Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Serbest Kürsü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/)
-   -   ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/622565-cekirdek-inanc-tespiti.html)

Işıklı yol 17-01-2013 11:19 PM

ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ

Akşam saatlerinde görüştük Abdullah beyle. İlgisi ve sabrı için ve yardımları için kendisine teşekkür ediyorum. Bir kaç çekirdek inanç tespit ettik. Bazı yorumlarına "evet evet kesinlikle öyle evet" dediğimi hatırlıyorumy789
Şu anda içimde bir sakinlik var. Sanki yıllardır merak ettiğim birinden haber almış, görmüş gibiyim. Bu farkındalık bile insana huzur veriyor.bazı ödevlerim var. Tabi ki yıllardır davrandığınızdan farklı davranmanız gerekiyor. Bu kolay olmayacaktır elbettehy789 Daha sonra telkinlerim de gelecek. Bakalım neler olacakO0

atmaca42 18-01-2013 08:33 AM

Cevap: ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ

sizin için en iyisi olur inşallah

kutayhun 18-01-2013 08:57 AM

bende çekirdek inanç yaptırdım.. benzer hisleri hissettim... yolumuz açık olsun.........

Işıklı yol 18-01-2013 10:58 AM

Teşekkür ederim arkadaşlar. Umarım. En güzeli ne biliyor musunuz ve bunu hayretle karşılıyorum, içimde ki savaş sona erdi adeta. Şimdi neyi niçin yaptığımı biliyorum. Evet ben böyle davranmayı seçmişim ve onun sonuçlarını yaşıyormuşum hayatımda. Şimdi ise yaptığım şeyleri bilinçli yapmayı ve farklı duygularla hayatıma daha mutlu, huzurlu ve doyumlu devam etmeyi seçiyorum. İşte bunun için davranış modelim bile var. Sizlerde madem çekirdek inanç tespiti yaptırdınız, öyleyse size bu konuda dilerseniz bir de kitap önerebilirim. R Şanalın "kuantum tipoloji" meğer ben bununla ilgili bir de kitap almışım bir kaç yıl önce ama okuduğum halde anlayamamışım içeriğiniy789

kutayhun 22-01-2013 10:12 AM

çekirdek inancı şiddetle tavsiye ederim.. hatta çekirdek inancı dinledikten sonra diğer telkinleri öneririm...
çok iyi bambaşka bir şey...

heromaster 22-01-2013 10:45 AM

Ben de yaptırmak istiyorum ama şu sıralar çok yoğun inşallah yakında bende yaptırırım

kutayhun 22-01-2013 10:56 AM

bencem utlaka yaptır hero master... 3 hafta iyice dinle.. ondan sonra satın alacaksan telkin satın al ya da ücretsizleri yeniden dinle bana katılacağını sanıyorum... cidden sevgiler başarılar...

heromaster 22-01-2013 01:25 PM

teşekkürler ..:)

Işıklı yol 10-02-2013 08:01 PM

İki gündür dinliyorum çekirdek inanç telkinlerimi. Çok depresif hissediyorum. Sık sık baş dönmesi ve ellerimin titremesi gibi bir etki yaşıyorum. Moralim çok bozuk, canım sıkkın. Yalnız asla düşünmeye bile cesaret edemediğim bazı konuların üzerine gittiğimi fark ediyorum. Korkularım azalıyor gibi. Daha çok resim yapma ihtiyacı hissediyorum. Çok fazla etki hissedeceğimi ilk günlerde düşünmüyorum. Sabırla gelişmeleri bekleyeceğim.

Işıklı yol 11-02-2013 07:46 AM

Yorgun, halsiz ve sinirliyim. E kolay değil tabi, yıllardır inandığın şeyleri yaptığında güvende hissettiğin şeyleri değiştirmeni söyleyen birileri var. Bilinçaltı "ne diyo bu ya olacak iş mi?" diyor olmalıooo67. Tepki vermesi normal. Daha çok başındayım. Bakalım zaman neler gösterecek? Bekleyip göreceğiz.yu89

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:02 PM.