Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Rüyalarda Değişim

Uyarılar

UYKU VE RÜYALAR

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Rüyalarda Değişim UYKU VE RÜYALAR Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ben de 2 günden beri defterime yazıyorum ruyalarımı.. hatta dün gece kedim beni uyandırdığında yoğun rüyalar görüyordum hemen yazdım... sabah kalktığımda unutmuştum, bugün defterimi açtığımda yazılmış olduğunu gördüm......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rüyalarda Değişim telkin cd indir izle İstanbul Rüyalarda Değişim nerededir kimdir Rüyalarda Değişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rüyalarda Değişim hipnoz Rüyalarda Değişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rüyalarda Değişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rüyalarda Değişim kuantum düşünce kitap haberi

UYKU VE RÜYALAR

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-08-2007, 10:35 PM   #21 (permalink)
Pınar Akgüç

pakguc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
176 Mesajinıza toplam 519 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pakguc isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart Ynt: UYKU VE RÜYALAR

ben de 2 günden beri defterime yazıyorum ruyalarımı..
hatta dün gece kedim beni uyandırdığında yoğun rüyalar görüyordum hemen yazdım...
sabah kalktığımda unutmuştum, bugün defterimi açtığımda yazılmış olduğunu gördüm...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

pakguc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2007, 05:50 AM   #22 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

Ben de yazmaya başladım rüyalarımı sağol Hayal abla
Alt 12-08-2007, 01:07 PM   #23 (permalink)
Pınar Akgüç

176 Mesajinıza toplam 519 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ben bugün Işıl Elçinin kitabını aldım, hemen bugün okuyarak 2 gün önce yazmaya başladığım rüyalarımda bir aşama daha kaydetmek için sabırsızlanıyorum...

hepinize teşekkürler wave
Alt 12-08-2007, 04:18 PM   #24 (permalink)
Bugle
Guest

Işık Elçi benim favori kitaplarımdan biri olan Rehber Rüyalar isimli kitabın yazarıdır.Kendisiyle tanışıp,seminerlerinden birine katılmayı çok isterim.Rehber Rüyalar kitabıyla ,oradaki olumlamalarla harika netlikte rüyalar görüyordum.Her gece yatağa girerken acaba bu gece beni neler bekliyor deyip sabırsızlanıyordum.Son zamanlarda olumlamaları ihmal ettiğim için(izmir'de ailemin yanındayım.şu an hareketli bir hayatım var,disiplinimi gevşettim biraz) aynı sıklıkta ve netlikte rüyalar görmüyorum.Bu akşamdan itibaren tekrar kitabı çalışmaya başlıyorum... Rüyalarla ilgilenen herkese de bu kitabı tavsiye ederim.. super
Alt 12-08-2007, 07:36 PM   #25 (permalink)

12 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esra123 is an unknown quantity at this point

ya ben bide rüyanın içindeyken onun rüya olduğunu biliyorumm sizdede oluyomu yoksa ben üstün zekamıyım
esra123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2007, 07:38 PM   #26 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

Benim de oluyor öyle hatta uykuda anlatıyorum bile gördüğüm rüyayı bilinçli bir şekilde nası bişi anlamadım ben de, yalnız yine bir rüya gördüm ki Allahım bu kadar olur, herşeyi çok net açıklıyor rüyalarım
Alt 14-08-2007, 01:49 PM   #27 (permalink)
Pınar Akgüç

dün Işık Elçi'nin rehber rüyalar isimli kitabını okumaya başladım,
zaten birkaç gündür buradan öğrendiklerimle beraber rüya günlüğü tutmaya başlamıştım...
dün gece rüyamda gördüğüm arkadaşımı düşünürken, sayfayı çevirdim ve "rüyada tanıdıklarını görmek" bölümüne geldim...

ruyada arkadaşınızı görüyorsanız, uyanık yaşamda o arkadaşınızla ilgili ne olduğuna dikkat edin diyor...
ama eğer uyandığınızda kötü hissediyorsanız telepatik rüya olabilir ve arkadaşını bir arayın diyor..
hemen arkadaşımı aradım, bana "dün zehirlendiğini ve bugün işe gitmediğini" söyledi... ağla

inanılır gibi değil....
Alt 14-08-2007, 03:15 PM   #28 (permalink)
Bugle
Guest

Esra yanlış bilmiyorsam rüya içinde rüyada olduğunu anlamaya lucid rüyalar deniyor.Site içersinde de bu konu bu başlık altında anlatılıyor.
İzumi bence gayet de inanılır,neden olmasın?
Alt 02-09-2007, 10:51 PM   #29 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seckinc is an unknown quantity at this point

foruma çok yeni bir üyeyim ve kendimi bu konularda geliştirebileceğimi düşünüyorum.Bu konulardan biri de rüyalar.

Rüyalar benim için çok önemlidir,normal hayatta nasıl yaşıyorsam rüyalarda da yaşadığımı biliyorum,evet gerçekten de rüyalarda yaşıyorum.23 yaşındayım bu yaşıma kadar rüyalarda beni etkileyen ve benim bilmediğim ben olan özellikleri keşfettim.açıkçası bu konuyu çok fazla insanla da paylaşmadım.

Rüyalarda sanki normal bir hayatta yaşıyormuşçasına yaşıyorum ve bilmiyorum herkesin başına gelmişmidir rüyalarımı kontrol edebiliyorum.bunun için herhangi birşey yapmadım oysa,sadece canımı sıkan ve korku öğeleri barındıran birçok olayı müdahele ederek bitirebiliyor ve ayılabiliyorum.Bu bi dönem çok sık oldu sürekli korku öğeleri içeren rüyalar görüyor ve o anda kendimdeymiş gibi bunun bir rüya olduğunu ve bu rüyadan uyanmak istediğimi söylüyor,kendime gelecek birkaç sözle uyanabiliyorum.Bu bi dönem böyle süregeldi ve sonunda da son buldu,çok uzun yıllardır korku öğeleri içeren rüyalar görmüyorum.Beni mutlu eden film gibi diyebileceğim rüyalar görüyorum ve bu açıdan mutluyum Buna benzer birçok olay var rüyalarımda ve artık Rüyalar benim ikinci hayatım gibi...

bu konuda eğer bilgileriniz varsa paylaşırsanız mutlu olurum bu rüya işine ciddi anlamda takığım ve kendimi geliştirebilirim dusun
seckinc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2007, 08:55 AM   #30 (permalink)
Pınar Akgüç

hoşgeldn seckin,

rüyaları kontrol edebilmek çok güzel, ben hala bunu yapmıyorum...
ama bahsettiğimiz Işık Elçinin kitabını tavsiye ederim.

Bookmarks

Seçenekler
Stil