Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!

Uyarılar

sevgilim beni aramıyor bunalımdayım, Yok Artık.

Ne Yapmalı? ve Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! sevgilim beni aramıyor bunalımdayım, Yok Artık. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: nsmr Nickli Üyeden Alıntı baktım da, genellemeye dayalı yorum yapılmışş. . Ne kadar doğru?? Tamam sen ne düşünüyorsun, istersen bize anlat....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! telkin cd indir izle İstanbul Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! nerededir kimdir Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hipnoz Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! kuantum düşünce kitap haberi

sevgilim beni aramıyor bunalımdayım, Yok Artık.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-02-2010, 07:06 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

muraturkom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
353 Mesajinıza toplam 1,516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
muraturkom is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: sevgilim beni aramıyor bunalımdayım, Yok Artık.

Alıntı:
nsmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
baktım da, genellemeye dayalı yorum yapılmışş. . Ne kadar doğru??
Tamam sen ne düşünüyorsun, istersen bize anlat.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

https://skydrive.live.com/?cid=2232b...4&sc=documents

hayat hiç bir zaman adil değildir.
muraturkom isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2010, 05:19 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

353 Mesajinıza toplam 1,516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
muraturkom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tamam sen ne düşünüyorsun, istersen bize anlat.
anica neredesin?

muraturkom isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2010, 04:06 AM   #13 (permalink)

sem2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28
67 Mesajinıza toplam 402 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sem2008 is an unknown quantity at this point

çok güzel şeyler yazmışsınız ama gelgelelim her nekadar ''evet unutalım gitsin,madem gitmek istiyor gitsin ,bize sevgili mi yok yahu'' desekte kolayca unutulmuyor ki!böyle bir terkediş benim başıma yaklaşık bir ay önce geldi maalesef :( bir yıldır çıktığım çocuk ocak ayının 17 sinde ''ara verelim ''diye çattadanak söyleyiverdi hemde daha bu tarihten 20-25 gün önce ''aşkım,canım cicim fln,fln ''şeklinde aşk böcükleri gibiydik ne oldu da birden bunu dedi diye'' hö'' oldum! ''ara verelim'in Türkçe meali malumdur bide ark.lar -yani ben birilerine yazıyorum yada birileri bana yazıyo ve o kişi bana karşı boş deil yada ben ona karşı boş deilim bi yoklama çekim işler umduğum gibi olursa sana ebediyen güle güle derim ,ama yok gitmezse sen bir kenarda beni beklede, dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmim hadi canım öptüm,belki grşrz.-dür malumunuz,gerçi bu ara verelimden önce onun özel bir durumu vardı onu söyledi ama eğer o özel durumu nedeni ile ara vermek isteseydi (ki yaklaşık bir aydır hiç konuşmadık bile!)o ara boyunca en azından ara sıra araması gerekirdi ama bir kere bile aramadı,yani o son telefon konuşmamızda ''ayrıldık bitti demek istiyosun herhalde ''dediğim halde kapatırken bide utanmadan ''ben seni ararım ''demesin mi (ki aramadı ztn)pes yani!

E ister istemez insanda ,o özel durumu nedeni ile ara verme deilde,malum neden ile'' ara verelim'' dedi işte diye düşünüyo tabi ve işin komik yanı benim kitabımda- ara verme -yazmaz ya öyledir ya böyle :) bunları neden anlattığıma gelince arkadaşlar ben bu şahsı baya sevmişim bende aramıyorum bitti kabul ediyorum ama insan sonradan neye üzülüyo biliyor musunuz evlilik teklifi bile yapmış bir şahsın ani değişimi, herşey yalanmış travması(ki siz daha yaşım küçük evlilik şimdi olmazda ,okul boyunca ark.lık ederiz sonra bakarız derken çat diye söylenen şeylerin duygusuzluğu işte)

Elbet unutuyorum yavaş yavaş ,zor oluyor ama oluyor!.. sonuçta tabiki ben değerliyim ve üç günlük dünyada kendimi heba edecek şekilde onun için üzülerek zaman kaybedemem!yani'' Araya ara verdim, hemde süresiz'' buda benden ona son bir iyilik olsun diye!..ne muhteşem bir kızım ben ya gidene bile iyilik yapıyorum!..kendimi takdir edesim geldi!.. :))
sem2008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2010, 04:10 AM   #14 (permalink)

67 Mesajinıza toplam 402 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

yinede herşeye rağmen aşk,sevgi çok güzel şey ya!..(hiçkimse vazgeçilmez olmasada,eski aşklar gibi aşklar yaşanmasada yani herşeye rağmen,inadına!..)
Alt 16-02-2010, 01:49 PM   #15 (permalink)
pimpinella anisum
Guest

sem2008 ben de seni çoook takdir ediyorum,,bayılıyorum böyle "300 yıl mı yaşıcaz,,giden gitsin ,kalan saağlar benimdir "diyenlere aynı benn maşallah
Alt 16-02-2010, 08:11 PM   #16 (permalink)

Teşekkür ederim Güneşçim,ne yapalım yani ömrümüz boyunca beklemede kalıp,yas tutacak deiliz ya!doğru diyosun sonuçta 300-500 yıl yaşamıyoruz!.. :))
Alt 17-02-2010, 02:55 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
sem2008 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok güzel şeyler yazmışsınız ama gelgelelim her nekadar ''evet unutalım gitsin,madem gitmek istiyor gitsin ,bize sevgili mi yok yahu'' desekte kolayca unutulmuyor ki!böyle bir terkediş benim başıma yaklaşık bir ay önce geldi maalesef :( bir yıldır çıktığım çocuk ocak ayının 17 sinde ''ara verelim ''diye çattadanak söyleyiverdi hemde daha bu tarihten 20-25 gün önce ''aşkım,canım cicim fln,fln ''şeklinde aşk böcükleri gibiydik ne oldu da birden bunu dedi diye'' hö'' oldum! ''ara verelim'in Türkçe meali malumdur bide ark.lar -yani ben birilerine yazıyorum yada birileri bana yazıyo ve o.......
Elbet unutuyorum yavaş yavaş ,zor oluyor ama oluyor!.. sonuçta tabiki ben değerliyim ve üç günlük dünyada kendimi heba edecek şekilde onun için üzülerek zaman kaybedemem!yani'' Araya ara verdim, hemde süresiz'' buda benden ona son bir iyilik olsun diye!..ne muhteşem bir kızım ben ya gidene bile iyilik yapıyorum!..kendimi takdir edesim geldi!.. :))
Sevgili sem2008, Bu güzel cevap, içten duygularla oluşmuş ifadeler inan benim yazımdan daha etkileyici, Apaçık meydana çıkmış yaşananlar, Ara verelim diyen bir erkekten koca olur mu? Olsa olsa kendi etrafıda dönen bir fırıldak olur. Curgulamaya çalıştığım, konunun esas ekseni. Kendimizin herşeyin üstünde olan önceliğimizi kapsıyor. Elbette seveceğiz, Aşık olacağız, yalnız yaşanır mı? Ama gözardı etmeyeceğimiz olgu, Partnerimizin kendisinin haddini bilmesi gerekliliğidir. Kırmızı çizgilerinizin neler olduğunu biliyor, bilerek bu sınırları zorluyorsa, sizin yıpranmanıza rağmen ısrarlıysa, Uçurmanan ipini bırakın gitsin,Zorla güzellik olmaz.

Alt 17-02-2010, 04:32 PM   #18 (permalink)
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough

[quote= yararlanmaya çalışan bir canlı türüymüş deyin buruşturup çöpe atın elinizdeki kağıdı , sonra dosyadan temiz bir sayfa daha çıkarın işte siz o temiz sayfasınız şu anda dünyada sevebilecek o kadar iyi kalpli kişiler var ki saplanıp kalmayın, sizde basın tekmeyi geçin gidin.[/quote]

bende öyle yapmıştım bundan 2 yıl önce... sonra şu şarkı tesadüf kulağıma geldi o günlerde...

Artık Kısa Cümleler Kuruyorum

Sizi bilmem, ama ben karar verdim.
Su gibi duru olup hep akmaya,
Başka sular tanıyıp, çoğalmaya,
Dalgalanmaya, taşmaya...

Son günlerde çok düşünür oldum,
Zor zamanları çabuk atlatır oldum.

Yalnız mıyım insanlar içinde?
Arkadaşlarım, aşklarım içimde.
Yara aldım bundan iki yıl önce, (beni şimdilerde şaşırtan yanı 2 yıl nasılda geçmiş)
Hiç susmadım, şarkı söyledim günlerce

Artık kısa cümleler kuruyorum,
Sevdiklerim, sevmediklerim yanımda.
Kabullendim herşeyi olduğu gibi.
Yola çıktım, yarınlara...

Bakıyorum aynaya her gece,
İçim rahat, biraz yorgunum sadece.
Hayatıma giren herkese,
Yaşanmış her şeye

Teşekkürler büyüyorum sizinle
Teşekkürler, büyüyorum sizinle...

şebnem Ferah....

geçti gitti...

şimdi hiç olmadığım kadar mutluyum.. ve bu mutluluğu hiç bir erkeğe bağlayamam doğrusu...

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2010, 07:49 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
dmlglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende öyle yapmıştım bundan 2 yıl önce... sonra şu şarkı tesadüf kulağıma geldi o günlerde...

Artık Kısa Cümleler Kuruyorum

Sizi bilmem, ama ben karar verdim.
Su gibi duru olup hep akmaya,
Başka sular tanıyıp, çoğalmaya,
Dalgalanmaya, taşmaya...

Yalnız mıyım insanlar içinde?
Arkadaşlarım, aşklarım içimde.
Yara aldım bundan iki yıl önce, (beni şimdilerde şaşırtan yanı 2 yıl nasılda geçmiş)
Hiç susmadım, şarkı söyledim günlerce

Artık kısa cümleler kuruyorum,
Sevdiklerim, sevmediklerim yanımda.
Kabullendim herşeyi olduğu gibi.
Yola çıktım, yarınlara...

Bakıyorum aynaya her gece,
İçim rahat, biraz yorgunum sadece.
Hayatıma giren herkese,
Yaşanmış her şeye

Teşekkürler büyüyorum sizinle
Teşekkürler, büyüyorum sizinle...

şebnem Ferah....

geçti gitti...

şimdi hiç olmadığım kadar mutluyum.. ve bu mutluluğu hiç bir erkeğe bağlayamam doğrusu...
İşte bu ayakları yere basan bir kişi ve şebnem ferah tam yerinde sözler bu kadar olur diyorum. Bas tekmeyi, dünyada en değerli olan benim de geç. Uğurlar olsun, yolları açık olsun. Ona don gelen bana şalvar gelir derim geçerim. Ohhh be, Ne çektirmiş bana hayatımı karatmış meğer, dünyayı bana dar etmiş.

Alt 04-03-2010, 10:15 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

buket okudun mu.

Bookmarks