Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-09-2007, 10:51 PM   #29 (permalink)
seckinc

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seckinc is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: UYKU VE RÜYALAR

foruma çok yeni bir üyeyim ve kendimi bu konularda geliştirebileceğimi düşünüyorum.Bu konulardan biri de rüyalar.

Rüyalar benim için çok önemlidir,normal hayatta nasıl yaşıyorsam rüyalarda da yaşadığımı biliyorum,evet gerçekten de rüyalarda yaşıyorum.23 yaşındayım bu yaşıma kadar rüyalarda beni etkileyen ve benim bilmediğim ben olan özellikleri keşfettim.açıkçası bu konuyu çok fazla insanla da paylaşmadım.

Rüyalarda sanki normal bir hayatta yaşıyormuşçasına yaşıyorum ve bilmiyorum herkesin başına gelmişmidir rüyalarımı kontrol edebiliyorum.bunun için herhangi birşey yapmadım oysa,sadece canımı sıkan ve korku öğeleri barındıran birçok olayı müdahele ederek bitirebiliyor ve ayılabiliyorum.Bu bi dönem çok sık oldu sürekli korku öğeleri içeren rüyalar görüyor ve o anda kendimdeymiş gibi bunun bir rüya olduğunu ve bu rüyadan uyanmak istediğimi söylüyor,kendime gelecek birkaç sözle uyanabiliyorum.Bu bi dönem böyle süregeldi ve sonunda da son buldu,çok uzun yıllardır korku öğeleri içeren rüyalar görmüyorum.Beni mutlu eden film gibi diyebileceğim rüyalar görüyorum ve bu açıdan mutluyum Buna benzer birçok olay var rüyalarımda ve artık Rüyalar benim ikinci hayatım gibi...

bu konuda eğer bilgileriniz varsa paylaşırsanız mutlu olurum bu rüya işine ciddi anlamda takığım ve kendimi geliştirebilirim dusun
seckinc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla