Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Radyomuz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/radyomuz/)
-   -   Radyomuz Test Yayınına Başladı Kutlama Partisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/radyomuz/1804-radyomuz-test-yayinina-basladi-kutlama-partisi.html)

hayatimdegisti 03-08-2007 10:59 PM

Ynt: Radyomuz Test Yayınına Başladı Kutlama Partisi

Çok teşekkür ederim Venüs ve Lerzan... y789
s456
Bundan sonra ki yayinlarimiz içinde eleştiri ve onerilerinizi dikkate alacağım...
Bende çok keyif aliyorum bu yayinlari yapmaktan..
Burada ki insanlar ve ortam güzel olunca bu enerji yayinlarada yansiyor...

Bugle 03-08-2007 11:01 PM

Venüscüm ne güzel söylemişsin,su akar yolunu bulur diye..benzer benzeri çekti..sitemiz büyük bir aile oldu...hepimiz birbirimizden çok şey öğreniyoruz burda..sitenin ismi bile tam oturmuş yerine değil mi?hepimizin hayatı değişti...hayatımda ilk kez internetten tanıdığım insanlarla msn de yazışmak,yüzyüze görüşmek gibi adetler edindim..Bu Atakan Beyin iyi niyetli ,samimi ve içten yaklaşımıyla gerçekleşti..Tanımadan güvendim..mesajlarıma ,sorularıma hızlıca cevap verişiyle,üyelerin sahici duruşuyla,siteyi sahiplenen,oto kontrollü, samimi insanların biraraya gelmesiyle diğer internet sitelerinden farkını da ortaya koydu hayatimdegisti.com
Tanıdığım tanımadığım herkese kocaman sevgiler yolluyorum..emeklerinize,gönlünüze sağlık...

dost78 03-08-2007 11:04 PM

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
dost 78 hoşgelişler tekrardan gelişinle beni sevindirdin allahta seni sevindirsin.. sana yazacaktım ama biraz kendi kendine kalmak istersin diye çekindim...biz hep beraber buraya yakışıyoruz kardeşim ,hiç bir yere gitmeyelim artık olurmu..saygılı sevgiler

hoşbulduk,sevgili hayal bugünkü programın için tebrikler ve çok teşekkürler ve sonra Atakan beyin programı,saat 9:00 dan bu yana bilgisayar başından ayrılamıyorum,sizden ayrılmak mümkün mü arkadaşlar sizsiz geçen birkaç günü bana sorun,hepinize kucak dolusu sevgiler kiss3

Bugle 03-08-2007 11:10 PM

Yayın akışı ile ilgili de bir önerim var bilmem ne dersiniz.Yayın 21 .00'da Burcuyla başlayıp,Atakan Bey'le devam edip,en son Hayalle final yapsa...Hayalin gizemli ve etkileyici sesiyle dalsaaaaak gitsek...nasıl olur sizce?

YAZGÜLÜ_81 03-08-2007 11:29 PM

Bu akşam ki yayını kaçırdım ve üzüldüm yarın akşam dinleyebilirim umarım,
sevgili dost aramıza tekrar hoşgeldin, site kesinlikle bağımlılık yapıyor ve insan ayrı kalamıyor smiliyface

murat 03-08-2007 11:44 PM

Alıntı:

dost78 Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
dost 78 hoşgelişler tekrardan gelişinle beni sevindirdin allahta seni sevindirsin.. sana yazacaktım ama biraz kendi kendine kalmak istersin diye çekindim...biz hep beraber buraya yakışıyoruz kardeşim ,hiç bir yere gitmeyelim artık olurmu..saygılı sevgiler

hoşbulduk,sevgili hayal bugünkü programın için tebrikler ve çok teşekkürler ve sonra Atakan beyin programı,saat 9:00 dan bu yana bilgisayar başından ayrılamıyorum,sizden ayrılmak mümkün mü arkadaşlar sizsiz geçen birkaç günü bana sorun,hepinize kucak dolusu sevgiler kiss3

Biliyodum ben zaten geri döneceğinizi.Çok sevindim kendi adıma hoş geldiniz diyorum.Ayrıca şu anda yayın yok sanırım.Hayal'e meditasyon için çok teşekkür. Ben onu hipnoz diye biliyordum.Çünkü daha öncede bir uzman tarafından yaptırıldım benzer bir şey.

eylulx 03-08-2007 11:51 PM

chat programindan bahsettiniz bence chat olmasin o zaman herseyin akisi degisr gibime geliyto bence boyle oldukca seviyeli hem insnalar isteddiklerinde birbirlerine ozle mesajlar yazabiliyorlar ama chat olursa forumdan kopmalar olur oyle oluncada herkes takip edemez ozel konusmalara doner hersey oysa bu sitenin amaci fayda saglamak gibime geliyor.oyle degilmi arkadaslar

hayatimdegisti 03-08-2007 11:57 PM

Sitede chat olmasini bende istemiyorum...Ancak sadece yayinlar sirasinda yayin yapan kişiye ulaşabilmek için bir minik program eklenebilir diye düşünmüştüm...
Ses ile ilgili sorun var mi yok mu gibi geri bildirimler ve istekler için...Genel görüş olmamasi yönünde ise o zaman bu şekilde devam edelim... blissy

eylulx 04-08-2007 12:01 AM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Sitede chat olmasini bende istemiyorum...Ancak sadece yayinlar sirasinda yayin yapan kişiye ulaşabilmek için bir minik program eklenebilir diye düşünmüştüm...
Ses ile ilgili sorun var mi yok mu gibi geri bildirimler ve istekler için...Genel görüş olmamasi yönünde ise o zaman bu şekilde devam edelim... blissy

chat olsun mu olmasin mi diye bir anket acalim biz yinede tabiiki yalnizca uyelerin oldugu boylece genel fikir kismende olsa ortaya cikar.ama herkesin kolaylikla gozune carpacagi bir yere koyalim.ben baktim ama nereye acacagimi bulamadim belki siz halledersiniz.neyse radyo yeni daha bu chat olayida zamanla netlesir hem olmazsa bir denenir ama benim bu konudaki fikrim hala sabit chat olamsin diye dusunuyorum yinede.

YAZGÜLÜ_81 04-08-2007 05:57 AM

Benim fikrim de chat olmaması yönünde bu şekilde forumda gayet iyi seviyeli bir şekilde anlaşıyoruz zaten özel mesajlarımızda var chat olayına hiç gerek yok diye düşünüyorum hismiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:58 PM.