Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Ne Zaman Etkisini Görürüm

Uyarılar

nasıl neden niçinn????

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Ne Zaman Etkisini Görürüm nasıl neden niçinn???? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Eleştirildiğimde, korktuğumda, utandığımda ve suçluluk duyduğumda kendimi güvende hissetmek için birçok karar almıştım… Bu kararların işe yaramadığını anlıyorum ve bu kararların yerine sevgiyi koyuyorum… Korkularımla ve üzüntülerimle yüzleşmeyi seçiyorum ve onların yerine sevgiyi koyuyorum… Geçmişimde verdiğim işime yaramayan tüm kararları ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Zaman Etkisini Görürüm telkin cd indir izle İstanbul Ne Zaman Etkisini Görürüm nerededir kimdir Ne Zaman Etkisini Görürüm çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Zaman Etkisini Görürüm hipnoz Ne Zaman Etkisini Görürüm olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Zaman Etkisini Görürüm hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Zaman Etkisini Görürüm kuantum düşünce kitap haberi

nasıl neden niçinn????

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-01-2012, 10:36 AM   #21 (permalink)
Teğmen

kumralada11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 18
24 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumralada11 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: nasıl neden niçinn????

Eleştirildiğimde, korktuğumda, utandığımda ve suçluluk duyduğumda kendimi güvende hissetmek için birçok karar almıştım… Bu kararların işe yaramadığını anlıyorum ve bu kararların yerine sevgiyi koyuyorum… Korkularımla ve üzüntülerimle yüzleşmeyi seçiyorum ve onların yerine sevgiyi koyuyorum… Geçmişimde verdiğim işime yaramayan tüm kararları ve inançları sevgiyle affediyorum ve her birini seviyorum…

Eleştiri, korku, suçluluk, pişmanlık gibi utanç duygularını üzerimden attığım zaman özgür olduğumu hissediyorum. Bu sayede kendimi ve diğer insanları affedebilirim. Bu hepimizi özgür kılar.

Geride kalan tüm meseleleri affetmeye hazırım. Çünkü, ne yaşadıysam hepsinin sorumlusu benim… Ben kendimi affedersem eğer, hayat bana her şeyin en güzelini yaşatmaya hazırdır. Yaşanılan her zor şeyde hayatı daha güzel kılacak sırlar saklıdır… Öyleyse kendimi affetmeye daha da hazırım…

Geçmişte yaşamayı sevgiyle bırakıyorum. Uzun zamandır bu yükü sırtımda taşıdığım için kendimi affediyorum. Ben kendimi affettikçe daha da güvende hissediyorum…

Geçmişte kendimi ve başkalarını karşılıksız sevmeyi bilmediğim için kendimi affediyorum. Ve bunun yerine sevgiyi koyuyorum. Ve şimdi herkesi karşılıksız seviyorum… Benim onları affetmemem için hiçbir neden yok… Beni üzmüş, aldatmış, yalnız bırakmış ve değersiz hissettirmiş olabilirler. Bilirim ki her insan kendi davranışlarından sorumludur ve hayatta ne ekerlerse onu biçerler. Ben onları affetmeyerek onlar gibi olurum. Ben kendime yakışanı yapıyorum, onların yaptıklarını kabul ediyorum ve sevgiyle affediyorum…

Kendi adıma kin tutan yönümü bir kenara bırakıyorum… iyileşmeye hazırım…

Affediyorum… affediyorum… affediyorum…

Ve şimdi iyileşiyorum

bu metni ve affetme ile ilgili bir başka metni daha kendi sesimden telefonuma kaydettim.
2 gündür gece yatmadan hemen önce ve mümkün olduğunca sabah kalkar kalmaz dinliyorum.tüm gün ego ve suçluluk duygularını dinlemeye de devam ediyorum bu arada..
sesli olumlama kayıtlarından sonrada kilo verme-ada telkinini dinliyor ve onu dinlerken uyumaya çalışıyorum.(ki forumda bi kaç yerde bu telkinin sabahları erken ve zinde uyanma konusunda çok etkili olduğunu okumuştum)gerçekten 2 sabahtır saatim bile çalmadan kendiliğimden uyanıyorum...eft yapmaya da başladım..
yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum...her geçen gün daha iyi oluyorum ve olmayada devam edeceğim.(bu arada iç sesim hala bana karşı amansız bi savaş veriyo...ama pes etmeyeceğim)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kumralada11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2012, 12:09 AM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 9
22 Mesajinıza toplam 58 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
müjde&müjde is infamous around these parts

amaaaaann.. MUTLU OLMANIN FÖRMÜLÜNÜ BULDUM BEN! neden niçin nezaman sorularından kurtulmanın yolu..... hayattan hiç birşey beklememek... kardeşim isteklerimiz olmuyor bazen... en iyisi beklenti içinde olmamak.. ZATEN BİRŞEYDEN NE ZAMAN VAZGEÇERSEK O ŞEY KARŞIMIZA ÇIKIVERMİYOR MUDUR ZAMAN ZAMAN? sallaaaaa.. hayat boş.... ruh ikizimde geleydi.... benden mutlusu olmazdı heuheuheuheu :) delirdim!
müjde&müjde isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2012, 12:34 AM   #23 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 644
63 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
handesav is an unknown quantity at this point

21 gün kuralı hakkkında bir şey söylemek istiyorum. Yaptığımız tüm çalışmalar 21 gün içinde alışkanlık haline geliyor, yani benliğimiz 21 gün sonra ''evet ben buyum'' diyor. Bu tüm geliştirilmek istenen, alışkanlık haline getirilmek istenen davranışlar için geçerli arkadaşlar...
handesav isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2012, 12:37 AM   #24 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 644
63 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
handesav is an unknown quantity at this point

Ben eft sistemini bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim
handesav isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2012, 01:40 AM   #25 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

bence neden nasıl ne için diye sorgulamayan insan insan olma çabasına girişmemiştir... bu yüzden sürekli neden niçin diye sormak gerekir...
Alt 06-02-2012, 01:08 PM   #26 (permalink)
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

merhabalar yeniden...
bi süredir forumdaki çeşitli başlıklar altında yer alan sorunları ve çözümleri konusunda ki yorumları okuyup;kendime uygun dersleri çıkarmaya çalışıyor ve cümle kurmuyordum...
yaklaşık 1 ay önce tanıştım sizlerle...ki ilk tanıştığım günler de yazmıştım ilk cümlelerimi sizlere...ve sizlerin tavsiyeleri ile kendime ve kişisel gelişimime yön vermeye çalıştım,çalışmaya devam ediyorum..
suçluluk ve ego güçlendirici telkinleri ile başladığım çalışmama,
iki hafta sonra ;
-depresyon dünde kaldı
-kendine güven
-koruma kalkanı ve mutlu olma telkinlerini ekledim.ve bu telkinleri mesai saatlerim içerisinde (sabah 9-akşam 18:00) haftanın 6 günü düzenli olarak dinlemeye devam ediyorum.
bu telkinlerin beraberinde yine forumdan edindiğim olumlama metinlerini(kendini affetme-negatif kodları sıfırlama vb başlıklar altında yer alan olumlama metinlerini)kendi sesismden kaydettiğim telefonumdan özellikle de uykuya geçişten hemen önce dinleyip;uykuya zinde ve erken uyanmaya yardımcı olduğunu öğrendiğim kilo verme- ada telkini ile günü bitiriyorum.

iç sesim hala dirençler gösteriyor ve olumsuz düşümeye ve olumsuz konuşmaya devm ediyor zaman zaman...ama egomun bu davranışını farkettiğim an,kendimi olumlu düşünmeye yönlendirmeye çalışıyorum...henüz tam istediğim kıvama gelmedim ama iç huzursuzluklarım ve sıkıntılarım gerilemeye başladı diyebilirim.ancak hala zaman zaman çok donuklaşıyorum ve içimde gezen öfke tufanından kendimi de tabi ki de beraberinde etrafımdakileri)kii bu eşim oluyor genelde) koruyamıyorum.
sevme konusunda kendimi yetersiz buluyorum hala...kendimi sevmeye başlayamadığım içinde başka kişi ve olaylara karşı donuklaşıyorum ve ilgisizleşiyorum ve beraberinde de tabii bu ilgizilik keyifsizliği getiriyor.içimde ki o coşkunun kaybı ister istemez benide ypratıyor benimle birlikte olan insanlara da o negatif elektirik mutlaka ulaşıyor diye düşünüyorum.
kendi içimde kaybettiğim o coşkuyu nasıl geri kazanacağımı bilemiyorum ?telkinlerin bu konuda faydalı olmasını umuyorum..
biraz daha zamana ihtiyacım olabilir mi?ne dersiniz?
kumralada11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2012, 01:14 PM   #27 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Depresyon Dünde Kaldı telkininin hastalık adı taşıdığı için listelerde sabitlenmesini önermiyoruz. Onu çıkarmanızı öneriririm.

Sevgilerimle.
Alt 09-02-2012, 12:46 PM   #28 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Depresyon Dünde Kaldı telkininin hastalık adı taşıdığı için listelerde sabitlenmesini önermiyoruz. Onu çıkarmanızı öneriririm.

Sevgilerimle.

teşekkür ederim öncelikle...önerinize dikkate alıpgünlük listemden depreyon dünde kaldı telkinini çıkardım..listemde ki diğer telkinleri yinemesai saatleri içerisinde dinlemeye devam ediyorum tüm gün boyunca..ve son 3 gündür aynı listeyi yatarkende evde çalmaya başladım...ve gerçekten 3 gndür kendimi daha hayat dolu ve keyifli buluyorum...üstelik gece bilinçsizce yaşadağım yada doğal ihtiyaç kaynaklı ara uyanmalarımda istemsizce olumlama yaptığımı(kendimi seviyorum.hayatı seviyorum vb)sabah kalkar kalmaz içinde güne sevinçle uyanmanın ve (yine adeta küfürlerle ve yeni günün başlamasının pişmanlığıyla uyanmaktan çok şikayetçi idim-uyku benim için hayattan bi kaçıştı iç sesisimi duymadığım tek yer uykumdu ve uykumda bile olumsuzlukları düşündüğümü ve iç sesisimin beni yeni güne tüm olumsuz düşünceler ile hazırladığınmın farkında bile değildim o zamanlar))daha zinde ve hayata dair daha istekli olduğumun farkındalığını yaşıyorum...çok haz verici ve özlediğim bir duygu imiş arkadaşlar...
bu telkinleri özellikle gece uyurken dinlemek çok daha etkili sanırım.

yaşadığım tüm değişimleri sizlerle paylaşmak,ve çok daha keyifli anlarımı paylaşmak dileği ile...
Alt 14-02-2012, 11:39 AM   #29 (permalink)
Teğmen

slmlar yine ben arkadaşlar...
cumadan bu yana vücuduma musallat olan grip yüzünden birqaz zor bir dönem geçirmekle birlikte,evde yatıp dinlenerek geçirdiğim zamanı kendi adıma daha bilinçli tüketmek arzusunda idim.tüm gün yine kısık sesle telkinlerimi dinleeye devam ettim.telkinlere ek olarak ne zamndır yapmak isteidğim ancak malum ev ve iş yaşantısındaki yoğunluklar nedeni ile fırsat bulamadığım;yine site içerisinde bulduğum özlem hanıma ait sevgi ve affetme meditasyonlarını (sevgi ve 4element meditasyonu şeklinde adı geçmekte ve her iki meditasyonda yılbaşı hediyesi olarak bizlere sunulmuştu)yapma fısrsatı bulmuştum..
cuma günü ilk sevgi meditasyonunu dinlemiş hatta sonuna gelmeden meditasyonun uyuya kalmıştım..ki aynı durum gün içinde 3 kere daha denemiş ve hep uyuyarak sonlandırılmıştı tarafımdan.affetme meditasyonunu ise ancak pazar akşamı,uyku öncesi gerçekleştirilebildi tarafımdan...ancak tüm gece boyunca geçmişimde kalan şimdi görüşmediğim ama kırgınlık ve kızgılıklar ile ilişkimi sonlandırdığım insanlarla uğraşarak geçirdim geceyi...çok net hatırladığım ve film gibi diyebileceğim,uyanıp sonrasında tekrar uykuya daldığımda devam eden rüyalar silsilesi içinde geçirdiğim bir gece oldu diyebilirm..kii sabahta çok mutsuz uyandım,sanırım rüyamam bağlı olarak...ve halenn iç huzursuzluğum yada ismini nasıl nitelendireceğimi bilemediğimi tuhaf bi boşluk,tuhaf bi sinirlilik hazımsızlık adını koyamıyorum bu duygunun arkadaşlar ama çok tuhaf hissediyorum işte...garip bi panik duygusu var içimde...karmankarışık...dünde tüm günü bu tuhaf duygular içinde geçirdim bu gün bu duygulardan kurtulmuş olmayı ümüt ederek...ama malesef benzer sıkıntılar devam ediyor diyebilirim...
sanırım affetme meditasyonu,geçmişimde sorunlu kalan,hayatımda bi sorun teşkil etmediğini sandığım ama içimde tıkanıklık yaratmaya devam eden bu geçmiş kızgınlıklarımdan kurtulmam gerektiğini iletmeye çalışıyor bana...peki bu durumda özlem hanıma ait bu afetme meditasyonunu yinelemeli miyim sizce???yada başka ne yapabilirim???

**** sizlerle birlikte *****
Alt 14-02-2012, 06:59 PM   #30 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

21 gün dinlemeye devam edebilirsin. Bir ihtimal aynı rüyaları görmeye devam edebilirsin bir süre ama rüyalar o farkında olmadığın tıkanıklıkları(blokajları) aşabilmen için bulunmaz bir fırsat.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks