Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

Ruh Halim Hep Değişiyor...

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? Ruh Halim Hep Değişiyor... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı işte sende farklı tezahür etmiş. Sen terkedilmeye karşı bir yöntem geliştirmiş ve ondan önce ben terketmeliyim duygusuna sığınmış olabilirsin bence. Yani bir tür korunma iç güdüsü. Evet kendine aşık etme konusunda yetenek geliştirmen çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

Ruh Halim Hep Değişiyor...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-06-2013, 03:47 PM   #31 (permalink)
Teğmen

Cookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
23 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Cookie is on a distinguished road
Standart Cevap: Ruh Halim Hep Değişiyor...

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
işte sende farklı tezahür etmiş. Sen terkedilmeye karşı bir yöntem geliştirmiş ve ondan önce ben terketmeliyim duygusuna sığınmış olabilirsin bence. Yani bir tür korunma iç güdüsü. Evet kendine aşık etme konusunda yetenek geliştirmen çok mümkün çünkü biz başkaları gibi değiliz. Biz sevgiyi ilgiyi aşırı sevdiğimizden bu konuda kendimizi eğitmiş olabiliriz. ben mesela kendimde şunu fark ediyordum eskiden, ben birinin ilgisini çekmek için cinselliğimi kullanıyordum. Onu alt üst ediyordum fakat bana yakınlaşırsa hatta cinselliğimi vurgularsa bu defa da ondan nefret ediyordum. Hani bazı hayvanlar varya cinsel ilişkiye girdikten sonra erkeğini öldüren. Aynen öyle gibiyim karadul gibi yani. İlişki dediysem sadece bunu ima etmesi bile yoksa ileri boyutlara taşımama şükür ki inançlarım mani idi. Yoksa hergün başka biriyle olabilirdim allah korumuş bu manada beni. Günah olur korkum olmasa çok yara alacaktı ruhum bu manada
Aynen ben de öyle yaptım hep. :O Çok şaşırdım sen de yazınca.
Öyle çok anlamsız ikilikler taşıyorum ki bünyemde. Kendime hayret ediyorum.
Hem utangaç hem utanmaz, hem çok cesur hem korkuları olan, hem kendine hayran hem de yok aslında beni kimse istemez diyebilen hallere de girebiliyorum. :s Çok değişik şeyler.

Beni de Allah korumuş. Ailemle yaşıyorum. Onların yanında okuyorum üniversiteyi. Yoksa çok farklı şeyler olabilirdi. Alkol olayını abartabilirdim belki ve daha pekçok kötü şey. :/ Neyse ki şanslıymışım.

Bir soru daha soracağım izninle. Şimdi ben bir kitap aldım borderline diye. Bir kızın hayatını anlatıyor. O da borderlinemış. Filiz Sezen Arslan yazarı. Ayrıca "Borderline Kişiliğin Psikoterapisi Nesne İlişkilerine Odaklanmak" diye bir kitap daha aldım. Sipariş verdiğimin ertesi gününe pişman oldum gerçi. Sonra yine iyi almışım falan dedim. Neyse... Sonuç olarak ikisinin de arka yüzünü çevirdim, gözümün görmeyeceği yere koydum kitaplığımda. Okumaya cesaret edemiyorum. Ya daha çok düşünüp de kendimden korkarsam diye endişe duyuyorum. Sence daha da derine inmek için böyle kitaplar okumak bizim için iyi olmaz mı? Sanki daha kötü etkiler gibi geliyor. Hiç düşünmeyip yeniden doğmuşum gibi davranmak daha iyi olur gibi ... Sence hangisi?

Alıntı:
tebrikler bu süper bir bakış açısı. Zaten borderline hastalığınında dereceleri vardır. Demek ki sen benden daha iyisin. Fakat ben evliyim ve eşimi görmek dahi istemem. Sanki herkesi sevebilirim ama onu sevemem. Bu duygu beni çok yordu. Ayrılmaya karşıda kabiliyetim yok. Eşimde bana aşık, yani dön baba dön

Bize zaten hep aşık olurlar. Ahhhhh. :D
Ben hemen harekete geçerim. Katlanamam ve ayrılırım.
Öyle oturmama herhalde. Ama inşallah bir gün evlenirsem böyle olmaz.

Yani sen boşluk hissindeki berbat durum dışında da mı sık sık mutsuzsun?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Cookie isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2013, 03:49 PM   #32 (permalink)
Teğmen

23 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
tuna123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar ben galiba buldum hastalığımı Bipolar Bozukluk : Bipolar bozukluk - Vikipedi bakın bunu okuyun beni anlatıyo işte aynı ben of gerçekten çok kötü bişey ya bide böyle bi hastalığının olduğunu bilmek bitirdi beni . ne yazıyorsa tıpa tıp uyuyor bana .
Bipolar bozuklukta atak geçirmen lazım ama.
Var mı sende atak durumları?
Yani aşırı boyutta kendini üstün bir insan olarak görüyor musun?
Günlerce uyumadığın oluyor mu?
Kendini ajan sanıyor musun?
Bipolar çok ciddi bir beyin hastalığıdır.
Dr.a git, kendi kendini korkutma.
Alt 15-06-2013, 03:54 PM   #33 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
54 Mesajinıza toplam 81 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tuna123 is on a distinguished road

Alıntı:
Cookie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bipolar bozuklukta atak geçirmen lazım ama.
Var mı sende atak durumları?
Yani aşırı boyutta kendini üstün bir insan olarak görüyor musun?
Günlerce uyumadığın oluyor mu?
Kendini ajan sanıyor musun?
Bipolar çok ciddi bir beyin hastalığıdır.
Dr.a git, kendi kendini korkutma.
diyorum ya ani iniş çıkışlar çok oluyor bi öyle bi böyleyim . hatta bana arkadaşlarımda söyliyor diyolar bazen çok iyi birisi oluyosun çok komik oluyosun bizi sevdiriyosun ama bazen çok kötü durgun suskun kendi halinde içine kapanık biri oluyorsun diyolar . hadi ben belki yanlış anlamış olabilirim bu durumu ama çevremdekiler bunu söyliyosa bişey vardır demekki . kendimi aşırı boyutta üstün hissettiğim oluyor O iyi anıma gelince gözüm kendimden başkasını görmez. orda bipolar bozukluklla ilgili ne yazıyosa bende var bunu bil.
tuna123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2013, 03:56 PM   #34 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Alıntı:

Aynen ben de öyle yaptım hep. :O Çok şaşırdım sen de yazınca.
Öyle çok anlamsız ikilikler taşıyorum ki bünyemde. Kendime hayret ediyorum.
Hem utangaç hem utanmaz, hem çok cesur hem korkuları olan, hem kendine hayran hem de yok aslında beni kimse istemez diyebilen hallere de girebiliyorum. :s Çok değişik şeyler.

Beni de Allah korumuş. Ailemle yaşıyorum. Onların yanında okuyorum üniversiteyi. Yoksa çok farklı şeyler olabilirdi. Alkol olayını abartabilirdim belki ve daha pekçok kötü şey. :/ Neyse ki şanslıymışım.

Bir soru daha soracağım izninle. Şimdi ben bir kitap aldım borderline diye. Bir kızın hayatını anlatıyor. O da borderlinemış. Filiz Sezen Arslan yazarı. Ayrıca "Borderline Kişiliğin Psikoterapisi Nesne İlişkilerine Odaklanmak" diye bir kitap daha aldım. Sipariş verdiğimin ertesi gününe pişman oldum gerçi. Sonra yine iyi almışım falan dedim. Neyse... Sonuç olarak ikisinin de arka yüzünü çevirdim, gözümün görmeyeceği yere koydum kitaplığımda. Okumaya cesaret edemiyorum. Ya daha çok düşünüp de kendimden korkarsam diye endişe duyuyorum. Sence daha da derine inmek için böyle kitaplar okumak bizim için iyi olmaz mı? Sanki daha kötü etkiler gibi geliyor. Hiç düşünmeyip yeniden doğmuşum gibi davranmak daha iyi olur gibi ... Sence hangisi?

Bize zaten hep aşık olurlar. Ahhhhh. :D
Ben hemen harekete geçerim. Katlanamam ve ayrılırım.
Öyle oturmama herhalde. Ama inşallah bir gün evlenirsem böyle olmaz.

Yani sen boşluk hissindeki berbat durum dışında da mı sık sık mutsuzsun?
hayır şimdi iyiym. Birde yazıyorum ben. Yazmak bana çok iyi geliyor. resim yapıyorum. Çokça okuyorum. Yavrularımla yaşamak zaten cennette yaşamak gibi onların sevgisi ilgisi bana müthiş iyi geliyor. sadece eşimle anlaşamıyorum fakat şu varki yıllardır ona karşı olan duygularımı analiz ediyorum. yani bu nihayetinde verdiğim bir karar. Yine de eşime tahammül edemiyor değilim. fakat onunla ayrı telden çalıyoruz bu kesin:)
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2013, 03:57 PM   #35 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
diyorum ya ani iniş çıkışlar çok oluyor bi öyle bi böyleyim . hatta bana arkadaşlarımda söyliyor diyolar bazen çok iyi birisi oluyosun çok komik oluyosun bizi sevdiriyosun ama bazen çok kötü durgun suskun kendi halinde içine kapanık biri oluyorsun diyolar . hadi ben belki yanlış anlamış olabilirim bu durumu ama çevremdekiler bunu söyliyosa bişey vardır demekki . kendimi aşırı boyutta üstün hissettiğim oluyor O iyi anıma gelince gözüm kendimden başkasını görmez. orda bipolar bozukluklla ilgili ne yazıyosa bende var bunu bil.
Sana bipolar bozukluğu olan birinin yaşadıklarını anlatan mesajı kopyalıyorum.
Ne kadar vahim bir şey olduğunu gör.

"bu hastalıga üniversite yılımın 2. yılında zemin hazırladım farketmeden de olsa. en basta yogun bir depresyon yasadım yani sadece hastalıgım depresyondu.iki yıl sonra ise bir mani atagı geçirdim ki allah düşmanımın basına vermesin.resmen akli dengemi kaybetmiştim, resmen bir deli gibi davranıyordum.bir kaç ay böyle delirmiş vaziyette gezdim.annem hep yanımdaydı,okul vardı ama derslere gidemiyordum her gün hastaneye gidip çare arıyorduk annemle.mani dönemimde kendimi çok üstün bir insan olarak görüyordum, yüzlerce km yürüsem yorulmam gibi geliyodu.aşırı hiperaktiftim.bir hafta uyumadıgım ve yemek yemedigim oldu.bir haftada 10 kilo verdim.dini yönden de acaip düşüncelere sahiptim.kendimi bu arada asker sanıyodum.tv izlerken mesela vj ler, dizilerdeki insanlar bana mesaj veriyomuş gibi geliyodu.her cümleden her bakıştan mesaj, gizli bir anlam çıkarıyorum.çok konusuyordum.daldan dala atlıyordum.annem bizi öldürdün diyodu ben gercekten onları öldürgümü sanıyordum.daha neler neler..hatırlamak bile istemiyorum.yemin ederim allah düşmanımın basına vermesin.manik bir dönem yaşamaktansa depresif bir dönem yaşamayı tercih ederim.ama tabi depresyon da çok kötü bir şey.aylarca yatagıma yapışık vaziyette yaşamama neden oluyor.depresyon deneyimlerimi anlatmam gerekirse aylarca yataktan çıkmamak, güneşten, gündüzden nefret etmek, gece sabaha kadar tv izleyip akşam olana kadar uyumak,dogru düzgün yememek,içmemek, yıkanmak istememek,rı düşünmek, r planları yapmak, aglamak, aglamak,aglamak..
allaha çok şükür aylardır ilaç kullanmadıgım halde psikolojik sorun yaşamıyorum.yaşadıklarım sadece moral bozuklugu oluyo, bir iki gün içinde geçiyo.ilaçlarımı hayatım boyunca kullanmam gerekiyo fakat karacigerim şimdiye kadar binlerce ilaç kullandıgım için sanırım kötü durumda.sadece acil durumlarda yani depresyona girecegimi anladıgım zamanlarda baslıyorum tedaviye.tabi doktoruma gidip durumu anlatarak.."
Alt 15-06-2013, 03:58 PM   #36 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
hayır şimdi iyiym. Birde yazıyorum ben. Yazmak bana çok iyi geliyor. resim yapıyorum. Çokça okuyorum. Yavrularımla yaşamak zaten cennette yaşamak gibi onların sevgisi ilgisi bana müthiş iyi geliyor. sadece eşimle anlaşamıyorum fakat şu varki yıllardır ona karşı olan duygularımı analiz ediyorum. yani bu nihayetinde verdiğim bir karar. Yine de eşime tahammül edemiyor değilim. fakat onunla ayrı telden çalıyoruz bu kesin:)

Kitapları okumak konusunda ne diyorsun. Yukarıda sormuştum.
Alt 15-06-2013, 04:00 PM   #37 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Hastalık hakkında bilgi sahibi olmak bence önemli düşmanını tanımalısın ki seni kolay avlayamasın. Bu önemli. Bence biraz oku baktın olmuyor bırak. ne kaybedersin. ben birde irvin yalom çok okudum. Onun romanlarını severim. Çok yol gösterici olur. Çok eğlenceli gider. Çokta yardım alırsın pek çok konuda tavsiye derim.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2013, 04:02 PM   #38 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
54 Mesajinıza toplam 81 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tuna123 is on a distinguished road

Alıntı:
Sana bipolar bozukluğu olan birinin yaşadıklarını anlatan mesajı kopyalıyorum.
Ne kadar vahim bir şey olduğunu gör.

"bu hastalıga üniversite yılımın 2. yılında zemin hazırladım farketmeden de olsa. en basta yogun bir depresyon yasadım yani sadece hastalıgım depresyondu.iki yıl sonra ise bir mani atagı geçirdim ki allah düşmanımın basına vermesin.resmen akli dengemi kaybetmiştim, resmen bir deli gibi davranıyordum.bir kaç ay böyle delirmiş vaziyette gezdim.annem hep yanımdaydı,okul vardı ama derslere gidemiyordum her gün hastaneye gidip çare arıyorduk annemle.mani dönemimde kendimi çok üstün bir insan olarak görüyordum, yüzlerce km yürüsem yorulmam gibi geliyodu.aşırı hiperaktiftim.bir hafta uyumadıgım ve yemek yemedigim oldu.bir haftada 10 kilo verdim.dini yönden de acaip düşüncelere sahiptim.kendimi bu arada asker sanıyodum.tv izlerken mesela vj ler, dizilerdeki insanlar bana mesaj veriyomuş gibi geliyodu.her cümleden her bakıştan mesaj, gizli bir anlam çıkarıyorum.çok konusuyordum.daldan dala atlıyordum.annem bizi öldürdün diyodu ben gercekten onları öldürgümü sanıyordum.daha neler neler..hatırlamak bile istemiyorum.yemin ederim allah düşmanımın basına vermesin.manik bir dönem yaşamaktansa depresif bir dönem yaşamayı tercih ederim.ama tabi depresyon da çok kötü bir şey.aylarca yatagıma yapışık vaziyette yaşamama neden oluyor.depresyon deneyimlerimi anlatmam gerekirse aylarca yataktan çıkmamak, güneşten, gündüzden nefret etmek, gece sabaha kadar tv izleyip akşam olana kadar uyumak,dogru düzgün yememek,içmemek, yıkanmak istememek,rı düşünmek, r planları yapmak, aglamak, aglamak,aglamak..
allaha çok şükür aylardır ilaç kullanmadıgım halde psikolojik sorun yaşamıyorum.yaşadıklarım sadece moral bozuklugu oluyo, bir iki gün içinde geçiyo.ilaçlarımı hayatım boyunca kullanmam gerekiyo fakat karacigerim şimdiye kadar binlerce ilaç kullandıgım için sanırım kötü durumda.sadece acil durumlarda yani depresyona girecegimi anladıgım zamanlarda baslıyorum tedaviye.tabi doktoruma gidip durumu anlatarak.."
şimdi ben 15 yaşındayım sanırsam o kişi 20 yaşında dır . eğer bende bu hastalık varsa ve yeni başlamışsa onunkine göre daha az seyrediyordur. yavaş yavaş büyüyüp onunki gibi olabilir yani sonuçta bu hastalık bi anda çıkıp insanı delirten bukadar sıkıntıya sokan bi hastalık olamaz . hem okuduklarımın arasında da yazıyodu zaten bipolar bozukluk erken teşhis konulmazsa tedaviye başlanmazsa ilerleyip daha büyük sıkıntılara yol açabilir diye. bende bu hastalığın başında olabilirim.
tuna123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2013, 04:03 PM   #39 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Hastalık hakkında bilgi sahibi olmak bence önemli düşmanını tanımalısın ki seni kolay avlayamasın. Bu önemli. Bence biraz oku baktın olmuyor bırak. ne kaybedersin. ben birde irvin yalom çok okudum. Onun romanlarını severim. Çok yol gösterici olur. Çok eğlenceli gider. Çokta yardım alırsın pek çok konuda tavsiye derim.
Onun romanlarını seviyorum ben de.
'Divan' ve 'Nietzche Ağladığında'yı okumuştum.

Umarım ben çok aşık olarak, artarak devam eden bir sevgiyle süren bir evlilik yaşarım. Hayalim bu. :))

Teşekkür ederim sana da.
Alt 15-06-2013, 04:05 PM   #40 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
şimdi ben 15 yaşındayım sanırsam o kişi 20 yaşında dır . eğer bende bu hastalık varsa ve yeni başlamışsa onunkine göre daha az seyrediyordur. yavaş yavaş büyüyüp onunki gibi olabilir yani sonuçta bu hastalık bi anda çıkıp insanı delirten bukadar sıkıntıya sokan bi hastalık olamaz . hem okuduklarımın arasında da yazıyodu zaten bipolar bozukluk erken teşhis konulmazsa tedaviye başlanmazsa ilerleyip daha büyük sıkıntılara yol açabilir diye. bende bu hastalığın başında olabilirim.

Acilen dr.a git o zaman. İlerlerse hastaneye yatırıyorlar atak durumunda.
Çok korkunç bir şey o da. O yüzden önlem almalısın.
Ama genelde atak olmadan bipolar teşhisi kimseye konmaz. ;)
Dr. belki de önlem alman için bir şeyler yapacaktır. Bilemeyiz.
Buradan bir sonuca ulaşamazsın. Uzmanın görmesi gerek canım. :)
Hatta gittikten sonra burada da yaz bakalım neler dedi dr.
Umarım bipolar olmazsın hiçbir zaman.

Bookmarks