Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Nlp (http://www.hayatimdegisti.com/forum/nlp/)
-   -   NLP Teknikleriyle Nasıl Baklava Yapılır? :))) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/nlp/13574-nlp-teknikleriyle-nasil-baklava-yapilir.html)

Belgin ∞ 12-09-2008 03:07 PM

NLP Teknikleriyle Nasıl Baklava Yapılır? :)))

NLP,NLP olalı böyle bir şey görmedi.Zeki yurdum insanı NLP'den nasıl fayda sağlanır onu da öğrendi.Antepli dükkan sahibi Abdullah Baklavacıoğlu NLP teknikleriyle baklavayı birleştirdi ve ününe ün kattı.Baklavacıoğlu aldığı NLP seminerinden sonra "hayatının değiştiğini" ve "NLP''yi işime nasıl uyarlayabilirim" diye düşünüp "NLPBAKLAVA" diye bir formül bulduğunu söyledi.

Dede den kalma mesleğinde işleri kötü gitmeye başlayan ve bir yol arayışına girip NLP yle tanışan Baklavacıoğlu şimdi baklava dükkanlar zinciri kurmaya hazırlandığını anlattı.Antep'te seminer verildiğini şans eseri duyduğunu ve bunu bir fırsat olarak gördüğünü söyleyen Baklavacıoğlu ''Bu benim dönüm noktam oldu.Hedefim Antep'ten Amerika'ya kadar uzanan NLPbaklava zinciri kurmak" dedi. Devletin kendisine sahip çıkmasını beklediğini de söyleyen Baklavacıoğlu "ben tatlı ile kültürü birleştirdim. Bu dünyada ilk defa yapılıyor" dedi.Antep belediyesi ve Antep milletvekilleri Baklavacıoğlu'na destek olmak için 10 işadamı ve ticaret odasından kredi sağlandı.

Yakında bu konuda kurs açıp "NLPbaklava" uzmanı yetiştirip, "master" belgesi verecek olan Baklavacıoğlu, NLP teknikleri sayesinde "baklavaya anlam kattığını" söyledi. Çılgın baklavacı, "Söz veriyoruım kazandığım parayla Antep'te Oxford'un şubesini açacağım. Ben okuyamadım ama küçükken komşunun çocuğunun elindeki kitaba gözlerim dolarak bakardım" dedi. İŞTE O ADAM... İŞTE O BULUŞ...İŞTE O KONUŞMA

______________________________________________**** **************____________________________________ _

Sevgili hayatımdegisti.com üyesi.

"İlişkimiz hakkında biraz konuşmamız lazım!"

"Merakınızın yapısı" bizi düşündürüyor!
Ne demek mi istiyoruz?

Sadece sizi şaşırtan şeyleri okumanız bizi şaşırtıyor!

Mesela bu haber ilginizi çekti ve hemen tıkladınız.
Oysa aynı sayfada bir dolu faydalı bilgi var.

Şimdi sizi bir "zaafınızla" tanıştırmak istiyoruz.

Sitede okuduğunuz her makalenin istatistiği tutuluyor ve hangi yazının ne kadar "reyting" aldığını görebiliyoruz.

Son derece faydalı ve öğretici bilgilerin yer aldığı hayatımdegisti.com da bile en çok okunan yazıların "ilginç","komik", "duygusal" metinler olması bizi şaşırtıyor.

En çok girilen bölümler sırasıyla Mizah Bölümü ve Forum Oyunları. Oysa bu site bir kişisel gelişim sitesi ve sizin gibi hayatını değiştirmeye gelen değerli üyelerin kişisel gelişimle ilgili konulara daha çok girmesi gerekiyor:))

Şaşırtıcı bir şekilde sitede yer verdiğimiz ve içinde çok güzel "analizlerin" yeraldığı metinler daha az okunuyor. "Aklınıza" değil "kalbinize" hitap eden makaleleri tercih ediyorsunuz. "Faydalı" olandan daha çok "ilginç" olanı okuyorsunuz. Sadece merakınızın götürdüğü yere gidiyorsunuz!

Biz de bu "zafınızı" kullandık!

Sizi biraz "düşündürmek" istedik.

"NLPbaklava" olayı uydurmaydı.
Abdullah Baklavacıoğlu diye biri de yok.
İleride böyle biri çıkarsa bilemeyiz!

Eğer bu yazıyı "Nlp Teknikler" gibi bir başlıkla yayınlasaydık,diğerleri gibi bunu da tabii ki okumayacaktınız.

Gelelim ilişkimiz hakkında konuşmaya...
İlişkimizde "biraz heyecana ihtiyaç olduğunu" düşünenler için bu numarayı yaptık. Eylemler devam edecek!

Sevgiler y789

kigem.com a teşekkürler

esmir 12-09-2008 03:15 PM

Ynt: NLP Teknikleriyle Nasıl Baklava Yapılır? :)))

çok pis yedim bu feyki ya sapkal89

huzurr 12-09-2008 03:19 PM

Güzeldi ama...khkh56

Lier22 12-09-2008 03:21 PM

çok fena tuzak kuruyorsun...

sana haklısın demekten artık bunalmaya başladım... dunk56

şaka ama haklılık payın çok yüksekte napsın bu bünyelerde böyle işte....

che_lishki 27-09-2008 03:17 PM

fena çuvalladık :) gusel bı tuzaktı,tebrıkler alk78

özlemmm 06-01-2009 01:11 PM

yenı uye oldum arkadasmn ısrarıyla okudum bu yazıyı cok gülmüş biraz da benle eglenmek istedi sevgiler:))

gökkuşağı15 06-01-2009 02:46 PM

merhabalar
yukarda bahsettiginiz komik ilginc olay vs bolumere nerdeyse hic goz atmam.........................ama bu tuzaga bende dustum cunku baglanti kuramadim NLP ve baklava arasinda bilmedigim birsey ogrenebilirim sandim.....sazan gibi atladim ............
sevgi ile..............

SinanATASOY 06-01-2009 03:50 PM

Valla herkes ihtiyacı olduğunu almaya çalışıyor sanırım... Misal, mizah bölümüne hiç girmedim sanırım, olduğunu bile bilmiyorum diyebilirim.. Genelde siteyi son yazılanlardan takip ederim ve kişisel gelişimime katkı sağlayacağını düşündüğüm başlıkları incelerim..

Bu başlığa girmemdeki sebepde "Yok artık daha neler ne baklavası ne nlp'si" diye bakmak için girdim.. Ama gerçekten tebrik ederim, doğru bir tespit..

Yöneticisi ve sahibi olduğum forumda asıl verilmek istenen eğitici bilgilerken üyelerimiz sürekli konu dışı konularda cirit atıyorlar..

yasal06 06-01-2009 10:28 PM

ben de yedim valla, şimdi üzerine bi bardak soğuk su içicem:)

weckldionisos 03-02-2009 02:25 PM

ilk önce büyük bir ilgiyle okunur ,
sonra içsel konuşmalar başlar(ulan Türk insanı işte yapar beklerim, gibi gibi )
sonra büyük bir oyun olduğu öğrenilir , sonra tebrik edilir :D

baklavacıoğlu neden olmasın :D

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:32 AM.