Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!

Uyarılar

sevgilim beni aramıyor bunalımdayım, Yok Artık.

Ne Yapmalı? ve Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! sevgilim beni aramıyor bunalımdayım, Yok Artık. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sevmek, hele bir insanın kayıtsız şartsız sevebilmesi. Gözü hiçbirşeyi görmeden onu sadece onu düşünmek ve tutkuyla sevmek. Uğruna canımızı verebileceğimiz o değerli insan. Bir gün aniden sırtını size döndüğü an. Bittiğiniz an. Evet dostlar acı hem de çok acı. Belki ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! telkin cd indir izle İstanbul Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! nerededir kimdir Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hipnoz Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! kuantum düşünce kitap haberi

sevgilim beni aramıyor bunalımdayım, Yok Artık.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-02-2010, 08:33 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

muraturkom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
353 Mesajinıza toplam 1,516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
muraturkom is an unknown quantity at this point
Standart sevgilim beni aramıyor bunalımdayım, Yok Artık.

Sevmek, hele bir insanın kayıtsız şartsız sevebilmesi. Gözü hiçbirşeyi görmeden onu sadece onu düşünmek ve tutkuyla sevmek. Uğruna canımızı verebileceğimiz o değerli insan. Bir gün aniden sırtını size döndüğü an. Bittiğiniz an. Evet dostlar acı hem de çok acı. Belki de ömrünüzün sonuna kadar sizi şımartarak, cıvıl cıvıl anları bir daha tadamayacak olmak. Yada sizin affedemiyeceğiniz bir kabahati olmuşsa, sizi çok kırmışsa. Ne olur, sizin için dünyanın en önemli insanı siz olduğunu iyice hatırlayın. Sizi bekleyen yeni bir birliktelik yada daha da size değer verecek birisini tanıma fırsatınız olabileceğini kendinize kabullendirin. Lütfen, lütfen. Bu dünya siz yarın hayatta olmasanız duracak mı? Kendinize bir zarar verseniz ayrıldığınız kişi başkasıyla beraberken sizi mi hatırlayacak sanıyorsunuz. Üzgünüm yanılıyorsunuz. Annenize sorun sizi bir daha dünyaya getirir mi? Geçmiş yaşantınıza doğru bir yolculuk yapalım. En acı duyduğunuz,en fazla sıkıldığınız güne geri dönün.(karşı cinse olan aşkınız,kaçırdığınız bir iş fırsatı,elinizi kırıldığı gün,babanızla yaptığınız o tartışma konusu) O üzüntüyü yaşadığınız an çevrenizde buna neden olanlar kimlerdi,şimdi neredeler, sizin için önemli olduğunu sandığınız insanlar sizi şimdi neden aramıyorlar. O an için önemli olan şimdi neden önemsizleşmiş. İşte soruların cevabı burada bir yıl sonra üzüntü sandığınız her ne varsa size komik gelecek, gülüp geçeceksiniz. Hadi şimdi dert etmeyi bırakında , üzüntünüzü sanki bir zarfın içine koyuyormuş gibi yapın seneye zarfı açıp bu halinize nasıl olsa güleceksiniz. Her şeyi dert etmeyin. Zaman her yarayı saracaktır. Bunu da sarar hiç merak etmeyin. Oluyor durup durduk yerde moral küt eksiye düşüveriyor. Hatta sebebini kendiniz dahi anlamakta güçlük çekiyorsunuz. bunu sağlayan birbirinden farklı birçok olumsuzluğu tren vagonu gibi uç uca ekleyerek büyütüyoruz. Sonrada yüreğimiz daralıyor, çevremizdekilerin kalplerini kırmaya başlıyoruz. Sevenlerin birbirinden ayrılması, aşkın bir anda nefrete dönüşmesi, tabiatın kanunu gibi adeta, doğum ve ölüm nasıl gerçekse bu sonda aynısı. Aşk bitmedi, daha iyi , güzel huylu o kadar çok insan var ki. Lütfen üzülme değmez üç günlük dünyada bu sıkıntıya. Eline bir cam bardak al, hadi kalk al, sonrada tehlike olmayacak bir yere patlat. Şimdi onları süpür çöpe at. anladın mı şimdi. Hayır dünyanın sonu sizin için gelmedi. Sadece bu hayattan göçtüğünüzde son gelmiştir. Çok sevdiğiniz birisi size umulmadık bir kazık attı. Dünyamız bir anda kararıyor gibi geliyor. Halbuki dünya aydınlık, bir saat önce sizi sevdiğini bildiğiniz zamanlarda aydınlıktı da şimdi mi karardı. Demek ki sizin sevginize layık olmayan ve sizden maddi yada manevi anlamda yararlanmaya çalışan bir canlı türüymüş deyin buruşturup çöpe atın elinizdeki kağıdı , sonra dosyadan temiz bir sayfa daha çıkarın işte siz o temiz sayfasınız şu anda dünyada sevebilecek o kadar iyi kalpli kişiler var ki saplanıp kalmayın, sizde basın tekmeyi geçin gidin.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

https://skydrive.live.com/?cid=2232b...4&sc=documents

hayat hiç bir zaman adil değildir.
muraturkom isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2010, 09:31 PM   #2 (permalink)
Teğmen

daLqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 11
80 Mesajinıza toplam 349 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
daLqa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: sevgilim beni aramıyor bunalımdayım, Yok Artık.

Çok güzel bir yazı teşekkürler
Aşk; doğru kişiyle olduğunda güzeldir.. bunu unutmayın. Şunuda söyleyeyim ki tam emin olmadan hiç kimseye fazlasıyla değer vermeyin sevmeyin bağlamayın kendinizi...
daLqa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2010, 10:45 PM   #3 (permalink)
gnr
Üsteğmen

gnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 684
284 Mesajinıza toplam 1,102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gnr will become famous soon enoughgnr will become famous soon enough
Talking Cevap: sevgilim beni aramıyor bunalımdayım, Yok Artık.

Aşk insanın kendisini aptal gibi hissetmesinden hoşlanmasıdır.
Aşk bizi mutlu ediyor.çünkü onun sayesinde kurtuluyoruz bilincimizden
Aptal bi aşığa dönüşmek zevk veriyor bize.Akıl devreden çıkınca doğaya dönüyoruz.Daha sonra aşk bitiince kendimizi doğaya ait olmadığımızı anlıyoruz ve mutsuzluk süreci başlıyor...

ANLIYACAĞINIZ TAM BİR CENNETTEN KOVULMA HİKAYESİ

AŞK GÜZELDE BİTİRMESİNİ BİLRSEK:.
HADİ AYRILIĞIN BİLE TADINI ÇIKARALIM
VE...Ayrıldığımızda üzülüyorsak sevinelim. insan olmanın gereğini yerine getiriyoruz çünkü
İyi AKşamlaar HErkese!!!
gnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2010, 11:15 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,998
335 Mesajinıza toplam 2,311 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the rough

Aşk denilen şey, insanın kendi içerisinde yaşadığı yüce bir duygudur. Bu duyguyu temsil ettiğini düşündüğünüz birisi olabilr ama aynı fikirde her zaman kalmayabilir. Veya sizler aynı aşkı paylaşıyor ve mutlu iken başka birileri bu sevdayı çürütebilirler. Tam bir aşkın mümkün olabilmesi için bu durumdan sizlerle ilgili herkesin hoşnut kalması gerekir ki,
bu da biraz zor zanaattır
kinetix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2010, 11:37 PM   #5 (permalink)
gnr
Üsteğmen

gnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 684
284 Mesajinıza toplam 1,102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gnr will become famous soon enoughgnr will become famous soon enough

YHA bende zaten hep bu çevreden çektim !!
Siizi Ateşe verecem böyle devam ederseniz
GErçektende dediğiniz gibi birilerinini memnun olması ne kadar gereksiz ama o kadarda durumu etkileyen bişe .
İnsan hayattta gördüğü iilginç şeyler sonrası bundan sonra başka bişeey lere şaşırnmıyacam desede insanaı şaşırtan binlerce şey var.Gördüğümüz klasiklerden biri mesela ikigenç sever birbirini neymiş aile neymiş çevre

Çaresiz kalmak kiimi zaman çare bulmaktan daha zordur ama biz zoru başarıyoruz
İYİ AKŞAMLR:..(ÇARELER ÇARESİZ)
gnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2010, 11:58 PM   #6 (permalink)
Teğmen

daLqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 11
80 Mesajinıza toplam 349 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
daLqa is an unknown quantity at this point

birde şöyle bi durum var. herhangi bi sebepden ayrılınınca hala umudu oluyo insanın unutamıyosun eğer umut veriyorsa diğer kişi.. bu sürede zaman öyle çabuk geçiyorki hiç anlamazsınız belki aylar belki yıllar. sonra tamamen unuttuğunuzda ise ben ne kadar aptalmışım o kadar süre bekledim diyorsunuz o yüzden. giden gitsin sen şarkılar söyle içinden.. (: fazla bekleme yapma asvalt yapışırr :) :)
daLqa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2010, 12:15 AM   #7 (permalink)
Teğmen

ankhca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 445
42 Mesajinıza toplam 368 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ankhca will become famous soon enoughankhca will become famous soon enough

Yazdıklarınızı okurken okadar kolay geliyorki yapmak evet yapabilirim diyor insan. Ama işte yaraları sarmak, zaman herşeyin ilacı doğru yaraların verdiği acılarda zamanla birlikte geçiyor doğum gibi nasıl doğum anında anneye bu acı bitmeyecekmiş gibi gelirse çekilen acıda bitmeyecekmiş gibi geliyor. Geçecek biliyor insan o sürede ayakta kalmayı nasıl başaracak onu bilmiyor işte.

Seni Seviyorum..
Teşekkür Ederim..
Lütfen Beni Affet..
Özür DiLerim..
ankhca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2010, 04:02 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

353 Mesajinıza toplam 1,516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
daLqa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok güzel bir yazı teşekkürler
Aşk; doğru kişiyle olduğunda güzeldir.. bunu unutmayın. Şunuda söyleyeyim ki tam emin olmadan hiç kimseye fazlasıyla değer vermeyin sevmeyin bağlamayın kendinizi...
dalga"" beyendiğine sevindim. tüm insanlar değerli ancak sen doğru söylüyorsun, önce ama önce değerli olan kendimizdir. Onun için canımı veririm, diyorlar. Evet neden çok seviyoruz aşkımızı bizi en seven kişiolduğundan kısacası herşey dönüp dolaşıp sevgiye olan açlığımızla orantılı. ama kendimizi feda edecek hiç bir durum söz konusu olamaz. Önce kendimizi sona başlkalarını sevmeliyiz.

muraturkom isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2010, 08:55 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

baktım da, genellemeye dayalı yorum yapılmışş. . Ne kadar doğru??
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2010, 10:25 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
gnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ANLIYACAĞINIZ TAM BİR CENNETTEN KOVULMA HİKAYESİ
Gnr, çok güzel bir benzetme, güldüm durdum. Dikkat edersek hep acı olan, sıkıntı üzüntü veren cefalı işlere doğamız gereği çok meraklı ve istekliyiz. Örnek verelim. Çocuk sahibi olmak,aşktan sonra da sıradaki istek vazgeçemediğimiz arzuladığımız diğer konu. Sonra mı sonrasını hepimiz kendimize sorarsak benzer cevaplar alırız. Buluğ döneminde anne babamızı yapmadığımız eziyet kalmıyordu. Sonra büyüdük dertlerimizde bizimle büyüdü, sonra kime koştuk yine onlara, peki onlar bizden bu güne kadar ne istedi hiç birşey. Sağlık ve huzurumuzu dilediler. Aşktan buraya gelmenin alakası nedir.Aşkta çok istenen arzulanan peki ya sonra bir de bağlanıp çok sevdinmi ne güzel oynuyorlar bizimle, ama bu yazılarımız bir gün sonraki nesillerin okuduğunda bile aşk yine de var olacağını düşünüyorum. Sevmenin orantısını koruyabilirsek aşk güzel ama kendimizi oyuncak yapıp ta oynatırsak çekilecek gibi değil diye düşünüyorum.

Bookmarks