Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Rüyalarda Değişim

Uyarılar

aranıza yeni katıldım fakat korkuyorum...yardım edin

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Rüyalarda Değişim aranıza yeni katıldım fakat korkuyorum...yardım edin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ben hayvanlardan,karanlıktan,insanlardan,hatta çıt sesinden bile korkan biriyim.eşim bazen gece çalısabılıyor.bu telkınlere basladıgımda kabus mu göreceğim?zaten korkumdan kımıldayamıyorum evde,uyuyamıyorum bile gözümü kapattıgımda birşey olacak diye.birde ruyalarımda korkarsam yaşayamam artık.fobiler kısmına göz attım.çeşitli fobiler vardı,yanlarında da resimleri fakat hayvan fobilerine geldiğimde(resimlerine bakamadıgım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rüyalarda Değişim telkin cd indir izle İstanbul Rüyalarda Değişim nerededir kimdir Rüyalarda Değişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rüyalarda Değişim hipnoz Rüyalarda Değişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rüyalarda Değişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rüyalarda Değişim kuantum düşünce kitap haberi

aranıza yeni katıldım fakat korkuyorum...yardım edin

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-06-2010, 03:43 AM   #1 (permalink)
Teğmen

tanyeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
93 Mesajinıza toplam 447 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tanyeri is an unknown quantity at this point
Unhappy aranıza yeni katıldım fakat korkuyorum...yardım edin

ben hayvanlardan,karanlıktan,insanlardan,hatta çıt sesinden bile korkan biriyim.eşim bazen gece çalısabılıyor.bu telkınlere basladıgımda kabus mu göreceğim?zaten korkumdan kımıldayamıyorum evde,uyuyamıyorum bile gözümü kapattıgımda birşey olacak diye.birde ruyalarımda korkarsam yaşayamam artık.fobiler kısmına göz attım.çeşitli fobiler vardı,yanlarında da resimleri fakat hayvan fobilerine geldiğimde(resimlerine bakamadıgım ıcın) devam edemedim.aynı ilkokulda bıyolojı kıtabını acamadıgım hatta ıcınde neler oldgnu bıldıgımden elleyemedıgım için 0 almam gbı.ne yapmalıyım? başlamalı mıyım? yoksa bu korkularla burada yerim yok mu ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

tanyeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2010, 04:03 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 91
109 Mesajinıza toplam 535 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lorennao7 is on a distinguished road
Standart Cevap: aranıza yeni katıldım fakat korkuyorum...yardım edin

Telkinlere başladıgımda bende korkmuştum 2 gündür dinliyorum bir süreden sonra alışıyor ve değişilikleri hissediyorsun benimde çok fazla fobilerim var ama son 2 gündür hiçbirşeyi takmıyor gibiyim (: Telkinleri dinle yardımcı olur (:
Lorennao7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2010, 04:11 AM   #3 (permalink)
Teğmen

93 Mesajinıza toplam 447 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ama kabus gördüklerinii idda ediyorlar. evde yalnız oldgumdan uyuyamıyorum.her sese duyarlıyım.uyuyunca rahat edecegımı bılıyorum ama gözlerim kapansa da uyumak istemiyorum.sadece uyurken rahatım bunun değişmesini istemem.
Alt 06-06-2010, 09:19 AM   #4 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Sevgili zindan,tekrar merhaba..

Telkinlerin etkisi kişiye göre değişiyor..Bazıları başağrısından yakınırken bazıları da mide sorunları yaşıyor..Bu, rüyalarda da böyle..
Ben telkinlerden önce kabus gören biriydim..Telkinleri dinlemeye başladıktan sonra bu durum sona erdi..O yüzden kendini korkutmana gerek yok..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2010, 09:59 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

DeLiTaY21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 331
353 Mesajinıza toplam 1,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DeLiTaY21 is an unknown quantity at this point

kendini şartlandırma.telkinleri dinleyip iyi etki göreceğim diye düşünmeye çalış...
Dinleme Başlangıcı: 05.06.2011
DeLiTaY21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2010, 11:01 AM   #6 (permalink)
blue jaloon
Guest

güzel kardesim doktora gitmeyi düsünmüyormusun
yarari olmazmi sence?
Alt 06-06-2010, 04:53 PM   #7 (permalink)
Teğmen

teşekkur ederim arkadaslar şimdi gönül rahatlığıyla başlayabilirim...
Alt 06-06-2010, 09:21 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

cymbella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 490
170 Mesajinıza toplam 808 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cymbella is on a distinguished road

kitabın kapağını bile açamayacak kadar fobik hale getirmişsin kendini.bunları yaratan sensin, kafanda büyüttükçe oluyo.kabus konusunu da ekleme bence fobiler listene.rahat ol bişey olmaz.herkes kabus görecek diye bi kaide yok.en ufak bi karada bile bukadar çekingen olma.düşünme kara ver yap gitsin.korksan bile nolacak ne kaybedersin ki en azından denemedim demezsin
Alt 06-06-2010, 11:04 PM   #9 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Bir kere, nickini değiştirerek başlayabilirsin.

Sonra telkinleri tabi ki dinlemelisin. Amaç kabus görmek vs. değil. O beklenen bir etki. Bilinçaltı kayıtlarının açığa çıkmaya ve dağılmaya başladığını, aynı olduğun şekliyle anlayamazsın değil mi. Başka türlü de etkiler olabilir. Bunu bilemeyiz. Bir günlük açarsan hem kendin hem de bizler gelişmeleri takip edebiliriz.

Bir diğeri de şunu asla unutma. İlk kural, buradaki insanlar sana hiç bir şekilde senin istediğin desteği veremez. Sadece buradaki değil hiç bir insan hatta uzman da bunu yapamaz. Sen istersen sana faydalı tavsiyelerde bulunabiliriz. Bulunabilirler. Lakin seni geliştirecek ya da değiştirecek tek bir kimse var. O da sensin tabi ki.

Dün de yazdığım gibi, bir sorundan kaçmak o sorunun seni daha çok kovalaması ve sıkıştırması demek. Bunu da yine en iyi sen bildiğin halde, onlardan kaçmak ya da onları kabul etmek seçeneklerinden birini seçmek durumundasın. Kaçtığın için bu yaşında bu sorunları yaşıyorsun. Böyle devam etmen ilerki yaşlarında daha ciddi problemler yaratabilir.

Ayrıca, burada uzman arkadaşlarımız var, Keops (A.Canıtez), Shamanic (Özlem Şahin), Hayatimdegisti (Atakan Sönmez) gibi..

Bu arkadaşlarımızla bir iletişime geçip yardım alabilirsin. İstemezsen başka uzmanlardan mutlaka yardım almalısın. Bu şekilde olmaz bence.
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2010, 05:29 PM   #10 (permalink)
Teğmen

nickimi nasıl değiştireceğimi bilmiyorum.yardım ederseniz sevinirim.telkinleri de dinlemeye başladım.dinlediğimden beri cok sinirlerimi bozuo biri sunu kapatsın dıye bagırasım gelıyor.ama müzikleri değiştirerek atlatmaya çalışıyorum.eşim herzmn yanımda oda benımle bırlıkte dinliyor.bahsedılen uzmanlar psikolojı dalında profesyoneller mi?eğer öylelerse bu kdr insanın ıcınde benımle ugrasırlar mı ki?özel mesaj mı atmalıyım?

Bookmarks