Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/)
-   -   değişen bir şey yok... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/622771-degisen-bir-sey-yok.html)

beyazhuzun 08-06-2013 07:09 PM

Cevap: değişen bir şey yok...

nasıl özgürleşeceğim bu duygulardan ?

beyazhuzun 08-06-2013 07:15 PM

Alıntı:

Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 843109)
Şöyle bir çalışma öneririm.
10- 15 defa
ben değersizim de
aynı sayıda bu defada
kim değersiz? de
bu arada vücudunda ki tepkileri gözlemle hiç bir şey olmasa bir rahatlama hissi olur.
Sonra yine 10- 15 defa
O değersiz. de
en sonda kendi ismini söyleyerek
Küçük ..... değersiz
diyeceksin genelde bu çekirdek inanca ulaşmak için yapılan bir çalışmadır ve ilk nerede edindinse bu duyguyu oraya götürür. Yani suyun kaynağını bulur tıkalı yerleri açarsın ondan sonra düzelir herşey bunu pek çok duygu için yapabilirsin.

yeni gördüm deneyeceğim :(

Işıklı yol 08-06-2013 07:17 PM

Alıntı:

beyazhuzun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 843111)
nasıl özgürleşeceğim bu duygulardan ?

affetmek özgürleştirir sayfası var. O sayfada pek çok teknik anlatılmış. Benim sık sık ziyaret ettiğim bir sayfadır.

Işıklı yol 08-06-2013 08:54 PM

Üzüntü | eftilesoruncoz.com

beyazhuzun 09-06-2013 12:39 AM

sen affetmek için uğraşırsın. o bunu mahveder sinirlenirsin. ve her şey yine en başa döner. bir şey yapmak istemezsin. nefret ediyorum ondannnnnnnnnnnnnn. göstermelik ya da gerçek mutluluklarından da oyunlarından da.

Işıklı yol 09-06-2013 06:47 AM

umarım her şey senin için yoluna girer.

papatya_27 09-06-2013 01:09 PM

hayatımın bi döneminde müthiş çıkmazdaydım..her gün ağlıyodum, hayat düzelmeyecek ve yasantımın hep öyle olacağını düşünüyordum..hatta komik gelebilir aglamaktan bi önceki yılıma göre coktüğümü bile hissederdim o kadar ki aynalara bile küsmüştüm.. çaresiz olduğumu beni anlamalarını istediğim kişilerin anlayamadığını ve içimde gitgide boğuldumu hissederdim...
ama biliyo musun hiç de öyle değilmiş seni anlayan, seni çaresizlikten kurtaran biri varmış..o dönem sadece rabbime sığındım elimden birşeyler gelmiyordu çünkü dipsiz bir kuyuda gibiydim hayat tam da bitti derken rabbim seni çok güzel bir hayatla mükafatlandırıyor..o ki kullarını asla yalnız bırakmaz...şimdi o yıllarımı düşündükçe ne de çok yıpratmışım kendimi diyorum.inan su akıp yolunu buluyor..hayat herzaman berbat gitmiyor..yeterki umudunu yitirme..RABBİME sonsuz güven, tüm kalbinle..
ve bişey daha söylemek istiyorum belki garıp geleccek ama o dönem yasadığım problemler üzüntüler boşa değilmiş belki çok zor bi sınavdı ama ayaklarımın üzerinde durmayı öğretmişti hayat..şükürler olsun ki şimdi hayata karşı kendimi daha güçlü hissediyorum..ve başıma gelebilecek en kötü ihtimali bile aklımdan geçireiliyorum artık..önceden buna asla cesaretim olmazdı...yalnız olmadığını bil arkadasım ve yürekten hisset bunu

beyazhuzun 09-06-2013 02:00 PM

bilmiyorum artık çünkü bir hareket bir söz beni üzmeye mutsuz etmeye yetiyor ve toparlanamıyorum.

beyazhuzun 09-06-2013 02:02 PM

dediğiniz gibi bende şu anda her gün ağlıyorum üzülüyorum hep böyle devam edecek gibi geliyor çünkü aylardır böyle.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:42 PM.