olan insanlar vardı ben onlardan çok şey aldım. Ben burada kalmayı bilerek isteyerek seçiyorum. Ben burada olmayı herşeye rağmen seviyorum. Sevgili kutahyhunu da bunu devam ettirdiği için takdir ediyorum.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2013, 08:20 PM   #16 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Sevgili ışık bence sen de başaranlardan olacaksın bunu yorumlarını okumaya başladığım ilk günden beri kuvvetli hissediyorum çünkü doğru yoldan ilerliyorsun. Doğru yolda ilerlerken bazen yan yollara sapılabilir, bazen dolanbaçlı yollara da girilebilir ama yolun doğru olduğu sürece ne yaşarsan yaşa sonu güzel olacaktır. Ve sen de ışık oluyorsun ve daha çok parlayan bir ışık olacaksın zamanla.

Alt 11-02-2013, 08:20 PM   #17 (permalink)
Administrator

Sevgili ışık bence sen de başaranlardan olacaksın bunu yorumlarını okumaya başladığım ilk günden beri kuvvetli hissediyorum çünkü doğru yoldan ilerliyorsun. Doğru yolda ilerlerken bazen yan yollara sapılabilir, bazen dolanbaçlı yollara da girilebilir ama yolun doğru olduğu sürece ne yaşarsan yaşa sonu güzel olacaktır. Ve sen de ışık oluyorsun ve daha çok parlayan bir ışık olacaksın zamanla.

Alt 11-02-2013, 09:22 PM   #18 (permalink)
Super Moderator

Çok teşekkür ediyorum, güzel sözleriniz için. Şimdilerde resim yapıyorum. Sıkılmadığımı fark ediyorum. İçimde bir coşku hissediyorum ve sanki daha kararlıyım. Başkalarının sözlerine takılmıyorum. Hemen unutuyorum bana söylenen negatif sözleri. Çok ama çok coşkuluyum resimlerim hususunda bu bana heyecan veriyor. Telkinlerim gece gündüz yanımda çalıyor, çokta severek dinliyorum. Harika müzikler seçmişler. Gece uyurken bile açık, gündüz her gittiğim yere yanımda götürüyorum. İlk günlerde oldukça zorlanıyordum fakat kaç zamandır resimlerimden uzaktım bu gün ilk defa fırçalarımı elime aldım bir kaç haftadan sonra bellkide onun için bu kadar coşku hissediyorum. Oldukça da güzel sonuç alıyorum. Zevkle ilerliyorum. ( Aslında biliyor musun şu an fark ettimde sanki olumlama cümleleri gibi geldi bana. Konuşurken bile demek ki daha pozitifim.Bu da başka bir etkisi olabilir.) Bir de sabahtan beridir sol gözüm seyiriyor. Baktım da anlamına iyiye işaretmiş bu olacak olacak ben buna yürekten inanıyorum. Bir de şu var , hayatımda bir konu vardı ki üzerinde düşünmeye bile cesaret edemezdim. Şimdilerde bu konunun üzerine gidiyorum. ( ayyyyy ammman nazar değmesin) sevgimle
Alt 12-02-2013, 07:49 AM   #19 (permalink)
Super Moderator

Rüyalarım hala çok karışık. Hiç bir anlam yükleyemiyorum o yüzden. Fakat rüyalarımda temel duygu tonum, yanlış giden bir şeyler, bunun farkındayım. Arkadaşlar, Işık Elçinin rehber rüyalar kitabını hepinize tavsiye ederim. Böylelikle rüyalarınız size yol göstermeye başlayacak. Yeni bir kitabı çıktı, fakat hala edinemedim onu. "Rüyaların iyileştirici gücü" Şimdi bu kitabını da almak istiyorum. Rüyalar bize hayat yolunda rehberlik ederler. Bilinçaltı rüyaları bize bilinçaltında ne olduğunu, korkularımızı, endişelerimizi, çekincelerimizi gösterir. Hayat yolunda el yordamıyla değil de fenerle ilerlemek gibidir rüyaları okumak. Geçmişinizi, bazen de olacakları size gösterir. Rüyalarınıza danışabilirsiniz, yapmak istediklerinizi. Ruh evrensel akılla işbirliği içinde olduğundan korkularınızın yersiz olduğunu size gösterecek yolunuzda emin adımlarla yürümenize yardım edecektir. Diyelim ki bir konuda ilerlemek istiyorsunuz, fakat bir türlü buna cesaretiniz olamıyor. Ya da devamlı terslikler çıkıp yolunuza engeller koyuyor. İşte tam bu esnada rüyalarınızdan yardım alabilirsiniz. Kendinize sorun uyumadan önce "Neden bundan korkuyorum ya da beni engelleyen hangi duygum "diye. Size cevap rüyalarınız aracılığıyla gelecektir. Bazen bu ilham yoluyla da olur, ne yazık ki biz insanlar o kadar çok dışarıdan gelen sözlere, gürültüye boğulmuşuz ki kalbimizin sesini duyamaz olmuşuz. Hz Mevlana mesnevisinde buna sık sık vurgu yapar. Sessiz ol der, düşüncelerin kuşlar gibidir. Onları serbest bırak der. Biliyor musunuz, eğer bir hayat rehberi arıyorsanız. Size mutlaka ama mutlaka mesneviyi öneririm. O hayat yolunda size muhteşem bir rehber olacaktır.
Alt 12-02-2013, 08:03 AM   #20 (permalink)
Super Moderator

bizler Türk toplumu olarak, eskiden Türk filmlerinin şimdilerde ise dizilerin kurbanıyız. Filmler, diziler bilinçaltına bir takım düşünceleri inançları empoze ederler. İlk 20 dakikadan sonrasında insan hipnoz pozisyonuna girer ve orada gördüğü her şeyi gerçekten kendine yapılıyormuş gibi algılar. Bir takım korkular, inançlar, aldatılma, yalan hepsi diziler aracılığıyle bizim gerçeğimiz olurlar. Annelerinize bakın inanmıyorsanız. Eski Türk filmi kalıplarıyla hareket ettiklerine şahit olacaksınız. Hayatımız bizim eserimiz arkadaşlar, hayat bize verilmiş bir armağan, onu başkalarının ellerine insafına terk etmemeliyiz. Mesela bakalım amerikan filmlerine, mutlaka dünyayı bir şey tehdit eder ve onlarda dünyayı kurtarırlar. Aşk filmlerinde çok az ayrılık vardır. Bizim filmlerimizde hep ayrılık, hep aldatma, hep kaybetme hep.. Eğer başında evli ve mutlu bir çift varsa biri çıkar ya kadına göz koyar ya adamı yoldan çıkarır bir kadın. Kadına tecavüz eder biri ya da eskiden kadının bir sevgilisi vardır gelir ve zavalllıcığın evliliğini tehdit etmeye başlar. O kadın olmadık yalanlar söyler, bir şeylerden ödün verir ya da o kişiyi öldürür. Mutlu bir evlilik vardır. Kaın güzeldir biri kadına göz koyar onu kandırır yada iftira eder yada tecavüz eder. Adam ya kadını öldürür ya adamı öldürür hapse düşer ve mutlu yuva dağılır. Falan felan. İşte şimdilerde paranoyak annelerin tarifi. Biz o korkularla büyüdük. Söyler misiniz kaçınız sevdiği kadın ya da erkekle evlendi. Çok azınız ki onlarda zaten bilinçli insanların yetiştirdiği bir kaç kişi.

Bookmarks