Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!

Uyarılar

çok düşünmek :s

Ne Yapmalı? ve Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! çok düşünmek :s Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: seta* Nickli Üyeden Alıntı ama ne yapmamız lazım? yani hergün mutluyum, sağlıklıyım, huzurluyum diyorum yatağa yatarken ama en ufak bir sorun beni yıldırabiliyor. şöööyle katılasıya gülmek, eğlenmek, oh be yaşasın hayat demek istiyorum mutlu olmak istiyorum ama telkinler bende ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! telkin cd indir izle İstanbul Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! nerededir kimdir Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hipnoz Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! kuantum düşünce kitap haberi

çok düşünmek :s

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-04-2011, 02:38 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

strongman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
218 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
strongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the rough
Standart Cevap: çok düşünmek :s

Alıntı:
seta* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ama ne yapmamız lazım?
yani hergün mutluyum, sağlıklıyım, huzurluyum diyorum yatağa yatarken
ama en ufak bir sorun beni yıldırabiliyor.
şöööyle katılasıya gülmek, eğlenmek, oh be yaşasın hayat demek istiyorum
mutlu olmak istiyorum
ama telkinler bende işe yaramadı pek
işler yolunda gitmezse, yolda biri bana çarparsa, birine haksızlık yapılırsa, saygısızlık, terbiyesizlik... işte bunlar beni hayattan bezdiriyor. ve ne yazık ki çok fazla var.
hep uyuz insanlar beni buluyor..
yağmur yağsın, hava kapalı olsun vb. doğal durumlar değil benim ruh halimi bozan, insanlar!!!
ne yapıcaz peki..
bunları düşünmeden, duyarsız biri olunca mı mutlu olucaz...
selam gordugum kadariyla eski uyelerdensin acaba ne zamandan beri telkinleri dinliyorsunuz ve agilikli olaraka hangileri....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

strongman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-04-2011, 03:26 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

bussraster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 708
174 Mesajinıza toplam 539 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura about

Alıntı:
seta* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ama ne yapmamız lazım?
yani hergün mutluyum, sağlıklıyım, huzurluyum diyorum yatağa yatarken
ama en ufak bir sorun beni yıldırabiliyor.
şöööyle katılasıya gülmek, eğlenmek, oh be yaşasın hayat demek istiyorum
mutlu olmak istiyorum
ama telkinler bende işe yaramadı pek
işler yolunda gitmezse, yolda biri bana çarparsa, birine haksızlık yapılırsa, saygısızlık, terbiyesizlik... işte bunlar beni hayattan bezdiriyor. ve ne yazık ki çok fazla var.
hep uyuz insanlar beni buluyor..
yağmur yağsın, hava kapalı olsun vb. doğal durumlar değil benim ruh halimi bozan, insanlar!!!
ne yapıcaz peki..
bunları düşünmeden, duyarsız biri olunca mı mutlu olucaz...
ben de aynen böyleydim. özellikle eşimin düşüncelerine ve
davranışlarına bakarak tavırlarımı değiştirirdim.
mesela evlenmeden önce sabahları çok mutlu ve pozitif uyanan biri olmama ramen evlendikten sonra eşim gibi sinirli asabi kalkmaya başlamıştım.
o ogün mutluysa bende mutlu tavırlar sergilerdim
o sinirliyse bende herkese sinirli davranırdım.
hatta eşime bile o günü zehir ederdim.
onu aksi asabi görmeye tahammülüm yoktu.
ve çok ilginçtir ki bunları istemsiz yapıyordum.
seçerek değil.
ve bir gün uyandım.
dedimki bu böyle olmaz.
eşim başkalarına zarar veriyor diye bende hem kendime hem eşime kısacası herkese zarar vermek zorunda değilim.
ve odak noktamı değiştirdim.
tamamen kendi düşüncelerime odaklanmaya başladım.
ben ne hissediyorum? diye sorular sorup durdum her an.
kötüyse hemen değiştirmek için öğrendiğim
egzersizleri yaptım.
deneye yanıla başarmaya başladım. ve artık kimsenin ne hissettiği
ve yaptığı beni etkilemiyor.
bu sitede bir yerde okumuştum biri ofisteki masasının üzerine
'hiçbirşeyi kişisel algılama' yazısını koymuş.
benim masamda durmuyor ama her an aklımda.
bütün bu yaşadıklarımdan şunu öğrendim
karşımdaki kızgınsa ve bana bunu yanısıtıyosa bu tamamen onu ilgilendiriyor.
mesela eşimle genelde o babasıyla kavga etmesinni akabinde tartışırız o babasına kızmıştır kendini suçlamıştır gelip benden
çıkarmaya kalkmıştır.
bu onu ilgilendiriyor. tamamen onu. ben sadece onun sırtını sıvazlarım olayları olumlu yönden görmesini sağlamaya çalışırım okadar.
bunları yüzünden hayatım gerçekten olumlu yönde değişti.
tabi bazı insanların beni bencil olarak görmesi dışında tabi. :)
yani benim çözümüm odak noktamı sabırla değiştirmeye çalışmak ve bunu başarmak oldu.
darısı başına

gEçMiŞ Ya Da GeLeCeK dİyE bİr ŞeY yOkTur;
SONSUZ BİR 'ŞİMDİ' VARDIR!!
bussraster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-04-2011, 04:50 PM   #13 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

ben açık söyleyeyim telkinleri dinleyemiyorum, dinlemiyorum :D Herkesin gördüğü etkiler bende gmzükmedi ben de bıraktım. Şimdiyse bazen süper, hiç bi şeyi kafaya takmayan bir, oluyorum bazen de her şeyi kafaya takıyorum. Neden böyle oluyor bilmiyorum. Ama halimden memnunum diyebilirim. Onun dışında, burda beyin fırtınası yapabiliriz. Bir de mesela canımızı sıkan şeyi kâğıda yazabiliyir. Şöyle ki, mesela SETA sen birisiyle konuştun ve canını sıktı. Seni durduk yere tersledi. Yanındaki not defterini hemen çıkarıp ne olduğunu yazıyorsun. Mesela ayşe beni tersledi diye. Daha sonra peki ben ne yapabilriim diye yazıyorsun altına. 2 seçenek çıkarıyorsun ok şeklinde. birinde kafaya takar mutsuz olurum yazıyorsun, diğerinde hepimiz insanız, hepimizin mutsuz olduğu, canının sıkkın olduğu anlar olabilir. Ayşe de böyle bi anında bana patladı ama normal bir durumda olsaydı bunu yapmazdı, diyorsun.

Ben inanıyorum ki bu yöntemle sorunun kendisini bilinçaltından uzaklaştıracak :) Hıımm, bir de şikâyeti bırakıyoruz. Gerçekten, şikayet etmeyince bir çok şey düzeliyor. Ayrıca mutluluk veren filmler izliyoruz. Aynı filmi defalarca izliyoruz. Şahsen ben böyle yapıyorum. Mesela Bay Evet'i bir çok defa izledim. 10 u geçmiştir sanırım isterseniz film listemi gönderebilirim :) Birbirimize mutlu filmler tavsiye edebiliriz??

bir de kitabımız var. bu içeriği:
http://www.izafet.com/kitap-ozetleri...-carnegie.html

bu da internetteki satış bilgileri:
http://www.kitapokuyoruz.com/kitap/2...-Yasamaya-Bak/

bu da idefiX'ten:
http://www.idefix.com/kitap/uzuntuyu...HXPZ2BKRWE488I

Hayat her daim sizinle gülsün :)
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2011, 01:46 PM   #14 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Odak değiştirmek kesinlikle benim de kullandığım bir yöntem işe yarıyor. Hatta bu yöntem yeteri kadar etkili kullanılırsa sadece negatif düşünce için değil çekilen ağrı, acı hislerini bile azaltıyor. Sevgili Maviinci senin bahsettiğin yazıyla analiz yöntemini de çok beğendim odak değiştiremediğim bi anda bunu da deneyeceğim. Bir de film listeni istersen şu başlık altında paylaşabilirsin. Film izlemeyi çok seven biri olarak ben heycanla bekliyor olacağım.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post797368

Çok düşünmek kötü değildir ki hayatınız düşüncelerinizi aynasıdır. Kötü olan negatif düşünmek! Güzel şeyler düşünüp güzel şeyleri çağırın hayatınıza. Biri canınızı sıkan birşey yaptığında bunun sizi etkilemesine izin vermeyin, affediyorum deyin geçin. Onlara kızdıkça kendi günümüzü(lerimizi) mahvediyoruz. Onları değil ama kendimizi değiştirebiliriz. Yani onların yaptıklarını, söylediklerini umursamazsak olumsuz düşüncelerimizden de kurtuluruz.

Odak değiştirmek bazen bir kuşun kanat çırpışı, bazen baharda açan papatyalar, bir ağacın dalına veya pencerenin kenarına konmuş şarkı söyleyen bir kuş, denizin bin bir mavi tonu, yeşilin bin bir tonu, içtiğin suyun tertemiz olması ve seni yenilediğini düşünmek, sevdiğin bir şarkıyı söylemek, güneşin seni ısıtması... daha bir sürü örnek türetebilirim. Daha geniş düşünüp odak değiştirmek için başka milyonlarca örnek bulunabilir.

Kedimi seviyorum ben olduğum gibi mükemmelim kimsenin beni onaylamasına ihtiyacım yok ben kendi yaptıklarımı onaylıyorum, hayatı ve yaşamayı seviyorum. Negatif düşüncelerimin bana hiç bir faydası yok. O halde pozitif düşünmek için elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım.

Ne düşündüğümüzün farkında olarak düşünelim. Düşüncelerimizin hayatımızı etkilediğini unutmayalım.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-06-2011, 04:40 AM   #15 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 96
123 Mesajinıza toplam 230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ac_milan_ac is an unknown quantity at this point

arkadaşlar ben doğruları söylicem, telkinleri 2 ay dinledim ve bıraktım hiçbir etki göstermedi
ac_milan_ac isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2011, 12:19 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 156
76 Mesajinıza toplam 176 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kendini arayan adam is an unknown quantity at this point

Bu sıkıntıyı bende yaşıyorum.. Çok fazla düşünüyorum hatta şöyleki; birileriyle ilişkilerimin çok iyi oldugunu o an kurdugumuz etkili diyalogu hayal ediyor sonra gerçekten o kişiyle karşılaştıgımda bu diyaloglar gerçekleşmediginde alınıyorum.. Çok düşününce beklentileriniz artıyor, herşey düşündüklerimiz gibi olsun istiyoruz.. Bence yapabileceğimiz şeyleri düşünmeli, yada düşündügümüz şeyleri mutlaka yapmalıyız.. Yoksa bu düşünceler hayallerde kalınca hep aynı şeyleri tekrarlayıp duruyoruz.. Oysa düşündügümüzü mutlaka yapıyor olsak bu sefer zamanla yapamıyacağımız şeyleri düşünmemeye başlarız.. Bence..

Vay arkadaş yaa, yeter..
Alt 09-11-2011, 03:18 PM   #17 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Bugün aşağı yukarı 7 aydan fazla olmuş yukarıdaki yorumumu yazalı. Hala katılıyorum yazdıklarıma. Odak değiştirmek çözümdür. Odak değiştirmek istemli yapılırsa işe yarar. Düşünmenin, hayal kurmanın zararı olmaz. Hayallerimiz için çaba göstermek bile insanı hayata bağlar. Düşüncelerimizi kontrol edememektir bizi üzen, yoran. Gerçekten istediği düşüncelerin zihninde yer almasına izin veren insanlar huzurlu ve mutlu olur. O an zihnimize akan düşüncenin kaynağını bulmalı. O an sormalı insan kendine şuanda bunu düşünmeyi ben mi istiyorum, bu düşüncemin kaynağı ne? Düşüncelerimizin zihnimizde akmasına da bizi etkilemesine de biz izin veriyoruz. Güzel düşünceler hayatımızı güzelleştirecek araçlardır.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2012, 08:27 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 94
49 Mesajinıza toplam 147 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fedor is an unknown quantity at this point

Yanlışı görebilmek için doğruyu biliyor olmak gerek,düşünmek iyidir.Çevrenize bakın,insanların büyük kısmı sadece beyinciğini kullanarak yaşıyor.Yiyor,içiyor,uyuyor,eğleniyor ve çiftleşiyor.İçinde bulunduğunuz durum yapınızla ilgili,tamamen değişeceğini sanmıyorum.Yapıcı ve hayatınıza katkıda bulunacak durumlara kanalize edin düşüncelerinizi.Böylece avantaja çevirmiş olursunuz.Hiçbir şey gelmiyorsa elinizden,en azından gördüğünüz yanlışları kendinizde arayıp onları yapmamaya gayret edin.Bu da az bir şey değildir..
fedor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2012, 08:28 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
148 Mesajinıza toplam 298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bumbada is an unknown quantity at this point

anksiyete :D
bumbada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2012, 08:37 PM   #20 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

çok düşünmek yerine çok soru sormak daha önemli bence... yaşadığımız her olaydan ben bu durumdan neyi öğrendim sorusu ile ders almak avantajları görmek daha yararlı olur hepimiz için...

Bookmarks