Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bugün 5. periyot başlangıç. Bilinçaltı temizliğinde önemli olan şey sizin kendinizi sabote etmemeniz vardır. Yoksa yapıp yapmamak yine sizin istemenize bağlıdır arkadaşlar. Buna dikkat etmenizi öneririm. Yani bilinçaltında ki korkulardan arınmışsınızdır belki ama tembellik tuzağına yakalanmışsanız, ayrıca oradan kurtulmak için ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-04-2013, 08:13 AM   #171 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: ÇEKİRDEK İNANÇ TESPİTİ

Bugün 5. periyot başlangıç. Bilinçaltı temizliğinde önemli olan şey sizin kendinizi sabote etmemeniz vardır. Yoksa yapıp yapmamak yine sizin istemenize bağlıdır arkadaşlar. Buna dikkat etmenizi öneririm. Yani bilinçaltında ki korkulardan arınmışsınızdır belki ama tembellik tuzağına yakalanmışsanız, ayrıca oradan kurtulmak için çaba sarf etmeniz gerekir. Başlangıçlar sizin sorumluluğunuzdadır. Ne istediğine karar ver ve yap. Artık içinde seni engelleyen bir duygun olmayacak ya da sonuç bilinçaltında ki negatif inançların değil gerçekten başaramaman o işin üstesinden gelememen olur ki bu da çalışmakla ve araştırmakla değişecek bir durumdur.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2013, 11:05 AM   #172 (permalink)
Üsteğmen

serpilelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 552
217 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpilelif is on a distinguished road

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bugün 5. periyot başlangıç. Bilinçaltı temizliğinde önemli olan şey sizin kendinizi sabote etmemeniz vardır. Yoksa yapıp yapmamak yine sizin istemenize bağlıdır arkadaşlar. Buna dikkat etmenizi öneririm. Yani bilinçaltında ki korkulardan arınmışsınızdır belki ama tembellik tuzağına yakalanmışsanız, ayrıca oradan kurtulmak için çaba sarf etmeniz gerekir. Başlangıçlar sizin sorumluluğunuzdadır. Ne istediğine karar ver ve yap. Artık içinde seni engelleyen bir duygun olmayacak ya da sonuç bilinçaltında ki negatif inançların değil gerçekten başaramaman o işin üstesinden gelememen olur ki bu da çalışmakla ve araştırmakla değişecek bir durumdur.
mrb ışık, ne emek istediğini tam anlayamadım. sabote etmek derken herşeyi telkinlerden beklememek, araştırıp öğrenmek, eski düşüncelerin yerine yenileini koymaktan mı bahsediyorsun.ben son günlerde olumlamalarımı ihmal ettim malesef. gerçi Abdullah beyin bana verdiği olumlamalar 3 cümleden ibaretti. ben kitaplardan vs. kendime göre alıntı yaparak olumlamalarımı artırmıştım ama sürekli yaptığım söylenemez. aslında okuyup araştırıyorum ama uygulamaları yapmakta çok zorlanıyorum. bunlar bahane değil ama çalışan bir insanım, 3 yaşınnda bir kızm var ilgi isteyen, vaktim yok sanki. ne biliyim mesela affetme çalışmaları, özellikle meditasyon vs. onlara ayıracak hiç vaktim yok gibi hissediyorum. sizce ben biraz tembel miyim .

son 2-3 gündür de kendimi iyi hissetmiyorum yani biraz gergin ve yorgunum sanki. bugünden itibaren telkinlere ara verdim. 8. periyottaydım zaten. biraz ara vermem iyi olacak sanırım. 10 günden sonra tekrar başlıycam.
serpilelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2013, 11:37 AM   #173 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Alıntı:
serpilelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mrb ışık, ne emek istediğini tam anlayamadım. sabote etmek derken herşeyi telkinlerden beklememek, araştırıp öğrenmek, eski düşüncelerin yerine yenileini koymaktan mı bahsediyorsun.ben son günlerde olumlamalarımı ihmal ettim malesef. gerçi Abdullah beyin bana verdiği olumlamalar 3 cümleden ibaretti. ben kitaplardan vs. kendime göre alıntı yaparak olumlamalarımı artırmıştım ama sürekli yaptığım söylenemez. aslında okuyup araştırıyorum ama uygulamaları yapmakta çok zorlanıyorum. bunlar bahane değil ama çalışan bir insanım, 3 yaşınnda bir kızm var ilgi isteyen, vaktim yok sanki. ne biliyim mesela affetme çalışmaları, özellikle meditasyon vs. onlara ayıracak hiç vaktim yok gibi hissediyorum. sizce ben biraz tembel miyim .

son 2-3 gündür de kendimi iyi hissetmiyorum yani biraz gergin ve yorgunum sanki. bugünden itibaren telkinlere ara verdim. 8. periyottaydım zaten. biraz ara vermem iyi olacak sanırım. 10 günden sonra tekrar başlıycam.
Sanırım kendimi iyi ifade edememişim. Çekirdek inançlarda içinde seni engelleyen sana durmadan kork, çekil, bırak diyen birileri vardır. Bir iç ses. Çekirdek inancınız değiştiğinde artık siz korkmayan biri olursunuz. Ama yine de denemeniz gerekir hayatı. Mesela kartallar yavruları büyüdüğünde ve artık uçabilecek yaşa geldiklerinde onları yuvadan atarlar. Neden annesi onu yuvadan atar ki, o zaten uçabileceğini bilir ve uçar değil mi? Hayır o uçabileceğini bilmiyor ve uçamamaktan korkuyor. Yani denemiyor. Anne onu yuvadan attığında önce hızla düşmeye başlıyor ve mecburen kanat çırpıyor. Sonrasında ise uçabildiğini fark ediyor. Ve gökyüzüne, özgürlüğe doğru kanat çırpıyor. İşte bunun gibi, bizler çekirdek inanç telkinlerini dinledikten sonra sanki hayatımıza sihirli bir değnek değecekmiş gibi düşünüyoruz. Oysa öyle değil, sadece ve sadece içinde seni engelleyen düşüncen değişti. Fakat bunu denemeden bilemezsin.
Ayrıca bence de ara vermelisin. Bırak zihnin biraz dinlensin, nefes alsın, orada ki telkinleri içselleştirsin. Öyle değil midir zaten her şeyin fazlası zarardır?
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2013, 11:42 AM   #174 (permalink)
Super Moderator

Kızın sana en güzel ilaç, onunla geçireceğin bir kaç saat sana dünyanın en güzel lezzetlerinden birini yaşatır. bence keyfini çıkar. Hatta onunla beraber hamur yapın. Birlikte onlara şekil verin pişirin ve yeyin afiyetle. Bu ona müthiş keyif verecektir ve denemenin , başarmanın hazzını yaşayacak. En güzel çağlarında şimdi o ne versen alır. Harikadır çocuklar, tıpkı bir teyp gibi durmadan kaydederler. Ve insanı strese sokarlar. Şaşırır kalırsın" ay sen bunu ne ara öğrendin? " derdim ben yavrularıma:) Çok keyifli bir uğraş bebek büyütmek. Biliyorum çok yorucu ama gözlerinde ki o ışıltı yok mu öldürür insanı. Daha buradan yazarken onu yiyesim geldi:) sevgimle
Alt 04-04-2013, 02:19 PM   #175 (permalink)
Üsteğmen

serpilelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 552
217 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpilelif is on a distinguished road

aynen öyle. kızım olduğu için daha doğrusu bir evladım olduğu için çok şanslıyım. hep Allahıma şükrediyorum bana bu duyguları tattırdığı için. paha piçilemez, anlatılamaz. öyle ki ondan bahsederken gözlerim doluyor. o bambaşka bir şey. allahım isteyen ve hak eden herkese versin. söylediğin gibi biz beraber kurabiyeler, yaş pastalar, kekler yapıyoruz zaten. çok keyif alıyor gerçekten. ama biraz abartmışım galiba. geçen gün yine hadi kızm gel kurabiye yapalım dedim "benim işim var" dedi ve gelmedi. çocuğa bıkkınlık geldi galiba.

zaten değişme isteğimdeki en büyük nedenim o. onu sağlıklı, özgüveni olan bir birey olarak yetiştirebilmem için önce benim öyle olmam gerekiyor. onun her konuda yanında olmak, ona destek olmak istiyorum, benim gibi olmasın istiyorum.

ne demek istediğini şimdi anladım. korkularımın üstüne gitmem gerekiyor biliyorum ama ben hala kaçıyorum. rezil olmaktan korkuyorum. dışarıdan bakan birisi benim bu kadar çekingen olduğumu farketmez bile ama içimde büyük mücadeleler veriyorum. söylemek istediklerimi söyleyemiyorum. kalabalık ortamlarda sessiz kalmayı tercih ediyorum. rezil olmaktansa konuşmamayı tercih ediyorum. şimdi korkularımın üzerine gitmenin tam zamanı aslında ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.
serpilelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2013, 04:41 PM   #176 (permalink)
Super Moderator

yapı kredi bankası motivasyon konus?macısı 1 - YouTube
biraz vaktini alacak ama tamda senin söylediğin konulara değiniyor. Ben çok faydalandım müsait olduğunda izle derim. Sorununun cevabını burada bulacaksın.
Alt 04-04-2013, 04:49 PM   #177 (permalink)
Super Moderator

yapı kredi akademi so?yles?ileri 2 - YouTube
buda 2. bölüm hem egoyu daha doğrusu bilinçaltının nasıl çalıştığını daha net görebiliyoruz bu bölümde. Filmin adını öğrenip hemen izleyeceğim.
Alt 04-04-2013, 06:22 PM   #178 (permalink)
Teğmen

exilee24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 366
95 Mesajinıza toplam 218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
exilee24 is on a distinguished road

yanlış hatırlamıyorsam o flimin adı tabancaydı
exilee24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2013, 06:53 PM   #179 (permalink)
Super Moderator

galiba zaten tabancayla ilgili bir olcaktı teşekkür ederim. En kısa zamanda izleyecem. Çok severim psikolojik filmleri
Alt 05-04-2013, 01:51 PM   #180 (permalink)
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point

deneme

Bookmarks