Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/)
-   -   değişen bir şey yok... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/622771-degisen-bir-sey-yok.html)

beyazhuzun 30-03-2013 11:53 AM

değişen bir şey yok...

insanlar mutsuzken kendini değiştiren enerjiyi nerden buluyor anlamıyorum. yataktan çıkasım gelmiyor ki film izleyim kitap okuyum ya da başka bir şey yapayım... agl34

Işıklı yol 30-03-2013 12:13 PM

Cevap: değişen bir şey yok...

Geçmiş olsun.Depresyonda olabilir misin acaba?

beyazhuzun 30-03-2013 01:12 PM

bilmem belki de bugün biraz iyiyim bişeyler yapmak için uğraşıyorum. ama mutsuzsam uyumasam da yatmaktan başka birşey düşünemiyorum. iştahım yok yemek bile zor yiyorum :(

Işıklı yol 30-03-2013 01:36 PM

kolay gelsin canım benim geçmiş olsun.inşirah suresini
oku biraz inşallah iyi gelir

bumbada 30-03-2013 02:23 PM

önce eylem sonra istek . bu iş böyle .

isteği beklersen 100 yıl geçer .

beyazhuzun 30-03-2013 03:29 PM

valla sizin eylemi yapacak haliniz olabilir benim yok deniyorum.

bumbada 30-03-2013 03:47 PM

zorlayacaksın , alışırsın .

maviinci 30-03-2013 09:29 PM

çok afedersin, merak ettiğim bir şey var.. WC'yi de mi kullanmıyorsun blissy yoksa hâlâ lazımlık mı kullanıyorsun sigrt56 senin sorun olarak gördüğün şey, düşücnenden kaynaklanıyor. Zihnini biraz zorlamayı denemeni tavsiye ederim. Yerimden kalkacak halim olmuyor çoğu zaman, ama kalkmak istiyorum. kalkıyorum. bir yerlerden duymuştum, şöyle bir söz:

JUST DO IT (SADECE YAP). yapmak için neden birşey bekliyorsun ki :)) sadece yap. mesela, forumda konu açıp yazabiliyorsun. bu, senin aslında o kadar da umutsuz olmadığını gösterir.. Bu Bir..

İkinci olarak, aslında yatakta durup kalmak da bi yerde avantaj olabilir. Ne açıdan; şu açıdan:

1-) Rahatça gün boyu telkin dinleyebilirsin, bu senin problemlerini aşmanda büyük oranda faydalı olacaktır..

2-) Özlem Ablanın meditasyonları var, sitede meditasyon bölümünde. Onları indirip dinleyebilirsin, bilinçaltını yeniden yapılandırmanda sana yardımcı olacaktır..

3-) Melankolik - Dramatik müzik ve filmleri bilgisayarından silerek kendini komedi filmlerine (gülmelisin ki, mutluluğun nasıl birşey olduğunu anımsayasın) ve hareketli müziklere mahkûm bırakmalısın.. Bir süre sonra insan istemese de birşeyler yapası geliyor derty

Başarılar dilerim, güzel olacağına inanıyorum.. Ben inanıyorum, sen de inan..:))

beyazhuzun 30-03-2013 09:41 PM

telkinleri dinliyordum iyi gidiyordu bir hafta dinleyemedim 10 gündür tekrar dinliyorum.bu aralar nedendir bilmiyorum çocukluğumda hoşlanmadığım şeyler aklıma geliyor mutsuz oluyorum.bi iki meditasyon indirdim dinlemeye çalışıyorum.müzik dinlemeyi bıraktım. kendimi kötü hissedince zorla yürüyüşe gidiyorum hiç bir şey değişmemiş olarak dönüyorum. hiç bir şeye kendimi tam olarak veremiyorum. mutlu olacak bir sebebim yok galiba.

bumbada 31-03-2013 12:06 AM

çocukluk geride kalmış iyi kötü geriye dönmektense ileriye dönük güzel portler çizmek daha iyi değil midir ?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:21 PM.