Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Ne Zaman Etkisini Görürüm

Uyarılar

Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Ne Zaman Etkisini Görürüm Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 5 telkin çok bile 3 hafta için. Bir süre daha böyle dinlemeye devam edin. Etki görmek için acele etmeyin. Bu kadar fazla telkin ekleyip bir anda etki görmeniz zor zaten. Etki görme süreniz her bir telkin için bölünmüş oluyor sonuçta. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Zaman Etkisini Görürüm telkin cd indir izle İstanbul Ne Zaman Etkisini Görürüm nerededir kimdir Ne Zaman Etkisini Görürüm çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Zaman Etkisini Görürüm hipnoz Ne Zaman Etkisini Görürüm olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Zaman Etkisini Görürüm hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Zaman Etkisini Görürüm kuantum düşünce kitap haberi

Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-04-2011, 03:11 PM   #111 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

5 telkin çok bile 3 hafta için. Bir süre daha böyle dinlemeye devam edin. Etki görmek için acele etmeyin. Bu kadar fazla telkin ekleyip bir anda etki görmeniz zor zaten. Etki görme süreniz her bir telkin için bölünmüş oluyor sonuçta. Tekrar sayısı azalıyor çünkü. O nedenle sindire sindire dinlerseniz telkinleri daha yararlı olacağı kanaatindeyim. Bir ay bile dinlemeden listenizde 8 telkin olmasını aşırı buluyorum.

Sevgilerimle.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 08-04-2011, 03:57 PM   #112 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
20 Mesajinıza toplam 61 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Hakan_ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

Bence telkinlerin etki edip etmediğini anlamak için beklememek gerekir.Genel belirtileri rehber bölümünde yazıyor susama, geçici baş ağrısı, halsizlik hissi vs vs bu tarz olumsuz gibi gözüken yan etkiler olabilir ama bunların sebebi bilinçaltındaki olumsuz inançların yerinin olumlulara bırakırken gösterdiği dirençtir.Telkinlerin bilinçaltınızda oluşturduğu inançların yaşamınıza yansımasına gelince bu bilinçaltınızın durumuna göre değişebilir bence.Bu süreç bir kaç ayda olabilir bir iki senede.Günün birinde beklemeyi bıraktığınızı ve anı yaşadığınızı, herşeyin yoluna gittiğini birden farkederseniz bilinki telkinler etki etmiştir.
Hakan_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2011, 04:30 PM   #113 (permalink)

8 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lade is an unknown quantity at this point

merhabalar sayın zerytha ben telkinlerin henüz etkisini görmediğimi söylemiştim. .Sizde ego ve suçluluğu sabitle demiştiniz.şu anda mp3 çalarımda 6 tane telkin var.biraz fazla gibi o yüzden suçluluğu listeden çıkarmak istiyorum.diğer telkinlere daha çok ihtiyacım var çünkü.siz suçluluğu sabitle dediğiniz için tereddütte kaldım.suçlluk telkinini listeden çıkarmalımıyım yoksa 6 telkinli olarak dinlemeye devam etmelimiyim.Bu arada telkinlerin etkisini henüz görmedim.
lade isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2011, 01:14 AM   #114 (permalink)
Teğmen

froyaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 156
103 Mesajinıza toplam 175 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
froyaa is an unknown quantity at this point

merhaba.benim bikaç sorum var.cevaplarsanız çok sevinirim.
ben mayıs ortası gibi dinlemeye başladım telkin müziklerini ve iki ay süreyle dinledim.dinlemeden önce okudum tabi nasıl ne kadar ve hangi sıralamayla dinlemem gerektiğini.bu sürede bir kaç telkin ekledim listeme.bir süre sonra farkettim ki rutine binmeye başladı.baştaki gibi etkilerini farkedemediğimden dahası en başa döndüğümü düşündüğümden bıraktım dinlemeyi.kafama takılan şu ki:yaklaşık 5 telkin dinliordum ve 8 saat gibi bir süre dinleyebiliyordum.acaba yetersizmidir?..bir diğer merak ettiğim şey ise dinlemeye başladıktan sonra bilinç altına yerleşen düşünceler yada silinen negatif düşünceleri desteklemek amaçlı uygulamam gereken başka metodlar mı olmalı.ne kadar süre bu telkiler dinlenemeli.ne zmn bırakılabilinir.ya da ara verip sürekli olarak dinlenmeli midir?..
tüm yardımlarınız ve güzel enerjiniz için hepinize çok teşekkürler
froyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2011, 01:25 AM   #115 (permalink)
Üsteğmen

MarEspEraNZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 171
364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough

etki süreleri kişiden kişiye değiştiği söyleniyor. buna ek olarak olumlama, nefes çalışması, eft tarzı yapabilirsin ek olarak

.
.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2011, 04:28 PM   #116 (permalink)
Teğmen

froyaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 156
103 Mesajinıza toplam 175 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
froyaa is an unknown quantity at this point

Alıntı:
ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
etki süreleri kişiden kişiye değiştiği söyleniyor. buna ek olarak olumlama, nefes çalışması, eft tarzı yapabilirsin ek olarak
çok teşekkürler yalnız bu çalışmalarla ilgili nerden detaylı bilgi sahibi olabilirim bir de eft yi anlayamadım.
froyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2011, 04:51 PM   #117 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

merhaba
ben mesela çekirdek inanç telkinlerimi dinliyorum.özlem hanım 10 gün dinle 3 gün ar ver demişti. o şekilde uyguluyorum.telkinin yanında olumlama,7-11 nefes egzersizi,eft,yürüyüş gibi birçok yöntemi uygulayabilirsin.iyi çalışmalar...
Alt 03-09-2011, 01:15 AM   #118 (permalink)
Üsteğmen

MarEspEraNZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 171
364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough

Alıntı:
froyaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok teşekkürler yalnız bu çalışmalarla ilgili nerden detaylı bilgi sahibi olabilirim bir de eft yi anlayamadım.
her biri forumda mevcut
eft ise kişisel gelişim dallarından bir tanesi sadece

başarılar

.
.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2012, 04:36 PM   #119 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 113
73 Mesajinıza toplam 174 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ecot640 is an unknown quantity at this point

ben geçen senenin basında sucluluk ve ego telkini dinlemiştim ama üzerinden epey zaman geçti. baska bi konuda bahsetmiştim kedim öldü öleli ( 2 ay oldu) yemek yiyorum. aslında normal yiyorum ama zayıflamak isteyen birine göre fazla. ve hastalık derecesinde takıntılarım var diyebilirim . normalde bütün gün bişey yemeyip spor yaparak 1 ayda 9 kilo vermiştim. o sırada kedim öldü ve yemeye basladım. geri kilo almadım ama vermem durdu dolayısıyla.
ben de kilo verme telkini dinleyeyim dedim ama pek bir faydasını gördügüm söylenemez. ilk 2 gün basım agrıdı ama pek bir fark yok.acaba basta sucluluk telkınını dinledigimden mi böyle oldu? cünkü ölüm vs gibi olaylar insanda sucluluk yaratıyor. acaba yemek yememin sebebi sucluluk mu?
cünkü normalde sürekli yeşillikle beslenen bir insanım yemeklerle bir derdim yok. ve kilo verme telkinini dinleyeli 4 kg falan aldım ama ölçülerimde bir degisiklik yok bu kısmı hiç anlamadım. ama bugun de düne göre 1.5 kilo eksik cıktım. acaba telkin yüzünden mi?
fazla soru sordum farkındayım ama gerçekten kötü hissediyorum bana yardım ederseniz sevinirim
ecot640 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2012, 01:55 PM   #120 (permalink)

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
razor123 is an unknown quantity at this point

bir telkini örnegin kendine güveni kaç saat dinlemek gerekir etkisi kalıcımıdır ne kadar sürer dinleyecegim toplam süreyi ne kadar bir zamana yaymalıyım ? yardımcı olursanız sevinirim
razor123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks