Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi > Nostalji Sohbet Video

Uyarılar

Ben küçük bir çoçuk iken..........

Hayatım Değişti Kafesi ve Nostalji Sohbet Video Ben küçük bir çoçuk iken.......... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız )/Ben hala küçük bir kediyim ama yinede küçüklüğümüzde bizi sevindiren üzen kıran mutlu eden şaşkına çeviren aptallaştıran akıl sır erdiremediğimiz sevdiğimz sevmediğimiz yani çoçukluğumuza dair anıları bir karıştırın bakalım neler çıkacak yazalım uzun uzun masal tadında okuyalım derim ben konu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Nostalji Sohbet Video telkin cd indir izle İstanbul Nostalji Sohbet Video nerededir kimdir Nostalji Sohbet Video çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Nostalji Sohbet Video hipnoz Nostalji Sohbet Video olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Nostalji Sohbet Video hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Nostalji Sohbet Video kuantum düşünce kitap haberi

Ben küçük bir çoçuk iken..........

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-12-2007, 11:44 AM   #1 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ben küçük bir çoçuk iken..........

)/Ben hala küçük bir kediyim ama yinede küçüklüğümüzde bizi sevindiren üzen kıran mutlu eden şaşkına çeviren aptallaştıran akıl sır erdiremediğimiz sevdiğimz sevmediğimiz yani çoçukluğumuza dair anıları bir karıştırın bakalım neler çıkacak yazalım uzun uzun masal tadında okuyalım derim ben
konu geniş çoçukların hayal (sen değil hayal abla ) dünyasındaki ütopyalar ortaya çıksın istiyorum ehh dememem bile gerek yok yazmazsanız tırmık geliyor bakın havada geldi bile sonra kuduz aşısı ile uğraşmak zorunda kalırsınız
küçükken hayatınız ,aileniz yaşamınız,arkadaşlarınız,okulunuz,yemedikleriniz,m ızmızlıklarınız şımarıklıklarınız ayyyyy işte küçükken olan herşey isterseniz kendi çoçuğunuzun küçüklüğünüde yaza bilirsiniz oda sizin bir parçanız ve hala o bir çoçuk haydi klavye başına marş marş

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-12-2007, 12:11 PM   #2 (permalink)
suzzy
Guest

Standart Ynt: Ben küçük bir çoçuk iken..........

çocukluğumu çok iyi hatılamıyorum...bir kaç hatırladığım şey var tabii,

evimizin etrafı akraba ahalisi ile dolu idi.....arka cephemizde teyzemler,sağ cephede amcalar,sol cephede,dayılar...

ve maalesef vıcık vıcık bir aile ilişkisi....

şimdi hepsine olabildiğince uzağız...ben ve annem karşılıklı binalarda oturuyoruz...balkonlarımız birbirine bakıyor...

sanki herkese uzak olarak bir çeşit koruma kalkanı oluşturduk....ve sadece birbirimize yakın olarakta güç biliği oluşturduk...

bu özellikle yarattığımız bi durum değil...sanki içten istediğimiz vede zamanla olan bir durumdu...

ha birde gençlik yılları var...18-20'li yaşlar...

dolu dolu yaşadığım yıllardı...hiç unutmadığım arkadaşlıklar,aşklar,sevgiler vardı o yıllarda...
Alt 11-12-2007, 11:15 PM   #3 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Bildiğiniz üzere ben haylaz bir çoçuktum ağaç tepeleri bayrak direkleri damlar ağaçlar benim mekanımdı kediler yüksekte olup etrafı kolaçan etmeyi severler ya o yüzden hep kedilerin suçu yahu
arabaların ışıkları nasıl çalışır die merak eerdim elektrik direği olmadan nasıl ışık olduğuna şaşardım
yolboyu bizi takip eden ay a ise çok şaşırdım aydede bizi izliyor diye sölenirdim
Alt 04-02-2008, 06:55 PM   #4 (permalink)
Mustang
Guest

Ben küçükken yazlık sinemaya giderdik.Mahallede iki tane sinema vardı , bir gün birine birgün öbürüne giderdik.Bütün mahalle çoluk çocuk gazozların içine leblebi atardık.Parmak çukolata,nestle gofret,firigobuz,şemsiye çikolata hele jöle şekerler, meysu ilk meyvesuyunu,yedigün gazozu,şokellayı,televizyonun ilkyayınını,gençlik parkını,aileboyu bayram gezmelerini,pazar günleri kalabalık piknikleri ,kuru köfte,piramit pasta,boş sadeviç,eklerleri.bütün bunlar çocukluk anılarımda dünmüş gibi duruyor.
Alt 04-02-2008, 08:11 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

ben küççük çocukken kardeşimi pek bi severdim.o kadar cok severdimki , benim kirpiklerim upuzuuun iken, onun kirpiklerinin kisacik olmasına gönlüm el veremezdi.ve pratik bilgilerim eşliğinde masum ve abla sozunden hic cıkmayan kardeşimide ikna ederek birgun onun kirpiklerini ucundan azcik kesmeyi denedim.başarılı bir kesimden sonra bir an önce uzamasını dileyerekten ve de dua eder iken önemli bilimsel bir ayrintiyi gözden kaçirdiğimizi nerden bilebilirdik?
oysa biz enerjik ve umutlu kücücük sevimli kardeşler idik..
israrla kerdeşimde bir acayiplik olduğunu söyleyen fekat bunu keşfedemiyen annemin sabah çiğlik atmasıyla irkildiğim güne kadar hersey cok güzeldi.
ben ise battaniyemin altinda derin uyku modlarında sanki cığlığı hiç duymamiş ve asla duymayacak olmanın dileğiyle titreyerek yatarken hışımlan uyandırıldım.
kardeşimin canım gözleri kirpikler azaldığından çapak üretimini arttırmış ve sabah uyanmasına rağmen gözleri uyku modunda yapışık kalmaya devam eder olmustu. zavallıcım çapaktan yapişan göz kapaklarını açamamiş idi.
ben de üzüldüm tabi. ama nafile dayağı yedik..
ogun bugundur sac kesilince uzar teorisini başka hiç bişeyde kullanmam.
yıl 2008 kardeş 30 yaşında konu açilsa kazara (allahtan açılmıyor)kirpikler nedense hep benim yüzünden boyledir.
halbuki gerçekten gürleştiler.ama siz denemeyin.
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2008, 08:28 PM   #6 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

harıka bır hıkaye karnım agrıyo gulmekten
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2008, 09:32 PM   #7 (permalink)
hayalayaz
Guest

biz pekte küçük değildik canım,( kazık kadar dediklerinden biraz daha küçüktük) önümüz bayram annem aldı bizi çarşıya çıkardı..gitmeden öncede söyledi; bayramlık almaya gidiyoruz yanımda şu kadar para var, yarısıyla sana diğer yarısıyla kardeşine bayramlık alıcaz..( hayatı boyunca dikkat etmiştir hak geçirmemeye)...uuuuf ..uçuyoruz sevinçten..gittik.ilk durak C&A reyona girer girmez ben hemen bir kıyafet buldum kendime, üzeri gök kuşağı renklerinden çizgili bir ceket altı ispanyol pantolon..(hala daha etiketlere bakma huyum yoktur. zevkimde pahalıdır..beğendiğim şeyler hep benim bütçemi aşar ).o zamanda bakmadım tabiii..annem baktı..bunu sana aldımmı ablana daha ucuz bir şey almam lazım, bunuda yapmam dedi...hiiiiiiih..içim kaldı takımda ben bir şeyi beğendimmi illa onu alıcam başka bir şey beğenmem, beğenemem..kuzum ablam benim daha ucuz bir kıyafete razı oldu bana o kıyafet alındı..bayram günü tavuskuşu gibiydim..bereket annem zevkli kadın ablamın kıyafetinide fularlarla falan güzelleştirdi..geceden saçlarımız sarıldı...ablamın saçları kudretten güzel, dalgalı...sarıldımı iki üç gün güzelliği bozulmuyor..benimkiler 15 dakika sonra eskisinden beter ..ablama bakıyorum..saçlar harika, kız güzel, alımlı...kendimi teselli ediyorum içimden ( onun saçları güzel amaaaa benim kıyafetim harika.)..yoksa ilk fırsatta yolcam saçlarını...neyse bayram geçti...bir gün..ablam benim takımı giymiş...çıkarken anahtarlarıda evde unutmuş...pencereden gireyim derkeeeeeen..canım pantolonumun poposu caaaaart..yırtılmış...tabii hemen saklamış...ben iki üç gün sonra gördüm ve kıyamet koptu...öööyle bir yoluştukkiiiii...dinleniyoruz, dinleniyoruz..tekrar başlıyoruz..akşama kadar..doyamadık yoluşmaya...annem geldi..bir baktı bizim saçlar tiftik tiftik...yüzümüz gözümüz tırmık içinde ..şaaaak diye düştü bayıldı...hemen su, kolonya falan ayıltıyoruz, kadın bizim yüzlerimizi görünce..o, güzel yüzlerinize nasıl kıydınız deyip tekrar fenalaşıyor...neyse ayılttık..annem iki üç gün konuşmadı bizimle..bir kıyafet kardeşinden kıymetlimi diye bana darıldı...ablamada hem kardeşinin kıyafetini yırtıyorsun hemde dövüyorsun diye...kıyafet yüzünden çok kavgamız oldu ablamla..halbuki annemde babamda saçımızın kurdelesinden..ayakkabılarımıza kadar, kızılaydan giyinen çocuklar misali her şeyimizin aynı olmasına gayret ederlerdi...( çok nadirdir değişik bir şeye sahip olduğumuz)..ama çocukluk işte ben onun saçlarını kıskanırdım..hanımlığını kıskanırdım..içten içe asla belli etmeden...herhalde oda bana alınanı kıskanırdı..belli belirsiz..iki kardeş birbirmize iyi davranmaya o, kadar proğramlanmışızki, yıllar sonra tam 37 yaşıma girdiğimde itiraf ettim ona saçlarını kıskandığımı...çok şaşırdı..sen o kadar güzeldinki..beni kıskanacağın aklımın ucundan bile geçmedi dedi...ah bir bilse makası alıp şöööyle yol yol kesmeyi kaç kere istedim..( laf aramızda çirkin olsun diye afro yaptım kadının saçını, oldu bir taşbebek..)dedimya allah güzel yaratmış..güzeldir benim ablam..şimdi canımı istesin..herşey feda ona..kendi ellerimle dikiyorum kıyafetlerini...canım ablama..arkadaşıma, can dostuma..hem kara hemde ak günlerimde sadece o, vardı yanımda, ikimiz yumruklarımızı aynı yere vurmayı bildik..toparladık kendimizi hemde ele avuca sığmayan çocuklarımızı...onun için bana ölümden öteye köy yok..istesin canımı vereyim..tüm kardeşlere saygılı sevgiler..vede kocccaamaaaaan
Alt 05-02-2008, 07:53 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

dayim tır soforu idi uluslar arası.tırın arkasında benim adımı yazacak kadar severdi beni.getirirdi hep son model oyuncaklar.bir sürü oyuncağım olmasına rağmen ben topraktan tabaklar,bardaklar, otlardan yemekler yapardım bir de yemeğe misafir cagirirdim.beş taş oynardım saklanbaç oynardık ip atlardık damlara tırmanir kum tepelerine atlardık aksiyon olsun diyerekten neyseki çok kanlı olmadı.
anneannem yan evde oturur idi. ayda bir birikmiş carşafları kaynatma günleri vardı kazanlarda toplu olarak bahceye cıkarlar kazan kazan çarsaf kaynatırlardı.. bizede oyun olsun diye iki legen biraz su ayirirlardı bazen bizde bi yandan kendimizi mühim işler yaptık sanardık..ne zevkliydi o koku, o telaş, o yardımlaşma o güven..

jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-02-2008, 11:21 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

bense kurallara aykırı, düzene aykırı bi tiptim hep. çocukkende öleymişim hala öleyim. herkesce normal karşılanan şeyler bana uzak,benim yaşam kurallarım başkasına uzak gelirdi eskiden beri.
aylak arsız ruhum, yaşam coşkum ve enerjimi hiç kaybetmediğim için kutluyorum kendimi..ama bunu bu yaşımda yapıorum artık gençken düzene uyamamak adına çok hırpaladığımda oldu.
oğlumda bana benzior..:)
misal ben sabah ezan sesini duyarsam tekrar uykuya dalamadığım için öfkeleniorum. ilginçki.3,5 yaşındaki küçükadamımda öfkelenior:))
Alt 11-02-2008, 10:47 AM   #10 (permalink)
ayçiçeği
Guest

ben küçükken bizim ev hem eylenceli hemde acaip gürültülüydü:) dört kız kardeşiz ve anılarımız çok küçüklüğümüze dair.kızkardeşimle annem ne zaman üzüm alsa o üzümlerin hepsini gizlice dolaptan aşırır sonra işe girişirdik.üzümleri gizli yerimizde düzelce sıkıp suyunu çıkartırdık,sonra o suyu bir kavanoza doldurur ağzını kapatır beklerdik.bizim mantığımıza göre o üzüm suyu bir gün sonra şarap olmalıydı:)her defasında bi sonraki gidip baktığımızda olmadığını görünce çok üzülürdük:( gündüzleri terasta evicilik oynarken mutlaka annemin rujunu araklayıp yanaklarımıza allık olarak bi güzel sürerdik,bir gün yakalandık sandık :ablam gelip bizi apar topar terastan alt kata indirdi,sürdüğümüz ruj allıktan dolayı yanaklar kıpkırmızı tabii.tamam dedik şimdi fırçayı yiyeceğiz.ama süüper zeki ablam aşağı inince anneme :anne şunlara bak güneşte ne kadar çok kalmışlar yanakları kıpkırmızı olmuş dedi ve biz gülmekten yerlere yattık:) bir de çekyattan çekyata uçma var tabii ellerimize ablamın defterlerini alır kanat çırpar gibi çırpardık ama uçamazdık:)

Bookmarks

Seçenekler
Stil