Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/)
-   -   değişen bir şey yok... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/622771-degisen-bir-sey-yok.html)

beyazhuzun 02-04-2013 06:09 PM

Cevap: değişen bir şey yok...

özlem hanımın yayınlarından kendime uygun olanları yazdım sabah akşam okuyorum.duaya devam ediyorum. kendimi daha iyi hissediyorum. bu halim geçici olmasın Allahım :)

beyazhuzun 07-06-2013 07:38 PM

her şey geçici bir mutluluk çoğu zaman anlık sürüyor. iyi olma durumum hafta da bir iki gün. ve hayatımda mutsuz olmamı sağlayan her gün görmek zorunda olduğum biri var.

papatya_27 07-06-2013 09:26 PM

sürekli korkuyosun kendini mutlu hissettiğin anda bile o duyguyu hak ettiği gibi yaşamıyorsun çok kastığını düşünüyorum..şuan mutluysan bunun tadını çıkar yarın ne olacak yine mi hüzün olacak diye düşünme..önce bedenini bir gevset ve inanarak olumlamalarını yap korkuyla olmayacak endişesiyle değil..hem hayat hiçirimizde dört dörtlük değil ki..bizlerde bugün iyiysek yarın çok kötü olabiliyoruz..bence hayatın anlamı mücadele etmek,üstesinden gelmek ve gerçekten bişeyler yapmak..moralimiz bozuksa inadına moralimizi yükseltecek aktiviteler bulmalıyız ve de en önemlisi o durumdan nasıl en karlı çıkabilirim diye çözüm yolları aramak..unutma ancak sen kendi hayatını mutlu edebilirsin bunu başkasından istemek yada beklemek boş bir beklenti olacaktır..hadi beyazhuzun ayaklan artık iç sesini harekete geçir..bir güçlen neyi nasıl yapabileceğini düşünmeye başla cözüm yolları ara ve bu süreçte illaki mutlu olacak bişey arıyorsam aldığın nefesi hisset,kollarını bacaklarını gözleerini kulaklarını hisset...sevgiyleee güzel haberlerini bekliyoruz

beyazhuzun 07-06-2013 11:18 PM

teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. ben de yarın üzüleceğim diyerek yaşamıyorum yatarken de öyle yatmıyorum ama sabah büyük bir mutsuzlukla uyanıyorum ve kendimi toparlayamıyorum. söylediğim yaptığım hiç bir şey durumumu değiştirmiyor o günümü o şekilde kapatıyorum.

Işıklı yol 08-06-2013 12:07 AM

Alıntı:

beyazhuzun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 843007)
her şey geçici bir mutluluk çoğu zaman anlık sürüyor. iyi olma durumum hafta da bir iki gün. ve hayatımda mutsuz olmamı sağlayan her gün görmek zorunda olduğum biri var.

O kişi kimse büyük ihtimalle enerjini ona kaptırıyorsun. Senin tüm enerjin tükenirken eminim o parlıyordur.

Işıklı yol 08-06-2013 12:11 AM

Aşırı Düşünce Alışkanlığı, Eckhart Tolle, Konuşma, Spiritüel Yazar, Türkçe Alt Yazı - YouTube

Alıntı:

beyazhuzun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 843033)
teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. ben de yarın üzüleceğim diyerek yaşamıyorum yatarken de öyle yatmıyorum ama sabah büyük bir mutsuzlukla uyanıyorum ve kendimi toparlayamıyorum. söylediğim yaptığım hiç bir şey durumumu değiştirmiyor o günümü o şekilde kapatıyorum.

beyazhuzun 08-06-2013 12:48 PM

anda kalmak, farkına varmakla ilgili bazı şeyler okudum bir kaç gün denedim olmadı. benim sorunum bu çok düşünmek ve bu düşünme durumundan çıkamamak. biriyle konuşurken bile onları bırakıp düşüncelerimde boğulabiliyorum.

papatya_27 08-06-2013 01:20 PM

Alıntı:

beyazhuzun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 843057)
anda kalmak, farkına varmakla ilgili bazı şeyler okudum bir kaç gün denedim olmadı. benim sorunum bu çok düşünmek ve bu düşünme durumundan çıkamamak. biriyle konuşurken bile onları bırakıp düşüncelerimde boğulabiliyorum.

hani beraber yaşadığım insan beni daha da mutsuzlaştırıyor demiştin..peki o ortamdan biraz uzaklaşma imkanın var mı..kendini toparlamak ve ruh halini yenilemek için iyi olabileceğini düşünüyorum..mini bir tatil yapma fırsatın var mı acaba ya da sevdiğin bi eşin dostun arkadaşın yanına gitme durumun var mı...eğer varsa hemen valizini topla derim ve mekan değiştirdiğinde de kendine söz vermeni bu süreçte sadece kendin için bişeyler yapıp olan biteni düşünmeden o anı sana huzur verenlerle geçirebilirsin

Işıklı yol 08-06-2013 01:20 PM

o zaman yaz yak tekniğini uygula. Tüm bu düşüncelerini yaz ve bu düşüncelerinden özgürleşmek niyetiyle yak. Defalarca yap. Faydasını göreceksin. Yada evde yalnız olduğun bir anda karşına al o kişiyi hayalen ağzına geleni söyle yada yastıkları yumrukla içindeki öfke seni orada tutuyor bana göre.

beyazhuzun 08-06-2013 01:55 PM

Alıntı:

papatya_27 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 843061)
hani beraber yaşadığım insan beni daha da mutsuzlaştırıyor demiştin..peki o ortamdan biraz uzaklaşma imkanın var mı..kendini toparlamak ve ruh halini yenilemek için iyi olabileceğini düşünüyorum..mini bir tatil yapma fırsatın var mı acaba ya da sevdiğin bi eşin dostun arkadaşın yanına gitme durumun var mı...eğer varsa hemen valizini topla derim ve mekan değiştirdiğinde de kendine söz vermeni bu süreçte sadece kendin için bişeyler yapıp olan biteni düşünmeden o anı sana huzur verenlerle geçirebilirsin

ayrılmam mümkün değil şimdilik ayrıldığımda burdan belki biraz daha iyi olabilirim. uzaklaşmak sorunlarımı çözer mi bilmiyorum çünkü dönüşüm yine burası ve görmek istemediğim.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:45 AM.