Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/)
-   -   çok düşünmek :s (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/618413-cok-dusunmek-s.html)

maxhealth 13-01-2012 12:39 AM

Cevap: çok düşünmek :s

Düşünmeden durabilirmiyiz?Her an her saniye birşeyler düşünürüz.Hiçbir şey düşünmeden durabildiğini zanneden varsa aslında o an için bişey düşünmediğinin farkında olması bile birşey düşündüğünü ispatlar.Düşüncelerinden rahatsız olan insan Kendisini rahatsız eden negatif/olumsuz düşüncelerinden rahatsız oluyordur.Bu düşüncelere sahip herkes az yada çok rahatsız olur.Ama bazıları olumsuz düşüncelere benim gibi abone oldukları için istemese de bu düşüncelerden kolay kurtulamıyor.Kendisine güveni zayıf insanlar da genellikle oluyor.Kendine güven telkini olumlu düşünmek ve çok düşünmeyi engelleyen güzel bir telkin.Mutluluk telkiniyle birlikte dinlenilirse etkilerinin çok güzel olacağı kanaatindeyim.Ben deneyen biri olarak memnunum.İsteyenler deneyebilir.Gece kısık sesle dinlemek kolay ve güzel oluyor.

sweeet 13-01-2012 11:33 PM

Düşünmeden durabilirsin. Zihni susturmak diye bir kavram var meditasyonda. Ama bu susma her zaman tam anlamıyla bir susma olmuyor. Bu sefer de bilinçaltındakiler görüntüler, sesler gibi çeşitli şekillerde su üstüne çıkabiliyor.

Düşünceleri kontrol etmek de mümkün. Olumsuz düşüncelerime engel olamıyorum diye birşey olamaz. Sadece yanlış yollar deneniyordur. Çok düşünmek iyidir. Eğer enerjinizi faydalı şeyler için ayırıp birşeyler üretmek için düşünüyorsanız çok düşünmek harika birşeydir. Sadece düşünmekle de olmaz iyi ve faydalı olan düşünceleri
hayata geçirmek gerek.

azraist_24 10-02-2012 08:27 AM

Alıntı:

himmel Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 796895)
arkadaslar su iç sesimi sustramıyorum sürekli beni düşünmeye itio. sorrgullayıp duruyorum sürekli.en ufak harketler batıor.kendimi yalnız hissemeye basladım..kendmle barışamıorum bu yüzden kendi hatalarımı büyütüorum..dün bi arkdasıma ufak bi bahne üretmek zorunda kaldım.ama sırf bu yüzden bile iyi biri ollmadgmı ve böle yaparsam iiyi şeylern beni bulmucgı düşüncesne kapıldım..yaptıgım hatalar gözmde çok büyüor. sürekli düşnmmektenn..benm gibi olan varmı buna bi çare varmı ? yardım ltfenn. tşekkrlerrr

Sevgili Arkadasim,

Bu bir huy, mukemmelliyetcilik huyu... Ve basedebilmenin yollari var.. .

Anlattiklarindan yola cikarsak, etrafindakileri kontrol etme amacinin yanisira kendini de kontrol etme icindesin., mukemmel olmak kimsenin harci degil, en guzel olaylarda ya da iyi diyerek tabir ettiklerimizde dikkat edersen mutlaka ufak da olsa bir eksiklik ya da kotumserlik oldugunu farkedebilirsin....

Bunun icin farkindaligini arttirici makaleler okumani ve ``Kendine Guven + Koruma Kalkani``ni dinlemeni oneririm, ben de bundan aylar oncesinde senin durumundaydim hatta daha da kotuydum diyebilirim:) Kendimi elestirmekten yoruluyordum artik, o derece yani :)

Ama hepsi gecti ve sen de gecireceksin yeter ki inan sadece kendine.... Iyi olma hali senin icinde...music45

Saglikli ve Huzurlu kalmani dilerim....

nurbanu25 19-06-2012 01:33 PM

Aynı sekılde ben de uzuuun uzun dusunmekten kendımı alamıyorum.beynım sureklı ama sureklı olumsuz seyler uretıyor.acaba telkınlerın etksı mı dıyorum.cok eskı,olmadık olumsuz dusunceler bıle gelıyo aklıma.zpoınt yaptım o daha da fena yapıyo.en onemlı carenın dua etmek oldugunu dusunuyorum.boylece seytanın sureklı verdıgı kotu vesveselerden kurtulmus oluruz...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:53 PM.