Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Nlp

Uyarılar

Nlp nlp books, nlp, nlp techniques, nlp hypnosis, nlp modelling, nlp neuro, nlp practioner, nlp course, nlp courses, nlp trainers, nlp trainer, nlp richard, nlp encyclopedia, tad james nlp, nlp presuppositions, neuro linguistic programming nlp, nlp training, john grinder nlp, nlp language, nlp weekly, nlp nlp, günbegün nlp, nlp olumlamaları, uygulamalarla nlp, in nlp, nlp 7, nlp for, about nlp, international nlp

NLP Teknikleriyle Nasıl Baklava Yapılır? :)))

Alternatif Kişisel Gelişim ve Nlp NLP Teknikleriyle Nasıl Baklava Yapılır? :))) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız NLP,NLP olalı böyle bir şey görmedi.Zeki yurdum insanı NLP'den nasıl fayda sağlanır onu da öğrendi.Antepli dükkan sahibi Abdullah Baklavacıoğlu NLP teknikleriyle baklavayı birleştirdi ve ününe ün kattı.Baklavacıoğlu aldığı NLP seminerinden sonra "hayatının değiştiğini" ve "NLP''yi işime nasıl uyarlayabilirim" diye düşünüp ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Nlp telkin cd indir izle İstanbul Nlp nerededir kimdir Nlp çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Nlp hipnoz Nlp olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Nlp hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Nlp kuantum düşünce kitap haberi

NLP Teknikleriyle Nasıl Baklava Yapılır? :)))

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-09-2008, 03:07 PM   #1 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart NLP Teknikleriyle Nasıl Baklava Yapılır? :)))

NLP,NLP olalı böyle bir şey görmedi.Zeki yurdum insanı NLP'den nasıl fayda sağlanır onu da öğrendi.Antepli dükkan sahibi Abdullah Baklavacıoğlu NLP teknikleriyle baklavayı birleştirdi ve ününe ün kattı.Baklavacıoğlu aldığı NLP seminerinden sonra "hayatının değiştiğini" ve "NLP''yi işime nasıl uyarlayabilirim" diye düşünüp "NLPBAKLAVA" diye bir formül bulduğunu söyledi.

Dede den kalma mesleğinde işleri kötü gitmeye başlayan ve bir yol arayışına girip NLP yle tanışan Baklavacıoğlu şimdi baklava dükkanlar zinciri kurmaya hazırlandığını anlattı.Antep'te seminer verildiğini şans eseri duyduğunu ve bunu bir fırsat olarak gördüğünü söyleyen Baklavacıoğlu ''Bu benim dönüm noktam oldu.Hedefim Antep'ten Amerika'ya kadar uzanan NLPbaklava zinciri kurmak" dedi. Devletin kendisine sahip çıkmasını beklediğini de söyleyen Baklavacıoğlu "ben tatlı ile kültürü birleştirdim. Bu dünyada ilk defa yapılıyor" dedi.Antep belediyesi ve Antep milletvekilleri Baklavacıoğlu'na destek olmak için 10 işadamı ve ticaret odasından kredi sağlandı.

Yakında bu konuda kurs açıp "NLPbaklava" uzmanı yetiştirip, "master" belgesi verecek olan Baklavacıoğlu, NLP teknikleri sayesinde "baklavaya anlam kattığını" söyledi. Çılgın baklavacı, "Söz veriyoruım kazandığım parayla Antep'te Oxford'un şubesini açacağım. Ben okuyamadım ama küçükken komşunun çocuğunun elindeki kitaba gözlerim dolarak bakardım" dedi. İŞTE O ADAM... İŞTE O BULUŞ...İŞTE O KONUŞMA

______________________________________________**** **************____________________________________ _

Sevgili hayatımdegisti.com üyesi.

"İlişkimiz hakkında biraz konuşmamız lazım!"

"Merakınızın yapısı" bizi düşündürüyor!
Ne demek mi istiyoruz?

Sadece sizi şaşırtan şeyleri okumanız bizi şaşırtıyor!

Mesela bu haber ilginizi çekti ve hemen tıkladınız.
Oysa aynı sayfada bir dolu faydalı bilgi var.

Şimdi sizi bir "zaafınızla" tanıştırmak istiyoruz.

Sitede okuduğunuz her makalenin istatistiği tutuluyor ve hangi yazının ne kadar "reyting" aldığını görebiliyoruz.

Son derece faydalı ve öğretici bilgilerin yer aldığı hayatımdegisti.com da bile en çok okunan yazıların "ilginç","komik", "duygusal" metinler olması bizi şaşırtıyor.

En çok girilen bölümler sırasıyla Mizah Bölümü ve Forum Oyunları. Oysa bu site bir kişisel gelişim sitesi ve sizin gibi hayatını değiştirmeye gelen değerli üyelerin kişisel gelişimle ilgili konulara daha çok girmesi gerekiyor:))

Şaşırtıcı bir şekilde sitede yer verdiğimiz ve içinde çok güzel "analizlerin" yeraldığı metinler daha az okunuyor. "Aklınıza" değil "kalbinize" hitap eden makaleleri tercih ediyorsunuz. "Faydalı" olandan daha çok "ilginç" olanı okuyorsunuz. Sadece merakınızın götürdüğü yere gidiyorsunuz!

Biz de bu "zafınızı" kullandık!

Sizi biraz "düşündürmek" istedik.

"NLPbaklava" olayı uydurmaydı.
Abdullah Baklavacıoğlu diye biri de yok.
İleride böyle biri çıkarsa bilemeyiz!

Eğer bu yazıyı "Nlp Teknikler" gibi bir başlıkla yayınlasaydık,diğerleri gibi bunu da tabii ki okumayacaktınız.

Gelelim ilişkimiz hakkında konuşmaya...
İlişkimizde "biraz heyecana ihtiyaç olduğunu" düşünenler için bu numarayı yaptık. Eylemler devam edecek!

Sevgiler

kigem.com a teşekkürler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2008, 03:15 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 30
63 Mesajinıza toplam 264 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esmir is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: NLP Teknikleriyle Nasıl Baklava Yapılır? :)))

çok pis yedim bu feyki ya
esmir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2008, 03:19 PM   #3 (permalink)
Teğmen

huzurr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 104
85 Mesajinıza toplam 345 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
huzurr has a spectacular aura abouthuzurr has a spectacular aura abouthuzurr has a spectacular aura about

Güzeldi ama...
Alt 12-09-2008, 03:21 PM   #4 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point

çok fena tuzak kuruyorsun...

sana haklısın demekten artık bunalmaya başladım...

şaka ama haklılık payın çok yüksekte napsın bu bünyelerde böyle işte....

Alt 27-09-2008, 03:17 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 9 kez İyi ki varsın denildi
che_lishki is an unknown quantity at this point

fena çuvalladık :) gusel bı tuzaktı,tebrıkler
che_lishki isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2009, 01:11 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 41
30 Mesajinıza toplam 128 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
özlemmm is an unknown quantity at this point

yenı uye oldum arkadasmn ısrarıyla okudum bu yazıyı cok gülmüş biraz da benle eglenmek istedi sevgiler:))
özlemmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2009, 02:46 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,130
27 Mesajinıza toplam 200 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gökkuşağı15 is an unknown quantity at this point

merhabalar
yukarda bahsettiginiz komik ilginc olay vs bolumere nerdeyse hic goz atmam.........................ama bu tuzaga bende dustum cunku baglanti kuramadim NLP ve baklava arasinda bilmedigim birsey ogrenebilirim sandim.....sazan gibi atladim ............
sevgi ile..............
gökkuşağı15 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2009, 03:50 PM   #8 (permalink)
Teğmen

SinanATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 193
137 Mesajinıza toplam 995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud of

Valla herkes ihtiyacı olduğunu almaya çalışıyor sanırım... Misal, mizah bölümüne hiç girmedim sanırım, olduğunu bile bilmiyorum diyebilirim.. Genelde siteyi son yazılanlardan takip ederim ve kişisel gelişimime katkı sağlayacağını düşündüğüm başlıkları incelerim..

Bu başlığa girmemdeki sebepde "Yok artık daha neler ne baklavası ne nlp'si" diye bakmak için girdim.. Ama gerçekten tebrik ederim, doğru bir tespit..

Yöneticisi ve sahibi olduğum forumda asıl verilmek istenen eğitici bilgilerken üyelerimiz sürekli konu dışı konularda cirit atıyorlar..
Alt 06-01-2009, 10:28 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

ben de yedim valla, şimdi üzerine bi bardak soğuk su içicem:)
yasal06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2009, 02:25 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 61
19 Mesajinıza toplam 76 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
weckldionisos is an unknown quantity at this point

ilk önce büyük bir ilgiyle okunur ,
sonra içsel konuşmalar başlar(ulan Türk insanı işte yapar beklerim, gibi gibi )
sonra büyük bir oyun olduğu öğrenilir , sonra tebrik edilir :D

baklavacıoğlu neden olmasın :D
nasıl yani?

- girdiğimizi tünellerin en sonundan başa dönülen mısralar gibi,

ışıkmı?

weckldionisos isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks