Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-02-2013, 08:52 AM   #12 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ

Hemen bir şeylerin oluşmasını beklemiyorum. Yıllardır pek çok çalışma yaptım, süreç nasıl işliyor az çok biliyorum. Öncelikle, bundan vazgeçirmeye çalışmak için bazı terslikler oluşur. Ki sen "bu işe yaramıyor" de ve vazgeç. Tam da burada kararlı olmak ve değişime direnmemek zorundasın. Bazen olanlar şaşırtır bile sen ben bunu beklemiyordum dersin. hatta öyle ki herşey biranda tersine döner hayatında bazen. Bu bile değişim demek. Toprak önce altüst edilir sonra ekilir, sulanır ve beklenir sonrasında ise bakımı yapılır. Süreç böyle işler bana göre. aceleye mahal yol. Allah kainatı 6 günde yaratmıştır. O aslında bunu bir anda da yaratmaya kadirdir. Fakat bununla insanlara zamanla olacak olan mesajını vermiştir. Neden olmuyor? deyip vazgeçmemeliyiz. Olacak inatla çalışacağız. Yazık ki önceki yıllarda pek çok insan başlamış ama uzaklaşmışlar siteden. Değişimlerini ya devam ettirmemiş yada haberdar etmemişler. Oysa burada ki insanlar başlangıcı biliyor ama süreçte neler oluyor? Neler yaşanıyor, sonuçta neler yaşanmış? Neler başarılmış bunu bilemiyorlar. Bence bu bir sorumluluk öyle çekip gitmemek lazım.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla