Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/)
-   -   çok düşünmek :s (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/618413-cok-dusunmek-s.html)

himmel 25-04-2011 11:31 PM

çok düşünmek :s

arkadaslar su iç sesimi sustramıyorum sürekli beni düşünmeye itio. sorrgullayıp duruyorum sürekli.en ufak harketler batıor.kendimi yalnız hissemeye basladım..kendmle barışamıorum bu yüzden kendi hatalarımı büyütüorum..dün bi arkdasıma ufak bi bahne üretmek zorunda kaldım.ama sırf bu yüzden bile iyi biri ollmadgmı ve böle yaparsam iiyi şeylern beni bulmucgı düşüncesne kapıldım..yaptıgım hatalar gözmde çok büyüor. sürekli düşnmmektenn..benm gibi olan varmı buna bi çare varmı ? yardım ltfenn. tşekkrlerrr

strongman 25-04-2011 11:39 PM

Cevap: çok düşünmek :s

merak etme arkadaşım bende senin durumundayım. ben telkinleri dinlemeden önce kafama takmadığım şeyleri şimdi gözümde kocaman oluyor farkına varıp değiştirmek istesemde nafile o an gidiyor bir süre sonra tekrardan saldırıyorlar bazen deliriyor gibi oluyorum ve bende aynen senin gibi kendmi çok yanlız hissediyorum sanki benim gibi düşünen tek bi ben vrmışım bu dünyada inşallah bunlar geçicidir yoksa delirecem ...bide sen ne zaman dan beridir telikinleri dinlliyorsun ve bu düşünceler ne zamandan beri sende oluştu?

himmel 25-04-2011 11:46 PM

sanki benim gibi düşünen tek bi ben vrmışım bu dünyada- aynen bende böle düşünüorum arkdasım ne tuhaf ya insan tamam yalışlarnı görüor ama bukadrı çok fazla.ben telkinleri bi türklü düzene sokamadım sürekli dinledm bıraktım son zamanlarda yne dnlemye baslamştm ama smdi yne dnlemioorum..bu durum ise bi kaç aydır böle son zamnlarda..varmıdır buna bi çare acaba

strongman 25-04-2011 11:55 PM

valla ben telkinleri düzenli olarak dinliyorum ama bu düşünceler son 4 aydır kafanda gidip geliyorlar eft yapıyorum meditasyon ama fayda yok sabrediyorum inşallah geçer herhalde bilinçaltı temizliği oluyor ve kendi adıma konuşayım 30 ylın biriktiği pislikler ve negatif düşünceler temizleniyor benim tek tesselim bu yoksa çoktandır telkinleri bırakmıştım..

seta* 26-04-2011 12:55 PM

ben de aynıyım
yanlız, mutsuz, hayattan bezmiş
hayatta herşey mi batar insanı
hiç kimse mi anlamaz beni
yapayanlız olmaktan, herşeyi hassa düşünmekten, saygıda kusur etmemekten bıktım
insanlardan usandım

maviinci 26-04-2011 02:28 PM

Alıntı:

seta* Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 796921)
ben de aynıyım
yanlız, mutsuz, hayattan bezmiş
hayatta herşey mi batar insanı
hiç kimse mi anlamaz beni
yapayanlız olmaktan, herşeyi hassa düşünmekten, saygıda kusur etmemekten bıktım
insanlardan usandım

Ben de aynı senin gibiyim. Ya bizim sonumuz nolacak hep böyle kalamayız. Buna bi fikir çözüm üretmemiz lazım.. Fikir telakisi yapalım arkadaşlar. Bu böyle gitmez. Burada başlayabiliriz. Çözüm bizde diye düşünüyorum. Canlanmamız lazım. Birşeyler yapmamız lazım. Gülmemiz lazım artık, yeter :)

strongman 26-04-2011 04:15 PM

Alıntı:

maviinci Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 796929)
Ben de aynı senin gibiyim. Ya bizim sonumuz nolacak hep böyle kalamayız. Buna bi fikir çözüm üretmemiz lazım.. Fikir telakisi yapalım arkadaşlar. Bu böyle gitmez. Burada başlayabiliriz. Çözüm bizde diye düşünüyorum. Canlanmamız lazım. Birşeyler yapmamız lazım. Gülmemiz lazım artık, yeter :)

cozumu ancak atakan bey soyler.kac defa boyle bir konu actik ama atakan bey herhangi bir aciklamada bulunmadi.neticede telkinler konusunda uzman kisi o dur.ben telkinleri ilk dinledigimde boyle degildim son 3-4 aydir boyleyim.tabiiki her zamanda mutsuz degiliz ama gunun cogu halsiz ve mutsuz olarak geciyor.gercekten bu konu hakkinda bilgili biri varsa aciklamada bulunursa seviniriz.rehber bolumunde yazilanlari uyguluyoruz... ama gene nafile....

himmel 26-04-2011 06:56 PM

Alıntı:

maviinci Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 796929)

katılıyorumm biran çnce canlanmamız lazım..tavuk gibi düşünmeyi bırakmak gerekior.herşeyin fazlası zararlı... peki ama nasılll :)

yelda_k 26-04-2011 09:00 PM

tavuk gibi düşünmekten vazgeçipp ataga geçmeliyizzz bencedee

seta* 27-04-2011 12:17 PM

ama ne yapmamız lazım?
yani hergün mutluyum, sağlıklıyım, huzurluyum diyorum yatağa yatarken
ama en ufak bir sorun beni yıldırabiliyor.
şöööyle katılasıya gülmek, eğlenmek, oh be yaşasın hayat demek istiyorum
mutlu olmak istiyorum
ama telkinler bende işe yaramadı pek
işler yolunda gitmezse, yolda biri bana çarparsa, birine haksızlık yapılırsa, saygısızlık, terbiyesizlik... işte bunlar beni hayattan bezdiriyor. ve ne yazık ki çok fazla var.
hep uyuz insanlar beni buluyor..
yağmur yağsın, hava kapalı olsun vb. doğal durumlar değil benim ruh halimi bozan, insanlar!!!
ne yapıcaz peki..
bunları düşünmeden, duyarsız biri olunca mı mutlu olucaz...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:21 PM.